Starity

Tiszteled a kedvenced?

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. október 05. 14:26 #1
rheuska
rheuska
-- anti-paparazzi ---
 
Státuszmy love for you is bigger on the inside <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.18.
Hozzászólás: 1748
Csatolások: 7732
Azonosító: 24717
Offline offline
Hát sziasztok.
Tudom, hogy háttal nem kezdünk mondatot, ezzel kapcsolatban kérlek, ne is tegyetek megjegyzéseket.

Szerintem, egy sztárokkal foglalkozó oldalon, fórumon az egyik legalapvetőbb kérdés ez, amit most fejtegetnék egy kicsit. Nem garantálom, hogy irodalom érettséginek megfelelő érveléssel fogom tudni összeszedni a gondolataimat, de megpróbálom azért, hátha sikerül valami értelmeset összehozni.

Én magam az aktív rajongást körülbelül tizenegy-két éves korom körül kezdtem. Megdöbbentett, hogy az internetnek köszönhetően mennyi információhoz juthattam kedvenceimről, bár sosem igazán értettem, hogy a legszemélyesebb információk honnan jönnek. Persze, vannak azok a bizonyos apróbb megjegyzések, interjúkból, műsorokból, riportfilmekből, ahol a sztár beszél a magánéletéről. De amiket ezeken felül tudtam meg, valahogy sosem nyűgözött le igazán.

Ennek több oka is lehet, de nálam a következő volt a legerősebb, azt hiszem: a sztár is csak ember. Szeretnéd megismerni, hisz olyasvalaki, akire valamilyen szempontból felnézel. Szereted a zenéjét, a filmjeit, elismered mint színészt, vagy egyszerűen csak szimpatikus. Onnantól kezdve viszont, hogy betörsz a magánszférájába, az életébe nem csupán a rajongással járó rejtély, és az ő személyét körüllengő titkok tűnnek majd el, hanem egyúttal megsérted az ő magánéletét is.

Nézd meg a lenti képeket.
Szerinted, a hírességek élvezik, hogy lefényképezték őket?
Bujkálnak, eltakarják magukat, elfordulnak, nem akarják, hogy lefotózzák őket. Képzeld el azt, hogy rossz passzban vagy. A hátad közepére kívánod az egész világot, és egy idegesítő ember egy fényképezőgéppel ott lohol melletted, hogy lefényképezzen. Te nem borulnál ki? Persze, könnyű leszólni xy hírességet, amiért az megveri, vagy megfenyegeti a lesifotósokat. De nem vagyok benne biztos, hogy én személy szerint nem viselkednék-e ugyanígy.
Vagy, másik helyzet: randizol valakivel. Az első randi. Minden szuperül megy, romantikus, jól érzitek magatokat, és egyszer csak megjelenik egy fotós. Oda a pillanat, oda az egész, csak kívánkoznál el onnan bárhová.

Figyeld meg a képet, ahol Leighton Meester-t lekapták evés közben. Jót nevetsz rajta talán, haha... De TE mit szóólnál, ha tele szájjal lefényképeznének, hogy olyan emberek, akik állítólag a rajongóid és szeretnek téged, majd megnézzék, több millió emberrel együtt? Bejárja az egész netet.
Legközelebb, mielőtt kiröhögsz valakit, hogy milyen hülyén néz ki ezen meg ezen a képen, vagy egyáltalán megnézel ilyen képeket, videókat. Gondold ezt végig.

Ha a hírességeket nem hagyják békén, nagyon hamar megunják majd a celeb-létet. És a végén előfordulhat az is, hogy emiatt a stressz miatt fogják majd annyiban hagyni az egészet.

Képzeld, te is változtathatsz ezen. Azzal, hogy nem szolgáltatsz közönséget. Mert ha valamire nincs kereslet, annak előbb-utóbb felhagynak a gyártásával.
33 felhasználónak tetszik: BSBfan13, Sally Sparrow, Grace Benning, Brittany, Bogi13, El Mexicano, DisneyFan, bibicsibi, xxangi20xx, inspiredboy, Charmed and Dangerous, dóóra, B3lly, Tomasevic92, Pattii, Encsy19, Vikici, Tina91, WinterGirl, Sourire, ancsi96, Rap4ever8, janet7, thunderbird, Thora_90, Fanni00, x maite x, itsQuinn, SelenaLaura2001, Lady Suzy, ILoveTheRasmus, FruzShina., Elody
2010. október 05. 14:30 #2
BSBfan13
BSBfan13
 
StátuszSokan azt mondják angyalok nem léteznek, pedig itt az élő példa......én :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.18.
Hozzászólás: 528
Csatolások: 54
Azonosító: 125343
Offline offline
h neked mennyire igazad van..csak ennyit tudok mondaani.. meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. október 05. 14:33 #3
rheuska
rheuska
-- anti-paparazzi ---
 
Státuszmy love for you is bigger on the inside <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.18.
Hozzászólás: 1748
Csatolások: 7732
Azonosító: 24717
Offline offline
köszi ^^ ez már egy ideje kikívánkozik belőlem
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Encsy19
2010. október 05. 14:34 #4
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (rheuska @ 2010.10.05. 14:26)
Hát sziasztok.


Rheuska, köszönet ezért a topikért! Maximálisan igazad van és remélem, hogy miután elolvasták a soraidat, mindenki kicsit elgondolkozik, és magába száll...
5 felhasználónak tetszik: rheuska, kateblock, BSBfan13, dóóra, thunderbird
2010. október 05. 14:35 #5
- törölt felhasználó -    
Ez milyen igaz. rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, dóóra
2010. október 05. 14:35 #6
rheuska
rheuska
-- anti-paparazzi ---
 
Státuszmy love for you is bigger on the inside <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.18.
Hozzászólás: 1748
Csatolások: 7732
Azonosító: 24717
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.05. 14:34)
Rheuska, köszönet ezért a topikért! Maximálisan igazad van és remélem, hogy miután elolvasták a soraidat, mindenki kicsit elgondolkozik, és magába száll...


ez volt a cél, drága Sally-m és én is ebben reménykedem ^^
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, dóóra
2010. október 05. 14:38 #7
rheuska
rheuska
-- anti-paparazzi ---
 
Státuszmy love for you is bigger on the inside <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.18.
Hozzászólás: 1748
Csatolások: 7732
Azonosító: 24717
Offline offline
Ez még kimaradt, de mindenképpen szeretném hozzátenni, bár azt hiszem, már párszor megemlítettem más topikokban:

Gusztustalannak tartom, hogy emberek abból élnek, hogy másokat ilyen helyzetben fényképeznek. A paparazzi az egyik legocsmányabb élősködő Hollywoodban.
15 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow, Grace Benning, DisneyFan, .KT., katiegirl15, Encsy19, janet7, dóóra, BlackPrincess...stb., thunderbird, Fanni00, x maite x, Lady Suzy, ILoveTheRasmus
2010. október 05. 14:44 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet (rheuska @ 2010.10.05. 14:38)
Ez még kimaradt, de mindenképpen szeretném hozzátenni, bár azt hiszem, már párszor megemlítettem más topikokban:
Gusztustalannak tartom, hogy emberek abból élnek, hogy másokat ilyen helyzetben fényképeznek. A paparazzi az egyik legocsmányabb élősködő Hollywoodban.


