Melyik csoki a kedvenced?
2010. szeptember 24. 19:50
#21
|
|
macskusz95visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.05. Hozzászólás: 334 Csatolások: 86 Azonosító: 124293 offline
|
bármit megeszek csak csoki legyen benne
2010. szeptember 25. 07:58
#24
|
|
agicaa9412Hope and Love ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.04. Hozzászólás: 1664 Csatolások: 5360 Azonosító: 132611 offline
|
Milka,Boci és a Mars
2010. szeptember 25. 11:22
#27
|
|
dodi bad girlvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.14. Hozzászólás: 132 Csatolások: 12 Azonosító: 131213 offline
|
Én minden csokit imádok de nálam a milka a nyerő
2010. október 12. 11:12
#32
én csak azt tudom melyiket utálom! Xd
hát.. a mikulás csokikat meg az ilyen húsvéti csokit. ezeknek olyan avas ízük van!
ja és az americana-t is utálom!
a többit megeszem!
hát.. a mikulás csokikat meg az ilyen húsvéti csokit. ezeknek olyan avas ízük van!
a többit megeszem!
2010. október 16. 18:59
#34
|
|
alexavagyokyou know you love me ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.09.12. Hozzászólás: 1181 Csatolások: 457 Azonosító: 107598 offline
|
Milkaaa minden mennyiségben :)
A kedvenceim a tejkrémes, pattogócukros-tejkrémes, és a caramelkrémes, de ilyet sajnos nem lehet kapni Magyarországon,
pedig nagyoon finom :( :)
A kedvenceim a tejkrémes, pattogócukros-tejkrémes, és a caramelkrémes, de ilyet sajnos nem lehet kapni Magyarországon,
pedig nagyoon finom :( :)
2010. október 17. 10:11
#35
|
|
BritneyViviARTPOP |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.11.24. Hozzászólás: 4187 Csatolások: 2102 Azonosító: 113062 offline
|
Idézet (RiaRia14 @ 2010.09.25. 14:08)
nekem8. csak csoki legyen xD
Nekem is.
2010. október 17. 12:03
#36
|
|
Barak Stefániaörök álmodozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.11.20. Hozzászólás: 6372 Csatolások: 608 Azonosító: 112664 offline
|
A kedvencem a fehér csoki amiben Smartis cukorkák vannak!
2010. október 17. 12:32
#37
|
|
Zsanett.ZsüliettBritney Spears addict* |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.03. Hozzászólás: 5274 Csatolások: 263 Azonosító: 130471 offline
|
Idézet (BritneyVivi @ 2010.10.17. 10:11)
Nekem is. 
Nekem is!
2010. november 12. 22:28
#39
Milka 4 ever
és a boci is finom
De ettem mostanság egy svájci csokit az is finom volt de nem tudom már mi a neve xD
De ettem mostanság egy svájci csokit az is finom volt de nem tudom már mi a neve xD
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:


