Starity

London: akik szeretik

48 oldal 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. november 13. 21:04 #381
heyitsamyMT
heyitsamyMT
▪chatnoir
 
Státuszviva la vie boheme
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.15.
Hozzászólás: 2032
Csatolások: 34
Azonosító: 143368
Offline offline
Trafalgar Square smileeee.gif wub.gif a képet még 2010 márciusában készítettem, és nem csak azért kedves számomra, mert London, hanem mert DeviantArton megtalálták és beválogatták egy színvonalas online képgalériába. imádom azt a végigfolyó esőcseppet biggrin.gif
6 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, DiscoDiva, DisneyFan, funny18, Lady Suzy, Barbii
2011. november 14. 07:14 #382
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Mizi @ 2011.11.12. 15:14)
Ma egy új Londonos képpel bővült a gyűjteményem. Már most imádom.  biggrin.gif 
http://img197.imageshack.us/img197/9761/lonvz.jpg

Gratulálok hozzá. biggrin.gif
Kicsit off, de ha már... Én ugye most novemberben voltam kint, és vásároltunk egy meglehetősen nagy méretű németjuhászt (én azt gyűjtöm rohog.gif ). Én 30 centi magasra saccolom, mindegy, szép nagy. Végig azon izgultam, hogy épségben hazaszállítsam. És sikerült. rohog.gif Párommal röhögtünk, és lestük a reptéren a csaj fejét, aki átvilágította a poggyászokat... _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: DisneyFan, funny18
2011. november 14. 07:15 #383
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (heyitsamyMT @ 2011.11.13. 21:04)
Trafalgar Square smileeee.gif  wub.gif  a képet még 2010 márciusában készítettem, és nem csak azért kedves számomra, mert London, hanem mert DeviantArton megtalálták és beválogatták egy színvonalas online képgalériába. imádom azt a végigfolyó esőcseppet biggrin.gif

Gratulálok a beválogatáshoz. smileeee.gif
Tényleg jól sikerült a kép! smileeee.gif
2010. március? Hmm, lehet, hogy majd alaposabban megszemlézem a fotódat, hátha rajta vagyok... laugh.gif Én is kint voltam akkor. rohog.gif
2011. november 14. 09:46 #384
heyitsamyMT
heyitsamyMT
▪chatnoir
 
Státuszviva la vie boheme
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.15.
Hozzászólás: 2032
Csatolások: 34
Azonosító: 143368
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.11.14. 07:15)
Gratulálok a beválogatáshoz. smileeee.gif
Tényleg jól sikerült a kép! smileeee.gif
2010. március? Hmm, lehet, hogy majd alaposabban megszemlézem a fotódat, hátha rajta vagyok... laugh.gif Én is kint voltam akkor. rohog.gif


Köszönöm smileeee.gif Hát, lehet biggrin.gif Én március 3-án mentem ki, és 13-án jöttem. Egyébként sok sikert a keresgéléshez, sajnos nem találom a nagyobb méretű variációt laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. november 14. 14:28 #385
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.11.14. 07:14)
Gratulálok hozzá. biggrin.gif
Kicsit off, de ha már... Én ugye most novemberben voltam kint, és vásároltunk egy meglehetősen nagy méretű németjuhászt (én azt gyűjtöm rohog.gif ). Én 30 centi magasra saccolom, mindegy, szép nagy. Végig azon izgultam, hogy épségben hazaszállítsam. És sikerült. rohog.gif Párommal röhögtünk, és lestük a reptéren a csaj fejét, aki átvilágította a poggyászokat... _nevet.gif


Én ezért nem szeretek törékeny dolgokat venni, ha sokat kell utazni hazafelé. Amilyen szerencsétlen vagyok sokszor biztos, hogy csak összetörném. rolleyes.gif
heyitsamyMT gratulálok a beválogatáshoz, nagyon jó lett a képed. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. november 14. 21:18 #386
heyitsamyMT
heyitsamyMT
▪chatnoir
 
Státuszviva la vie boheme
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.15.
Hozzászólás: 2032
Csatolások: 34
Azonosító: 143368
Offline offline
Idézet (Mizi @ 2011.11.14. 14:28)
Én ezért nem szeretek törékeny dolgokat venni, ha sokat kell utazni hazafelé. Amilyen szerencsétlen vagyok sokszor biztos, hogy csak összetörném.  rolleyes.gif 
heyitsamyMT gratulálok a beválogatáshoz, nagyon jó lett a képed. smileeee.gif


Köszönöm neked is! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. november 14. 21:27 #387
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Mizi @ 2011.11.14. 14:28)
Én ezért nem szeretek törékeny dolgokat venni, ha sokat kell utazni hazafelé. Amilyen szerencsétlen vagyok sokszor biztos, hogy csak összetörném.  rolleyes.gif