Végre egy nagyon is értelmes topic meghajolo.gif
Remélem sokan elolvassák és elgondolkoznak a leírtakon. Lesifotós ide vagy oda -ahogyan már egy másik topikban is írtam- fele annyi privát kép sem lenne fent az oldalakon ha a kedves fanok nem terjesztenék, amit találnak. Ha az ember azt mondja rajong valakiért, akkor tegye azt, de ne foglalkozzon ilyenekkel mert ez nem az ő dolga dry.gif
4 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, rheuska, dóóra, thunderbird
2010. október 05. 14:44 #9
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Istenem! Értelmes topik! És milyen elgondolkodtató! Én sosem voltam az a fajta rajongó, aki úgymond "mindent" akart. Én valahogy már fiatalabb, úgy értem kamasz koromban is, inkább a kedvenceim munkásságát értékeltem. Örültem, ha megvehettem az új lemezt, vagy láthattam egy-egy új filmet és nekem ennyi elég volt. Persze én is gyűjtöttem fotókat, posztereket, de úgy a magánélet sosem érdekelt igazán. Egyszer beszélgettem erről egy barátnőmmel és felvetettem neki, hogy csak gondoljon bele ebbe a dologba. Egy filmszínész, egy énekes már így is rengeteget ad önmagából. A tehetségét, a legtöbb szabadidejét, áldozatokat hoz, kevesebb időt tölt a családjával, és akkor még vágjon jó pofát ahhoz, ha éppen ebéd közben kapod el egy nyilvános helyen, hogy mi lenne, ha fotózkodnátok meg hasonlók. Egyszer egy nyilvános mosdóban mellettem mosott kezet Marót Viki. Rámosolyogtam, köszöntem neki, de nem kezdtem el zaklatni, pedig úgy szerettem volna fotót, autogrammot. De sem a hely, sem az idő nem volt alkalmas. Talán egyszer, máskor. Jobb, ha nem emlékszik rám, mintha úgy maradok meg az emlékeiben, mint az a barom, aki pisilés után akart vele fotózkodni egy nyilvános budiban. Azt gondolom, hogy a rajongásnak is van határa. A sztárok is emberek és ezt tiszteletben kell tartani. Sokat adnak önmagukból, miért nem elég ez nekünk?
10 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, rheuska, kateblock, dave095, Eszty Morgan, dóóra, BlackPrincess...stb., thunderbird, Ninaa., hana001
2010. október 05. 14:48 #10
rheuska
rheuska
-- anti-paparazzi ---
 
Státuszmy love for you is bigger on the inside <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.18.
Hozzászólás: 1748
Csatolások: 7732
Azonosító: 24717
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.05. 14:44)
Végre egy nagyon is értelmes topic  meghajolo.gif 
Remélem sokan elolvassák és elgondolkoznak a leírtakon. Lesifotós ide vagy oda -ahogyan már egy másik topikban is írtam- fele annyi privát kép sem lenne fent az oldalakon ha a kedves fanok nem terjesztenék, amit találnak. Ha az ember azt mondja rajong valakiért, akkor tegye azt, de ne foglalkozzon ilyenekkel mert ez nem az ő dolga  dry.gif


Így van. Én például a saját oldalamra paparazziképeket sosem teszek fel, csak filmes forgatási képeket, mert hát azok ugye olyan szempontból nem annyira személyesek. Azzal meg nem nagyon tudok mit kezdeni, ha a sztár maga teszi fel a képeket twitterre, ha ő is a nyilvánosságnak szánja, hát azok a személyes képek még beleférnek. de paparazziképeket? Soha...
3 felhasználónak tetszik: Grace Benning, dóóra, thunderbird
2010. október 05. 14:51 #11
rheuska
rheuska
-- anti-paparazzi ---
 
Státuszmy love for you is bigger on the inside <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.18.
Hozzászólás: 1748
Csatolások: 7732
Azonosító: 24717
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2010.10.05. 14:44)
Jobb, ha nem emlékszik rám, mintha úgy maradok meg az emlékeiben, mint az a barom, aki pisilés után akart vele fotózkodni egy nyilvános budiban. Azt gondolom, hogy a rajongásnak is van határa. A sztárok is emberek és ezt tiszteletben kell tartani. Sokat adnak önmagukból, miért nem elég ez nekünk?


