Starity

London: akik szeretik

48 oldal 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. szeptember 13. 08:17 #661
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Mivel elég régen hoztam képeket utoljára, ezért most párat beteszek. (nem sajátok, "lenyúltam" őket rohog.gif )
1 felhasználónak tetszik: rolllllleee
2012. szeptember 13. 08:55 #662
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Újabb adag pikcsör:
1 felhasználónak tetszik: rolllllleee
2012. szeptember 13. 09:23 #663
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
És még egy adag...
1 felhasználónak tetszik: rolllllleee
2012. szeptember 13. 17:24 #664
madmike
madmike
új tag
 
StátuszHa olyat akarsz amid még sose volt, akkor olyat kell tegyél amit még sose tettél
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.12.
Hozzászólás: 51
Csatolások: 47
Azonosító: 32076
Offline offline
Nem titkos smileeee.gif
Nem tervezünk túl sok múzeumot, inkább csak csatangolni szeretnénk a városban.
A British museum, St. Paul's Chatedral, London Eye tuti meglesznek. Őrségváltást se szeretném kihagyni. Olvastam valahol, hogy ilyenkor már csak minden másnap van. Meg lehet azt nézni, hogy mely napokon van?
Oxford street, Trafalgar square, Big ben, Picadilly Circus, Covent garden is kap majd egy kis időt.
Meg szeretnénk nézni egy parkot is. Melyik az a park, ahol lehet mókust etetni? Lehet ott venni mogyorot vagy azt célszerű vinni?
2012. szeptember 13. 18:33 #665
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (madmike @ 2012.09.13. 17:24)
Nem tervezünk túl sok múzeumot, inkább csak csatangolni szeretnénk a városban.
A British museum, St. Paul's Chatedral, London Eye tuti meglesznek. Őrségváltást se szeretném kihagyni. Olvastam valahol, hogy ilyenkor már csak minden másnap van. Meg lehet azt nézni, hogy mely napokon van?
Oxford street, Trafalgar square, Big ben, Picadilly Circus, Covent garden is kap majd egy kis időt.
Meg szeretnénk nézni egy parkot is. Melyik az a park, ahol lehet mókust etetni? Lehet ott venni mogyorot vagy azt célszerű vinni?

Nem vagytok múzeumba-járó típusok, vagy csak túl kevés az 5 nap és inkább másra koncentráltok? smileeee.gif
A British Museum ingyenes, a St. Paul's és a London Eye fizetős, de mindegyikre jó a kupon. smileeee.gif Mondjuk a London Eye nekem ezidáig teljesen kimaradt, nem hinném, hogy (sokkal) többet lehetne onnan látni, mint a St. Paul's kupolájából, de nem kell, hogy mindenki ugyanazért lelkesedjen. laugh.gif Igen, jól tudod, ősztől tavaszig kétnaponta van az őrségváltás. De hogy ebben miféle rendszer van, azt töredelmesen bevallom: nem tudom. Én tavasszal láttam, így nem kellett törnöm rajta a fejemet. Esetleg ha külföldi oldalakon ránézel, találsz valamit ezzel kapcsolatban. think.gif Ezeken a helyeken (amiket felsoroltál) viszonylag gyorsan végig lehet érni. smileeee.gif Kivéve, ha sokat gyalogoltok. laugh.gif
Mókusok: tulajdonképpen minden parkban előfordulnak. Talán a Hyde Park a legnépszerűbb mókus-"tömő" hely... smileeee.gif Egyébként mindenhol tábla tiltja a galambok meg a mókusok etetését, ehhez képest mindenki tömi őket... rohog.gif Mogyorót lehet kapni bármelyik üzletben. Sima földimogyorót is gondolom. Mondjuk anno mi vittünk itthonról amúgy is és abból kaptak a kis bélpoklosok... rohog.gif
Amúgy ha parkot akartok nézni, akkor javaslom a Regent's és a St James's-t, szerintem ez a kettő a legszebb... smileeee.gif Esetleg kimehetnétek a Kew-ba, a királyi botanikus kertbe... GYÖNYÖRŰ... Igaz, belépős, nem a legolcsóbb, de minden fillért megér... rolleyes.gif Lehet, hogy erre is van voucher, de ezt most hirtelen nem tudom megmondani... think.gif
Greenwich-et esetleg megnézitek..? Én mindenképpen javasolnám. Főleg jó időben. smileeee.gif Illetve ti úgyis közel fogtok lakni hozzá: lemehetnétek Brightonba is a tengerpartra... smileeee.gif Oda majd legalább egyszer én is szeretnék lejutni... smileeee.gif
2012. szeptember 13. 19:00 #666
madmike
madmike
új tag
 
