Starity

London: akik szeretik

48 oldal 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. június 28. 13:41 #601
rolllllleee
rolllllleee
♣Patience
 
StátuszR.I.P. (Acoustic Version) RITA ORA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.24.
Hozzászólás: 2167
Csatolások: 638
Azonosító: 131859
Offline offline
Alig várom utazzak el Angliába ha sikerül az érettségim és megtehetem a nyáron elmegyek rock.gif
2012. június 28. 14:15 #602
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (rolleee @ 2012.06.28. 13:41)
Alig várom utazzak el Angliába ha sikerül az érettségim és megtehetem a nyáron elmegyek rock.gif

Miért pont (idén) nyáron? Érdekel az olimpia is? rolleyes.gif
2012. június 28. 14:58 #603
Mkb Veszprém
Mkb Veszprém
Mrs.Lautner.♡
 
StátuszRIP Cory Monteith <3 <3 <3 <3 <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.13.
Hozzászólás: 1015
Csatolások: 117
Azonosító: 122642
Offline offline
Nagyon szeretnék eljutni egyszer Londonba.Nagyon tetszik az angol nyelv már jó ideje tanulom a nyelvet.Tetszik az emberek öltözködése,és ott nem ítélik el az embert az öltözködésük/kinézetük alapján.Szép tàjak.Szép kilàtás.Jaa meg a házak *.* azok nagyon tetszenek. London <3
2012. június 29. 07:33 #604
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Mkb Veszprém @ 2012.06.28. 14:58)
Jaa meg a házak *.* azok nagyon tetszenek.

Van kedvenced? Melyik korszak épületei tetszenek a legjobban? smileeee.gif
2012. június 29. 22:12 #605
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2012.06.28. 07:47)

Nem gond, a lényeg, hogy visszajöttél. biggrin.gif 
Ejj, másik listán voltál? És akkor most átraktak a jó listára..? Csak lesz szabad hely szeptembertől..! Amúgy tényleg hülyeség, hogy egy messzi suliba kell járnod ahelyett, hogy a mellettetek lévőbe mennél... blink.gif

Igen,rossz évfolyam várólistájára raktak,most anyu írt e-mailt,de még nem kaptunk választ... unsure.gif

Idézet (Sally Sparrow @ 2012.06.28. 07:47)
Mindenesetre drukkolok, hogy ősztől oda járhass, ahová szeretnél. Bár akkor Cleaver már nem tanítana... biggrin.gif

Köszi pompom.gif Cleaver...hát majd csak megleszek nélküle is rohog.gif

Idézet (Sally Sparrow @ 2012.06.28. 07:47)
Wow, pacigolni szoktál? w00t.gif Az jó lehet! Én kiskoromban néha ültem lovon, de azok ilyen póniszerűek voltak. Nem azok a nagyon picik, hanem nagyobbak... Akkoriban vicces volt, de biztos van egy hangulata ennek, pláne ha az ember ért is a lóhoz és tudja irányítani. smileeee.gif És tényleg meg szokták engedni, hogy segítségért ingyen mehess? De jó! smileeee.gif


Jaj én imádom a lovakat! Ez ilyen egész kicsikortól tartó szenvedély még mindig. Nem is értem honnan jött a lóimádatom mert itt a családban senki sem rajong a értük biggrin.gif Az elején bár kifizettük vagy az első 2 hónapot,utána már kialakult,megismertem a tulajt meg minden,így később megengették,ha néha besegítek nem kell fizetnem az órákért. Nagyon rendesek voltak,de rajtam kívűl megengedik más lányoknak is,ők még nálam is régebbóta vannak ott...
Hát igen,Angliai éghajlathoz már mindenki úgy áll,hogy "itt folyton esik!" ami részben igaz is,de az is olyan,hogy mondjuk esik 5 percet (egy kicsit,épphogy szemerkél) aztán eláll.Többnyire tényleg csak borongós,vagy felhős...

