Starity

London: akik szeretik

48 oldal 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. július 06. 19:40 #621
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Gondoltam szólok, hátha lesz rá érdeklődés: ha minden igaz, és elfogadják, akkor jövő héten cikksorozat indul Londonról. Legalább 4 részesre tervezem, de lehet több is, ha eszembe jut még valami, vagy ha nektek lesz ötletetek, hogy miről lenne még érdemes írni. smileeee.gif
Az ötlet onnan jött, hogy ugye most olimpia, plusz itt többen írtátok, hogy mennétek/mentek most nyáron, s ha már olimpia és nagy kirándulási kedv, akkor legyen egy sorozat, ahol bemutatásra kerülnek olyan múzeumok, galériák, látnivalók, amiket érdemes megnéznie egy turistának. Illetve lesz egy olyan rész is, amiben majd arra térek ki, hogy (szubjektív, nyilván) szerintem mire nem érdemes költeni... rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, rolllllleee, DiscoDiva, Emily O.
2012. július 13. 22:53 #622
Little Dreamer
Little Dreamer
visszatérő vendég
 
StátuszSassy little minx (:
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.19.
Hozzászólás: 143
Csatolások: 0
Azonosító: 158799
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2012.07.04. 12:48)
Nincs mit. Több ismerősöm is most nyárra időzít és egyszerűen nem értem, miért. Akinek így eszébe juttattam, hogy mi is van/lesz most odakint, a homlokához kapott, hogy ó, tényleg, erre nem is gondolt. Úgyhogy ha csak tehetem, mindenkit emlékeztetek rá, hogyha csak turistáskodni akar, akkor ne most menjen, mert nem éri meg. laugh.gif
Kérdés: nincs valakinek letölthető formátumban nyilvános illemhely-térképe Londonról? Csak mert neten mindenhol csak okostelefonra készült izéket találok, de az nekem nem jó... dry.gif Nagyon nem tetszik, hogy azt hiszik, hogy mindenkinek okostelefonja van. Akinek nincs, az már nem is ember?! reklamalo.gif


Hat itt majdnem mindenkinek az van...es sokkal konnyebb vele az elet. miota van mindent pikk-pakk megtalalok, nem kell se terkep, se menetrend stb. es olcsobban adjak mint Magyarorszagon (hat meg az itteni fizeteshez kepest...).
De miert kell neked arrol terkep? Ha nem talalsz, bemesz a Mekibe vagy egy kavezoba, itt senki nem fog csunyan nezni es az oregneni sem ul ott, hogy penzt kerjen toled.
2012. július 14. 10:43 #623
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Little Dreamer @ 2012.07.13. 22:53)
Hat itt majdnem mindenkinek az van...es sokkal konnyebb vele az elet. miota van mindent pikk-pakk megtalalok, nem kell se terkep, se menetrend stb. es olcsobban adjak mint Magyarorszagon (hat meg az itteni fizeteshez kepest...).
De miert kell neked arrol terkep? Ha nem talalsz, bemesz a Mekibe vagy egy kavezoba, itt senki nem fog csunyan nezni es az oregneni sem ul ott, hogy penzt kerjen toled.

Ott nyilván, de itt nem feltétlenül. Sőt, én nem is tervezek ilyet beszerezni, maximum csak akkor, ha már tényleg nem gyártanak másikat. Egyelőre szerencsére még akad sima, egyszerű mobil, amivel lehet telefonálni és SMS-t küldeni. Ennyi bőven elég...
Én jobban szeretem a papíralapú dolgokat, nem vagyok hajlandó kütyüzombivá válni. Kérdem én, akkor mi van, ha ellopják a telót, vagy lemerül vagy tönkremegy. Akkor az egyén is leblokkol? Ami technikai kütyü, az mindig elromolhat és nem vagyok hajlandó teljesen átadni magam egy bizonytalan szerkezetnek. rolleyes.gif
Mekiben már voltam egyszer, kilóméteres volt a sor, párom úgy csempészett be a pasikhoz... mellow.gif Másrészről meg személy szerint nem szeretek olyan helyre menni, ahol nem fogyasztottam semmit. Még ha szabad is, elég kínos... Amúgy azért kell nekem ilyen térkép, mert ha éppen buszon ülök és ott jön rám, tudjam, hol kell leszállni, nehogy úgy járjak, mint múltkor, amikor egy hajszálon múlt, hogy nem a gatyámban köt ki a dolog... rolleyes.gif Amúgy külvárosban voltam, ahol szinte mindenhol lakóházak voltak, meg ilyen kisboltok. Na, erre varrjatok gombot. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: rolllllleee
2012. július 14. 10:50 #624
rolllllleee
rolllllleee
♣Patience
 
