Melyik csoki a kedvenced?
2011. október 16. 21:08
#141
Csak a Milka tejcsoki... azért a lelkemet is eladom
1 felhasználónak tetszik:
Christinna
2011. október 16. 21:13
#142
|
|
Hajni-Twilight |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.18. Hozzászólás: 809 Csatolások: 294 Azonosító: 147565 offline
|
A Roshen
biztos nem ismeritek de nagyon fini
2011. december 10. 18:08
#146
Az epres-joghurtos, és a rizses Milka.
1 felhasználónak tetszik:
Christinna
2011. december 10. 18:48
#149
|
|
rachellaEchelonMuserGlambert |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.11. Hozzászólás: 1591 Csatolások: 0 Azonosító: 147043 offline
|
Lindt
Abból is az étcsokisakat. Főleg a narancsos meg a chilis.
(A chiliset kötelező megkóstolni mindenkinek!)
És egy Mars Delightra vagy egy 3bitre bármikor vevő vagyok.
És egy Mars Delightra vagy egy 3bitre bármikor vevő vagyok.
2011. december 10. 18:50
#150
|
|
nicol belloxHuncut |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.22. Hozzászólás: 8136 Csatolások: 5409 Azonosító: 143848 offline
|
Az összes Kinder és Milka csoki
Ja meg a Ferrero R. : )
A kinderből leginkább a Kinder Bueno, az nagyon finom : )
A kinderből leginkább a Kinder Bueno, az nagyon finom : )
2011. december 10. 20:21
#151
Ó,hát a Milka,Snickers,Kinder,Boci,3bit,Balaton,..áá mindegyik
2011. december 17. 13:20
#155
Milka
Üzenet: Az üzenet hossza túl rövid! Írj még valamit!
Üzenet: Az üzenet hossza túl rövid! Írj még valamit!
2011. december 17. 13:22
#156
|
|
Dominica JInovel |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.25. Hozzászólás: 3348 Csatolások: 480 Azonosító: 156416 offline
|
Milka és Boci
2011. december 17. 13:24
#157
Nekem az After Eight!!
Sokan nem szeretik (állítólag fogkrém íze van
) de én imádom!!!
2011. december 18. 09:56
#159
|
|
Kyra99 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.05.03. Hozzászólás: 3648 Csatolások: 603 Azonosító: 150526 offline
|
Egyik ismerősöm kint volt Szlovákiában, és hozott egy tábla szlovák csokit...
Azóta azért könyörgöm neki, meg mindenkinek aki esetleg járhat arrafelé valamikor, hogy hozzon méééég...
Valami "Studentská" a neve, azt hiszem... Finom csoki, amiben vannak zselédarabok, mogyoró, meg még vmi nem tudom mi...Azt hiszem "mini aszaltgyümik"..
Magyar csokik közül a Milka.
Azóta azért könyörgöm neki, meg mindenkinek aki esetleg járhat arrafelé valamikor, hogy hozzon méééég...
Valami "Studentská" a neve, azt hiszem... Finom csoki, amiben vannak zselédarabok, mogyoró, meg még vmi nem tudom mi...Azt hiszem "mini aszaltgyümik"..
Magyar csokik közül a Milka.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Millie Bobby Brown a Stranger Things befejezése után folyamatosan kereste a volt kollégáit - kiderült, mitől rettegett
Millie Bobby Brown a Stranger Things befejezése után folyamatosan kereste a volt kollégáit - kiderült, mitől rettegett
10 évet töltött a sorozattal.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


offline