Alapvetően én sem. De mivel ilyet nálunk nem kapni, muszáj volt... biggrin.gif Kézipoggyászban pedig vígan haza lehet hozni, jó eséllyel egyben az ilyesmiket. smileeee.gif
Ami vicces volt, hogy a párommal eddig simán elvoltunk egy hétig fejenként 1-1 hátizsákkal kint, most meg vittünk egy gurulós bőröndöt (amúgy egyébként utálunk), hogy majd karácsony, meg izé, hozunk haza pár dolgot, de alig fértünk el. blink.gif És ami a poén, az az, hogy még csak nem is vásároltunk többet, mint általában szoktunk... Néhány apróságot mindössze, mégis alig fértünk el. 110.gif Én ezt nem értem... rolleyes.gif
2011. november 15. 11:21 #388
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Az imént olyan dologgal szembesültem, amin igencsak meglepődtem. laugh.gif Történetesen azon, hogy hazafelé jövet Londonból egy igazi sztárral várakoztam a beszállásra, alig egy karnyújtásnyira állt tőlem... rohog.gif Így már értem, miért volt ismerős... rolleyes.gif Ettől függetlenül "érdekesen" nézett ki a néni, nem mondom inkább, mi volt az első dolog, ami a páromnak eszébe jutott róla... rolleyes.gif Az tökjó, hogy lefogyott, meg minden, de öltözködni is meg kellene tanulni, vagy én nem is tudom... pardon.gif

És ha már szóba hoztam a híres embereket. Egyik nap utaztunk a metrón és ült velünk szemben egy pár. Én pedig kínosan éreztem magam, mert alig tudtam megállni, hogy ne bámuljam a pasit... Ennek oka az volt, hogy a bácsi teljesen úgy nézett ki, mint Hugh Laurie... w00t.gif Az arca volt csak kerekebb, de amúgy minden stimmelt. Borosta, szemszín, ábrázat, sőt, a magasság is, mert igencsak magas is volt. w00t.gif És még az öltözködési stílusa is olyasmi volt, meg jajj... rolleyes.gif Mondtam a páromnak, hogy ez biztos ő volt, csak álcázta magát. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: DisneyFan
2011. november 15. 13:38 #389
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.11.15. 11:21)

És ha már szóba hoztam a híres embereket. Egyik nap utaztunk a metrón és ült velünk szemben egy pár. Én pedig kínosan éreztem magam, mert alig tudtam megállni, hogy ne bámuljam a pasit... Ennek oka az volt, hogy a bácsi teljesen úgy nézett ki, mint Hugh Laurie... w00t.gif Az arca volt csak kerekebb, de amúgy minden stimmelt. Borosta, szemszín, ábrázat, sőt, a magasság is, mert igencsak magas is volt. w00t.gif És még az öltözködési stílusa is olyasmi volt, meg jajj... rolleyes.gif Mondtam a páromnak, hogy ez biztos ő volt, csak álcázta magát. rohog.gif


Nekem erről rögtön ez ugrott be. rohog.gif
Hát én igazából még Bécsnél tovább sosem jutottam, ami a külföldi utakat illeti, de mikor anyáékkal kimegyünk egy napra már akkor is annyi mindent tudunk összevásárolni, hogy sokszor alig győzzük felcipelni a negyedikre. Kíváncsi lennék, hogy egy Londoni út után mennyi cuccunk lenne. laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, DisneyFan
2011. november 15. 13:50 #390
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Mizi @ 2011.11.15. 13:38)
Nekem erről rögtön ez ugrott be.  rohog.gif 
Hát én igazából még Bécsnél tovább sosem jutottam, ami a külföldi utakat illeti, de mikor anyáékkal kimegyünk egy napra már akkor is annyi mindent tudunk összevásárolni, hogy sokszor alig győzzük felcipelni a negyedikre. Kíváncsi lennék, hogy egy Londoni út után mennyi cuccunk lenne.  laugh.gif

Ismerem a képet. _nevet.gif laugh.gif Vajon hány hasonmása lehet még? rohog.gif
Mi nem szoktunk sokat vásárolni, éppen ezért nem is értem. unsure.gif A legnagyobb és legnehezebb szerzemény az a németjuhász volt, de direkt hátizsákot vittem ezúttal kézipoggyásznak, aminek a felét nem töltötte ki... unsure.gif