Én akkor voltam ilyen helyzetben, mikor nyáron kimentünk a Monte Carlo-s színészek elé a hoteljük elé. Szembesülnöm kellett vele, hogy ezzel is nagyon durván betörtem a privát szférájukba. Mikor a kedvenc színésznőm, Katie Cassidy megjelent, hátizsákkal, egyik kezében a kabát, másikban valami másik táska, és látszott rajta, hogy majd összeesik a nap végén a fáradságtól, annyira rosszul éreztem magam. Mondjuk, ő meglátta, hogy ott állunk, és megállt, autogrammot adni, de azóta is bűntudatom van miatta...
5 felhasználónak tetszik: kateblock, Grace Benning, Sally Sparrow, dóóra, thunderbird
2010. október 05. 14:53 #12
- törölt felhasználó -    
Idézet (rheuska @ 2010.10.05. 14:48)
Így van. Én például a saját oldalamra paparazziképeket sosem teszek fel, csak filmes forgatási képeket, mert hát azok ugye olyan szempontból nem annyira személyesek. Azzal meg nem nagyon tudok mit kezdeni, ha a sztár maga teszi fel a képeket twitterre, ha ő is a nyilvánosságnak szánja, hát azok a személyes képek még beleférnek. de paparazziképeket? Soha...


Helyes. biggrin.gif Más is megfogadhatná ezt a jótanácsodat rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, rheuska, dóóra
2010. október 05. 14:58 #13
nvirág
nvirág
Madhatter
 
Státusz...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.25.
Hozzászólás: 1846
Csatolások: 71
Azonosító: 131928
Offline offline
Ebben sok igazság van és én ha ránézek egy olyan képre ahol egy sztár smink nélkül van akkor nem röhögök hogy milyen ronda ha nem pár milyen paparazzi is én sajnálom sad.gif
1 felhasználónak tetszik: dóóra
2010. október 05. 15:00 #14
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (rheuska @ 2010.10.05. 14:51)
Én akkor voltam ilyen helyzetben, mikor nyáron kimentünk a Monte Carlo-s színészek elé a hoteljük elé. Szembesülnöm kellett vele, hogy ezzel is nagyon durván betörtem a privát szférájukba. Mikor a kedvenc színésznőm, Katie Cassidy megjelent, hátizsákkal, egyik kezében a kabát, másikban valami másik táska, és látszott rajta, hogy majd összeesik a nap végén a fáradságtól, annyira rosszul éreztem magam. Mondjuk, ő meglátta, hogy ott állunk, és megállt, autogrammot adni, de azóta is bűntudatom van miatta...


Teljesen megértelek. Amikor azt látod, hogy fáradt, minden baja van, valószínűleg aznap még alig evett és már teli a hócipője, még akkor is képes rá, hogy mosolyogjon és kedves legyen. Szerintem ez konkrétan csodálatra méltó dolog. Én valószínűleg olyankor elzavarnék mindenkit a tudod-hova. biggrin.gif Sean Bean legutolsó esküvőjéről van fenn egy videó a Youtube-on és borzasztóan fel tud mérgelni, mert szegények ácsorognak a lépcsőn és vágják a jó pofát, miközben egy csomó hiéna ordítozza, hogy Sean, Sean, és villognak a vakuk. Gusztustalan! Aki ebből él, hogy másokat zaklat, annak nincs is szíve. Látjuk szegény Diana hercegnő példájából, meddig fajulhat az ilyen zaklatás. sad.gif mad.gif
4 felhasználónak tetszik: rheuska, .KT., dóóra, thunderbird
2010. október 05. 15:07 #15
rheuska
rheuska
-- anti-paparazzi ---
 
Státuszmy love for you is bigger on the inside <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.18.
Hozzászólás: 1748
Csatolások: 7732
Azonosító: 24717
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2010.10.05. 15:00)
Teljesen megértelek. Amikor azt látod, hogy fáradt, minden baja van, valószínűleg aznap még alig evett és már teli a hócipője, még akkor is képes rá, hogy mosolyogjon és kedves legyen. Szerintem ez konkrétan csodálatra méltó dolog.