Jut eszembe,nem hiszed ma mit mesélt az egyik "eszelős" osztálytársam ohmy.gif Személyszerint én még mindig ki vagyok akadva a témát illetően...Ma elmaradt a tesióra,előfordul,a diákoknak elvileg az S7 teremben kéne menni,ahol lehet rajzolni,házit csinálni,olvasni stb. Persze,senki sem megy oda ikább kint csavarogank,a mi iskolánk...izé elég erdős-bokros a környék,már sokszor voltam a közelben,de most be is mentünk a sűrübe (isten tudja minek) azt nézem,hogy mindenféle ruha volt eldobva,jó igazából csak 2,egy farmer meg egy kapucnis,kérdem,hogy ki hagyta itt,erre rávágják: Ó,Connoré volt - tök természetesen mintha tudnom kéne,hogy ki az. think.gif Jobban belemelegedve témába,már mesélik töviről-hegyire,hogy szegény gyerek meghalt egy pár éve,méghozzá ott ahol most álltunk. Állítólag valami arabok (vagy indiaiak?) ölték meg vagy mi...Én is itt lakok már egy pár éve,de erről most hallottam először,szerintük nem sokkal az előtt volt,hogy én odamentem volna,nyilván ezért nem ismertem a sztorit. Amúgy is elég zűrös gyerek lehetett (ha jól számoltam most lenne 17-18) Grafton-ban volt,erre mintegy végszóra az egyik faágra fel is van akasztva a rikító zöld kártyája...Itt már eldöntöttem,hogy én ennek nem dőlök be,mert ugye hogy maradna az ott éppen és érintetlenül több mint 3-4 évig...A creepy az,hogy még a neve is rajta volt: Connor Morgan. Képzelheted mennyire betojtam a rémsztori hallatán,szerintem valaki csak kitalálta és elterjeztette,rá is kerestem semmi nem írt semmilyen Connor Morganről aki az iskolába járt volna...Mindegy,csakúgy eszembe jutott mert a lányok szerint Londoni gyerek volt,a szülei meg ott is dolgosztak...Az is gyanús,hogy akkor ő hogy került Milton Keynesbe (?) De szerintem a lányok se nagyon hiszik el mert egy 10 percel később már azt mesélték,hogy x meg y ember látott is egy fiatal fiút az erdőben bolyongani,nagy fekete kapucnisban...Erről ennyit! rohog.gif
Már ne haragudj este ilyenekkel rémíszgetlek,engem (feltéve,ha igaz) elég érdekesnek találtam... unsure.gif

Visszatérve a pacikhoz,anno csináltam néhány képet a legelőröl,ami bazi nagy egy falu is elférne benne rohog.gif Meg néhány ház ami itt a környéken készült...Ó,meg ott van a TalBot Inn,az Loughtonban van,ha jól emlékszem Anya dolgozott is ott egy ideig...A tó meg Furztun-ben (más nem is nagyon van ott) ilyenkor nyáron nagyon kellemes oda menni,kacsát etetni. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2012. június 29. 22:14 #606
keysii
keysii
 
StátuszZenét hallgatni, és élvezni azt - Ez a legszebb dolog, amit érezhetsz...!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.21.
Hozzászólás: 518
Csatolások: 25
Azonosító: 176254
Offline offline
én is nagyon nagyon szeretem londont!!idén voltam először de nagyon hozzám nőtt,nem akartam visszajönni de muszáj volt... dry.gif biggrin.gif thumbsup.gif
2012. június 29. 22:22 #607
keysii
keysii
 
StátuszZenét hallgatni, és élvezni azt - Ez a legszebb dolog, amit érezhetsz...!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.21.
Hozzászólás: 518
Csatolások: 25
Azonosító: 176254
Offline offline
itt van pár saját kép biggrin.gif
van bent egy madame tussands kép is mileyről smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2012. június 30. 13:01 #608
rolllllleee
rolllllleee
♣Patience
 
