Mostanában rájár a rúd a mikroblogra. Nem elég, hogy műszaki okok, vagy túlterheltség miatt egyre több a panasz a Twitterre; egyre inkább úgy néz ki, hogy a hírességek amint megismerték az árnyoldalakat, máris menekülnek!
A teljes cikkhez kattints ide!
Már nem divat a Twitter?
2010. szeptember 16. 21:07
#1
|
|
Eszty Morgan♥Team Nikolas♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.23. Hozzászólás: 1133 Csatolások: 47 Azonosító: 133717 offline
|
2010. szeptember 16. 21:10
#2
|
|
Rózsaszín Párducvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.26. Hozzászólás: 320 Csatolások: 7 Azonosító: 133920 offline
|
én facebook iwiw és skype párti vok
2010. szeptember 16. 21:11
#7
|
|
FullerGyllenhaalic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.10.07. Hozzászólás: 7244 Csatolások: 3308 Azonosító: 40785 offline
|
Szerintem hasznos a Twitter abból a szempontból, hogy a sztárok gyorsan és egyszerűen tudnak azon keresztül üzenni a rajongóiknak vagy valami új hírt közölni. Viszont azt nem szeretem, hogy sokan egy adott embernek napi 10* elküldik ugyanazt az üzenetet.
2010. szeptember 16. 21:15
#8
Én ugyan nem vagyok semmilyen professzor és szakértő, de erre azt mondom, hogy az a sztár, aki amúgy is leszarja a rajongóit és nem akar velük kommunikálni, annak tényleg tök felesleges a twitter vagy bármi más. Viszont szerintem ezt pontosan a sztároknak és a hírességeknek fejlesztették ki, ugyanis a sztárnak senkit nem kötelező követnie (így nem tudják őt privát üzenetben sem zaklatni), aki zaklatja, azt le is tilthatja, de nem is muszáj elolvasni sem, amit írnak neki. Ennek pont az egyoldalú kommunikáció a lényege, ami viszont biztosított. Én éppen a magánszemélyeknél nem látom semmi értelmét a Twitternek, mert egyrészt nem tartozik a fél világra, amit csinálok; másrészt akinek el akarom mondani, annak el tudom személyesebb úton is (e-mail); meg aztán saját tapasztalataim szerint nem is nagyon olvassák el, amit írogatok, ezért aztán már nem is használom.
2010. szeptember 16. 21:16
#10
|
|
amandaaaaa |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.31. Hozzászólás: 888 Csatolások: 0 Azonosító: 134198 offline
|
én a facebookot jobban szeretem!!!!!
2010. szeptember 16. 21:21
#13
Mondjuk én már a Facebookot és az IWIW-et sem használom, mivel már ezek sem arról szólnak régóta, mint amire kitalálták őket. Mit érek vele, ha ott van 100 "ismerősöm", akik ugyanúgy hozzá nem szólnak az emberhez, mintha nem is lennének.
2010. szeptember 16. 21:21
#15
Szerintem ne csiripeljen az a híresség, aki nem tud félreértések nélkül fogalmazni!
Én szeretem és nem a sztárok miatt lettem függő, hanem mert jó leírni, azt, ami éppen történik velem, amit gondolok
2300 felé közeledem éppen és jó érzés néha visszaolvasni, amit írtam. Arra pedig, aki szereti a Twittert nem lesz hatással, hogy egyes celebek már nem használják.
Én szeretem és nem a sztárok miatt lettem függő, hanem mert jó leírni, azt, ami éppen történik velem, amit gondolok
2010. szeptember 16. 21:23
#16
|
|
Eszty Morgan♥Team Nikolas♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.23. Hozzászólás: 1133 Csatolások: 47 Azonosító: 133717 offline
|
Idézet (El Mexicano @ 2010.09.16. 21:15)
. Én éppen a magánszemélyeknél nem látom semmi értelmét a Twitternek, mert egyrészt nem tartozik a fél világra, amit csinálok; másrészt akinek el akarom mondani, annak el tudom személyesebb úton is (e-mail); meg aztán saját tapasztalataim szerint nem is nagyon olvassák el, amit írogatok, ezért aztán már nem is használom.
Kicsit cáfolnálak
Mondjuk abban egyetértek veled, hogy olyan tweeteket megosztani mint "Most keltem, mit reggelizzek?" vagy "Bejött egy lény a szobámba" féle csiviteknek semmi értelme.
Ráadásul még csak sok sztárt én spec nem is követek. Mostanában a Vámpírnaplók sztárjait kezdtem el követni, de mondjuk Ian sem igen válaszol a rajongóknak, Nina sem.. de engem ez nem érdekel, vagy ilyesmi. Aki rajongó, annak elég egy-egy bejegyzés. Legalábbis szerintem.. mert azért legalább írhatsz a kedvencednek, még ha egyoldalú is az utca.
Matt Davis például sok rajongóját visszaköveti (engem is
1 felhasználónak tetszik:
Fuller
2010. szeptember 16. 21:24
#17
|
|
Barbygirl95'M'aime pour qui je suis..." :) |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.08. Hozzászólás: 2041 Csatolások: 2421 Azonosító: 130850 offline
|
háát ez minden sztárnak egyéni dolga...sztem is jó a twitter!!! hát lehet hogy egyszer lecsökken a létszáma...:/ ki tudja??
2010. szeptember 16. 21:26
#18
Én szeretem visszanézni amiket régen írtam. Én nem csak sztárokat követek, és szeretem a az üzeneteiket végignézni !
2010. szeptember 16. 21:31
#20
|
|
Eszty Morgan♥Team Nikolas♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.23. Hozzászólás: 1133 Csatolások: 47 Azonosító: 133717 offline
|
Idézet (Barbygirl95 @ 2010.09.16. 21:24)
háát ez minden sztárnak egyéni dolga...sztem is jó a twitter!!! hát lehet hogy egyszer lecsökken a létszáma...:/ ki tudja??
Bár ha egy sztár veszi a "fáradtságot" és beregel.. ne legyen akkora h..lye - már elnézést - hogy elkezd neki teher lenni a sok csirip. Oké, az igaz, hogy a sok follow me back és hasonló bejegyzések idegesítőek lehetnek, de nem kell rájuk figyelni..
Az a baj, hogy a legtöbb sztár vagy híresség elfelejti, hogy belőlünk, a rajongókból él!
1 felhasználónak tetszik:
Fuller
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline



