Starity

London: akik szeretik

48 oldal 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. augusztus 26. 13:05 #641
- törölt felhasználó -    
Idézet (rolleee @ 2012.08.26. 10:05)
Ha vannak valami jó képek fel is tölthenél  wink.gif  kíváncsian várjuk  smileeee.gif

Vagy ma este vagy holnap megteszem, megigérem csak a fényképezőgépbe vannak a fotók és az meg nincs nálam. wink.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, rolllllleee
2012. augusztus 26. 18:50 #642
rolllllleee
rolllllleee
♣Patience
 
StátuszR.I.P. (Acoustic Version) RITA ORA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.24.
Hozzászólás: 2167
Csatolások: 638
Azonosító: 131859
Offline offline
Idézet (malna90 @ 2012.08.26. 13:05)
Vagy ma este vagy holnap megteszem, megigérem csak a fényképezőgépbe vannak a fotók és az meg nincs nálam. wink.gif

remélem is, hogy hozol tongue.gif köszi előre, már várom
2012. augusztus 26. 19:15 #643
Anita121
Anita121
új tag
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.09.
Hozzászólás: 57
Csatolások: 0
Azonosító: 161877
Offline offline
én csak filmben láttam,na meg idén az olimpián,de tervezem,hogy majd elmegyek.. thumbsup.gif
emeletes piros busz,1D,Big Ben
2012. augusztus 26. 19:17 #644
Selena.
Selena.
ʟιшз Шнιʟз Шз 'яз уσυи ɢ ™
 
Státusz-nincs megadva- | n e m i s l e s z |
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.25.
Hozzászólás: 1149
Csatolások: 233
Azonosító: 184606
Offline offline
Imádom a témát. thumbsup.gif
Én nagyon imádom Londont.Volt lehetőségem járni ott egyszer,és bementem egy piros telefon fülkébee.*-*
2012. augusztus 26. 21:14 #645
Andee McDanno
Andee McDanno
visszatérő vendég
 
StátuszKAHLAN AND RICHARD MY LOVE
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.16.
Hozzászólás: 159
Csatolások: 138
Azonosító: 180561
Offline offline
Van pár képem Londonról, mert én is bolondja vagyok. Mármint bolondulok Londonért.
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, rolllllleee
2012. augusztus 27. 11:46 #646
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Selena. @ 2012.08.26. 19:17)
Volt lehetőségem járni ott egyszer, és bementem egy piros telefon fülkébee. *-*

És nem volt koszos, vizeletillatú? rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: BarbieFan
2012. augusztus 28. 14:16 #647
- törölt felhasználó -    
Hoztam: Big Ben, London Eye, Westminister Abbey, 10 Downing Street, Telefonfülke, piros busz. rohog.gif És még ami angliai a tenger és a legutolsó kép a St. Paul katedrális Canterburyben. wink.gif Remélem tetszenek, magamról azért inkább nemhoztam, de a Madame Tussaudba is voltunk. blush.gif Ja és a pont akkor nyilt M&Ms worldről is itt egy pár kép + Stonehenge. wink.gif
6 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Évike12, rolllllleee, Sally Sparrow, MadHatter, Andee McDanno
2012. augusztus 28. 15:34 #648
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (malna90 @ 2012.08.28. 14:16)
Hoztam: Big Ben, London Eye, Westminister Abbey, 10 Downing Street, Telefonfülke, piros busz.  rohog.gif  És még ami angliai a tenger és a legutolsó kép a St. Paul katedrális Canterburyben. wink.gif Remélem tetszenek, magamról azért inkább nemhoztam, de a Madame Tussaudba is voltunk. blush.gif Ja és a pont akkor nyilt M&Ms worldről is itt egy pár kép + Stonehenge. wink.gif

Köszönet a szép és színes fotókért! biggrin.gif meghajolo.gif

Canterburyben a "Cathedral and Metropolitical Church of Christ" van, nem pedig a St Paul's. Utóbbi Londonban található. smileeee.gif
Ez az M&M-s már tavaly novemberben is megvolt. Vagy ez egy másik? Nem emlékszem pontosan, de mintha valahol a Leicester Square környékén lett volna... think.gif Én nem mentem be, mert nem érdekelt, de azért vicces. rohog.gif
2012. szeptember 11. 10:22 #649
madmike
madmike
új tag
 
StátuszHa olyat akarsz amid még sose volt, akkor olyat kell tegyél amit még sose tettél
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.12.
Hozzászólás: 51
Csatolások: 47
Azonosító: 32076
Offline offline
Sziasztok!
Szeretném a segítségeteket kérni ,mert barátnömmel a hónap végén Londonba megyünk 5 napra.
Lutonba érkezünk és Easybusszal megyünk be Londonba,mivel jóval olcsóbb. Ezen belül is a Central London Earls Court járatra vettem jegyet, mert erre 3 fontért volt és vissza felé pedig kettőért.
A 2for1 kedvezmény miatt a vasúton szeretnék 1 napos off-peak travelcardot venni. A közelben ott a Kensington Olympia vasútállomás. Ez elég kcsinek tűnik. Ott is meg tudom venni, vagy csak a nagyobbakon?
Meg tudom venni egyszerre mind az 5 napra vagy minden nap venni kell?
a 2for1 voucherrel kapcsolatban még annyi érdekelne, hogy olvastam, hogy 3 voucher van a vasutállomáson a füzetben, illetve annyit lehet letölteni is. Tehát ezzel max 3 dolgot nézhetünk meg?
Előre is köszönöm a segítségeteket.
Üdv, Miki
meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2012. szeptember 11. 13:05 #650
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (madmike @ 2012.09.11. 10:22)
Sziasztok! 
Szeretném a segítségeteket kérni ,mert barátnömmel a hónap végén Londonba megyünk 5 napra. 
Lutonba érkezünk és Easybusszal megyünk be Londonba,mivel jóval olcsóbb. Ezen belül is a Central London Earls Court járatra vettem jegyet, mert erre 3 fontért volt és vissza felé pedig kettőért. 
A 2for1 kedvezmény miatt a vasúton szeretnék 1 napos off-peak travelcardot venni. A közelben ott a Kensington Olympia vasútállomás. Ez elég kcsinek tűnik. Ott is meg tudom venni, vagy csak a nagyobbakon? 
Meg tudom venni egyszerre mind az 5 napra vagy minden nap venni kell? 
a 2for1 voucherrel kapcsolatban még annyi érdekelne, hogy olvastam, hogy 3 voucher van a vasutállomáson a füzetben, illetve annyit lehet letölteni is. Tehát ezzel max 3 dolgot nézhetünk meg? 
Előre is köszönöm a segítségeteket. 
Üdv, Miki
meghajolo.gif

Privátban ment neked a válasz, de mivel nem titkos, akkor én is beszúrom ide is... biggrin.gif

Szia Miki!

E hónap végén? Én meg október közepén. laugh.gif

Persze, szívesen segítek. smileeee.gif

Megnéztem. A Google szerint az általad említett vasútállomás nem jó. A TubeMap szerint viszont igen. A Google nem jelez Railway logót. Így én nem feltétlenül merném biztosra mondani, hogy ott fogsz kapni (Railway)TravelCardot.

Mondanék a Kensington Olympia, illetve az Earl's Courthoz közel eső vasútállomást, de nem látok egyet sem. sad.gif Ami talán "útba esik" Luton és az Earl's Court között az Harlesden és Wilesden Junction vasútállomás - gugli szerint. Utóbbi van a kettő közül közelebb, de ez is 3-as zóna. Van még esetleg a Wembley Central, de az már 4-es zóna. Szóval én amondó vagyok, hogy egy próbát azért megér a Kensington Olympia.

(Én mindig vonatozni szoktam, mert gyorsabb és egyszerűbb ilyen szempontból. Ráadásul ahol lakom, amikor kint vagyok; közelben se híre se hamva vasútállomásnak, így marad a sima TravelCard + a vasút.)

TravelCardból csak napi és heti jegy van, másik sajnos nincsen. Korábban volt 3 napos, de megszüntették. Az Off-peak-et reggel 9:30-tól tudjátok felhasználni hétköznap - hétvégén viszont egész nap bármikor.

Szerintem nem lehet megvenni 5 napra előre egyenként, ha jól tudom, maximum előző este lehet megvenni a másnapit... De én ezt nem ajánlom (előre megvásárlás), hacsak nem adott zónákon belül mozogtok végig. Én például mindig időjáráshoz igazítom a programot, ami előző este, aznap reggel derül ki. Jó időben érdemes például Greenwichbe (4-es zóna) kiutazni, vagy Hampton Courtba (6-os zóna). Az esős napokra pedig meghagyni a múzeumtúrákat.

Nos, ha emlékeim nem csalnak, akkor igen, 3 darab voucher van egy brossúrában, amit arra a látnivalóra töltötök ki, amelyiket szeretnétek felkeresni. (jelzem, senki nem tiltja meg, hogy a brossúrából lenyúlj akár egy tucatot, ami mindjárt 12x3 darab) De ezek a brossúrák is időszakosak, szóval nem igazán érdemes belőle hazahozni, hogy majd x idő múlva megint megyek, vagy valakim megy és odaadom neki.
Ami az internetet illeti: ez kijátszható. Több e-maillel is lehet regisztrálni egyrészt, másrészt meg épp a minap nyomtattam ki én is néhányat és ha jól láttam, viszonylag korlátlan mennyiségű vouchert enged. (vagy csak emeltek a limiten, amibe én még pont belefértem)

Hirtelen ennyi. Ha van még kérdésed, akkor tedd fel nyugodtan, igyekszem válaszolni. smileeee.gif

Sally
2012. szeptember 11. 13:07 #651
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Ja, mielőtt elfelejtem. Találtam egy beszámolós-blogot még pár évvel ezelőttről. rohog.gif Ha valaki fogékony az ilyesmire, olvassa végig. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: rolllllleee
2012. szeptember 11. 21:18 #652
madmike
madmike
új tag
 
StátuszHa olyat akarsz amid még sose volt, akkor olyat kell tegyél amit még sose tettél
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.12.
Hozzászólás: 51
Csatolások: 47
Azonosító: 32076
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2012.09.11. 13:07)
Ja, mielőtt elfelejtem. Találtam egy beszámolós-blogot még pár évvel ezelőttről. rohog.gif Ha valaki fogékony az ilyesmire, olvassa végig. biggrin.gif


Jó ez a blog, kicsit sajnálom, hogy nem azelőtt olvastam, hogy szállást foglaltam.
Írnak benne magyarokról akik adnak ki szobát egész jó helyeken, nagyon korrekt áron. 2/3ad áron kijöttünk volna és nem az 5ös, hanem a 2es szektorban lennénk...
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2012. szeptember 11. 21:43 #653
madmike
madmike
új tag
 
StátuszHa olyat akarsz amid még sose volt, akkor olyat kell tegyél amit még sose tettél
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.12.
Hozzászólás: 51
Csatolások: 47
Azonosító: 32076
Offline offline
Van valakinek booking.com-os tapasztalata? Ott foglaltam szállást, de írták és több oldalon is olvastam, hogy a hotel zárolhatja a pénzt a bankszámlámról, amit csak az onnan távozás után oldanak fel, ergo dupla annyi pénz kell a szállásra mint amennyi lenne, mert hiába van zárolva, attol nekem még ott ki kell fizetnem. Ezt elkerülendö ma kitaláltam, hogy mi lenne, ha elöre utalnám és rendezném a szállást, írtam is a hotelnek, de még nem reagáltak.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2012. szeptember 12. 08:32 #654
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (madmike @ 2012.09.11. 21:18)
Jó ez a blog, kicsit sajnálom, hogy nem azelőtt olvastam, hogy szállást foglaltam.
Írnak benne magyarokról akik adnak ki szobát egész jó helyeken, nagyon korrekt áron. 2/3ad áron kijöttünk volna és nem az 5ös, hanem a 2es szektorban lennénk...

Megkérdezhetem, hogy nektek az 5 éjszaka mennyibe kerül? Csak kíváncsi vagyok. (Nekünk 4 éjszaka 285 font lesz a Hyde Park mellett. Reggeli természetesen jár.)

Idézet (madmike @ 2012.09.11. 21:43)
Van valakinek booking.com-os tapasztalata? Ott foglaltam szállást, de írták és több oldalon is olvastam, hogy a hotel zárolhatja a pénzt a bankszámlámról, amit csak az onnan távozás után oldanak fel, ergo dupla annyi pénz kell a szállásra mint amennyi lenne, mert hiába van zárolva, attol nekem még ott ki kell fizetnem. Ezt elkerülendö ma kitaláltam, hogy mi lenne, ha elöre utalnám és rendezném a szállást, írtam is a hotelnek, de még nem reagáltak.

Sajnos nekem nincs. Szállást mi mindig utazási irodán keresztül bonyolítunk, ők intézik, mi meg legkésőbb az utazás előtt 1-2 héttel fizetünk. De szerintem nem fognak problémázni rajta, hogy előbb akarsz fizetni. Az tulajdonképpen nekik csak jó... Mindenesetre drukkolok. smileeee.gif
2012. szeptember 12. 08:50 #655
madmike
madmike
új tag
 
StátuszHa olyat akarsz amid még sose volt, akkor olyat kell tegyél amit még sose tettél
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.12.
Hozzászólás: 51
Csatolások: 47
Azonosító: 32076
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2012.09.12. 08:32)
Megkérdezhetem, hogy nektek az 5 éjszaka mennyibe kerül? Csak kíváncsi vagyok. (Nekünk 4 éjszaka 285 font lesz a Hyde Park mellett. Reggeli természetesen jár.)
Sajnos nekem nincs. Szállást mi mindig utazási irodán keresztül bonyolítunk, ők intézik, mi meg legkésőbb az utazás előtt 1-2 héttel fizetünk. De szerintem nem fognak problémázni rajta, hogy előbb akarsz fizetni. Az tulajdonképpen nekik csak jó... Mindenesetre drukkolok. smileeee.gif



Csak 4 éjszaka lesz, nem 5. 237 font és
itt szállunk meg.. Először mi is utazási irodán keresztül akartunk menni, de ugyanez a szállás ott 110.000Ft lett volna és a repjegyre is azt mondták, hogy 30-40.000 lesz fejenként, én meg kihoztam 1 feladott poggyásszal 47.000ből kettőnknek.
Wizzair honlapján olvastam, hogy valami kis és nagy kézipoggyászos hülyeséget akarnak beveetni és a nagy (mshol simán kézipoggyász) méretért 10$-t kell fizetni. Ez ugye erre a járatra nem vonatkozik?
2012. szeptember 12. 10:51 #656
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (madmike @ 2012.09.12. 08:50)
Csak 4 éjszaka lesz, nem 5. 237 font és 
itt szállunk meg.. Először mi is utazási irodán keresztül akartunk menni, de ugyanez a szállás ott 110.000Ft lett volna és a repjegyre is azt mondták, hogy 30-40.000 lesz fejenként, én meg kihoztam 1 feladott poggyásszal 47.000ből kettőnknek.
Wizzair honlapján olvastam, hogy valami kis és nagy kézipoggyászos hülyeséget akarnak beveetni és a nagy (mshol simán kézipoggyász) méretért 10$-t kell fizetni. Ez ugye erre a járatra nem vonatkozik?

Jó helynek tűnik. smileeee.gif És 237 font... Az jó! Bár a TravelCard tényleg drágább lesz a plusz zónák miatt. Mi évek óta oda járunk, ahová. Egyszerű, 2*-os kis hotel, de a célnak tökéletesen megfelel. Nem sipákolok a "luxus" miatt, mint sokan. Én csak aludni járok oda, egész nap úton vagyok. smileeee.gif Hitelkártyával mi nem szeretünk játszani, nekem például nincs is. Ezért szoktunk irodán keresztül. Meg hát ez a hely bevált, és hajlamosak vagyunk ragaszkodni hozzá. rohog.gif
Repülőjegyet mi is magunk szoktuk intézni, egyszerűbb. Legalábbis Wizzair esetében. A Ryanair az megint olyan, hogy kártyázni kell. rolleyes.gif
Csak a Luton-Katowice járatokon vezették be próba jelleggel ezt a "Kisebb poggyászt a gépre, hogy elférjen az ülés alá-"akciót"". Egyébként nem 10 dollárt, hanem 10 eurót kell fizetni, ha nagyobb a csomag. De ez ránk egyelőre még biztosan nem vonatkozik, csak erre a bizonyos járatra. Mondjuk én úgy vagyok ezzel, hogy ígyis-úgyis feladásra kerül egy csomag (mert vannak bizonyos dolgok, amiket kéziben nem vihetünk fel, kelleni viszont kell, így marad ez a megoldás), a kézi meg egy picike táska vagy egy hátizsák és kész. Utóbbit például úgy gyömöszkölöm, ahogy akarom. Flexibilis a kicsike. biggrin.gif Eleinte én például csak hátizsákkal utaztam ki az 5 napra, semmi bőrönd. (bár azt is feladtuk - legelőször el is vitték Rómába _nevet.gif ) Csak aztán kitaláltuk, hogy több cucc hozható haza, ha egy kisebb bőröndöt feladunk és hátizsákkal megyünk kézipoggyász gyanánt. Bár ha jobban belegondolok, most is csinálhatnánk úgy, hogy csak 1-1 hátizsák. Mennyivel kényelmesebb lenne... De az őszi utazásoknál már nem nagyon merek kockáztatni. Márhogy időjárásilag. smileeee.gif Hűvösebb van már egy picit...
2012. szeptember 12. 12:30 #657
madmike
madmike
új tag
 
StátuszHa olyat akarsz amid még sose volt, akkor olyat kell tegyél amit még sose tettél
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.12.
Hozzászólás: 51
Csatolások: 47
Azonosító: 32076
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2012.09.12. 10:51)
Jó helynek tűnik. smileeee.gif És 237 font... Az jó! Bár a TravelCard tényleg drágább lesz a plusz zónák miatt. Mi évek óta oda járunk, ahová. Egyszerű, 2*-os kis hotel, de a célnak tökéletesen megfelel. Nem sipákolok a "luxus" miatt, mint sokan. Én csak aludni járok oda, egész nap úton vagyok. smileeee.gif Hitelkártyával mi nem szeretünk játszani, nekem például nincs is. Ezért szoktunk irodán keresztül. Meg hát ez a hely bevált, és hajlamosak vagyunk ragaszkodni hozzá. rohog.gif 
Repülőjegyet mi is magunk szoktuk intézni, egyszerűbb. Legalábbis Wizzair esetében. A Ryanair az megint olyan, hogy kártyázni kell. rolleyes.gif 
Csak a Luton-Katowice járatokon vezették be próba jelleggel ezt a "Kisebb poggyászt a gépre, hogy elférjen az ülés alá-"akciót"". Egyébként nem 10 dollárt, hanem 10 eurót kell fizetni, ha nagyobb a csomag. De ez ránk egyelőre még biztosan nem vonatkozik, csak erre a bizonyos járatra. Mondjuk én úgy vagyok ezzel, hogy ígyis-úgyis feladásra kerül egy csomag (mert vannak bizonyos dolgok, amiket kéziben nem vihetünk fel, kelleni viszont kell, így marad ez a megoldás), a kézi meg egy picike táska vagy egy hátizsák és kész. Utóbbit például úgy gyömöszkölöm, ahogy akarom. Flexibilis a kicsike. biggrin.gif Eleinte én például csak hátizsákkal utaztam ki az 5 napra, semmi bőrönd. (bár azt is feladtuk - legelőször el is vitték Rómába _nevet.gif ) Csak aztán kitaláltuk, hogy több cucc hozható haza, ha egy kisebb bőröndöt feladunk és hátizsákkal megyünk kézipoggyász gyanánt. Bár ha jobban belegondolok, most is csinálhatnánk úgy, hogy csak 1-1 hátizsák. Mennyivel kényelmesebb lenne... De az őszi utazásoknál már nem nagyon merek kockáztatni. Márhogy időjárásilag. smileeee.gif Hűvösebb van már egy picit...