StátuszR.I.P. (Acoustic Version) RITA ORA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.24.
Hozzászólás: 2167
Csatolások: 638
Azonosító: 131859
Offline offline
na azt én sem szeretem amikor rám jön a dolog és nem tudom merre van az illemhely még a kisebb dolgot is nehéz máshol elintézni főleg nagyvárosokba nemhogy a még mást is.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2012. július 14. 11:10 #625
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (rolleee @ 2012.07.14. 10:50)
na azt én sem szeretem amikor rám jön a dolog és nem tudom merre van az illemhely még a kisebb dolgot is nehéz máshol elintézni főleg nagyvárosokba nemhogy a még mást is.

Mondjuk szerencsére nagy dologgal még nem jártam, de a kisdolog sem sokkal egyszerűbb. mellow.gif Még egy nyamvadt bokor sem volt, semmi... laugh.gif Párom javasolta, hogy szálljunk le ott, ahol leszálltunk, mert ott a metróállomáson gyanúsan van illemhely. Hát nem volt. Az volt a mázlim, hogy a buszról láttam egy McDonald's-ot. Meg hogy a párom be tudott csempészni a férfi mosdóba... rohog.gif

Tulajdonképpen nem is lett volna valószínűleg semmi probléma, ha Norwoodban a bizonyos toalett a buszállomáson még üzemel. De már ki volt írva, hogy "Staff only". 110.gif Nekem pedig 'pubolás' után többször is el kell mennem buszraszállás előtt, hogy biztonságosan el tudjak jutni A-ból B-be. rolleyes.gif Viszont most indulás előtt kimaradt a dolog és hát bajban voltam, nagy bajban... rohog.gif Ráadásul én ha tehetem, mindig emeleten ülök, ahol meg aztán tényleg jól ráz... rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: rolllllleee
2012. július 14. 11:12 #626
rolllllleee
rolllllleee
♣Patience
 
StátuszR.I.P. (Acoustic Version) RITA ORA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.24.
Hozzászólás: 2167
Csatolások: 638
Azonosító: 131859
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2012.07.14. 11:10)
Mondjuk szerencsére nagy dologgal még nem jártam, de a kisdolog sem sokkal egyszerűbb. mellow.gif Még egy nyamvadt bokor sem volt, semmi... laugh.gif Párom javasolta, hogy szálljunk le ott, ahol leszálltunk, mert ott a metróállomáson gyanúsan van illemhely. Hát nem volt. Az volt a mázlim, hogy a buszról láttam egy McDonald's-ot. Meg hogy a párom be tudott csempészni a férfi mosdóba... rohog.gif
Tulajdonképpen nem is lett volna valószínűleg semmi probléma, ha Norwoodban a bizonyos toalett a buszállomáson még üzemel. De már ki volt írva, hogy "Staff only". 110.gif Nekem pedig 'pubolás' után többször is el kell mennem buszraszállás előtt, hogy biztonságosan el tudjak jutni A-ból B-be. rolleyes.gif Viszont most indulás előtt kimaradt a dolog és hát bajban voltam, nagy bajban... rohog.gif Ráadásul én ha tehetem, mindig emeleten ülök, ahol meg aztán tényleg jól ráz... rohog.gif

Na akkor nem is csodálkozom mert ha ráz még melléje annál nincs rosszabb d3.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2012. július 14. 11:16 #627
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (rolleee @ 2012.07.14. 11:12)
Na akkor nem is csodálkozom mert ha ráz még melléje annál nincs rosszabb d3.gif

laugh.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: rolllllleee
2012. július 14. 11:21 #628
rolllllleee
rolllllleee
♣Patience
 
StátuszR.I.P. (Acoustic Version) RITA ORA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.24.
Hozzászólás: 2167
Csatolások: 638
Azonosító: 131859
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2012.07.14. 11:10)
Mondjuk szerencsére nagy dologgal még nem jártam, de a kisdolog sem sokkal egyszerűbb. mellow.gif Még egy nyamvadt bokor sem volt, semmi... laugh.gif Párom javasolta, hogy szálljunk le ott, ahol leszálltunk, mert ott a metróállomáson gyanúsan van illemhely. Hát nem volt. Az volt a mázlim, hogy a buszról láttam egy McDonald's-ot. Meg hogy a párom be tudott csempészni a férfi mosdóba... rohog.gif
Tulajdonképpen nem is lett volna valószínűleg semmi probléma, ha Norwoodban a bizonyos toalett a buszállomáson még üzemel. De már ki volt írva, hogy "Staff only". 110.gif Nekem pedig 'pubolás' után többször is el kell mennem buszraszállás előtt, hogy biztonságosan el tudjak jutni A-ból B-be. rolleyes.gif Viszont most indulás előtt kimaradt a dolog és hát bajban voltam, nagy bajban... rohog.gif Ráadásul én ha tehetem, mindig emeleten ülök, ahol meg aztán tényleg jól ráz... rohog.gif