StátuszR.I.P. (Acoustic Version) RITA ORA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.24.
Hozzászólás: 2167
Csatolások: 638
Azonosító: 131859
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2012.06.28. 14:15)
Miért pont (idén) nyáron? Érdekel az olimpia is? rolleyes.gif

Nem tudom az osztálytársiam voltak Londonba és elmesélték milyen volt és annyira megfogott, hogy muszáj lesz elmennem, nagyon megtetszett az elmúlt évben ez az egész London és Anglia és általában az egész sziget az Olimpia is érdekelne csak nem tudom mikor mennék persze ha eltudok jutni oda pompom.gif
2012. július 01. 08:31 #609
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (rolleee @ 2012.06.30. 13:01)
Nem tudom az osztálytársiam voltak Londonba és elmesélték milyen volt és annyira megfogott, hogy muszáj lesz elmennem, nagyon megtetszett az elmúlt évben ez az egész London és Anglia és általában az egész sziget az Olimpia is érdekelne csak nem tudom  mikor mennék persze ha eltudok jutni oda  pompom.gif

Csak azért kérdeztem, mert az olimpia idején brutálisak a kinti árak. Mindent emelnek, valamit kisebb, valamit nagyobb mértékben. Ránéztem például a szállásra. Egy egyszerű, kétcsillagos hotelben szoktam lakni, amikor kint vagyok. 4 éjszakáért fizetünk ősszel 280 fontot, ugyanennyi éjszaka az olimpia idején majdnem 700 font, pedig csak egy mezei, egyszerű két csillagos hotel. Szóval én meggondolnám a helyedben. rolleyes.gif Persze ha van elég money, akkor mindegy, nekem nincs, én kénytelen vagyok tudatosan szervezkedni. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: rolllllleee
2012. július 01. 08:36 #610
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Misao @ 2012.06.29. 22:12)

Hát, nem tudom, szerintem is kamu a sztori, nem kell komolyan venni. Valaki nagyon unatkozhatott és úgy döntött, hogy majd megviccel. 110.gif Más kérdés, hogy ilyesmivel viccelni nem épp humoros. unsure.gif

Jaj, csodálatosak a képeid!! w00t.gif De szívesen megnézném ezt élőben is... Nagyon édesek a pacik, és valóban gyönyörű a tavacska is! Nekem egész Anglia és társai olyan, akár egy kis mesevilág, egy ékszerdoboz... blush.gif El sem tudom mondani, mennyire tetszik és hogy mennyire sz*r így távolról bámulni, tudva, hogy nem lehetek ott. sad.gif (no ez persze nem azt jelenti, hogy nem vagyok mazochista és nem szeretném, ha ilyen képekkel bombáznátok a topikot... rohog.gif )
1 felhasználónak tetszik: Misao
2012. július 01. 10:30 #611
rolllllleee
rolllllleee
♣Patience
 
StátuszR.I.P. (Acoustic Version) RITA ORA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.24.
Hozzászólás: 2167
Csatolások: 638
Azonosító: 131859
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2012.07.01. 08:31)
Csak azért kérdeztem, mert az olimpia idején brutálisak a kinti árak. Mindent emelnek, valamit kisebb, valamit nagyobb mértékben. Ránéztem például a szállásra. Egy egyszerű, kétcsillagos hotelben szoktam lakni, amikor kint vagyok. 4 éjszakáért fizetünk ősszel 280 fontot, ugyanennyi éjszaka az olimpia idején majdnem 700 font, pedig csak egy mezei, egyszerű két csillagos hotel. Szóval én meggondolnám a helyedben. rolleyes.gif Persze ha van elég money, akkor mindegy, nekem nincs, én kénytelen vagyok tudatosan szervezkedni. rohog.gif

na jól van köszi hogy szóltál de szerintem én sem az Olimpia idején mennék ki mert van egy pár dolgom még a nyáron (érettségi, felvételi ha összejön) meg költözés is tervben van ja és köszi még egyszer a felvilágosítást thumbup2.gif
2012. július 04. 12:48 #612
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (rolleee @ 2012.07.01. 10:30)
na jól van köszi hogy szóltál de szerintem én sem az Olimpia idején mennék ki mert van egy pár dolgom még a nyáron (érettségi, felvételi ha összejön) meg költözés is tervben van ja és köszi még egyszer a felvilágosítást thumbup2.gif

Nincs mit. Több ismerősöm is most nyárra időzít és egyszerűen nem értem, miért. Akinek így eszébe juttattam, hogy mi is van/lesz most odakint, a homlokához kapott, hogy ó, tényleg, erre nem is gondolt. Úgyhogy ha csak tehetem, mindenkit emlékeztetek rá, hogyha csak turistáskodni akar, akkor ne most menjen, mert nem éri meg. laugh.gif

Kérdés: nincs valakinek letölthető formátumban nyilvános illemhely-térképe Londonról? Csak mert neten mindenhol csak okostelefonra készült izéket találok, de az nekem nem jó... dry.gif Nagyon nem tetszik, hogy azt hiszik, hogy mindenkinek okostelefonja van. Akinek nincs, az már nem is ember?! reklamalo.gif
1 felhasználónak tetszik: rolllllleee
2012. július 04. 17:13 #613
rolllllleee
rolllllleee
♣Patience
 
StátuszR.I.P. (Acoustic Version) RITA ORA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.24.
Hozzászólás: 2167
Csatolások: 638
Azonosító: 131859
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2012.07.04. 12:48)
Nincs mit. Több ismerősöm is most nyárra időzít és egyszerűen nem értem, miért. Akinek így eszébe juttattam, hogy mi is van/lesz most odakint, a homlokához kapott, hogy ó, tényleg, erre nem is gondolt. Úgyhogy ha csak tehetem, mindenkit emlékeztetek rá, hogyha csak turistáskodni akar, akkor ne most menjen, mert nem éri meg. laugh.gif
Kérdés: nincs valakinek letölthető formátumban nyilvános illemhely-térképe Londonról? Csak mert neten mindenhol csak okostelefonra készült izéket találok, de az nekem nem jó... dry.gif Nagyon nem tetszik, hogy azt hiszik, hogy mindenkinek okostelefonja van. Akinek nincs, az már nem is ember?! reklamalo.gif

bocsi én sem találok egyetlen értelmeset sem... fool.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2012. július 04. 17:59 #614
WampireeGirl
WampireeGirl
új tag
 
StátuszI think the World is beautiful :DD
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.28.
Hozzászólás: 47
Csatolások: 0
Azonosító: 178886
Offline offline
London 4 ever!! thumbsup.gif thumbsup.gif
2012. július 04. 18:03 #615
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Én IMÁDOM Londont! *-* Sőt, egész Angliát. De ahogy olvasom, elég drága oda kijutni :/ Most azt tervezem, hogy születésnapomra, ami a hónap végén lesz, Angliás cuccokat kérek: egy kiegészítős boltban láttam táskát, fülbevalókat stb... ha megkaptam őket, lefotózom nektek ;)Nektek van bármilyen cuccotok, ami Angliához kapcsolódik? Esetleg olyan, ami onnan van? tongue.gif Nekem Atomic Kitten kazim van onnan, mégpedig a Right Now. Magyarországon már nem lehetett kapni, és onnan hoztak nekem *-* Nagyon büszke vagyok rá tongue.gif
2012. július 04. 18:18 #616
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (rolleee @ 2012.07.04. 17:13)
bocsi én sem találok egyetlen értelmeset sem... fool.gif

Azért köszi, hogy próbáltál segíteni. smileeee.gif

Idézet (Chelsy @ 2012.07.04. 18:03)
Sziasztok!
Én IMÁDOM Londont! *-* Sőt, egész Angliát. De ahogy olvasom, elég drága oda kijutni :/ [...] Nektek van bármilyen cuccotok, ami Angliához kapcsolódik? Esetleg olyan, ami onnan van? tongue.gif