Szép az a hely is ahova Ti jártok. A napi off-peak travelcar csak kicsivel drágább, az nem lényeg, meg vonattal is 15 perc csak az út, szóval igazából nem para, hogy kint fogunk lakni. Én bankkártya párti vagyok, nem is tervezek sok kp-t vinni, inkább mindenhol kártyázok majd.
Mi egy nagy böröndöt feladunk, egy kis bőrőnd és egy ksi hátizsák lesz a kézipoggyászunk, barátnőm tuti fog pakolni bőven smileeee.gif
Most azon dilemmázok, hogy esernyő vagy esőkabát? Utóbbiban nem vagyok biztos, hogy van e egyáltalán.
2012. szeptember 12. 13:33 #658
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (madmike @ 2012.09.12. 12:30)
Szép az a hely is ahova Ti jártok. A napi off-peak travelcard csak kicsivel drágább, az nem lényeg, meg vonattal is 15 perc csak az út, szóval igazából nem para, hogy kint fogunk lakni. Én bankkártya párti vagyok, nem is tervezek sok kp-t vinni, inkább mindenhol kártyázok majd.
Mi egy nagy böröndöt feladunk, egy kis bőrőnd és egy ksi hátizsák lesz a kézipoggyászunk, barátnőm tuti fog pakolni bőven smileeee.gif
Most azon dilemmázok, hogy esernyő vagy esőkabát? Utóbbiban nem vagyok biztos, hogy van e egyáltalán.

Igen, igaz, bár az a +15 font is pénz, amivel több lesz a közlekedés az 5-ös zóna miatt. De összességében tény, hogy nem ettől fog az ember csődbe menni. biggrin.gif
Mi KP-zünk, de lesz majd nálam egy kártya is, biztos, ami biztos. Anno az árfolyamot jobban ki lehetett használni (mint idén). Vettem én már 298-ért is fontot jó előre. Így azért spóroltunk rendesen. Most meg hiába várom, hogy legalább 350 körül legyen, nem igazán akar 360-nál kevesebbe kerülni a fránya font. blink.gif
Különben én is nézelődtem szállás ügyben, de sokkal kedvezőbbet nem nagyon találok, mint amit lefoglaltattunk. Szállás terén nincsenek akkora igényeim, de a reggelihez és a saját fürdőhöz ragaszkodom. smileeee.gif
Mi meg nem döntöttük el, hogy lesznek a csomagok. Elvileg egy kis bőrönd lesz feladva (tényleg kicsi, akkora, ami kézipoggyásznak is felvihető lenne), nekem egy hátizsák és a páromnak egy ilyen válltáska szerűség. De lehet, hogy meggyőzöm magam arról, hogy hátizsák lesz feladva és mindkettőnk válltáskázik. Mondjuk érkezéskor egyből szállásra fogunk menni leadni a csomagokat és csak aztán indulunk neki, de én mindenhogyan utálok cipekedni. laugh.gif Még egy hátizsákot is. Pláne egy bőrönd... Mondjuk tök mindegy, hogy párom húzza vagy én, engem zavar. rohog.gif (utálom a hangját is laugh.gif )
Amúgy felesleges sok cuccot vinni. Egy farmer, egy kardigán/kabát/pulcsi rövid és hosszú ujjú blúzok annyi napra, amennyi kell, fehérnemű, zokni, hálóruha és ennyi. Ha "baleset" történne, szálláson simán ki lehet öblíteni 1-1 ruhadarabot és másnapra meg is szárad. biggrin.gif
Ha engem kérdezel, akkor inkább az esőkabát. De csak ha szélbiztos. Mondjuk én emlékeim szerint talán egyszer ha használtam ernyőt... Sapkában szoktam közlekedni, az felfogja azt a pár csepp esőt, ami olykor megered. A szél neccesebb. Emlékszem, amikor a párommal először voltunk kint, akkor ő vett kint egy összecsukhatós esernyőt, de körülbelül 10 perc múlva hajította is ki a kukába, mert a szél miatt tönkrement. smileeee.gif Szóval én amondó vagyok, hogy ha már, akkor esőkabát. Vagy esőálló kabát/dzseki és sapka. Én utóbbi alkalmazására szoktam rá. smileeee.gif
2012. szeptember 12. 19:57 #659
madmike
madmike
új tag
 
