OFFTopic IV
2010. október 26. 16:17
#20082
|
|
twilightgirl0910firefly |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.11. Hozzászólás: 4802 Csatolások: 412 Azonosító: 131011 offline
|
Idézet (zsofeeh @ 2010.10.26. 16:16)
Elmegyek Gossip Girlt nézni, majd jövök valamikor. Pápá!
szia
2010. október 26. 16:21
#20083
|
|
twilightgirl0910firefly |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.11. Hozzászólás: 4802 Csatolások: 412 Azonosító: 131011 offline
|
jáájj de unatkozom...
És most kivételesen jó kedvem van!
És most kivételesen jó kedvem van!
2010. október 26. 16:27
#20085
Idézet (Dargo9 @ 2010.10.26. 16:25)
Megdögglött a VB polip...
tudom
2010. október 26. 16:28
#20086
|
|
twilightgirl0910firefly |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.11. Hozzászólás: 4802 Csatolások: 412 Azonosító: 131011 offline
|
Idézet (Dargo9 @ 2010.10.26. 16:25)
Megdögglött a VB polip...
szegény Paula vagy mi
2010. október 26. 16:29
#20087
Idézet (twilightgirl0910 @ 2010.10.26. 16:28)
szegény Paula vagy mi 
paul
1 felhasználónak tetszik:
twilightgirl0910
2010. október 26. 16:31
#20088
Idézet (Candies @ 2010.10.26. 16:29)
paul
egy nap alatt két információt tudtam meg erről az izéről.
1 felhasználónak tetszik:
twilightgirl0910
2010. október 26. 16:32
#20089
|
|
twilightgirl0910firefly |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.11. Hozzászólás: 4802 Csatolások: 412 Azonosító: 131011 offline
|
Idézet (Candies @ 2010.10.26. 16:29)
paul
majdnem
2010. október 26. 16:41
#20092
Idézet (Candies @ 2010.10.26. 16:35)
Dani, a macskád az ikonodon olyan mint egy szajha

Most biztos ezt mutatná neked.
2010. október 26. 16:45
#20093
Sziasztok.
2010. október 26. 16:51
#20097
|
|
twilightgirl0910firefly |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.11. Hozzászólás: 4802 Csatolások: 412 Azonosító: 131011 offline
|
Idézet (Karina197 @ 2010.10.26. 16:48)
szia alkonyatlány. 
szia
szia nekedis Lolla
1 felhasználónak tetszik:
Lolla
2010. október 26. 16:52
#20098
Idézet (bibicsibi @ 2010.10.26. 16:50)
Egyik órán annyira unatkoztam, hogy a kezemre írtam a 30STM This Is War CD összes számának a címét és még odaírtam hogy Echelon, meg hogy 30STM ♥

szív most nekem is van a kezemen.
2010. október 26. 16:53
#20099
|
|
bibicsibicookiemonster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.04.23. Hozzászólás: 4709 Csatolások: 3520 Azonosító: 93952 offline
|
Idézet (.KT. @ 2010.10.26. 16:52)
szív most nekem is van a kezemen.
olyan jól odafirkálta, hogy le se akar jönni. 
nekem is még rajta van, le is fotóztam
1 felhasználónak tetszik:
twilightgirl0910
2010. október 26. 16:55
#20100
|
|
twilightgirl0910firefly |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.11. Hozzászólás: 4802 Csatolások: 412 Azonosító: 131011 offline
|
Idézet (bibicsibi @ 2010.10.26. 16:53)
nekem is még rajta van, le is fotóztam 
én minden nap rajzolok egy szívet, és egy monogramot a kezemre xD lassan már beleivódik a bőrömbe...
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