Szia! Először is: üdv a klubban. smileeee.gif De hogy az üzenetedre is reagáljak: nem feltétlenül drága. Résen kell lenni, meg nem árt, ha már viszonylag előre foglalsz dátumot. Ha nincsen feladott csomagod, akkor simán megvan az oda-vissza út 22.000-25.000 forintból. Bár a Ryanairnél lehet, hogy még ennél is olcsóbban lehet jegyeket találni. Nekem sajnos fix időpontjaim vannak, amikhez egy-egy utazásnál igazodnom kell és csak ezek jöhetnek szóba. Így hát én bizonyos időpontokat szoktam figyelni és ha van jó ajánlat, lecsapok. smileeee.gif
Cuccok? Ó, rengeteg van. Routmasterek (Matchbox pl.), akkor Baker Street utcanévtábla, mentolos cukor, fudge és kekszes fémdobozok, teák, teásdobozok, kint vásárolt műsoros CD-k és DVD-k, könyvek, úti filmek, pólók, poszter, naptár, falikép (keretes), németjuhász figurák rohog.gif , képeslapok, kulcstartók (amiből én egyet használok, többi a család egyéb tagjaié), jegyek, brossúrák, blokkok, szatyrok, beszállókártyák, plüssök, meg még ki tudja, micsoda, sokáig lehetne sorolni. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: rolllllleee, Vampiregirl1
2012. július 04. 18:39 #617
- törölt felhasználó -    
Köszönöm! meghajolo.gif
Értem... de azt hiszem, kis hazánkon belül is résen kell lenni.
Te igazán szerencsés vagy, hogy ennyi cuccod van *-*
Én nagyon szeretnék kijutni már Angliába, mert szerintem nagyszerű hely.tongue.gif Ahogy elnézem, Te igen sűrűn mész ki biggrin.gif

Idézet (Sally Sparrow @ 2012.07.04. 18:18)
Azért köszi, hogy próbáltál segíteni. smileeee.gif 
Szia! Először is: üdv a klubban. smileeee.gif De hogy az üzenetedre is reagáljak: nem feltétlenül drága. Résen kell lenni, meg nem árt, ha már viszonylag előre foglalsz dátumot. Ha nincsen feladott csomagod, akkor simán megvan az oda-vissza út 22.000-25.000 forintból. Bár a Ryanairnél lehet, hogy még ennél is olcsóbban lehet jegyeket találni. Nekem sajnos fix időpontjaim vannak, amikhez egy-egy utazásnál igazodnom kell és csak ezek jöhetnek szóba. Így hát én bizonyos időpontokat szoktam figyelni és ha van jó ajánlat, lecsapok. smileeee.gif 
Cuccok? Ó, rengeteg van. Routmasterek (Matchbox pl.), akkor Baker Street utcanévtábla, mentolos cukor, fudge és kekszes fémdobozok, teák, teásdobozok, kint vásárolt műsoros CD-k és DVD-k, könyvek, úti filmek, pólók, poszter, naptár, falikép (keretes), németjuhász figurák rohog.gif , képeslapok, kulcstartók (amiből én egyet használok, többi a család egyéb tagjaié), jegyek, brossúrák, blokkok, szatyrok, beszállókártyák, plüssök, meg még ki tudja, micsoda, sokáig lehetne sorolni. biggrin.gif
2012. július 04. 19:13 #618
- törölt felhasználó -    
De rég jártam ebben a topikban. biggrin.gif
Már nagyon izgatott vagyok és alig akarom elhinni, hogy 3 nap múlva ilyenkor már rég a buszon fogunk ülni, ami szerintem elég kényelmetlen lesz.
Tegnapelőtt volt még egy nagy megbeszélésünk, vagy is hát barátnőm, barátnőm anyukája, anyu és én (meg még egy-két ember, akik ott voltak, de ők nem jönnek, meg anyum se) tartottunk még egy nagy megbeszélést, hogy mit viszünk, hány bőröndöt viszünk, stb.
Változott pár dolog a programba, mert hát felvetette az idegenvezető az ötletet, hogy mi lenne, ha pár hely helyett, inkább ide meg oda mennénk. Egyet bírtam megjegyezni, az pedig, hogy valami helyett a Leedsi kastélyba megyünk, azt hiszem. De meg kéne keresnem egy füzetet amibe anyum jegyzetelt még múltkor.
Adaptert is nagy nehezen szereztünk, szóval az is van, de nem csak Angliába, hanem Dél-Európába, Amerikába is, és valami Common Adapterünk is van, de ez azt hiszem olyan amit mi is használunk.
Hát remélem semmi fontosat nem hagyok itthon és remélem nem most fogok utoljára Angliába, Londonba járni. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2012. július 05. 07:46 #619
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Chelsy @ 2012.07.04. 18:39)
Köszönöm!  meghajolo.gif 
Értem... de azt hiszem, kis hazánkon belül is résen kell lenni.
Te igazán szerencsés vagy, hogy ennyi cuccod van *-*
Én nagyon szeretnék kijutni már Angliába, mert szerintem nagyszerű hely.tongue.gif Ahogy elnézem, Te igen sűrűn mész ki biggrin.gif

