Starity

Film- és sorozatzenék

44 oldal 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. május 23. 21:43 #261
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136407
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.05.23. 21:39)

nekem mondjuk ez a kedvencem róla! meghajolo.gif 
szanaszét hallgattam ezta a zenét!


Azt nem csodálom, mind nagyon jó meghajolo.gif
Azonban, az elsőt mégis ki kell emelnem, az Hans Zimmer top dalai között van nálam. Huh, awesome thumbsup.gif
2011. május 23. 21:51 #262
- törölt felhasználó -    
Idézet (Boscorelli @ 2011.05.23. 21:36)

Nem tudom, ti hogy álltok a két Batman filmmel, de szerintem mindkettő zseniálisan jó smileeee.gif De, ha választani kell, akkor a Sötét Lovag lett a jobb, Joker óriási benne meghajolo.gif Heath Ledgernek nagy tisztelet érte meghajolo.gif nyugodjék békében sad.gif


mint képregény fanatikus és gyűjtő csak azt mondhatom
nekem ha választanom kéne mindenképpen az 1989-es Tim Burton Batmanjét választanám!Minden idők legjobban sikerült képregény filmje!
de ez csak az én választásom ! smileeee.gif
remek a két új Nolan Batman film is de Burton filmjét szerintem meg sem közelítheti látványban, hangulatban,és zenében sem! smileeee.gif
szóval most aztán lehet rám fröcsögni! smileeee.gif
2011. május 23. 21:53 #263
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136407
Azonosító: 67913
Offline offline
Egy utolsót még mára wink.gif
Ez is Crystal Method dal, és az Annapolis című filmben volt hallható, ami kb. egy US Navyról szóló film, James Francoval.




Ha most meg kéne számolnom, hányszor hallgattam az ilyen Method dalokat, bajba lennék unsure.gif rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. május 23. 21:56 #264
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136407
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.05.23. 21:51)

remek  a két új Nolan Batman film is de Burton filmjét szerintem meg sem közelítheti látványban, hangulatban,és zenében sem! smileeee.gif 
szóval most aztán lehet rám fröcsögni! smileeee.gif



Nem, dehogy is. Miért szólnálak le a véleményed miatt? Áh nem, én is másképp gondoltam a zeneszerzők listáját pár oldallal korábban beer.gif

Bár mondjuk az meglep, hogy látványra és zenére is jobbnak gondolod a Burton félét, de igaz, nem vagyunk egyformák, és ezt pont így jó. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. május 23. 22:01 #265
- törölt felhasználó -    
Idézet (Boscorelli @ 2011.05.23. 21:56)
Nem, dehogy is. Miért szólnálak le a véleményed miatt? Áh nem, én is másképp gondoltam a zeneszerzők listáját pár oldallal korábban beer.gif 
Bár mondjuk az meglep, hogy látványra és zenére is jobbnak gondolod a Burton félét, de igaz, nem vagyunk egyformák, és ezt pont így jó. smileeee.gif


a Burton Denevérembere olyan mintha egy Detective comics-Batman képregényt lapozgatnék! a díszlet a sminkek a kosztümök a 20-as 30-as évek hangulata zseniális. Burton megfestette azt a filmet!
1 felhasználónak tetszik: Boscorelli
2011. május 23. 22:10 #266
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136407
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.05.23. 22:01)
a Burton Denevérembere olyan mintha egy Detective comics-Batman képregényt lapozgatnék! a díszlet a sminkek a kosztümök a 20-as 30-as évek hangulata zseniális. Burton megfestette azt a filmet!


Persze, van igazad. Én se azt mondom, hogy rossz lenne. A Nolan féle Batmanekig, én is a Burtonét részesítettem előnyben. Nem is a Joel Schumacherét. Sorry, arról az a véleményem, hogy mind a Batman és Robin, mind a Mindörökké Batman eléggé gyenge lett.

A Nolan filmjei engem lenyűgöztek. Bevallom őszintén. Mind látványra, storyra és zenére egyaránt. beer.gif
2011. május 23. 22:32 #267
- törölt felhasználó -    
Idézet (Boscorelli @ 2011.05.23. 22:10)
Persze, van igazad. Én se azt mondom, hogy rossz lenne. A Nolan féle Batmanekig, én is a Burtonét részesítettem előnyben. Nem is a Joel Schumacherét.  Sorry, arról az a véleményem, hogy mind a Batman és Robin, mind a Mindörökké Batman eléggé gyenge lett.
A Nolan filmjei engem lenyűgöztek. Bevallom őszintén. Mind látványra, storyra és zenére egyaránt. beer.gif