StátuszHa olyat akarsz amid még sose volt, akkor olyat kell tegyél amit még sose tettél
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.12.
Hozzászólás: 51
Csatolások: 47
Azonosító: 32076
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2012.09.13. 18:33)
Nem vagytok múzeumba-járó típusok, vagy csak túl kevés az 5 nap és inkább másra koncentráltok? smileeee.gif 
A British Museum ingyenes, a St. Paul's és a London Eye fizetős, de mindegyikre jó a kupon. smileeee.gif Mondjuk a London Eye nekem ezidáig teljesen kimaradt, nem hinném, hogy (sokkal) többet lehetne onnan látni, mint a St. Paul's kupolájából, de nem kell, hogy mindenki ugyanazért lelkesedjen. laugh.gif Igen, jól tudod, ősztől tavaszig kétnaponta van az őrségváltás. De hogy ebben miféle rendszer van, azt töredelmesen bevallom: nem tudom. Én tavasszal láttam, így nem kellett törnöm rajta a fejemet. Esetleg ha külföldi oldalakon ránézel, találsz valamit ezzel kapcsolatban. think.gif Ezeken a helyeken (amiket felsoroltál) viszonylag gyorsan végig lehet érni. smileeee.gif Kivéve, ha sokat gyalogoltok. laugh.gif
Mókusok: tulajdonképpen minden parkban előfordulnak. Talán a Hyde Park a legnépszerűbb mókus-"tömő" hely... smileeee.gif Egyébként mindenhol tábla tiltja a galambok meg a mókusok etetését, ehhez képest mindenki tömi őket... rohog.gif Mogyorót lehet kapni bármelyik üzletben. Sima földimogyorót is gondolom. Mondjuk anno mi vittünk itthonról amúgy is és abból kaptak a kis bélpoklosok... rohog.gif
Amúgy ha parkot akartok nézni, akkor javaslom a Regent's és a St James's-t, szerintem ez a kettő a legszebb... smileeee.gif Esetleg kimehetnétek a Kew-ba, a királyi botanikus kertbe... GYÖNYÖRŰ... Igaz, belépős, nem a legolcsóbb, de minden fillért megér... rolleyes.gif Lehet, hogy erre is van voucher, de ezt most hirtelen nem tudom megmondani... think.gif
Greenwich-et esetleg megnézitek..? Én mindenképpen javasolnám. Főleg jó időben. smileeee.gif Illetve ti úgyis közel fogtok lakni hozzá: lemehetnétek Brightonba is a tengerpartra... smileeee.gif Oda majd legalább egyszer én is szeretnék lejutni... smileeee.gif



Szeretünk múzeumba járni, de az 5 nap kevés ehhez, úgyhogy most inkább az élményeket fogjuk keresni, illetve az épületekbe gyönyörködni. Ha megfog a város, akkor pár év múlva úgyis visszatérünk és akkor nem 5 napra az tuti, majd akkor múzeumozunk smileeee.gif

Brighton jó ötlet, de szerintem arra se lesz idő. Bár most nézem, csak 50 perc vonattal, de oda-vissza kb 60 font, az pedig nem kevés.
A Kew garden nekem is nagyon tetszik, azt elképzelhető, hogy megnézzük.
2012. szeptember 14. 08:29 #667
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (madmike @ 2012.09.13. 19:00)
Szeretünk múzeumba járni, de az 5 nap kevés ehhez, úgyhogy most inkább az élményeket fogjuk keresni, illetve az épületekbe gyönyörködni. Ha megfog a város, akkor pár év múlva úgyis visszatérünk és akkor nem 5 napra az tuti, majd akkor múzeumozunk smileeee.gif
Brighton jó ötlet, de szerintem arra se lesz idő. Bár most nézem, csak 50 perc vonattal, de oda-vissza kb 60 font, az pedig nem kevés.
A Kew garden nekem is nagyon tetszik, azt elképzelhető, hogy megnézzük.

Értem. Akkor jó élménygyűjtést. biggrin.gif Amikor én először voltam, napi 2, esetleg 3 múzeum volt terítéken, attól függően, hogy milyen idő volt, és hogy mennyi időbe telt egyet megnézni... De ahogy mondottam, a legpopulárisabb látnivalók viszonylag hamar megjárhatók. Pláne, ha az ember buszra is száll. Nagyon gyakran járnak a buszok, szóval az sem probléma, ha az ember 2 megállónként leugrál róla fotózni vagy csatangolni picit. Szinte mindjárt jön is a következő. smileeee.gif
60 font? Oda-vissza? ohmy.gif Ez furcsa. 30 fontra emelték volna a retúrt? Az nagyon durva. ohmy.gif De Croydon és Brighton között nagyjából ugyanakkora a távolság, mint Luton-London között. Illetve úgy tudom, csak 40 perc (Croydontól). De tisztában vagyok vele, hogy minden idő és pénz függvénye. (viszont ha úgyis 1-6 zónás travelcardotok lesz, akkor tudtok venni a 6-os zónától is vonatjegyet, az nyilván kevesebbe kerül - legalábbis gondolom) Így van ezzel mindenki. smileeee.gif
A Kew Gardenst mindenképp javaslom. Hatalmas terület, olyan 3 óra legalább kell hozzá... smileeee.gif Illetve amit én még javaslok, az a RAF, bár nem tudom, mennyire vagy(tok) oda a történelemért, a hadtörténetért, illetve a repülőkért. Csak mert a RAF-ban olyan dolgokat lehet látni, hogy leesik az ember álla... Ingyenes egyébként. Hasonló, mint az Imperial War Museum, de itt mondhatni csak repülők vannak, viszont brutális mennyiségben és méretekben. smileeee.gif
2012. szeptember 14. 10:58 #668
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (madmike @ 2012.09.13. 17:24)
Őrségváltást se szeretném kihagyni. Olvastam valahol, hogy ilyenkor már csak minden másnap van. Meg lehet azt nézni, hogy mely napokon van?

Na mit találtam neked..? biggrin.gif

Buckingham Palace

in August - odd days (1, 3, 5, etc) EXCEPT 7 and 11 August, PLUS 2, 6, 8, 10 and 12 August)
in September - even days (2, 4, 6, etc.)
in October - even days (2, 4, 6, etc.)

Idézet (madmike @ 2012.09.13. 19:00)
Brighton jó ötlet, de szerintem arra se lesz idő. Bár most nézem, csak 50 perc vonattal, de oda-vissza kb 60 font, az pedig nem kevés.

Én is most néztem. Croydontól Brighton egy retúr 17.70 font. Igaz, az idő meg kb. 75 (?! ohmy.gif ) perc... És azt nézem, milyen durva már... A St Pancrasről olcsóbb a jegy (15.50) Brightonba, mint Croydonból. 110.gif Hát, én ezt nem értem. think.gif
2012. szeptember 14. 11:23 #669
madmike
madmike
új tag
 
StátuszHa olyat akarsz amid még sose volt, akkor olyat kell tegyél amit még sose tettél
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.12.
Hozzászólás: 51
Csatolások: 47
Azonosító: 32076
Offline offline
Idézet
Nagyon gyakran járnak a buszok, szóval az sem probléma, ha az ember 2 megállónként leugrál róla fotózni vagy csatangolni picit. Szinte mindjárt jön is a következő. smileeee.gif


