kis felbontásúak. ráadásul a cím sem valami nagy durranás
Moderátorok Topicja VI
2010. október 09. 22:11
#341
http://starity.hu/forum/topik/186922-emily-osment-fight-or-flight-albumhoz-keszult-kepek/
kis felbontásúak. ráadásul a cím sem valami nagy durranás
kis felbontásúak. ráadásul a cím sem valami nagy durranás
2010. október 10. 10:33
#342
Ezt a topicot: http://starity.hu/forum/topik/190649-segitseg-kene-uj-usb-csatlakozo/ össze lehetne vonni ezzel: http://starity.hu/forum/topik/83602-segitseget-kerek/ ?
2010. október 10. 14:18
#345
|
|
Sugarbird |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.07.23. Hozzászólás: 11153 Csatolások: 120184 Azonosító: 67006 offline
|
Ezeket kérem összevonni:
http://starity.hu/forum/topik/190371-dukai-regina-sugarbird-fs-2010-10-08/
http://starity.hu/forum/topik/190374-debreczeni-zita-sugarbird-fs-2010-10-08/
http://starity.hu/forum/topik/190377-debreczeni-dora-sugarbird-fs-2010-10-08/
http://starity.hu/forum/topik/190375-zimany-linda-sugarbird-fs-2010-10-08/
Cím ez legyen:Debreczeni Dóra és Zita,Zimány Linda,Dukai Regina,Bódi Sylvi és Horváth Éva-Sugarbird Fashion Show-2010.10.07
És kérem csatolni az utolsó két lány is,mert róluk is lesz képem.
http://starity.hu/forum/topik/190371-dukai-regina-sugarbird-fs-2010-10-08/
http://starity.hu/forum/topik/190374-debreczeni-zita-sugarbird-fs-2010-10-08/
http://starity.hu/forum/topik/190377-debreczeni-dora-sugarbird-fs-2010-10-08/
http://starity.hu/forum/topik/190375-zimany-linda-sugarbird-fs-2010-10-08/
Cím ez legyen:Debreczeni Dóra és Zita,Zimány Linda,Dukai Regina,Bódi Sylvi és Horváth Éva-Sugarbird Fashion Show-2010.10.07
És kérem csatolni az utolsó két lány is,mert róluk is lesz képem.
2010. október 10. 15:46
#346
http://starity.hu/forum/topik/190234-nyaklac-vagy-karkoto/
Nem nyaklác hanem nyaklánc
Nem nyaklác hanem nyaklánc
2010. október 10. 16:24
#347
|
|
Zsüdi♔ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.11. Hozzászólás: 5217 Csatolások: 231 Azonosító: 124795 offline
|
A képet kérném törölni innen:
http://starity.hu/forum/topik/39707-fenykepek-a-forumozokrol/oldal/130/#p1127051
Köszönöm!
http://starity.hu/forum/topik/39707-fenykepek-a-forumozokrol/oldal/130/#p1127051
Köszönöm!
2010. október 10. 16:47
#348
|
|
Ellie Andrews*homo sensorium* |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 10.08.18. Hozzászólás: 6949 Csatolások: 3307 Azonosító: 133484 offline
|
Az ő hozzá szólásait érdemes lenne megnézegetni, cenzurázni. Szerintem alpári és sértő.
http://starity.hu/profil/132702-bensrac/uzenetek/
http://starity.hu/profil/132702-bensrac/uzenetek/
1 felhasználónak tetszik:
Eszty Morgan
2010. október 10. 17:02
#349
|
|
Beba13 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.02.02. Hozzászólás: 1828 Csatolások: 11103 Azonosító: 119256 offline
|
http://starity.hu/sztarok/joe-jonas/velemenyek/ xdkacsaa. véleményére ráférne a törlés..