Szeretem Nolan Batman filmjeit!és a legnagyobb filmes oldalakon is mindenki a Nolan féle Batman filmet favorizálja a Burtonével szemben természetesen nem alaptalanul.
Nolan másféle megközelítést választott a sötét bosszúálló történetének az elmesélésére ami jobban illett a korunkba és meg próbálta realisztikusabban ábrázolni Batman figuráját és ott koronázta meg a filmjét hogy Hans Zimmert tette meg zeneszerzőnek.meg valahogy Nolan akár mihez nyúl valahogy mindig jól sül el neki a dolog. kicsit David Fincherre emlékeztet akinek nagyon szerettem a filmjeit kb. a Zódiákusig a (Pánikszobát már nagyon nem) bezárólag de aztán pocsékabbnál pocsékabb filmeket rendezett!
szóval kíváncsi vagyok hogy Nolan mikor fog David Fincher nyomdokaiba lépni! biggrin.gif

mind ezek ellenére Burton filmjét kedvelem inkább! ő jobban át tudta adni a képregény látványvilágát.
szóval én képregény rajongóként figyelem a képregény adaptációkat és baromi kritikus vagyok a képregény filmekkel. biggrin.gif
PL.az 1990-es Dick Tracy képregény adaptáció Warren Beattyval Al Pacinoval és Madonnával szintén remekül sikerült képregény film!de valamiért a közönség nem szerette! rolleyes.gif így nem is ismert annyira.
ez van nem tudok ezzel mit kezdeni ha beülök egy képregény filmre egyszerűen a legkisebb dolgokon is fent akadok! biggrin.gif

én kifejezetten kedvelem Schumacher Mindörökké Batman-jét! biggrin.gif

viszont a Batman visszatér és a Batman és Robin pocsék filmek!
szóval más más szemmel nézzük a Batman filmeket ! biggrin.gif
2011. május 23. 22:46 #268
- törölt felhasználó -    
most látom csak hogy megy a TV6-on a Ronin ami egy kiváló film fantasztikus filmzenével!
1 felhasználónak tetszik: Boscorelli
2011. május 23. 23:02 #269
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136407
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.05.23. 22:46)
most látom csak hogy megy a TV6-on a Ronin ami egy kiváló film fantasztikus filmzenével!


De még mennyire! De Nirotól az egyik kedvenc filmem meghajolo.gif

Idézet (gonzales7 @ 2011.05.23. 22:32)
meg valahogy Nolan akár mihez nyúl valahogy mindig jól sül el neki a dolog. kicsit David Fincherre emlékeztet akinek nagyon szerettem a filmjeit kb. a Zódiákusig a (Pánikszobát már nagyon nem) bezárólag de aztán pocsékabbnál pocsékabb filmeket rendezett!
szóval kíváncsi vagyok hogy Nolan mikor fog David Fincher nyomdokaiba lépni! biggrin.gif


Hát szerintem az még nem most lesz. laugh.gif Az Eredettel ismét sikerült hatalmasat alkotnia. Az olyan film, amit még senki se csinált, Ő bevállalta, és megcsinálta nagyon jól. Nekem eddig kifejezetten tetszenek a munkái meghajolo.gif

Idézet (gonzales7 @ 2011.05.23. 22:32)
mind ezek ellenére Burton filmjét kedvelem inkább!  ő jobban át tudta adni a képregény látványvilágát.
szóval én képregény rajongóként figyelem a képregény adaptációkat és baromi kritikus vagyok a képregény filmekkel. biggrin.gif 
ez van nem tudok ezzel mit kezdeni ha beülök egy képregény filmre egyszerűen a legkisebb dolgokon is fent akadok! biggrin.gif 
én kifejezetten kedvelem Schumacher Mindörökké Batman-jét! biggrin.gif
viszont a Batman visszatér és a Batman és Robin pocsék filmek! 
szóval más más szemmel nézzük a Batman filmeket ! biggrin.gif


Szerintem, ezzel semmi baj. Én pl nagy autóverseny mániás vagyok, és volt régebben az a Stallone film Felpörgetve (Driven) címmel, meg ez az újabb, Will Ferrel féle Ricky Böbi, hát, mondjuk úgy, szépen fogalmazva biggrin.gif, hogy én is kritikus szemmel néztem. Nagyjából ilyen fejeket vághattam. Gyenge lett mindkettő.

