OFFTopic IV
2010. október 26. 17:46
#20141
Mi a múltkor ACC-t szívtünk.
2010. október 26. 17:47
#20142
Idézet (Karina197 @ 2010.10.26. 17:46)
Mi a múltkor ACC-t szívtünk. 
mi mást.
2010. október 26. 17:47
#20143
Idézet (.KT. @ 2010.10.26. 17:47)
mi mást. 
mit?
2010. október 26. 17:48
#20144
Idézet (Karina197 @ 2010.10.26. 17:47)
mit?
szerinted emlékszem rá?
2010. október 26. 17:51
#20147
Idézet (.KT. @ 2010.10.26. 17:50)
hol van az almafejes? 
Tanul.
2010. október 26. 17:51
#20148
Idézet (.KT. @ 2010.10.26. 17:50)
hol van az almafejes? 
ki?
2010. október 26. 17:52
#20149
Sziasztok. Nem tudom kit érdekel a lelkizésem, szerintem senkit de muszáj leírnom valakinek/kiknek, hogy mi van velem.. Ma teljes nyugiban irodalomórán lerészegedett a fél osztály és a tanár le se sz@rta. Tömény pálinka szag volt az egész teremben, dehát ez senkinek fel sem tűnt. Ha ez még nem lenne elég ma is ketten befüvezve (drogozva, igen.) jöttek be utolsó órára. Ha én ezt tudom, hogy ez az iskola ilyen akkor semmi pénzért nem jelentkezem oda. És nem csak a mi osztályunk ilyen.. Az egész iskola jóformán. Én itt tutira nem bírom 4 évig.. Tanulni jöttem ide, nem azért hogy drogos, piás kcsög legyek. A brossúrában az nem volt benne, hogy itt mi folyik egy átlagos tanítási (!!) órán..
2010. október 26. 17:54
#20150
Idézet (Lexy @ 2010.10.26. 17:52)
Sziasztok. Nem tudom kit érdekel a lelkizésem, szerintem senkit de muszáj leírnom valakinek/kiknek, hogy mi van velem.. Ma teljes nyugiban irodalomórán lerészegedett a fél osztály és a tanár le se sz@rta. Tömény pálinka szag volt az egész teremben, dehát ez senkinek fel sem tűnt. Ha ez még nem lenne elég ma is ketten befüvezve (drogozva, igen.) jöttek be utolsó órára. Ha én ezt tudom, hogy ez az iskola ilyen akkor semmi pénzért nem jelentkezem oda. És nem csak a mi osztályunk ilyen.. Az egész iskola jóformán. Én itt tutira nem bírom 4 évig.. Tanulni jöttem ide, nem azért hogy drogos, piás kcsög legyek. A brossúrában az nem volt benne, hogy itt mi folyik egy átlagos tanítási (!!) órán.. 
Ezt megszívtad
2010. október 26. 17:54
#20151
Idézet (Lolla @ 2010.10.26. 17:51)
Tanul. 
már beköszönt, de nem láttam, hogy írta volna, hogy megy tanulni.
Idézet (Karina197 @ 2010.10.26. 17:51)
ki? 
Dave.
2010. október 26. 17:54
#20152
Idézet (Lexy @ 2010.10.26. 17:52)
Sziasztok. Nem tudom kit érdekel a lelkizésem, szerintem senkit de muszáj leírnom valakinek/kiknek, hogy mi van velem.. Ma teljes nyugiban irodalomórán lerészegedett a fél osztály és a tanár le se sz@rta. Tömény pálinka szag volt az egész teremben, dehát ez senkinek fel sem tűnt. Ha ez még nem lenne elég ma is ketten befüvezve (drogozva, igen.) jöttek be utolsó órára. Ha én ezt tudom, hogy ez az iskola ilyen akkor semmi pénzért nem jelentkezem oda. És nem csak a mi osztályunk ilyen.. Az egész iskola jóformán. Én itt tutira nem bírom 4 évig.. Tanulni jöttem ide, nem azért hogy drogos, piás kcsög legyek. A brossúrában az nem volt benne, hogy itt mi folyik egy átlagos tanítási (!!) órán.. 
mivaan?
1 felhasználónak tetszik:
Lexy
2010. október 26. 17:54
#20153
Idézet (.KT. @ 2010.10.26. 17:54)
már beköszönt, de nem láttam, hogy írta volna, hogy megy tanulni.
Dave.
Dave.
jaa.
2010. október 26. 17:54
#20154
Idézet (Lexy @ 2010.10.26. 17:52)
Sziasztok. Nem tudom kit érdekel a lelkizésem, szerintem senkit de muszáj leírnom valakinek/kiknek, hogy mi van velem.. Ma teljes nyugiban irodalomórán lerészegedett a fél osztály és a tanár le se sz@rta. Tömény pálinka szag volt az egész teremben, dehát ez senkinek fel sem tűnt. Ha ez még nem lenne elég ma is ketten befüvezve (drogozva, igen.) jöttek be utolsó órára. Ha én ezt tudom, hogy ez az iskola ilyen akkor semmi pénzért nem jelentkezem oda. És nem csak a mi osztályunk ilyen.. Az egész iskola jóformán. Én itt tutira nem bírom 4 évig.. Tanulni jöttem ide, nem azért hogy drogos, piás kcsög legyek. A brossúrában az nem volt benne, hogy itt mi folyik egy átlagos tanítási (!!) órán.. 