2010. október 10. 19:17
#351
|
|
duracellmockingjay™ |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 10.08.18. Hozzászólás: 2089 Csatolások: 34566 Azonosító: 133509 offline
|
A második az elsőnek csak a töredéke, de döntsetek ti
http://starity.hu/forum/topik/124349-diane-kruger-instyle-uk-2009-szept/
http://starity.hu/forum/topik/125331-diane-kruger-september-2009-instyle-magazine/
http://starity.hu/forum/topik/124349-diane-kruger-instyle-uk-2009-szept/
http://starity.hu/forum/topik/125331-diane-kruger-september-2009-instyle-magazine/
2010. október 10. 19:24
#352
|
|
wadfruttivisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.10.17. Hozzászólás: 148 Csatolások: 25 Azonosító: 74346 offline
|
látom lehetetlent kértem azzal,hogy légyszi változtassatok meg egy nevet... azért nem kellett volna 2x is kitörölni a hozzászólásomat,hanem esetleg válaszolni rá,na de mindegy,valósznüleg ez is ki lesz törölve -.-
2010. október 10. 20:00
#354
Idézet (wadfrutti @ 2010.10.10. 19:24)
látom lehetetlent kértem azzal,hogy légyszi változtassatok meg egy nevet... azért nem kellett volna 2x is kitörölni a hozzászólásomat,hanem esetleg válaszolni rá,na de mindegy,valósznüleg ez is ki lesz törölve -.-
Úgytudom hogy a moderátorok eleve nem tudják megváltoztatni a neved. Ilyen kéréssel az oldal tulajához,Freeze-hez kell fordulnod,itt maximum ő tud intézkedni.
2010. október 10. 20:01
#355
|
|
wadfruttivisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.10.17. Hozzászólás: 148 Csatolások: 25 Azonosító: 74346 offline
|
Idézet (WhiteAngel @ 2010.10.10. 20:00)
Úgytudom hogy a moderátorok eleve nem tudják megváltoztatni a neved. Ilyen kéréssel az oldal tulajához,Freeze-hez kell fordulnod,itt maximum ő tud intézkedni.
nem az én nevem,hanem egy sztár nevét kértem megváltoztatni,de akkor sem az lenne a megoldás,hgy törlik az üzenetem,hanem válaszoljanak rá,hogy mi van..
2010. október 10. 20:06
#356
|
|
Lady Suzy |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.06.11. Hozzászólás: 8501 Csatolások: 349848 Azonosító: 98426 offline
|
http://starity.hu/forum/topik/190823-taylor-swift-lt-2010-october-9-grand-ole-opry-85th-birthday-bash/ ---> Tudtommal ezek már kis felbontásúak. Át lehetne tenni?
Köszönöm
Köszönöm
2010. október 10. 20:08
#357
Idézet (wadfrutti @ 2010.10.10. 20:01)
nem az én nevem,hanem egy sztár nevét kértem megváltoztatni,de akkor sem az lenne a megoldás,hgy törlik az üzenetem,hanem válaszoljanak rá,hogy mi van..
Lehet hogy azért törölték mert rossz helyre írtad. Mindenesetre azt javaslom hogy esetleg írj egy modinak privátban inkább.
2010. október 10. 20:12
#358
|
|
wadfruttivisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.10.17. Hozzászólás: 148 Csatolások: 25 Azonosító: 74346 offline
|
Idézet (WhiteAngel @ 2010.10.10. 20:08)
Lehet hogy azért törölték mert rossz helyre írtad. Mindenesetre azt javaslom hogy esetleg írj egy modinak privátban inkább.
hát ha nem a moderátorok topikjába,akkor hova kéne írnom? na mindegy már nem igazán érdekel,csak idegesített,hogy nem lehet rá válaszolni,vagy indokolni...
2010. október 10. 20:25
#359
|
|
Beba13 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.02.02. Hozzászólás: 1828 Csatolások: 11103 Azonosító: 119256 offline
|
Idézet (wadfrutti @ 2010.10.10. 20:12)
hát ha nem a moderátorok topikjába,akkor hova kéne írnom? na mindegy már nem igazán érdekel,csak idegesített,hogy nem lehet rá válaszolni,vagy indokolni...
http://starity.hu/forum/topik/183946-elirt-sztarnevek-adatlapokon/ a címében is benne van, csak utána kéne nézni...
2010. október 10. 20:39
#360
|
|
wadfruttivisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.10.17. Hozzászólás: 148 Csatolások: 25 Azonosító: 74346 offline
|
Idézet (Beba13 @ 2010.10.10. 20:25)
http://starity.hu/forum/topik/183946-elirt-sztarnevek-adatlapokon/ a címében is benne van, csak utána kéne nézni...
na és ezt honnan tudtam volna?!
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.


offline
