Starity

Tiszteled a kedvenced?

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. október 05. 15:26 #21
rheuska
rheuska
-- anti-paparazzi ---
 
Státuszmy love for you is bigger on the inside <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.18.
Hozzászólás: 1748
Csatolások: 7732
Azonosító: 24717
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.05. 15:23)
A Twitter szerintem jó dolog de néha nagyon tudom utálni. Bizonyos emberkék, akik fannak nevezik magukat, hozzájutnak valami infóhoz, újraküldik az üzenetet, a többi 532 ember is újraküldi és láss csodát, 3 perc alatt te is látod azt amire nem vagy kíváncsi vagy nem akarsz látni. Az ilyen mondva csinált fanok szánalmasak  dry.gif


ezért kell csakis normális embereket követni, akik nem retweetelnek ilyen szamárságokat cool.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, dóóra
2010. október 05. 15:27 #22
- törölt felhasználó -    
Idézet (rheuska @ 2010.10.05. 15:26)
ezért kell csakis normális embereket követni, akik nem retweetelnek ilyen szamárságokat  cool.gif


Már régen megszabadultam tőlük. _nevet.gif
3 felhasználónak tetszik: rheuska, Grace Benning, dóóra
2010. október 05. 15:33 #23
Riley13
Riley13
EvilRegal ♡
 
Státusz"Az életben mindig az a fontos, hogy jól érezzük magunkat"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.13.
Hozzászólás: 5052
Csatolások: 1091
Azonosító: 131122
Offline offline
Ennnek a topikinak van érteleme.. thumbsup.gif
ezen én is mindig elgondolkozok ezen milyen rossz lehet nekik..én személy szerint gyűlölöm a fényképező gépet.. és a paparazzi képekkel is úgy vagyok hogy nem nagyon tudnak érdekelni..esetleg az hogy egy sima hétköznap mondjuk hogyan öltözik fel a kedvencem..de nem különösképp érdekel hogy mikor mit csinál..
Nekem Katy Perry a best.. de nem nagyon érdekel hogy hétköznapokon mit csinál.(na jó egy kicsit) de nem rohangálnék utánna meg stb. nagyon szeretem a zenéjét..és kész. laugh.gif

Többször olvastam/láttam én is újságban hogy smink nélkül lefényképezik a sztárokat és azt írják, hogy milyen csúnyák, meg stb. dry.gif Szerintem mi csak úgy szoktuk meg hogy szépen kivan festve és furcsa hogy nincsenek ki sminkelve..ők is átlag emberek, mint mi.
...De nem sorolom tovább, mert rengeteg dolog van még. mad.gif
2010. október 05. 15:33 #24
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Én a CM színészeit követem a Twitteren, de azt is ésszel. Nem bombázom őket nap mint nap rengeteg üzenettel, nem próbálom őket elcsípni olyankor, amikor fenn vannak, nem zsarolom őket, hogy ha nem írnak vissza, akkor ez meg az lesz. Nagyon sok úgynevezett fan ezt csinálja és ez szerintem egyrészt visszatetsző, másrészt meg idegesítő. Én örülök, ha néha töltenek fel képeket a forgatásról, vagy megosztják velünk az éppen aktuális gondolataikat és kész. Ez is remek példa arra, hogy a "rajongók"nak mindig több kell. És nem csak a fiatalok csinálják. Rengeteg magányos középkorú nő lóg egész nap a neten és a szó szinte legszorosabb értelmében "szerelmes" a kedvencébe és ez tölti ki a napjait. Ez már nálam a szánalom kategória. sad.gif És az ilyenek miatt élnek meg a papparazzik. blink.gif
3 felhasználónak tetszik: rheuska, Sally Sparrow, thunderbird
2010. október 05. 15:37 #25
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2010.10.05. 15:33)
És nem csak a fiatalok csinálják. Rengeteg magányos középkorú nő lóg egész nap a neten és a szó szinte legszorosabb értelmében "szerelmes" a kedvencébe és ez tölti ki a napjait. Ez már nálam a szánalom kategória. sad.gif És az ilyenek miatt élnek meg a papparazzik.  blink.gif


Ez itt a probléma. Szánalom a köbön.
2 felhasználónak tetszik: rheuska, .KT.
2010. október 05. 15:42 #26
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Tényleg elgondolkodtató téma... Nemrég néztem egy videót Jensenről és Danneelről, amint kijönnek egy étteremből és egyből 10 fotós támad rájuk... Milyen rossz lehet, hogy ki akarsz kapcsolódni a kedveseddel és mikor kilépsz az étteremből, szembevakuzik egy csomó fényképező. blink.gif És akkor vannak akik normálisan kezelik, nem szólnak érte csak tűrik, mert a gusztustalan sajtó egyből rájuk száll, ha melegebb éghajlatra küldik a paparazzót.
4 felhasználónak tetszik: rheuska, .KT., linus04, thunderbird
2010. október 05. 15:46 #27
rheuska
rheuska
-- anti-paparazzi ---
 
Státuszmy love for you is bigger on the inside <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.18.
Hozzászólás: 1748
Csatolások: 7732
Azonosító: 24717
Offline offline
Idézet (Christo @ 2010.10.05. 15:42)
Tényleg elgondolkodtató téma... Nemrég néztem egy videót Jensenről és Danneelről, amint kijönnek egy étteremből és egyből 10 fotós támad rájuk... Milyen rossz lehet, hogy ki akarsz kapcsolódni a kedveseddel és mikor kilépsz az étteremből, szembevakuzik egy csomó fényképező. blink.gif És akkor vannak akik normálisan kezelik, nem szólnak érte csak tűrik, mert a gusztustalan sajtó egyből rájuk száll, ha melegebb éghajlatra küldik a paparazzót.


Amerikában olyan szinten nem védik az emberek személyiségi jogait, hogy az valami hihetetlen. És Jensen meg Danneel egyébként szerintem még nem is annyira népszerű a lesifotósok körében. Képzeld el pl szegény Selena-t, vagy (bár ő annyira nem izgat, de) Miley-t... ha naponta nem jelenik meg róluk legalább egy paparazzi shoot, akkor az azt jelenti, h sztrájkolnak a paparazzik.
Ez is vezethetett oda szerintem, hogy Miley már egy roncs a régi önmagához képest. elszállt, depressziós, nem bírja a felhajtást, és többnek látja magát, mint amennyi.
3 felhasználónak tetszik: kateblock, Grace Benning, thunderbird
2010. október 05. 15:50 #28
- törölt felhasználó -    
Aranyos dolog azt mondani a fotósok és ezáltal a rajongók a szemetek.
De aki híres ember ezzel számolnia kell.
Miért az itt lévők tehetnek erről, szerintetek akkor nem fogják zaklatni őket, ha nem billióan nézik a képeket?
Aki a külsejét a köznép elé teszi, az gondolkozzon azért el, hogy bizony ez ezzel jár.
Nem kis reklám ez nekik, persze zavaró meg stb ... de pl aki szép és kiteszi az arcát az készüljön arra, hogy lesznek akiknek tetszeni fog ill. zaklatni/imádni fogják.
Felfogás kérdése az egész, nem kell ebbe társadalmi dolgokat belekeverni ...
4 felhasználónak tetszik: Fuller, vvivienne8, Lexy, janet7
2010. október 05. 15:51 #29
Riley13
Riley13
EvilRegal ♡
 
Státusz"Az életben mindig az a fontos, hogy jól érezzük magunkat"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.13.
Hozzászólás: 5052
Csatolások: 1091
Azonosító: 131122
Offline offline
Idézet (rheuska @ 2010.10.05. 15:46)
Amerikában olyan szinten nem védik az emberek személyiségi jogait, hogy az valami hihetetlen. És Jensen meg Danneel egyébként szerintem még nem is annyira népszerű a lesifotósok körében. Képzeld el pl szegény Selena-t, vagy (bár ő annyira nem izgat, de) Miley-t... ha naponta nem jelenik meg róluk legalább egy paparazzi shoot, akkor az azt jelenti, h sztrájkolnak a paparazzik.
Ez is vezethetett oda szerintem, hogy Miley már egy roncs a régi önmagához képest. elszállt, depressziós, nem bírja a felhajtást, és többnek látja magát, mint amennyi.


Szinte biztos hogy Miley is azért 'bolondult' meg ennyire..teljesen meg tudom érteni miért borulnak ki a sztárok a paparazzóktól. sad.gif
2010. október 05. 16:03 #30
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (Billy Costigan @ 2010.10.05. 15:50)
Aranyos dolog azt mondani a fotósok és ezáltal a rajongók a szemetek.
De aki híres ember ezzel számolnia kell.
Miért az itt lévők tehetnek erről, szerintetek akkor nem fogják zaklatni őket, ha nem billióan nézik a képeket?
Aki a külsejét  a köznép elé teszi, az gondolkozzon azért el, hogy bizony ez ezzel jár.
Nem kis reklám ez nekik, persze zavaró meg stb ... de pl aki szép és kiteszi az arcát az készüljön arra, hogy lesznek akiknek tetszeni fog ill. zaklatni/imádni fogják.
Felfogás kérdése az egész, nem kell ebbe társadalmi dolgokat belekeverni ...


Oké, aki kiteszi az arcát, úgymond, az számoljon a lesifotósokkal is. Hiszen ilyen világot élünk, manapság ez a divat, és - főleg! - ebből lehet megélni. De! Miért kell, hogy a hírnév ezzel járjon? Azon kívül, hogy a beteges "rajongók" ezen élvezkednek, és a lesifotós vesz belőle két házat Hawaii-on, mi haszon származik ebből? Én attól nem érzem magam jobban, nem vigasztal, ha tudom, hogy teszem azt Madonna is szörnyen tud kinézni kora reggelente smink nélkül. Nem tudok kárörvendeni azon, hogy "nézd már, ez is de ronda, ha nincs kivakolva". Ettől én nem leszek szebb, ráadásul nem is érdekel. blink.gif
1 felhasználónak tetszik: thunderbird
2010. október 05. 16:06 #31
wannascream
wannascream
-
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.05.
Hozzászólás: 1866
Csatolások: 3203
Azonosító: 126443
Offline offline
Egyetértek. Ők is emberek, és joguk van a normális élethez. Nem is irigylem őket, amiért odamennek a lesifotósok és direkt próbálják elkapni azokat a pillanatokat, amikor nem néznek ki tökéletesen. Szerintem senki nem örülne annak, ha kialvatlanul, zombiként fotóznák le, hogy aztán a fél világ azon röhögjön, hogy néz ki igazából, amikor nincs kisminkelve. Azért az érdekelne, hogy néznek ki azok, akik kiröhögik őket. Talán ők tökéletesek?
Egy valamire azért már-már jó, hogy nem csak tökéletesn képek készülnek róluk: vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogy a sztárok mindig perfektül néznek ki, és ők is olyanok akarnak lenni, mint a kedvenceik - pedig ez lehetetlen.
Ettől függetlenül úgy gondolom, hogy megérdemelnének a sztárok egy kis nyugalmat, vakuvillanások és rajongók sikítozásai nélkül, hiszen biztos sokuk szeretne úgy hazamenni egy forgatásról/fellépésről/stb., hogy lassan sétálgat és közben csak gondolkodik. Sajnos ezt legtöbbjük nem teheti meg anélkül, hogy valaki a képébe ugrana és megvakítaná.
Egyébként az is természetes, hogy egy rajongó tudni akarja, mi történik kedvencével, de sokan nem tudják felfogni, hogy semmi közük ahhoz, hogy kivel jár vagy éppen mit evett ebédre - hiszen senki nem mondja el tök idegen embereknek a legféltettebb titkait.
3 felhasználónak tetszik: .KT., thunderbird, Ninaa.
2010. október 05. 16:08 #32
- törölt felhasználó -    
Idézet (Billy Costigan @ 2010.10.05. 15:50)
Aranyos dolog azt mondani a fotósok és ezáltal a rajongók a szemetek.
De aki híres ember ezzel számolnia kell.
Miért az itt lévők tehetnek erről, szerintetek akkor nem fogják zaklatni őket, ha nem billióan nézik a képeket?
Aki a külsejét  a köznép elé teszi, az gondolkozzon azért el, hogy bizony ez ezzel jár.
Nem kis reklám ez nekik, persze zavaró meg stb ... de pl aki szép és kiteszi az arcát az készüljön arra, hogy lesznek akiknek tetszeni fog ill. zaklatni/imádni fogják.
Felfogás kérdése az egész, nem kell ebbe társadalmi dolgokat belekeverni ...