Valamiért nehezen sikerült elpakolni 6 doboz teát, 2 DVD-t, 12 CD-t, 2 tábla csokit, 4 kis zacskó cukorkát, 4 szappant, pár kulcstartót, pár 'zacskó' bélyeget... unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: DisneyFan
2011. november 15. 13:56 #391
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.11.15. 13:50)
Ismerem a képet. _nevet.gif laugh.gif Vajon hány hasonmása lehet még? rohog.gif
Mi nem szoktunk sokat vásárolni, éppen ezért nem is értem. unsure.gif A legnagyobb és legnehezebb szerzemény az a németjuhász volt, de direkt hátizsákot vittem ezúttal kézipoggyásznak, aminek a felét nem töltötte ki... unsure.gif
Valamiért nehezen sikerült elpakolni 6 doboz teát, 2 DVD-t, 12 CD-t, 2 tábla csokit, 4 kis zacskó cukorkát, 4 szappant, pár kulcstartót, pár 'zacskó' bélyeget... unsure.gif


Ki tudja? Talán minden országban akad egy hasonmás. rohog.gif
Hát pedig azok tényleg nem nagy dolgok, tehát elvileg könnyen el kellene férniük. unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, DisneyFan
2011. november 18. 19:48 #392
- törölt felhasználó -    
Aki mostanában Londonban jár annak ide érdemes elnézni. Mi December 1- én megyünk pár osztállyal, elég jó helynek néz ki. smileeee.gif Majd hozok képeket, ha nem bánjátok.
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, DisneyFan
2011. november 18. 21:06 #393
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (touchthesky @ 2011.11.18. 19:48)
Aki mostanában Londonban jár annak ide érdemes elnézni. Mi December 1- én megyünk pár osztállyal, elég jó helynek néz ki. smileeee.gif Majd hozok képeket, ha nem bánjátok.

Először is jó szórakozást! wink.gif
A képeket előre is köszönjünk, nagyon fogunk nekik örülni! thumbsup.gif
A Hyde Parkban én minden alkalommal megfordulok, mert egyrészt gyönyörű, másrészt a szállás mellett van, harmadrészt pedig sok a mókus. thumbsup.gif
2 felhasználónak tetszik: DisneyFan, touchthesky
2011. november 19. 08:22 #394
- törölt felhasználó -    
Idézet (touchthesky @ 2011.11.18. 19:48)
Aki mostanában Londonban jár annak ide érdemes elnézni. Mi December 1- én megyünk pár osztállyal, elég jó helynek néz ki. smileeee.gif Majd hozok képeket, ha nem bánjátok.


Biztos gyönyörű lehet, jó lenne élőben is látni. A képeket tényleg előre is köszönjük. meghajolo.gif
Annyi helyre elmennék ilyenkor karácsony táján, mert ilyenkor mindent olyan szépen meg tudnak csinálni. Idén csak Bécsig jutok, de majd egyszer Londont is meg akarom nézni karácsonykor. happy.gif
4 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, DisneyFan, touchthesky, DiscoDiva
2011. november 29. 14:21 #395
- törölt felhasználó -    
A rossz hír, hogy a Winter Wonderlandba való látogatást átrakták 13.-ára, mert ezekben a hetekben pakolni fognak a suliban, mind1.. Vasárnap amúgy voltam ott apummal, enni mentünk, mert van ott egy Magyar étkezde, gulyáslevest meg marha pörköltet ettünk 4- 4 fontért, ami szerintem sok volt érte, de legalább finom volt. Sajnos a fényképezõgép
le volt merülve úgyhogy otthon maradt.

Múlt hétfõn meg voltunk a Natural History Múzeumba, nemtudom járt e ott már valaki, de nekem nagyon tetszett, pedig nem vagyok egy múzeum rajongó.
1 felhasználónak tetszik: DisneyFan
2011. november 29. 14:24 #396
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (touchthesky @ 2011.11.29. 14:21)
A rossz hír, hogy a Winter Wonderlandba való látogatást átrakták 13.-ára, mert ezekben a hetekben pakolni fognak a suliban, mind1.. Vasárnap amúgy voltam ott apummal, enni mentünk, mert van ott egy Magyar étkezde, gulyáslevest meg marha pörköltet ettünk 4- 4 fontért, ami szerintem sok volt érte, de legalább finom volt. Sajnos a fényképezõgép
le volt merülve úgyhogy otthon maradt.
Múlt hétfõn meg voltunk a Natural History Múzeumba, nemtudom járt e ott már valaki, de nekem nagyon tetszett, pedig nem vagyok egy múzeum rajongó.