Buszozni szeretnék, egy Routemasterre tuti felmászunk majd smileeee.gif Melyik belvárosi buszvonalat ajánlod, ami látványos? A szállodától is be fogunk menni egyszer busszal, de az kb 50-60 megálló, szóval jó kis túra lesz smileeee.gif

Idézet
60 font? Oda-vissza? ohmy.gif Ez furcsa. 30 fontra emelték volna a retúrt? Az nagyon durva. ohmy.gif De Croydon és Brighton között nagyjából ugyanakkora a távolság, mint Luton-London között. Illetve úgy tudom, csak 40 perc (Croydontól). De tisztában vagyok vele, hogy minden idő és pénz függvénye. (viszont ha úgyis 1-6 zónás travelcardotok lesz, akkor tudtok venni a 6-os zónától is vonatjegyet, az nyilván kevesebbe kerül - legalábbis gondolom) Így van ezzel mindenki. smileeee.gif


Amit én néztem ott talán 13,9 volt egy odaút és East Croydonból ment, de mindegy annyira nem vonz most a tenger, az csak akkor jó ha lehet fürdeni is smileeee.gif

Idézet
A Kew Gardenst mindenképp javaslom. Hatalmas terület, olyan 3 óra legalább kell hozzá... smileeee.gif Illetve amit én még javaslok, az a RAF, bár nem tudom, mennyire vagy(tok) oda a történelemért, a hadtörténetért, illetve a repülőkért. Csak mert a RAF-ban olyan dolgokat lehet látni, hogy leesik az ember álla... Ingyenes egyébként. Hasonló, mint az Imperial War Museum, de itt mondhatni csak repülők vannak, viszont brutális mennyiségben és méretekben. smileeee.gif


Ezzel szemeztem már én is, de barátnőmet nem hiszem, hogy nagyon érdekelné, max otthagyom addig egy plázába biggrin.gif Repülőmúzeumban még csak egyszer voltam Szolnokon, de az is nagy élmény volt, gondolom ez egy más dimenzió.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2012. szeptember 14. 11:56 #670
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (madmike @ 2012.09.14. 11:23)
Buszozni szeretnék, egy Routemasterre tuti felmászunk majd smileeee.gif Melyik belvárosi buszvonalat ajánlod, ami látványos? A szállodától is be fogunk menni egyszer busszal, de az kb 50-60 megálló, szóval jó kis túra lesz smileeee.gif

Én egyszer kifogtam egy igazi régi (felugrós, fapados) Routmastert. Jaj, nagyon jó volt. Még ellenőr is volt rajta. smileeee.gif
Ami a buszvonalakat illeti: töltök fel térképet, azt csekkold le. A belváros, a főbb látnivalókat érintő vonalak vannak rajta. Láthatod is, melyik merre megy. Válogass kedvedre. wink.gif

Idézet (madmike @ 2012.09.14. 11:23)
Amit én néztem ott talán 13,9 volt egy odaút és East Croydonból ment, de mindegy annyira nem vonz most a tenger, az csak akkor jó ha lehet fürdeni is smileeee.gif

Sima odaút került annyiba? Érdekes, nálam nem. A National Rail oldalán nézelődtem amúgy. biggrin.gif
Brightonban egyébként szerintem találnál pár őrült helyit, aki strandol... rohog.gif Londonban is, amikor te kabátban, sapiban sétálsz a parkban reggel, jönnek a kocogók alig ruhában... Rájuk nézel és már fázol... laugh.gif

Idézet (madmike @ 2012.09.14. 11:23)
Ezzel szemeztem már én is, de barátnőmet nem hiszem, hogy nagyon érdekelné, max otthagyom addig egy plázába biggrin.gif Repülőmúzeumban még csak egyszer voltam Szolnokon, de az is nagy élmény volt, gondolom ez egy más dimenzió.