Szerintem ezzel a sztárok is tisztában vannak. Elég gáz hogy a lesifotósok azt csinálják, amit. Véleményem szerint azzal van a probléma, hogy vannak akik többet képzelnek magukról és mondjuk nagyon közelről kapják le őket. Szeretném hangsúlyozni egyik sem jó dolog, akár távolról, akár közelről kapják le, nem lenne szabad. Ők a képeket eladják vagy megjelentetik a saját tulajdonú újságukban, ahonnan a fanok átteszik a weboldalukra és itt a probléma. Ha már a lesifotósokat nem tudjuk megállítani, akkor a fannak kellene hogy megállítsa a folyamatot úgy, hogy nem terjeszti tovább a képeket. Nem hinném hogy kifejezetten felfogás kérdése az egész, mert azt ÉP ESZŰ ember nem viseli 'jól' (nem örül neki) ha kilép egy épületből és mondjuk 30-an ott vannak a nyakában. Van akinek az az álma hogy színész legyen és szórakoztassa az embereket de ennek a nyomorult médiának nem az lenne a célja hogy kövessék mindenhová csak azért mert színész, műsorvezető vagy celeb.
4 felhasználónak tetszik: Grace Benning, rheuska, linus04, thunderbird
2010. október 05. 16:09 #33
- törölt felhasználó -    
Idézet (Billy Costigan @ 2010.10.05. 15:50)
Aranyos dolog azt mondani a fotósok és ezáltal a rajongók a szemetek.
De aki híres ember ezzel számolnia kell.
Miért az itt lévők tehetnek erről, szerintetek akkor nem fogják zaklatni őket, ha nem billióan nézik a képeket?
Aki a külsejét  a köznép elé teszi, az gondolkozzon azért el, hogy bizony ez ezzel jár.
Nem kis reklám ez nekik, persze zavaró meg stb ... de pl aki szép és kiteszi az arcát az készüljön arra, hogy lesznek akiknek tetszeni fog ill. zaklatni/imádni fogják.
Felfogás kérdése az egész, nem kell ebbe társadalmi dolgokat belekeverni ...


Ezzel nem teljesen értek egyet, mert jó, hogy híresek, de akkor is van ugyanúgy magánéletük, mint bármely más embernek. Ezenkívül létezik egy olyan fogalom is, hogy illem, hogy nem fotózok le valakit, amikor éppen eszik vagy eltakarja magát, mert nem akarja, hogy lefotózzák. Aki ennek ellenére csinálja, azt én szimplán tapintatlan bunkónak nevezem, attól függetlenül, hogy miből él. Tudják eleget fotózni a sztárokat a rendezvényeken is, ahol erre fel vannak készülve. Így is hatalmas pofátlanság, amit az ilyen fotósok elkérnek egyetlen képért (több tízezer forint), amikor mindössze annyi "dolguk" volt vele, hogy megnyomtak egy gombot a digitális gépen).
6 felhasználónak tetszik: kateblock, Grace Benning, rheuska, Sally Sparrow, thunderbird, Ninaa.
2010. október 05. 16:41 #34
rheuska
rheuska
-- anti-paparazzi ---
 
Státuszmy love for you is bigger on the inside <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.18.
Hozzászólás: 1748
Csatolások: 7732
Azonosító: 24717
Offline offline
Idézet (Billy Costigan @ 2010.10.05. 15:50)

Aki a külsejét  a köznép elé teszi, az gondolkozzon azért el, hogy bizony ez ezzel jár.


