Moderátorok Topicja VI
2010. október 05. 21:07
#284
|
|
Coco Selly |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 09.08.22. Hozzászólás: 5338 Csatolások: 158038 Azonosító: 105880 offline
|
2010. október 06. 02:47
#285
|
|
DomciccDekker's bitch |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.23. Hozzászólás: 3553 Csatolások: 5834 Azonosító: 123419 offline
|
Ezt áttennétek a Filmek/sorozatokba? Plusz a címet át kéne írni simán Less than Perfect (2002-2006)-ra, mert még töltök bele still képeket, meg megszerzem a többi szereplő promo képeit, de az már csak holnap este lesz, meg a sztori leírása is.
Köszi
Köszi
2010. október 06. 13:41
#287
|
|
FullerGyllenhaalic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.10.07. Hozzászólás: 7244 Csatolások: 3308 Azonosító: 40785 offline
|
http://starity.hu/forum/topik/189803-mi-a-velemenyed-arrol-a-sztarrol-akit-az-elotted-hozzaszolo-irt/o/
Hasonló már van, majd eldöntitek.
Hasonló már van, majd eldöntitek.
2010. október 06. 17:48
#289
2010. október 06. 18:19
#290
|
wannascream- |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.05. Hozzászólás: 1866 Csatolások: 3203 Azonosító: 126443 offline
|
Tudom, hogy ez nem tartozik ide, de mivel ezt a topikot sokszor nézik a modik és ők tudnak válaszolni a kérdésemre, feltenném: mi a jó abban, hogy ennyi chat-szerű dumatopik van? Szerintem ennek semmi köze nincs a sztárokhoz, plusz a fele abból áll, hogy valaki beköszön, és százan visszaköszönnek neki. Ezt msn-en is el lehet intézni, be lehet vonni több embert is egy beszélgetésbe, ráadásul gyorsabb.
Meg nagyon bírom, hogy az off-topikosok egy része egyfolytában mondogatja, hogy h*lyeség gyűjteni a hsz-eket és senki ne írjon felesleges dolgokat, ennek ellenére ők írkálnak tele 1000 oldalas topikokat azzal, hogy "szia, mizu", aztán meg mondják, hogy használja mindenki az oldalt arra, amire való.
Le lehet üvölteni a fejemet, lehet mondani, hogy hogy képzelem én kis idióta senki, hogy beleszólok a régi tagok dolgaiba, ki lehet törölni a hsz-emet, de ezt muszáj volt már végre megkérdeznem.
Meg nagyon bírom, hogy az off-topikosok egy része egyfolytában mondogatja, hogy h*lyeség gyűjteni a hsz-eket és senki ne írjon felesleges dolgokat, ennek ellenére ők írkálnak tele 1000 oldalas topikokat azzal, hogy "szia, mizu", aztán meg mondják, hogy használja mindenki az oldalt arra, amire való.
Le lehet üvölteni a fejemet, lehet mondani, hogy hogy képzelem én kis idióta senki, hogy beleszólok a régi tagok dolgaiba, ki lehet törölni a hsz-emet, de ezt muszáj volt már végre megkérdeznem.
2010. október 06. 18:20
#291
|
|
Zsanett.ZsüliettBritney Spears addict* |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.03. Hozzászólás: 5274 Csatolások: 263 Azonosító: 130471 offline
|
Idézet (wannascream @ 2010.10.06. 18:19)
Tudom, hogy ez nem tartozik ide, de mivel ezt a topikot sokszor nézik a modik és ők tudnak válaszolni a kérdésemre, feltenném: mi a jó abban, hogy ennyi chat-szerű dumatopik van? Szerintem ennek semmi köze nincs a sztárokhoz, plusz a fele abból áll, hogy valaki beköszön, és százan visszaköszönnek neki. Ezt msn-en is el lehet intézni, be lehet vonni több embert is egy beszélgetésbe, ráadásul gyorsabb.
Meg nagyon bírom, hogy az off-topikosok egy része egyfolytában mondogatja, hogy h*lyeség gyűjteni a hsz-eket és senki ne írjon felesleges dolgokat, ennek ellenére ők írkálnak tele 1000 oldalas topikokat azzal, hogy "szia, mizu", aztán meg mondják, hogy használja mindenki az oldalt arra, amire való.