Hát szerintem mindenképpen menj megnézni, tetszene, ebben biztos vagyok. Nekem csaj létemre nagyon tetszett... (bár személy szerint érdekel is az ilyesmi, még ha nem is pontos technikai, mechanikai, működési szinten smileeee.gif ) Van virtuális túra is a weboldalukon. Kis kedvcsináló... wink.gif

Előző hozzászólásomat olvastad? (őrségváltás)
2012. szeptember 14. 12:30 #671
madmike
madmike
új tag
 
StátuszHa olyat akarsz amid még sose volt, akkor olyat kell tegyél amit még sose tettél
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.12.
Hozzászólás: 51
Csatolások: 47
Azonosító: 32076
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2012.09.14. 11:56)

Előző hozzászólásomat olvastad? (őrségváltás)



Észre se vettem benne az őrságváltásos részt biggrin.gif
Jó, hogy ezt megtaláltad, nagy segítség. Köszönöm smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2012. szeptember 14. 12:49 #672
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (madmike @ 2012.09.14. 12:30)
Észre se vettem benne az őrságváltásos részt biggrin.gif
Jó, hogy ezt megtaláltad, nagy segítség. Köszönöm smileeee.gif

Igazán nincs mit! wink.gif smileeee.gif
2012. szeptember 15. 14:43 #673
madmike
madmike
új tag
 
StátuszHa olyat akarsz amid még sose volt, akkor olyat kell tegyél amit még sose tettél
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.12.
Hozzászólás: 51
Csatolások: 47
Azonosító: 32076
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2012.09.14. 12:49)
Igazán nincs mit! wink.gif smileeee.gif



Amúgy neked honnan jött ez a mérhetetlen London imádatod? hi.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2012. szeptember 15. 15:02 #674
madmike
madmike
új tag
 
StátuszHa olyat akarsz amid még sose volt, akkor olyat kell tegyél amit még sose tettél
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.12.
Hozzászólás: 51
Csatolások: 47
Azonosító: 32076
Offline offline
Már csak kevesebb mint 2 hét smileeee.gif

Az új háttérkép a telefonomon thumbsup.gif
2 felhasználónak tetszik: rolllllleee, Sally Sparrow
2012. szeptember 16. 08:28 #675
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (madmike @ 2012.09.15. 14:43)
Amúgy neked honnan jött ez a mérhetetlen London imádatod? hi.gif

Nos, erre a mai napig nem igazán tudok megfelelő, pontos választ adni. Részben Sherlock Holmes, részben Poirot, részben Madách Imre, illetve ezen kívül még nyilván sok-sok minden (pl. dokumentumfilm), amit láttam. Mert én már akkor is bele voltam zúgva, amikor még nem jártam kint... Aztán amikor kijutottam, akkor ez az "addiktív-állapot" nem lett enyhébb, sőt... rohog.gif De innentől kezdve nem is lehet elmagyarázni. Ezt érezni kell. Látni kell. Ott kell lenni. Az ember általában vagy beleszeret, vagy megutálja. Londonnak olyan hangulata van, amitől egyszerűen kivirulok, vigyorgok, mint a tejbetök. smileeee.gif Ráadásul az egész olyan is, mintha egy kisebb időutazáson vennék részt. Ahogy már mondottam, Londonnak vannak olyan részei, amik egy az egyben olyanok, mint pár száz évvel ezelőtt. smileeee.gif

Idézet (madmike @ 2012.09.15. 15:02)
Már csak kevesebb mint 2 hét smileeee.gif

Jaj, olyan jó nektek... Nekem még egy hónapot várnom kell... Egy örökkévalóságnak tűnik minden egyes nap... rohog.gif