StátuszHa olyat akarsz amid még sose volt, akkor olyat kell tegyél amit még sose tettél
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.12.
Hozzászólás: 51
Csatolások: 47
Azonosító: 32076
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2012.09.12. 13:33)
Igen, igaz, bár az a +15 font is pénz, amivel több lesz a közlekedés az 5-ös zóna miatt. De összességében tény, hogy nem ettől fog az ember csődbe menni. biggrin.gif 
Mi KP-zünk, de lesz majd nálam egy kártya is, biztos, ami biztos. Anno az árfolyamot jobban ki lehetett használni (mint idén). Vettem én már 298-ért is fontot jó előre. Így azért spóroltunk rendesen. Most meg hiába várom, hogy legalább 350 körül legyen, nem igazán akar 360-nál kevesebbe kerülni a fránya font. blink.gif
Különben én is nézelődtem szállás ügyben, de sokkal kedvezőbbet nem nagyon találok, mint amit lefoglaltattunk. Szállás terén nincsenek akkora igényeim, de a reggelihez és a saját fürdőhöz ragaszkodom. smileeee.gif
Mi meg nem döntöttük el, hogy lesznek a csomagok. Elvileg egy kis bőrönd lesz feladva (tényleg kicsi, akkora, ami kézipoggyásznak is felvihető lenne), nekem egy hátizsák és a páromnak egy ilyen válltáska szerűség. De lehet, hogy meggyőzöm magam arról, hogy hátizsák lesz feladva és mindkettőnk válltáskázik. Mondjuk érkezéskor egyből szállásra fogunk menni leadni a csomagokat és csak aztán indulunk neki, de én mindenhogyan utálok cipekedni. laugh.gif Még egy hátizsákot is. Pláne egy bőrönd... Mondjuk tök mindegy, hogy párom húzza vagy én, engem zavar. rohog.gif (utálom a hangját is laugh.gif )
Amúgy felesleges sok cuccot vinni. Egy farmer, egy kardigán/kabát/pulcsi rövid és hosszú ujjú blúzok annyi napra, amennyi kell, fehérnemű, zokni, hálóruha és ennyi. Ha "baleset" történne, szálláson simán ki lehet öblíteni 1-1 ruhadarabot és másnapra meg is szárad. biggrin.gif
Ha engem kérdezel, akkor inkább az esőkabát. De csak ha szélbiztos. Mondjuk én emlékeim szerint talán egyszer ha használtam ernyőt... Sapkában szoktam közlekedni, az felfogja azt a pár csepp esőt, ami olykor megered. A szél neccesebb. Emlékszem, amikor a párommal először voltunk kint, akkor ő vett kint egy összecsukhatós esernyőt, de körülbelül 10 perc múlva hajította is ki a kukába, mert a szél miatt tönkrement. smileeee.gif Szóval én amondó vagyok, hogy ha már, akkor esőkabát. Vagy esőálló kabát/dzseki és sapka. Én utóbbi alkalmazására szoktam rá. smileeee.gif



Az tény, hogy azt a 15 fontot sokkal szívesebben költeném el az M&M's boltban hullam.gif Az általam egyik legjobban várt program ennek a boltnak a meglátogatása lesz crazy.gif

Végül az esőkabát mellett döntöttem. Már ki is néztem egy tök frankót vaterán heart.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2012. szeptember 13. 06:39 #660
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (madmike @ 2012.09.12. 19:57)
Az tény, hogy azt a 15 fontot sokkal szívesebben költeném el az M&M's boltban hullam.gif  Az általam egyik legjobban várt program ennek a boltnak a meglátogatása lesz  crazy.gif 
Végül az esőkabát mellett döntöttem. Már ki is néztem egy tök frankót vaterán  heart.gif

laugh.gif Nem semmi. Akkor jó szórakozást hozzá! Mi egyébként a tervezett program, ha szabad ilyesmit megkérdezni..? blush.gif
Jó döntés az esőkabát. Inkább, mint az ernyő. smileeee.gif Szél az szinte biztosan lesz, eső ha lesz is, nem valószínű, hogy túl sok és túl sokáig. Én eddig egyszer futottam bele viszonylag intenzív és tartós esőbe. De az sem tartott tovább 45-60 percnél. wink.gif
48 oldal 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!