Le lehet üvölteni a fejemet, lehet mondani, hogy hogy képzelem én kis idióta senki, hogy beleszólok a régi tagok dolgaiba, ki lehet törölni a hsz-emet, de ezt muszáj volt már végre megkérdeznem.
Meg nagyon bírom, hogy az off-topikosok egy része egyfolytában mondogatja, hogy h*lyeség gyűjteni a hsz-eket és senki ne írjon felesleges dolgokat, ennek ellenére ők írkálnak tele 1000 oldalas topikokat azzal, hogy "szia, mizu", aztán meg mondják, hogy használja mindenki az oldalt arra, amire való.
Le lehet üvölteni a fejemet, lehet mondani, hogy hogy képzelem én kis idióta senki, hogy beleszólok a régi tagok dolgaiba, ki lehet törölni a hsz-emet, de ezt muszáj volt már végre megkérdeznem.
Pedig van értelme!
1 felhasználónak tetszik:
Nana95
2010. október 06. 18:35
#292
Idézet (wannascream @ 2010.10.06. 18:19)
Tudom, hogy ez nem tartozik ide, de mivel ezt a topikot sokszor nézik a modik és ők tudnak válaszolni a kérdésemre, feltenném: mi a jó abban, hogy ennyi chat-szerű dumatopik van? Szerintem ennek semmi köze nincs a sztárokhoz, plusz a fele abból áll, hogy valaki beköszön, és százan visszaköszönnek neki. Ezt msn-en is el lehet intézni, be lehet vonni több embert is egy beszélgetésbe, ráadásul gyorsabb.
Meg nagyon bírom, hogy az off-topikosok egy része egyfolytában mondogatja, hogy h*lyeség gyűjteni a hsz-eket és senki ne írjon felesleges dolgokat, ennek ellenére ők írkálnak tele 1000 oldalas topikokat azzal, hogy "szia, mizu", aztán meg mondják, hogy használja mindenki az oldalt arra, amire való.
Le lehet üvölteni a fejemet, lehet mondani, hogy hogy képzelem én kis idióta senki, hogy beleszólok a régi tagok dolgaiba, ki lehet törölni a hsz-emet, de ezt muszáj volt már végre megkérdeznem.
Meg nagyon bírom, hogy az off-topikosok egy része egyfolytában mondogatja, hogy h*lyeség gyűjteni a hsz-eket és senki ne írjon felesleges dolgokat, ennek ellenére ők írkálnak tele 1000 oldalas topikokat azzal, hogy "szia, mizu", aztán meg mondják, hogy használja mindenki az oldalt arra, amire való.
Le lehet üvölteni a fejemet, lehet mondani, hogy hogy képzelem én kis idióta senki, hogy beleszólok a régi tagok dolgaiba, ki lehet törölni a hsz-emet, de ezt muszáj volt már végre megkérdeznem.
Személy szerint én sem látom értelmét, szerintem a szeméttelepre való volna mind, de nem rajtunk múlik. Felvetés már volt, hogy esetleg akkor egy se legyen, de a nagyfőnöktől még konkrét válasz nem érkezett, hogy mi legyen a sorsa ezeknek
Nem vagy senki, nem belepofátlankodás, nem fog senki leüvölteni, kérdezni szabad
Idézet (Zsanett.Zsüliett @ 2010.10.06. 18:20)
Pedig van értelme!
Köszönjük, majd eldöntjük a dolgokat. Nem kell minden olyanhoz hozzászólni, ami nem a te hatásköröd, felháborodni meg végképp nem kell.
Köszöntem a figyelmet.