velem is történt már mikor mentem Magyarországra busszal tíz órán keresztül utaztunk és kb háromszor álltunk meg és volt mikor csak azért álltunk meg mert a másik hányt s akkor olyan is volt hogy kellett menjek a dolgomra s miattam kellet megálljunk pardon.gif s mások már alig várták érjünk oda
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2012. július 17. 13:18 #629
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Évek óta lestem a buszból egy, a szálláshoz nagyon közel lévő pubot. Most jutottam el odáig, hogy kicsit utánaássak. Nagyon hangulatos bent, lehet enni is és van London Pride is. biggrin.gif Ja, és péntek, szombat, vasárnap élőzene! Már ki is néztem egy szombat estét... Akkor akusztikus rock napot tartanak. rohog.gif

http://media-cdn.tripadvisor.com/media/photo-s/02/35/77/8d/panoramica-dall-esterno.jpg
2 felhasználónak tetszik: rolllllleee, Misao
2012. augusztus 19. 20:41 #630
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Hejhó! laugh.gif Végre sikerült egy kicsit kirándulgatni,ennek örömére csináltam néhány fotót (Stonehenge és a Blenheim Palace) biggrin.gif
u.i: 2 hét múlva meg ünnep,akkor tervezünk felutazni Skóciába néhány napra. Bár még nem biztos,a szállással egyéb komplikációk merültek fel,de asszem megoldjuk,ha így lesz tudok hozni képeket. pompom.gif
4 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Sally Sparrow, rolllllleee, NikiBlack
2012. augusztus 20. 10:34 #631
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Nagy-nagy köszönet a képekért! meghajolo.gif thumbsup.gif Csodálatosak, mint mindig. biggrin.gif

Nem mondod, Skócia?! w00t.gif Mázlista... És merre mentek majd???! Jaj, de jó nektek..! rolleyes.gif Feltétlenül hozzál majd skót képeket is, de azokat szerintem a Skóciás témába is feltöltheted. wink.gif smileeee.gif

Hogy telik egyébként a nyár? Én már lassan kezdek "megbolondulni". Már kevesebb, mint két hónap és én is kint leszek... wub.gif
2 felhasználónak tetszik: rolllllleee, Misao
2012. augusztus 21. 11:21 #632
bettike99
bettike99
unicorn.
 
Státuszyou see me standing but i'm dying on the floor
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.28.
Hozzászólás: 3977
Csatolások: 159
Azonosító: 151860
Offline offline
Én imádom Londont. Szinte a legtöbb kedvenceim is onnan származnak. Nagyon szeretnék egyszer oda kimenni vagy kijutni. Kedvencem a London Eye és a Tower-híd, de persze mind csodálatos építmények. Egyik ismerősöm épp most volt kint másodjára, és nem akart hazajönni, annyira megtetszett neki a város. Élőben persze sokkal szebb lehet minden, mint így képről. Persze a kedvenc városom London. heart.gif
3 felhasználónak tetszik: rolllllleee, Sally Sparrow, NikiBlack
2012. augusztus 21. 11:32 #633
rolllllleee
rolllllleee
♣Patience
 
StátuszR.I.P. (Acoustic Version) RITA ORA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.24.
Hozzászólás: 2167
Csatolások: 638
Azonosító: 131859
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2012.08.20. 10:34)
Nagy-nagy köszönet a képekért! meghajolo.gif thumbsup.gif Csodálatosak, mint mindig. biggrin.gif 
Nem mondod, Skócia?! w00t.gif Mázlista... És merre mentek majd???! Jaj, de jó nektek..! rolleyes.gif Feltétlenül hozzál majd skót képeket is, de azokat szerintem a Skóciás témába is feltöltheted. wink.gif smileeee.gif 
Hogy telik egyébként a nyár? Én már lassan kezdek "megbolondulni". Már kevesebb, mint két hónap és én is kint leszek... wub.gif

te is mázlista vagy, hogy mész ki. Én csak jövő nyáron megyek, de már alig várom.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2012. augusztus 21. 11:32 #634
rolllllleee
rolllllleee
♣Patience
 