Szintén a Monte Carlo-val kapcsolatban voltunk kint magán a forgatáson is kétszer, és ilyen helyszínbiztosítókkal, vagy hát, nem is tudom, hogyan hívják őket szakszerűen, szóval, velük beszéltünk. És ők mesélték, hogy a színészek mind elképesztően kedvesek ennél a produkciónál. Ugyanakkor ők voltak kint még az év eleje felé a Bel Ami film forgatásán is. azt mesélte az egyikük, hogy Uma Thurmannél kedvesebb színésszel ő még nem találkozott, beszélgetett velük, mosolygott, aláírt mindent, amit odavittek neki. Pedig, oké, én Katie-t hoztam fel példának, ő azért mégis csak egy sorozatsztár. Uma Thurman viszont világsztár, és mégis normális. Na ez a nem mindegy. De ez már innen nagyon off tongue.gif
3 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, dóóra, thunderbird
2010. október 05. 15:07 #16
- törölt felhasználó -    
(Most akkor én megtöröm a nőuralmat a topikban laugh.gif )

Maximálisan egyetértek. Én már tettem is egy ilyen helyzet ellen a kedvenc sztárom javára. Ugyanis kikerült róla egy házivideó, ébredés után, amelyen igencsak nagyon rosszul és előnytelenül, kialvatlanul, vagy 10 évvel öregebbnek nézett ki. Hozzáteszem, nem szándékosan került ki (egy próbafelvétel volt live chathez, amiről azt hitték, hogy nem fogja elmenti el az oldal), és valamelyik rajongó csak megtalálta (amikor még csak nem is a saját nevén volt feltöltve), rögtön elkezdte terjeszteni a Twitteren (én is így szereztem róla tudomást), de én nem raktam ki a létező összes fórumra, hanem szóltam a menedzserének, hogy azonnal törölje/töröltesse le, mielőtt valaki feltöltené a YouTube-ra. Mert egyszerűen nekem is rosszul esett így látni őt. Az akció szerencsére eredményes volt, mert nem terjedt el a videó sehol.
6 felhasználónak tetszik: Grace Benning, rheuska, Sally Sparrow, dóóra, thunderbird, Bátor Ventillátor
2010. október 05. 15:11 #17
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (El Mexicano @ 2010.10.05. 15:07)
(Most akkor én megtöröm a nőuralmat a topikban  laugh.gif )
Maximálisan egyetértek. Én már tettem is egy ilyen helyzet ellen a kedvenc sztárom javára. Ugyanis kikerült róla egy házivideó, ébredés után, amelyen igencsak nagyon rosszul és előnytelenül, kialvatlanul, vagy 10 évvel öregebbnek nézett ki. Hozzáteszem, nem szándékosan került ki (egy próbafelvétel volt live chathez, amiről azt hitték, hogy nem fogja elmenti el az oldal), és valamelyik rajongó csak megtalálta (amikor még csak nem is a saját nevén volt feltöltve), rögtön elkezdte terjeszteni a Twitteren (én is így szereztem róla tudomást), de én nem raktam ki a létező összes fórumra, hanem szóltam a menedzserének, hogy azonnal törölje/töröltesse le, mielőtt valaki feltöltené a YouTube-ra. Mert egyszerűen nekem is rosszul esett így látni őt. Az akció szerencsére eredményes volt, mert nem terjedt el a videó sehol.


Nagyon király vagy! Le a kalappal! Azt hiszem ez kellene, hogy legyen a normális. Kár, hogy nagyon sokan nem így gondolkodnak, ahogy te. Ezért él meg nálunk is az a rengetegféle szennylap. mad.gif
5 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, katiegirl15, dóóra, thunderbird, Bátor Ventillátor
2010. október 05. 15:12 #18
rheuska
rheuska
-- anti-paparazzi ---
 