Nincs mit. biggrin.gif
Idehaza annyira nem számít, hiszen fix jegy, illetve kilóméterárak vannak. Maximum ha valaki autóval közlekedik és éppen hullámzik a benzinár... rolleyes.gif
Igen, bár nem a cuccokon múlik ám. Ezek csak tárgyak. Maga az élmény, hogy kint van az ember, az az igazi. Emlékszem, amikor legelőször jártam kint, szerint nem vettem semmit. Idehaza meg is kaptam a magamét, szóval azóta mindig hozok valami apróságot a családtagoknak, ismerősöknek. De például ilyen szuvenírkacatokat nem szoktam összevásárolni 1-2 ha van. Legalábbis a saját tulajdonomban. pardon.gif
Hát amennyiben az évi egy alkalom sűrűnek számít, akkor igen. laugh.gif Tavaly volt a kivétel, mikor tavasszal és ősszel is mentem, de az azért volt, mert úgy volt, hogy idén elvileg nem is megyünk... smileeee.gif

Idézet (FruzShina. @ 2012.07.04. 19:13)
Már nagyon izgatott vagyok és alig akarom elhinni, hogy 3 nap múlva ilyenkor már rég a buszon fogunk ülni, ami szerintem 
elég kényelmetlen lesz. 
[...]
Változott pár dolog a programba, mert hát felvetette az idegenvezető az ötletet, hogy mi lenne, ha pár hely helyett, inkább ide meg oda mennénk. Egyet bírtam megjegyezni, az pedig, hogy valami helyett a Leedsi kastélyba megyünk, azt hiszem. De meg kéne keresnem egy füzetet amibe anyum jegyzetelt még múltkor.
Adaptert is nagy nehezen szereztünk, szóval az is van, de nem csak Angliába, hanem Dél-Európába, Amerikába is, és valami Common Adapterünk is van, de ez azt hiszem olyan amit mi is használunk.
Hát remélem semmi fontosat nem hagyok itthon és remélem nem most fogok utoljára Angliába, Londonba járni. laugh.gif

