Starity

Film- és sorozatzenék

44 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. december 17. 15:14 #101
Hesztia
Hesztia
anglomán
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 06.10.26.
Hozzászólás: 4103
Csatolások: 26677
Azonosító: 19294
Offline offline
Igaz, hogy csak előzetes, de Desplat (+ Malick, Pitt, Penn)...és gyönyörű szép az egész:

The Tree of Life

1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2010. december 17. 15:30 #102
- törölt felhasználó -    
még két zene a Blade soundtrackről!számomra megunhatatlan album!
meghajolo.gif meghajolo.gif


meghajolo.gif meghajolo.gif
2010. december 18. 13:14 #103
- törölt felhasználó -    
Blade.
Bár a soundtracken nincs rajta!!! biggrin.gif
meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif
2010. december 18. 17:47 #104
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136407
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2010.12.16. 13:26)
Blade 1-soundtrack.(nagy kedvencem) meghajolo.gif 
Dj Krush-yeah


Yeah biggrin.gif
A filmet láttam, de valahogy a zenéjére nem kerestem rá, egész jó, köszi meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2010. december 18. 18:07 #105
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136407
Azonosító: 67913
Offline offline
Ha Hans Zimmer, akkor én ezeket emelném ki tőle:

Maga a film nagyon jó lenne, ha a love story a rendezői változatban lenne biggrin.gif (bocs lányok:s) Viszont ez egy nagyon szép szám belőle:




A klasszikus Gladiátor filmből:




És akkor a következő három a legnagyobb kedvenceim tőle: A világ egyik legjobb filmje: A Sötét Lovag, aztán még a Szikla főcímdala is hátborzongatóan jó lett, végül a USS Alabama fikciós történetét feldolgozó Utolsó esély című film zenéje:





Végül egy vidám filmből zenék Hanstól, Jég Veled:

3 felhasználónak tetszik: gonzales7, Domcicc, tya04
2010. december 18. 22:18 #106
- törölt felhasználó -    
Idézet (Boscorelli @ 2010.12.18. 17:47)
Yeah biggrin.gif 
A filmet láttam, de valahogy a zenéjére nem kerestem rá, egész jó, köszi meghajolo.gif


ne csináld!mindenképp pótold a Blade 1 soundtrackjét.. wink.gif DJ.Krush albumait pedig külön ajánlom látom van füled a hip-hop-hoz és a jó zenéhez Dj. Krush az instrumentális hiphop zene úttörője és jelenleg is ő benne a legjobb szóval megéri az albumjait beszerezni! smileeee.gif
egy másik Krush zene szintén a Blade-ből!
1 felhasználónak tetszik: Boscorelli
2010. december 19. 12:16 #107
- törölt felhasználó -    
Hans Zimmer-től még ez is jól sikerült soundtrack!
Artúr király. meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Boscorelli
2010. december 21. 22:03 #108
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136407
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2010.12.19. 12:16)
Hans Zimmer-től még ez is jól sikerült soundtrack!
Artúr király. meghajolo.gif 


Az bizony, nagyon is smileeee.gif
Ez se rossz, a sólyom végveszélyben című filmből:
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2010. december 21. 22:12 #109
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136407
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2010.12.18. 22:18)
ne csináld!mindenképp pótold a Blade 1 soundtrackjét.. wink.gif DJ.Krush albumait pedig külön ajánlom látom van füled a hip-hop-hoz és a jó zenéhez Dj. Krush  az instrumentális hiphop zene úttörője és jelenleg is ő benne a legjobb szóval megéri az albumjait beszerezni! smileeee.gif 
egy másik Krush zene szintén a Blade-ből!


Köszi a tippet, mindenképp megfogom keresni beer.gif
De, hogy zenével válaszoljak, hoztam egy német nyelvűt, ez is hip-hop, de kicsit off-ba vág a témával kapcsolatban, mert nem sorozat és filmzene, de talán nem haragszanak rám meg a többiek, ha megosztom itt:


Kíváncsi vagyok, mit gondolsz róla smileeee.gif
Ha ismerted, akkor csak hoztam egy jó zenét biggrin.gif Bár a pontosság megkívánja, hogy csak a magam nevében beszéljek, úgyhogy úgy mondom,nekem nagyon tetszik smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2010. december 22. 10:35 #110
- törölt felhasználó -    
nem rossz zene az alap különösen el van találva bár mind zeneileg mind szövegében kicsit a populárisabb vonalat hozza...
hallgattam német rap zenét főleg a 90-es évek végén, meghatározók voltak az Európai hip-hop palettán akkoriban PL.Die Fantastischen vier,Fettes Brot,Massive Töne,Absolute Beginner,Kool Savas,Die Firma,Freundeskreis,aztán megváltoztak az erőviszonyok 2000-után a Franciák egyre csak termelték a jobbnál jobb hiphop csapatokat.
Aztán én valahogy leálltam az Európai hiphoppal meg a Magyarral is sajnos manapság a Hip-hop is üzletté vált és több a szemét benne mint az érték.
A Magyar hiphop zene és "kultúra" pedig különösen megállt a fejlődésben nagyon meg kell magam erőltetnem ahhoz hogy, minőségi hiphop előadót találjak itthon, vannak de kevesen...meg igazából az emberek mentalitásával is baj van itthon abszolút nem nyitottak MO-ban erre a zenére még mindig pedig eltelt az "aranykor"óta lassan 20-év..a fiatal generáció pedig nem a zene miatt lesz úgymond "hiphopper"vagy mittuomén "rapper". hanem sokan azt képzelik hogy attól hogy felvesznek egy bő nadrágot meg egy pulcsit és egy LA-s NY-os sapkát akkor ő már egy "gengszter"Brooklynból vagy Long Beach-ről...aztán jönnek a füvezések, összemosódik ezekkel az emberkékkel a graffiti, amikor az ilyen nagy arcú "gengszterek" szanaszét firkálják a koncert után a helyiségeket a buszmegállókat vagy a vonatokat és akik már 5-év múlva nem is fognak hallgatni rapzenét és közük nem volt soha a graffitihez ..mind1 befejeztem, néha ez kijön belőlem bocs mindenkitől.. smileeee.gif
nyitottam hiphop topicot aki úgy gondolja nyomassa oda zenéket!
amúgy nem rossz eza német "nóta"!
2010. december 22. 21:13 #111
- törölt felhasználó -    
Judgement Night soundtrack!!! meghajolo.gif
2010. december 22. 21:21 #112
- törölt felhasználó -    
Here I go again - Whitesnake
Fired up ~ Pomponsrácok

2010. december 23. 22:16 #113
- törölt felhasználó -    
meghajolo.gif meghajolo.gif
Howard Shore
1 felhasználónak tetszik: Christo
2010. december 24. 16:27 #114
Li97
Li97
új tag
 
StátuszLove is a game meant for two. Only for two!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.02.
Hozzászólás: 91
Csatolások: 27
Azonosító: 130406
Offline offline
Én is így vagyok hogy valami zenét meghallok a filmben vagy sorozatban azt azonnal keresm a youtubeon. Amúgy a Titanic zenéje szerintem is nagyon jó.

smileeee.gifsmileeee.gifsmileeee.gifsmileeee.gifsmileeee.gifsmileeee.gifsmileeee.gifsmileeee.gifsmileeee.gifsmileeee.gifsmileeee.gifsmileeee.gifsmileeee.gifsmileeee.gifsmileeee.gifsmileeee.gifsmileeee.gifsmileeee.gifsmileeee.gifsmileeee.gifsmileeee.gifsmileeee.gifsmileeee.gifsmileeee.gif
rohog.gif rohog.gif rohog.gif rohog.gif rohog.gif rohog.gif rohog.gif
wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif
2010. december 25. 00:51 #115
- törölt felhasználó -    
minden karácsonykor megnézem! meghajolo.gif
Kár hogy az évtizedek alatt feledésbe merült ennek a film zeneszerzőnek a neve..aki ráadásul Magyar volt Miklós Rózsa!
Miklos Rozsa:Ben Hur soundtrack


A másik pedig az egyik kedvenc filmem!és soundtrackem! meghajolo.gif meghajolo.gif
Miklos Rózsa-Quo Vadis.
2010. december 29. 20:54 #116
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136407
Azonosító: 67913
Offline offline
Az egyik legnagyobb kedvenc filmem, a Walk the Line angol címén, magyarul (elég idétlenül fordítva) a nyughatatlan.

Ez egy amerikai country zenéről szóló film. Életrajzi is, mert a műfaj (de talán az egész zenevilág) egyik legnagyobb alakjának az életét mutatja be. Szóval Johnny Cash-ről szól. Ha ismered, vagy szereted a zenéjét, akkor máris a barátom vagy biggrin.gif

A filmben Johnny Cash-t Joaquin Phoenix alakította, a női főszereplőt June Carter-t (Cash 2. felesége) Reese Witherspoon alakította.

Néhány zeneszám a filmből:



















Igazából mind a kedvencem, és vannak olyanok, amiket most kihagytam, pl. Get the rythm, I walk the line stb, azok is nagyon jók. meghajolo.gif
3 felhasználónak tetszik: gonzales7, Hesztia, funny18
2011. január 03. 22:36 #117
- törölt felhasználó -    
csak hogy ne haljon be a topik..
meghajolo.gif meghajolo.gif


hháááá szintén nagy kedvencem a film és a zenéje is!!
1 felhasználónak tetszik: Boscorelli
2011. január 06. 23:37 #118
- törölt felhasználó -    
hatalmas!! meghajolo.gif
The Boondocks original mixtape soundtrack.
2011. január 07. 23:32 #119
- törölt felhasználó -    
meghajolo.gif meghajolo.gif
zseniális soundtrack!
RZA-Ghost Dog soundtrack.




2011. január 09. 18:31 #120
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136407
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.01.03. 22:36)

hháááá szintén nagy kedvencem a film és a zenéje is!!


Bizony-bizony.
Nem is tudom hányszor láttam már a filmet, nagyon tetszik még ma is, humor+háborús story+remek zene, jó film meghajolo.gif
44 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!