Idézet (madmike @ 2012.09.15. 15:02)
Az új háttérkép a telefonomon  thumbsup.gif

Nagyon klassz. biggrin.gif Nekem egy esti, kivilágított Tower Bridge fotóm van... biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: rolllllleee
2012. szeptember 18. 09:35 #676
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Milyen márkájú alkoholmentes sör(öke)t lehet inni általában a londoni pubokban? Csak mert tudom, hogy ilyen is van. Csak konkrétan azt nem, milyen márká(ka)t. Cider is van mentes vajon..? smileeee.gif
2012. szeptember 18. 11:42 #677
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Ó, hogy a macska rúgja meg! reklamalo.gif

Most nézem a metróvonalakkal kapcsolatos dátumokat. Majdnem az összes vonallal lesz valami, amikor kint leszek. blink.gif Két napig egyáltalán nem fog üzemelni a a Circle... mad.gif mellow.gif
2012. szeptember 18. 21:24 #678
madmike
madmike
új tag
 
StátuszHa olyat akarsz amid még sose volt, akkor olyat kell tegyél amit még sose tettél
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.12.
Hozzászólás: 51
Csatolások: 47
Azonosító: 32076
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2012.09.18. 09:35)
Milyen márkájú alkoholmentes sör(öke)t lehet inni általában a londoni pubokban? Csak mert tudom, hogy ilyen is van. Csak konkrétan azt nem, milyen márká(ka)t. Cider is van mentes vajon..? smileeee.gif


Erre nem tudom a választ, az alkoholmentes sör egyenes út a guminő felé biggrin.gif
Miért olyan fontos ez? Gondolom nem autóval leszel biggrin.gif

Idézet
Most nézem a metróvonalakkal kapcsolatos dátumokat. Majdnem az összes vonallal lesz valami, amikor kint leszek.  Két napig egyáltalán nem fog üzemelni a a Circle... 


Minket is jópár leállás érint, de majdcsak tuléljük valahogy.


Már csak 9-et kell aludni és GOO thumbsup.gif Mondjuk nem bánom, hogy nem hamarabb megyünk,mert mindketten kicsit lebetegedtünk, torokfájás, köhögés...
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2012. szeptember 19. 07:31 #679
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (madmike @ 2012.09.18. 21:24)
Erre nem tudom a választ, az alkoholmentes sör egyenes út a guminő felé  biggrin.gif 
Miért olyan fontos ez? Gondolom nem autóval leszel biggrin.gif

Nem nekem kell, de attól még jó... Szerintem amúgy semmi baj nincs az alkoholmentes sörrel. Én a sört magát szeretem, nem az alkoholtartalmát. laugh.gif

Idézet (madmike @ 2012.09.18. 21:24)
Minket is jópár leállás érint, de majdcsak tuléljük valahogy. 
Már csak 9-et kell aludni és GOO thumbsup.gif Mondjuk nem bánom, hogy nem hamarabb megyünk,mert mindketten kicsit lebetegedtünk, torokfájás, köhögés...

Pár vonallal én is kiegyeztem volna, ahogy idáig volt, de most kiadták az új módosításokat és most totálisan kifogtuk. Circile, District, Metropolitan, Victoria... Még jó, hogy a Hammersmith csak 22:45 után lesz, meg hogy a Jubilee lezárt része nem érint, mert ha még ezek is... blink.gif Londonban iszonyat lassú buszozni. A program egy bizonyos része így veszélybe kerülhet, aminek nem örülnék. sad.gif
2012. szeptember 19. 08:19 #680
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (madmike @ 2012.09.18. 21:24)
Már csak 9-et kell aludni és GOO thumbsup.gif Mondjuk nem bánom, hogy nem hamarabb megyünk,mert mindketten kicsit lebetegedtünk, torokfájás, köhögés...

Mázlisták. tongue.gif De majd az utazás után gyere ám és tarts egy kis élménybeszámolót nekünk! Azt se bánjuk, ha hozol pár képet, persze csak ami publikus. (az se baj, ha lebutítva töltöd fel - kisebb méret/felbontás) smileeee.gif

Jobbulást kívánok! Egyébként valóban ez a szerencsésebb, ha még előtte kiheveritek a megfázást. wink.gif
48 oldal 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!