Hú, de jó, akkor nemsokára már úton leszel. Kicsit irigyellek, magam is szívesen mennék, de őszig be kell érnem a különböző úti filmjeim és az ott készült fotóink bámulásával. Ilyenkor mindig elmorzsolok pár könnycseppet, hogy miért nem ott vagyok, de hát ez van. biggrin.gif Mindenesetre érezd nagyon jól magad és kívánom, hogy feltöltődve érj haza. smileeee.gif
A Leedsi kastély nagyon szép lehet, jómagam csak képeken láttam, de biztosan hatalmas élmény lesz. smileeee.gif Majd mindenképpen hozzál képeket és terjedelmes élménybeszámolókat. smileeee.gif
Hát igen, a busz nem éppen a legkényelmesebb megoldás. Több ismerősöm is, aki busszal vágott neki elmondta, hogy piszok kényelmetlen volt olyan sok időt ott tölteni. unsure.gif Nyilván napközben nem olyan vészes, de amikor a buszon kell aludni... Nem tudom, én nem tudok nyilatkozni e téren személyes tapasztalatról, mert én a gyorsabb megoldást választottam eddig mindig (azt nem mondtam, hogy kényelmesebb is smileeee.gif ), vagyis a repülőt. Én egyszer utaztam minibusszal az ország nyugati feléből a keletibe, az sem épp egy rövid táv, de eléggé utáltam. blink.gif Meg amikor életemben először voltam Horvátországban és mentünk le a tengerpartra, akkor éjszakáztam, meg aludtam vonaton. Hát az sem tetszett. blink.gif Különösen, hogy odacsapódott hozzánk egy horvát fiatalember és egyfolytában dumált. rohog.gif Mikor korán reggel megérkeztünk, akkor gyorsan spuriztunk, nehogy utánunk jöjjön... laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: rolllllleee, FruzShina.
2012. július 05. 22:10 #620
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2012.07.05. 07:46)

[...]

Hú, de jó, akkor nemsokára már úton leszel. Kicsit irigyellek, magam is szívesen mennék, de őszig be kell érnem a különböző úti filmjeim és az ott készült fotóink bámulásával. Ilyenkor mindig elmorzsolok pár könnycseppet, hogy miért nem ott vagyok, de hát ez van. biggrin.gif Mindenesetre érezd nagyon jól magad és kívánom, hogy feltöltődve érj haza. smileeee.gif
A Leedsi kastély nagyon szép lehet, jómagam csak képeken láttam, de biztosan hatalmas élmény lesz. smileeee.gif Majd mindenképpen hozzál képeket és terjedelmes élménybeszámolókat. smileeee.gif
Hát igen, a busz nem éppen a legkényelmesebb megoldás. Több ismerősöm is, aki busszal vágott neki elmondta, hogy piszok kényelmetlen volt olyan sok időt ott tölteni. unsure.gif Nyilván napközben nem olyan vészes, de amikor a buszon kell aludni... Nem tudom, én nem tudok nyilatkozni e téren személyes tapasztalatról, mert én a gyorsabb megoldást választottam eddig mindig (azt nem mondtam, hogy kényelmesebb is smileeee.gif ), vagyis a repülőt. Én egyszer utaztam minibusszal az ország nyugati feléből a keletibe, az sem épp egy rövid táv, de eléggé utáltam. blink.gif Meg amikor életemben először voltam Horvátországban és mentünk le a tengerpartra, akkor éjszakáztam, meg aludtam vonaton. Hát az sem tetszett. blink.gif Különösen, hogy odacsapódott hozzánk egy horvát fiatalember és egyfolytában dumált. rohog.gif Mikor korán reggel megérkeztünk, akkor gyorsan spuriztunk, nehogy utánunk jöjjön... laugh.gif


Hát már igen. Alig akarom elhinni, hogy megyek Londonba, de tényleg megyek. A legnagyobb álmom, hogy egyszer eljutok Angliába, Londont megnézni, hogy milyen is... Hát nem sokára látom. Remélem nem fogok csalódni, bár ebben nem vagyok olyan biztos, hisz Londonról beszélünk. laugh.gif
Köszönöm szépen! Megpróbálok majd hozni minél több gyönyörű képet. biggrin.gif
Szerintem én nem nagyon fogok aludni, maximum pihenek, bár múltkor Bécsből haza jövet mégis elaludtam, ha egy jó 15-20 percet aludhattam... Arra ébredtem, hogy nagyon fáj a fejem jobb oldala, mivel az ablakon volt.
Legszívesebben amúgy én is repülővel mennék, de nem lehetséges, na majd egyszer. laugh.gif
Köszönöm még egyszer a segítséget! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
48 oldal 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!