Egyébként tényleg másképp nézzük őket, én nem vagyok képregénygyűjtő, szóval, ami ott van Batmanről, azt nem nagyon ismerem. Ezt így el kell ismernem. Én alapjában véve a filmből ítélem meg, Neked viszont nagyobb a háttérismereted, és kritikusabb szemmel tudod nézni. Szerintem Nolan pont a hozzád hasonló nézőket is meg akarta fogni a filmjeivel. smileeee.gif

Idézet (gonzales7 @ 2011.05.23. 22:32)
Szeretem Nolan Batman filmjeit!és a legnagyobb filmes oldalakon is mindenki a Nolan féle Batman filmet favorizálja a Burtonével szemben természetesen nem alaptalanul.
Nolan másféle megközelítést választott a sötét bosszúálló történetének az elmesélésére ami jobban illett a korunkba és meg próbálta realisztikusabban ábrázolni Batman figuráját és ott koronázta meg a filmjét hogy Hans Zimmert tette meg zeneszerzőnek.


Ez is így igaz, mintha én írtam volna. Teljesen egyetértek. Igazából a két Nolan Batman között is van kis eltérés, dimenzióban. A kezdődik egy nagyon modern utópiában játszódik, a Sötét lovag pedig kb. napjaink világában, de ez-az egy amit negatívumként tudok a számlájára írni. smileeee.gif

Hát, Hans Zimmerrel pedig igaz, nem zsákbamacskát kapott, az tuti laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. május 24. 15:20 #270
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136407
Azonosító: 67913
Offline offline
Milyen rég volt már dal laugh.gif
A következő választásom igazából kicsit más lesz, mint az előbbiek voltak, de sokat nem hiszem, hogy hozzá kell tennem. wink.gif

The Good, The Bad & The Ugly meghajolo.gif

1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. május 25. 18:55 #271
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Hoztam két zenét megint csak egy kedvencből, A Disturbiából. Nagyon bírom a filmben lévő kontrasztot, hogy olyan az eleje, mint valami vígjáték, egy kis romantikával (első szám), majd pofán vágnak a thriller hangulattal és a kaparod a szék karfáját (második szám) thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Boscorelli
2011. május 25. 21:18 #272
- törölt felhasználó -    
meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: Boscorelli, funny18
2011. május 25. 22:02 #273
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136407
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Christo @ 2011.05.25. 18:55)
Hoztam két zenét megint csak egy kedvencből, A Disturbiából. Nagyon bírom a filmben lévő kontrasztot, hogy olyan az eleje, mint valami vígjáték, egy kis romantikával (első szám), majd pofán vágnak a thriller hangulattal és a kaparod a szék karfáját (második szám) thumbsup.gif


Igazad van, nagyon jó mindkettő, az első (nálam) különösen beer.gif

Amit én most gondoltam, az nem stimmel azokra a mondatokra, amiket Te írtál. smileeee.gif Ebben a filmben annyi poén van, hogy igazából fel se tudnám sorolni mindet, nagyon jó laugh.gif

Burning Bridges - Kelly hősei meghajolo.gif

1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. május 28. 09:35 #274
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136407
Azonosító: 67913
Offline offline
Akkor most két sorozatzenét.

Az első a House egyik epizódjában hangzott el.

Ezt mindenképp hallgassátok meg, ha nem ismernétek (bár szerintem ismeritek wink.gif ), fantasztikus dal meghajolo.gif




A másik a Smallville főcímdala:

2 felhasználónak tetszik: Christo, funny18
2011. június 01. 08:56 #275
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136407
Azonosító: 67913
Offline offline
A hétmérföldes szerelemből egy dal. A film szerintem egy limonádé volt, sorry fanok blush.gif De Drew Barrymore szeretni való benne meghajolo.gif

És akkor egy kellemes szám a moziból:

2011. június 01. 21:35 #276
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Epic filmek, epic zene. meghajolo.gif Ez a két kedvencem heart.gif A hideg is kiráz ezektől a zenéktől biggrin.gif meghajolo.gif

3 felhasználónak tetszik: Boscorelli, pillajunior, funny18
2011. június 02. 22:55 #277
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Beleszerettem ebbe a dalba wub.gif meghajolo.gif
2011. június 03. 07:57 #278
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136407
Azonosító: 67913
Offline offline
Egy igen jó Survivor szám, a Rocky IV-ből meghajolo.gif meghajolo.gif

2011. június 04. 09:30 #279
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136407
Azonosító: 67913
Offline offline
Ahogy Christo kisasszony fogalmazott korábban, epic mozi, de ez most egy kevésbé ismert (ám de nagyon szép) dal a Gladiátor filmből:

1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. június 08. 20:22 #280
- törölt felhasználó -    
meghajolo.gif meghajolo.gif
Jerry Goldsmith-Rambo
1 felhasználónak tetszik: Boscorelli
44 oldal 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!