Igen, láttam fotókat és láttam, hogy van magyar "étkezde" is. Nem tudom, én ha idegen helyre megyek, inkább ottani ételeket próbálok megkóstolni, magyar kaját itthon annyit eszem, amennyit akarok. pardon.gif (éppen ezért nem értem azokat a magyar turistákat, akik oda mennek enni - van magyar étterem is Londonban mellow.gif / az nyilván más, ha az ember kint él és azért eszik ott smileeee.gif )
A Natural Historyban még 4 éve voltam, azt hiszem... Szóval valamikor még nagyon az elején. Nekem is nagyon tetszett, bár mondjuk én múzeummániás (is) vagyok... rohog.gif Az életnagyságú bálna nagyon komoly... rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: touchthesky, DisneyFan
2011. november 29. 15:16 #397
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.11.29. 14:24)
Igen, láttam fotókat és láttam, hogy van magyar "étkezde" is. Nem tudom, én ha idegen helyre megyek, inkább ottani ételeket próbálok megkóstolni, magyar kaját itthon annyit eszem, amennyit akarok. pardon.gif (éppen ezért nem értem azokat a magyar turistákat, akik oda mennek enni - van magyar étterem is Londonban mellow.gif / az nyilván más, ha az ember kint él és azért eszik ott smileeee.gif )
A Natural Historyban még 4 éve voltam, azt hiszem... Szóval valamikor még nagyon az elején. Nekem is nagyon tetszett, bár mondjuk én múzeummániás (is) vagyok... rohog.gif Az életnagyságú bálna nagyon komoly... rohog.gif



Hát igen, ha nem Londonban élnék én sem magyar kaját ennék, bár az angol ételekért nem vagyok oda. A fish& chipset kifejezetten utálom, meg azt a babos dolgot is. Legtöbbször kínait eszek, bárhol vagyok. Hétközben meg általában chiken& chipset, mert az a legolcsóbb.
Nekem a mozgó dínó tetszett, meg az a nagy Föld amibe a mozgólépcsõ vitt fel, ja és az a földrengés imitátor, bár nem volt nagy szám, mi élveztük. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, DisneyFan
2011. november 29. 18:27 #398
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (touchthesky @ 2011.11.29. 15:16)
Hát igen, ha nem Londonban élnék én sem magyar kaját ennék, bár  az angol ételekért nem vagyok oda. A fish& chipset kifejezetten utálom, meg azt a babos dolgot is. Legtöbbször kínait eszek, bárhol vagyok. Hétközben meg általában chiken& chipset, mert az a legolcsóbb.
Nekem a mozgó dínó tetszett, meg az a nagy Föld amibe a mozgólépcsõ vitt fel, ja és az a földrengés imitátor, bár nem volt nagy szám, mi élveztük. rohog.gif

Utálod a fish&chipset? Nem tudom, én szeretem. Mondjuk nyilván ezt is ahány hely, annyi elkészítési módszer. Ha kint vagyok, egyszer legalább ennem kell halat sültkrumplival. biggrin.gif Párommal van egy törzshelyünk, mindig ott eszünk, ha tehetjük, nagyon finom a kajájuk. smileeee.gif És nem is horribilis az ára. smileeee.gif
Egyszer én is ettem kínait. A Chinatownban betévedtünk az egyik étterembe. Aranyos volt, mert a pincér nem (igazán) tudott angolul. rohog.gif Nem volt rossz az étel, de nem lettem függője. smileeee.gif
Amúgy az angol konyha tényleg nem a legjobb ételeiről híres. mellow.gif De a fish&chips és a cornish pasty mindig kötelező nekem. Ezeket nagyon szeretem. smileeee.gif Amit még szeretek, bár nem kifejezetten angol, sőt... Az a pizza. Kedvencem a Pizza Express lánc, azon belül is a Baker Streeten lévő éttermük. Isteni a kaja és a környezet is nagyon kellemes. wink.gif
Tényleg, ott van a T-Rex is. Jajj, én is nagyon szerettem. wub.gif Meg a csontvázakat is. Bécsben is voltam a természettudományiban, de ott nem volt ennyi dinó... Pedig többek között dinómániás is vagyok. rohog.gif
Igen, a csillagászati résznél van az a nagy Földgömb. Elég "sejtelmes", sötét van és szépek a fények... rolleyes.gif A Földrengésimitáló cucc szerintem sem volt nagy szám, de a berendezés az nagyon ott van a szeren. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: touchthesky, DisneyFan
2011. december 01. 19:29 #399
eva tarko
eva tarko
єxpєc†o pα†ronum™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 2148
Csatolások: 7196
Azonosító: 114770
Offline offline
De jo lenne egyszer elmenni Londonba wub.gif
1 felhasználónak tetszik: Czuppon Mónika
2011. december 21. 11:40 #400
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Rabszolgák építették fel Londont
1 felhasználónak tetszik: DisneyFan
48 oldal 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!