StátuszR.I.P. (Acoustic Version) RITA ORA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.24.
Hozzászólás: 2167
Csatolások: 638
Azonosító: 131859
Offline offline
Idézet (Misao @ 2012.08.19. 20:41)
Hejhó! laugh.gif Végre sikerült egy kicsit kirándulgatni,ennek örömére csináltam néhány fotót (Stonehenge és a Blenheim Palace) biggrin.gif 
u.i: 2 hét múlva meg ünnep,akkor tervezünk felutazni Skóciába néhány napra. Bár még nem biztos,a szállással egyéb komplikációk merültek fel,de asszem megoldjuk,ha így lesz tudok hozni képeket. pompom.gif

dejóóóó tényleg hozzál sok sok képet wink.gif
2 felhasználónak tetszik: Misao, Sally Sparrow
2012. augusztus 21. 11:49 #635
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2012.08.20. 10:34)
... És merre mentek majd???! Jaj, de jó nektek..! rolleyes.gif Feltétlenül hozzál majd skót képeket is, de azokat szerintem a Skóciás témába is feltöltheted. wink.gif smileeee.gif 
Hogy telik egyébként a nyár? Én már lassan kezdek "megbolondulni". Már kevesebb, mint két hónap és én is kint leszek... wub.gif


Glasgow keleti részén sikerült szállást találni elfogadható áron (2 éjszaka £130 asszem) De úgyis átjárunk majd Edinburh-ba elvégre ott van a kastély,ami kihagyhatatlan. pompom.gif Azom kívűl még a Borthwick palace ami érdekelne,de nem biztos,hogy lesz rá idő. sad.gif Glasgow-ban a River Clyde van tervbe véve,meg a Loch Lomond and trossach national park. Még az Old man hoy -ra is gondoltunk,valamint a Loch ness lake-re,de olyan messze vannak... unsure.gif Az utóbbi miatt kicsit csalódott vagyok,mert még sose láttam a tavat,és nagyon érdekel,ha van benne szörny,ha nincs. biggrin.gif Természetesen nincs,csak valaki kitalálta utólag meg jó turista fogás,én akkor is minden áron látni szerettem volna a tavat,de hátha megtudom még győzni az őseimet. rohog.gif Úgy röviden ennyi lenne.
Köszönöm kérdésed eddig egész jól telik a nyár,bár semmi extra. Sajna lassan suli (szept. 5),de igyekszem nem gondolni rá. rohog.gif
2 hónap? Kitartás,Anglia megvár. wink.gif Mellesleg ősszel (és tavasszal) legjobb itt az éghajlat,legalábbis tavaly október környékén egész kellemes/kirándulós idő volt. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2012. augusztus 21. 11:50 #636
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (rolleee @ 2012.08.21. 11:32)
dejóóóó tényleg hozzál sok sok képet wink.gif


Meglesz. wink.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, rolllllleee
2012. augusztus 21. 14:54 #637
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (rolleee @ 2012.08.21. 11:32)
te is mázlista vagy, hogy mész ki. Én csak jövő nyáron megyek, de már alig várom.

Köszi. Vicces egyébként, hogy minden egyes alkalommal lelkesebb vagyok, pedig már nem ismeretlen helyre megyek. biggrin.gif
Na, az jó. Örülök, hogy neked is sikerül kilátogatni végre. smileeee.gif

Idézet (Misao @ 2012.08.21. 11:49)
Glasgow keleti részén sikerült szállást találni elfogadható áron (2 éjszaka £130 asszem) De úgyis átjárunk majd Edinburh-ba elvégre ott van a kastély,ami kihagyhatatlan. pompom.gif Azom kívűl még a Borthwick palace ami érdekelne,de nem biztos,hogy lesz rá idő. sad.gif Glasgow-ban a River Clyde van tervbe véve,meg a Loch Lomond and trossach national park. Még az Old man hoy -ra is gondoltunk,valamint a Loch ness lake-re,de olyan messze vannak... unsure.gif Az utóbbi miatt kicsit csalódott vagyok,mert még sose láttam a tavat,és nagyon érdekel,ha van benne szörny,ha nincs. biggrin.gif Természetesen nincs,csak valaki kitalálta utólag meg jó turista fogás,én akkor is minden áron látni szerettem volna a tavat,de hátha megtudom még győzni az őseimet. rohog.gif Úgy röviden ennyi lenne.
Köszönöm kérdésed eddig egész jól telik a nyár,bár semmi extra. Sajna lassan suli (szept. 5),de igyekszem nem gondolni rá. rohog.gif 
2 hónap? Kitartás,Anglia megvár. wink.gif Mellesleg ősszel (és tavasszal) legjobb itt az éghajlat,legalábbis tavaly október környékén egész kellemes/kirándulós idő volt. biggrin.gif