A külsejét kiteszi a nyilvánosság elé, mert ez a munkája. Amíg megjelenik egy rendezvényen, vagy forgat egy filmet, egy klipet, fellép egy koncerten, satöbbi. De a bohócon sem röhög hangosan senki, mikor elhagyja a cirkuszt és lemossa az arcáról a festéket.
6 felhasználónak tetszik: Grace Benning, kateblock, Sally Sparrow, El Mexicano, thunderbird, Ninaa.
2010. október 06. 19:09 #35
Denali
Denali
detective
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.04.
Hozzászólás: 6318
Csatolások: 5685
Azonosító: 31534
Offline offline
Idézet (Billy Costigan @ 2010.10.05. 15:50)
Aranyos dolog azt mondani a fotósok és ezáltal a rajongók a szemetek.
De aki híres ember ezzel számolnia kell.
Miért az itt lévők tehetnek erről, szerintetek akkor nem fogják zaklatni őket, ha nem billióan nézik a képeket?
Aki a külsejét  a köznép elé teszi, az gondolkozzon azért el, hogy bizony ez ezzel jár.
Nem kis reklám ez nekik, persze zavaró meg stb ... de pl aki szép és kiteszi az arcát az készüljön arra, hogy lesznek akiknek tetszeni fog ill. zaklatni/imádni fogják.
Felfogás kérdése az egész, nem kell ebbe társadalmi dolgokat belekeverni ...

Ez úgy hangzik, mintha a sztárokat hibáztatnád, amiért lefényképezik őket a paparazzik, aztán azon csámcsognak a népek, hogy xy ilyen meg olyan csúnya. Egyet értek az előttem szólóval abban, hogy a sztárok azért teszik ki a külsejüket, mert az a munkájuk. Azzal nincs semmi baj, hogy amikor megjelennek egy rendezvényen, vagy forgatnak egy filmet, vagy klipet és akkor fényképezik le őket, az nem baj. A baj az, amikor úgy fényképezik le őket, éppen esznek és tele van a szájuk, vagy csak mennek valahová és elmélkedni akarnak az élet dolgain, de az idióta paparazzik meg odavillogtatják az arcukba a fényképezőt. Teljesen igazad van, El Mexicano, a sztároknak is van magánélete és senki se szereti, ha lefényképezik evés közben, vagy amikor kijön egy boltból sok szatyorral, vagy eltakarja magát, mert nem akarja, hogy lefényképezzék. Ez teljesen illetlen és tapintatlan.
5 felhasználónak tetszik: kateblock, rheuska, Grace Benning, thunderbird, Ninaa.
2010. október 10. 19:02 #36
- törölt felhasználó -    
Azt gondolom, hogy maga a tisztelet odáig vezethető vissza minden tekintetben, hogy neveltetés, meg illem. Akármire vetítjük ezt ki, ez esetben sztárok kontra fotósok/paparazzik , mindig be kellene tartani. Tényleg mindenki emberből van, ezt kell figyelembe venni. Ennyi. (Én egyébként tisztelem a kedvencem. smileeee.gif )
2010. október 10. 19:04 #37
- törölt felhasználó -    
én is tisztelem a kedvencem smileeee.gif
2010. október 10. 19:28 #38
Tomasevic92
Tomasevic92
visszatérő vendég
 
Státusz"oh think twice it's another day for you and me in Paradise. Think about it..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.08.
Hozzászólás: 235
Csatolások: 0
Azonosító: 124604
Offline offline
Egyetértek a topik indítójával, egyszerűen vannak olyan dolgok amik nem tartoznak ránk, én magam is próbálok e szerint az elv szerint élni a mindennapokban is.