Az komoly.
1 felhasználónak tetszik:
Lexy
2010. október 26. 17:55
#20155
|
|
bibicsibicookiemonster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.04.23. Hozzászólás: 4709 Csatolások: 3520 Azonosító: 93952 offline
|
Idézet (Lexy @ 2010.10.26. 17:52)
Sziasztok. Nem tudom kit érdekel a lelkizésem, szerintem senkit de muszáj leírnom valakinek/kiknek, hogy mi van velem.. Ma teljes nyugiban irodalomórán lerészegedett a fél osztály és a tanár le se sz@rta. Tömény pálinka szag volt az egész teremben, dehát ez senkinek fel sem tűnt. Ha ez még nem lenne elég ma is ketten befüvezve (drogozva, igen.) jöttek be utolsó órára. Ha én ezt tudom, hogy ez az iskola ilyen akkor semmi pénzért nem jelentkezem oda. És nem csak a mi osztályunk ilyen.. Az egész iskola jóformán. Én itt tutira nem bírom 4 évig.. Tanulni jöttem ide, nem azért hogy drogos, piás kcsög legyek. A brossúrában az nem volt benne, hogy itt mi folyik egy átlagos tanítási (!!) órán.. 
Ezért jössz át hozzánk
2010. október 26. 17:56
#20156
|
|
twilightgirl0910firefly |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.11. Hozzászólás: 4802 Csatolások: 412 Azonosító: 131011 offline
|
Idézet (Lexy @ 2010.10.26. 17:52)
Sziasztok. Nem tudom kit érdekel a lelkizésem, szerintem senkit de muszáj leírnom valakinek/kiknek, hogy mi van velem.. Ma teljes nyugiban irodalomórán lerészegedett a fél osztály és a tanár le se sz@rta. Tömény pálinka szag volt az egész teremben, dehát ez senkinek fel sem tűnt. Ha ez még nem lenne elég ma is ketten befüvezve (drogozva, igen.) jöttek be utolsó órára. Ha én ezt tudom, hogy ez az iskola ilyen akkor semmi pénzért nem jelentkezem oda. És nem csak a mi osztályunk ilyen.. Az egész iskola jóformán. Én itt tutira nem bírom 4 évig.. Tanulni jöttem ide, nem azért hogy drogos, piás kcsög legyek. A brossúrában az nem volt benne, hogy itt mi folyik egy átlagos tanítási (!!) órán.. 
az szép...
1 felhasználónak tetszik:
Lexy
2010. október 26. 17:57
#20158
Idézet (Candies @ 2010.10.26. 17:54)
Ezt megszívtad 
Az nem is kifejezés Candies...
Idézet (bibicsibi @ 2010.10.26. 17:55)
Ezért jössz át hozzánk

Ja igen. Nem említettem? Kb. 0,001% az esély rá, hogy felvesznek, mert vendéglátóból elvileg nem lehet rögtön egészségügybe menni. Várhatok egy új tanévet és 2011 őszében lehetek újra kilencedikes
2010. október 26. 17:57
#20160
|
|
Zsüdi♔ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.11. Hozzászólás: 5217 Csatolások: 231 Azonosító: 124795 offline
|
Idézet (Lexy @ 2010.10.26. 17:52)
Sziasztok. Nem tudom kit érdekel a lelkizésem, szerintem senkit de muszáj leírnom valakinek/kiknek, hogy mi van velem.. Ma teljes nyugiban irodalomórán lerészegedett a fél osztály és a tanár le se sz@rta. Tömény pálinka szag volt az egész teremben, dehát ez senkinek fel sem tűnt. Ha ez még nem lenne elég ma is ketten befüvezve (drogozva, igen.) jöttek be utolsó órára. Ha én ezt tudom, hogy ez az iskola ilyen akkor semmi pénzért nem jelentkezem oda. És nem csak a mi osztályunk ilyen.. Az egész iskola jóformán. Én itt tutira nem bírom 4 évig.. Tanulni jöttem ide, nem azért hogy drogos, piás kcsög legyek. A brossúrában az nem volt benne, hogy itt mi folyik egy átlagos tanítási (!!) órán.. 
Nálunk is a "menők" cigiznek, a normálisak meg leszarják. A miénk olyan iskola, hogy oda csak azok járhatnak, akik kiválóan teljesítenek, és akik megbuknak, azok repülhetnek el... Szóval a létszám 300 alatti. De színvonalas iskola, és a lényeg az.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


offline