Glasgow? smileeee.gif Nos, én Edinburghért vagyok oda-vissza, legalábbis képek és úti filmek alapján. Szerintem sokkal szebb és érdekesebb, mint Glasgow. smileeee.gif Tetszik egyébként a terv, jól hangzik, szívesen csatlakoznék. rohog.gif A Loch Ness Lake engem is izgat, már pici korom óta. A következő nagy vágyam az, hogy egyszer eljussak oda és láthassam. smileeee.gif Ha van benne szörny, ha nincs. Bár én nem zárom ki Nessie létezését, elvégre nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél... smileeee.gif
Nekem most pénteken kezdődik a munka. sad.gif Nincs sok kedvem hozzá, de hát ez van... Vár rám a tömérdek könyv és a költöztetés terhe. Az egyetlen vigasztaló pont az, hogy ígéretesnek tűnik az új könyvtár helyisége... rolleyes.gif
Igen, persze, Anglia megvár. Tudom én. Csak én türelmetlen vagyok. rohog.gif Meg az a típus, aki sosem szeret és soha nem is késik. Inkább mindig jóval előbb odamegy az adott helyszínre... rolleyes.gif Így kicsit nehezebb elviselni... rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Misao, rolllllleee
2012. augusztus 21. 15:14 #638
Biuss1999
Biuss1999
visszatérő vendég
 
Státusz"Ha egy ember semmit sem talál, amiért meg tudna halni, akkor élnie sem érdemes"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.26.
Hozzászólás: 219
Csatolások: 56
Azonosító: 178730
Offline offline
Lonodn csodálatos. Nagy álmom,hogy egyszer kijussak oda és megtudjam milyen ott az élet.
2 felhasználónak tetszik: rolllllleee, mmmmmm11
2012. augusztus 26. 09:51 #639
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Én is becsatlakozok mert odavagyok Londonért, idén Májusban meg is csodálhattam rengeteg helyet ott. Gyönyörű város és szimpatikus, kedves emberek laknak ott. Sokan tévhitben élnek, mert az angolok nem karótnyeltek, sőt nagyon kedvesek, mikor vásároltam mindig szép napot kivántak és a London Eye-nál például megkérdezték hogy mondják magyarul hogy nyisd ki a táskád és azután a ficó magyarul mondta (persze akcentussal). EGyébként nekem a kedvenc angliai városaim London és Bristol. blush.gif De én csak London-t és Canterbury-t láttam ugy szélesen, meg még a Leeds Castle-t. biggrin.gif Nomeg a királyi nyaralót. Remélem nem irtam tulsokat.
További szép hétvégét mindenkinek, üdv. malna90 wink.gif
2 felhasználónak tetszik: rolllllleee, Sally Sparrow
2012. augusztus 26. 10:05 #640
rolllllleee
rolllllleee
♣Patience
 
StátuszR.I.P. (Acoustic Version) RITA ORA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.24.
Hozzászólás: 2167
Csatolások: 638
Azonosító: 131859
Offline offline
Idézet (malna90 @ 2012.08.26. 09:51)
Sziasztok!
Én is becsatlakozok mert odavagyok Londonért, idén Májusban meg is csodálhattam rengeteg helyet ott. Gyönyörű város és szimpatikus, kedves emberek laknak ott. Sokan tévhitben élnek, mert az angolok nem karótnyeltek, sőt nagyon kedvesek, mikor vásároltam mindig szép napot kivántak és a London Eye-nál például megkérdezték hogy mondják magyarul hogy nyisd ki a táskád és azután a ficó magyarul mondta (persze akcentussal).  EGyébként nekem a kedvenc angliai városaim London és Bristol. blush.gif De én csak London-t és Canterbury-t láttam ugy szélesen, meg még a Leeds Castle-t. biggrin.gif Nomeg a királyi nyaralót. Remélem nem irtam tulsokat. 
További szép hétvégét mindenkinek, üdv. malna90 wink.gif

Ha vannak valami jó képek fel is tölthenél wink.gif kíváncsian várjuk smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
48 oldal 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!