Viszont megértem 'Billy Costigan' véleményét is, de más az ha egy híresség részben reklámként fogja fel a paparazzik zaklatását, és megint más az ha azok szinte az őrületbe kergetik, kicsit erős példával élve a mint Diana hercegnőt...
2010. október 10. 19:40 #39
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Istenem, egy értelmes, elgondolkodtató topik! Köszönöm meghajolo.gif meghajolo.gif
És ami a kérdést illeti.. Én sosem voltam az a csupa nagybetűs rajongó, aki a kedvenc sztárjával kel és fekszik. Vagy mondjuk nem gyűjtöm egyik kedvencem filmjét sem, vagy nem keresgélek hétről hétre új híreket.. Mert úgy vagyok vele, hogy minek? Persze a net az ma már nagyon jó dolog, mert rengeteg infó van róluk. Ha történik valakivel valami.
Én alapból úgy állok az összes kedvencemhez - és pedig van jó pár!! - hogy tisztelem őket. Tisztelem a munkájukat, sőt.. az életüket. Mert persze meg lehet onnan is közelíteni a dolgot, hogy minek xy sztárt sajnálni, hiszen átlagon felüli életet élnek, ez igaz is. De ha csak a pénzen múlna a dolog, akkor lehet, hogy senkit sem kéne szeretnem, egyik általam nagynak vélt kedvencemet sem.
Nekem tényleg sok kedvencem van, és mindegyikben tisztelek valamit, sőt.. azt hiszem elsősorban azért is szeretem őket, mert emberek. Hogy csak egy pár példát mondjak: nekem Colin Farrell már nyolc éve nagy kedvencem. Normális esetben simán elítélhettem volna már évekkel ezelőtt, de persze "fiatalabb" koromban én csak azt láttam, hogy húúú de helyes, de ma már máshogy látom. És azt hiszem ez a kulcsszó.. a kor. Mert 11-12-13-14 évesen nem lehet elvárni, hogy ne azért szeress xy-t, mert cuki, vagy mert de jól néz ki félmeztelen. Eltelik majd pár év, és mindez már nem elsődleges. Colin F.-t a mai napig tisztelem és imádom, mert igen.. megjárta a poklot, és hol van ma? Golden Globe díjas színész, két gyermek apukája, és nem címlapokon éli az életét.
De a másik sarkallatos példám Sean Penn. Rá mindent lehet mondani, csak azt nem, hogy angyal.. vagy hogy jóképű. Mégis imádom! A szerepei miatt szerettem meg szép lassan.. aztán jött a Nevem Sam és a Ments meg Uram.. és totál kiütött a pasas! A munkáját tiszteletem, őt magát szintén, ezáltal pedig persze, hogy imádom!
Szóval igen.. tisztelni kell szerintem a kedvencünket, mert ők is emberek. Akik reggel nem tökéletes sminkkel kelnek, és ugyanúgy gyalog járnak WC-re, mint mi.. Viszont értünk vannak, és amelyik sztár nem ismeri fel, hogy rajongók nélkül siker sincs.. na, azt a sztárt nem tudnám tisztelni.
2010. október 10. 20:27 #40
- törölt felhasználó -    
Láttam azt a kezdeményezést, hogy a rajongói oldalak ne tegyenek ki papparazzi képeket. Az ötlet tök jó, csak épp ez az elmélet megvalósíthatatlan. Oké, ne tegyenek ki olyan képet. De ettől még ugyanúgy fognak készülni pap képek, mert ezek egy jó részét nem a rajongók fogják megnézni. A sztárok nem a rajongók követelése miatt szenvednek elsősorban, hanem a rengeteg rosszindulatú, irigy ember miatt, akik azon élvezkednek ha más ember kínos helyzetbe kerül. Persze nem mondom, hogy a rajongók nem hibásak semmiben, mert némelyik tényleg csak magára gondol és nem képes felfogni azt, hogy a rajongásával rosszat tesz a másiknak.
A sztárok életét leginkább az állatkerti állatokéhoz tudnám hasonlítani. Az embereket nem érdekli, hogy az adott állat esetleg szenved, csak hogy láthassák közelről...
De sztem egy ember nem tud sokat tenni a társadalom ellen. Amit megtehetsz: ne zaklasd a kedvenc sztárodat és tartsd tiszteletben a magánéletét.
3 felhasználónak tetszik: Grace Benning, janet7, thunderbird
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!