OFFTopic IV
2010. október 25. 21:31
#19924
Idézet (Rileah @ 2010.10.25. 21:30)
Én is kifestettem a körmöm 
én ha festem, akkor csak feketével.
2010. október 25. 21:32
#19926
Idézet (dave095 @ 2010.10.25. 21:30)
Cuki. 
Köszi
2010. október 25. 21:32
#19927
Idézet (Candies @ 2010.10.25. 21:31)
Nem akarok 
Mír?
2010. október 25. 21:34
#19929
Idézet (Karina197 @ 2010.10.25. 21:31)
én ha festem, akkor csak feketével.
nekem kifogyott a fekete.
2010. október 25. 21:35
#19931
Miért a legjobb barátod?
Kinga mert bárikor számíthatsz rá
Lexy mert én így akartam
Rileah mert tudja hogy nagy partiarc vagy
Dániel mert ugyanolyanok vagytok( de én lány vagyok
)
Kinga mert bárikor számíthatsz rá
Lexy mert én így akartam
Rileah mert tudja hogy nagy partiarc vagy
Dániel mert ugyanolyanok vagytok( de én lány vagyok
2010. október 25. 21:36
#19932
Idézet (.KT. @ 2010.10.25. 21:34)
nekem kifogyott a fekete. 
én tegnap vettm újat.
2010. október 25. 21:37
#19934
Idézet (Becca @ 2010.10.25. 21:37)
sziasztok
Idáig házit írtam, és még van! 
2010. október 25. 21:37
#19935
Idézet (Karina197 @ 2010.10.25. 21:35)
Miért a legjobb barátod?
Kinga mert bárikor számíthatsz rá
Kinga mert bárikor számíthatsz rá
KT
egyébként:
Idézet (Karina197 @ 2010.10.25. 21:36)
én tegnap vettm újat.
én pénteken vettem ezt a színt, de a fekete nem jutott eszembe, viszont minden más igen.
2010. október 25. 21:38
#19937
Idézet (.KT. @ 2010.10.25. 21:37)
KT
egyébként:
én pénteken vettem ezt a színt, de a fekete nem jutott eszembe, viszont minden más igen.
egyébként:
én pénteken vettem ezt a színt, de a fekete nem jutott eszembe, viszont minden más igen.
ohh bocsánat KT
Korral jár.
2010. október 25. 21:39
#19938
Idézet (Rileah @ 2010.10.25. 21:30)
Én is kifestettem a körmöm 
Huh, jó lett, én is ki fogom
2010. október 25. 21:39
#19939
|
|
bibicsibicookiemonster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.04.23. Hozzászólás: 4709 Csatolások: 3520 Azonosító: 93952 offline
|
Idézet (Karina197 @ 2010.10.25. 21:35)
Miért a legjobb barátod?
Kinga mert bárikor számíthatsz rá
Lexy mert én így akartam
Rileah mert tudja hogy nagy partiarc vagy
Dániel mert ugyanolyanok vagytok( de én lány vagyok
)
Kinga mert bárikor számíthatsz rá
Lexy mert én így akartam
Rileah mert tudja hogy nagy partiarc vagy
Dániel mert ugyanolyanok vagytok( de én lány vagyok
kimaradtam
2010. október 25. 21:40
#19940
Idézet (zsofeeh @ 2010.10.25. 21:38)
Küldjek?
köszi, nem. hétvégén volt olyan kedvem, hogy a körmöm is fekete legyen, de az már szép lassan elmúlik.
Idézet (Karina197 @ 2010.10.25. 21:38)
ohh bocsánat KT
Korral jár.
Korral jár.
nem is vagyok annyira öreg.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


2 felhasználónak tetszik:
offline