7 felhasználónak tetszik:
katiegirl15,
wannascream,
Tamás2.0,
RachelWillows,
Fuller,
Grace Benning,
Bessie
2010. október 06. 19:53
#293
|
|
Coco Selly |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 09.08.22. Hozzászólás: 5338 Csatolások: 158038 Azonosító: 105880 offline
|
http://starity.hu/forum/topik/186532-emily-osment-concert-in-chicago/ - JJ, ráadásul repost
2010. október 06. 23:37
#294
|
|
DomciccDekker's bitch |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.23. Hozzászólás: 3553 Csatolások: 5834 Azonosító: 123419 offline
|
Össze kéne vonni ezt a kettőt:
http://starity.hu/forum/topik/189924-nerd-party-photobooth/
http://starity.hu/forum/topik/173775-rileah-vanderbilt-clare-grant-seth-green-zachery-levi-at-nerd-par...y-in-comic-con/
Ha kérhetem, a teljes címe legyen az, hogy The Nerd Party hosted by Zachary Levi 2010 Photobooth
http://starity.hu/forum/topik/189924-nerd-party-photobooth/
http://starity.hu/forum/topik/173775-rileah-vanderbilt-clare-grant-seth-green-zachery-levi-at-nerd-par...y-in-comic-con/
Ha kérhetem, a teljes címe legyen az, hogy The Nerd Party hosted by Zachary Levi 2010 Photobooth
2010. október 07. 13:48
#295
2010. október 07. 13:51
#296
|
|
_ToTo_Cinikus kritikus |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 05.03.01. Hozzászólás: 12645 Csatolások: 11645 Azonosító: 4133 offline
|
Idézet (Juanita @ 2010.10.07. 13:48)
Eredeti: http://starity.hu/forum/topik/170562-kutya-vagy-macska/
Repost: http://starity.hu/forum/topik/190018-kutyas-vagy-macskas-vagy/
Repost: http://starity.hu/forum/topik/190018-kutyas-vagy-macskas-vagy/
köszi, összevontam őket
1 felhasználónak tetszik:
Ditty
2010. október 07. 17:34
#298
2010. október 07. 17:44
#299
Idézet (wannascream @ 2010.10.06. 18:19)
Tudom, hogy ez nem tartozik ide, de mivel ezt a topikot sokszor nézik a modik és ők tudnak válaszolni a kérdésemre, feltenném: mi a jó abban, hogy ennyi chat-szerű dumatopik van? Szerintem ennek semmi köze nincs a sztárokhoz, plusz a fele abból áll, hogy valaki beköszön, és százan visszaköszönnek neki. Ezt msn-en is el lehet intézni, be lehet vonni több embert is egy beszélgetésbe, ráadásul gyorsabb.
Meg nagyon bírom, hogy az off-topikosok egy része egyfolytában mondogatja, hogy h*lyeség gyűjteni a hsz-eket és senki ne írjon felesleges dolgokat, ennek ellenére ők írkálnak tele 1000 oldalas topikokat azzal, hogy "szia, mizu", aztán meg mondják, hogy használja mindenki az oldalt arra, amire való.
Le lehet üvölteni a fejemet, lehet mondani, hogy hogy képzelem én kis idióta senki, hogy beleszólok a régi tagok dolgaiba, ki lehet törölni a hsz-emet, de ezt muszáj volt már végre megkérdeznem.
Meg nagyon bírom, hogy az off-topikosok egy része egyfolytában mondogatja, hogy h*lyeség gyűjteni a hsz-eket és senki ne írjon felesleges dolgokat, ennek ellenére ők írkálnak tele 1000 oldalas topikokat azzal, hogy "szia, mizu", aztán meg mondják, hogy használja mindenki az oldalt arra, amire való.
Le lehet üvölteni a fejemet, lehet mondani, hogy hogy képzelem én kis idióta senki, hogy beleszólok a régi tagok dolgaiba, ki lehet törölni a hsz-emet, de ezt muszáj volt már végre megkérdeznem.
Szerintem hasznosok az ilyen topicok mert ha belegondoltok..így nem olyan topicokba írják amikbe nem kéne. Azért jó az hogy van ilyen beszélgetési téma mert így minden olyat ami máshova nem kapcsolódik,oda írják be. Lehet hülyeségnek tűnik,de mégis jobb mintha tudom is én...a sztárok részleget árasztanák el ilyenekkel. Ráadásul van amikor azért értelmes téma is folyik...lényegében,ennyi a véleményem.
( megjegyzés: amúgy meg ha az olyanok maradhatnak mint az xyz vagy abc a jobb akkor ez is teljesen nyugodtan megmaradhat
Millie Bobby Brown férje alig segít a színésznőnek a gyermeknevelésben?
Millie Bobby Brown férje alig segít a színésznőnek a gyermeknevelésben?
Lesifotókon háborodtak fel az emberek.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Készült néhány lesifotó a dolgozó színészekről.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.

offline