Státuszmy love for you is bigger on the inside <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.18.
Hozzászólás: 1748
Csatolások: 7732
Azonosító: 24717
Offline offline
Idézet (El Mexicano @ 2010.10.05. 15:07)
(Most akkor én megtöröm a nőuralmat a topikban  laugh.gif )
Maximálisan egyetértek. Én már tettem is egy ilyen helyzet ellen a kedvenc sztárom javára. Ugyanis kikerült róla egy házivideó, ébredés után, amelyen igencsak nagyon rosszul és előnytelenül, kialvatlanul, vagy 10 évvel öregebbnek nézett ki. Hozzáteszem, nem szándékosan került ki (egy próbafelvétel volt live chathez, amiről azt hitték, hogy nem fogja elmenti el az oldal), és valamelyik rajongó csak megtalálta (amikor még csak nem is a saját nevén volt feltöltve), rögtön elkezdte terjeszteni a Twitteren (én is így szereztem róla tudomást), de én nem raktam ki a létező összes fórumra, hanem szóltam a menedzserének, hogy azonnal törölje/töröltesse le, mielőtt valaki feltöltené a YouTube-ra. Mert egyszerűen nekem is rosszul esett így látni őt. Az akció szerencsére eredményes volt, mert nem terjedt el a videó sehol.


Ez már mester fokozat tongue.gif
Mi kampányt indítottunk a magyar Cher rajongói oldal szerkesztőjének, Joles-nek a segítségével, az ötletgazda én vagyok. Katt!
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, dóóra
2010. október 05. 15:19 #19
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (rheuska @ 2010.10.05. 15:12)
Ez már mester fokozat tongue.gif
Mi kampányt indítottunk a magyar Cher rajongói oldal szerkesztőjének, Joles-nek a segítségével, az ötletgazda én vagyok. Katt!


Ha lenne saját rajongói oldalam, most csatlakoznék. thumbsup.gif meghajolo.gif De nincsen. Amúgy meg az én kedvenceim amúgy sem a manapság oly nagyon népszerű sztárok közül kerülnek ki. Nem igazán van róluk lesifotó. Talán Sean Bean az, akit néha napján üldöznek a fotósok itt-ott, de a többi "szerelmem" kevésbé ismert, így az ő fotóik nem érnek ennyit. Ami egyáltalán nem baj. Én nem bánom, hogy nem találok a neten teszem azt Thomas Gibsonról fotókat, amint a három csemetéjét rendbe szedve két szatyor kajával jön ki egy bevásárló központból. Ez engem nem érdekelne. Attól, hogy imádom, még ő is csak egy ember. Pont ugyanúgy eszi a hamburgert és pont ugyanúgy jön ki egy üzletből, mint én. biggrin.gif Az érdekel, ahogy játszik, mert azt úgy csinálja, ahogy én sose tudnám. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, dóóra, thunderbird
2010. október 05. 15:23 #20
- törölt felhasználó -    
Idézet (El Mexicano @ 2010.10.05. 15:07)
(Most akkor én megtöröm a nőuralmat a topikban  laugh.gif )
Maximálisan egyetértek. Én már tettem is egy ilyen helyzet ellen a kedvenc sztárom javára. Ugyanis kikerült róla egy házivideó, ébredés után, amelyen igencsak nagyon rosszul és előnytelenül, kialvatlanul, vagy 10 évvel öregebbnek nézett ki. Hozzáteszem, nem szándékosan került ki (egy próbafelvétel volt live chathez, amiről azt hitték, hogy nem fogja elmenti el az oldal), és valamelyik rajongó csak megtalálta (amikor még csak nem is a saját nevén volt feltöltve), rögtön elkezdte terjeszteni a Twitteren (én is így szereztem róla tudomást), de én nem raktam ki a létező összes fórumra, hanem szóltam a menedzserének, hogy azonnal törölje/töröltesse le, mielőtt valaki feltöltené a YouTube-ra. Mert egyszerűen nekem is rosszul esett így látni őt. Az akció szerencsére eredményes volt, mert nem terjedt el a videó sehol.


A Twitter szerintem jó dolog de néha nagyon tudom utálni. Bizonyos emberkék, akik fannak nevezik magukat, hozzájutnak valami infóhoz, újraküldik az üzenetet, a többi 532 ember is újraküldi és láss csodát, 3 perc alatt te is látod azt amire nem vagy kíváncsi vagy nem akarsz látni. Az ilyen mondva csinált fanok szánalmasak dry.gif
3 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, dóóra, thunderbird
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!