Starity

London: akik szeretik

48 oldal 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. szeptember 26. 14:19 #721
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Ezt ajánlom mindenki figyelmébe (csak nagyon csendben secret.gif ) ;

1 felhasználónak tetszik: madmike
2012. szeptember 26. 18:13 #722
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2012.09.26. 09:05)
Á, igen, ez az... A Challenge... rohog.gif Igen, van British Museum-verzió is. De még így sem túl racionális ez az egész. Mindegy. Azért érezd/érezzétek jól magatokat. Majd otthon meglesem, ez a tiétek melyik verzió. Meg hogy milyen költségeket ír. Tök "poén", ahogy elnéztem, sokkal olcsóbban ki lehet jönni úgy, hogy elmégy 5 nap, 4 éjszakára, korán reggel érkezel és késő este érsz vissza Budapestre. Repülsz, nem pedig zötyögsz a buszon. Szállodai szoba vár, és nem kell alkalmazkodni senkihez. Ha teheti az ember, akkor inkább szervezze önállóan a kirándulást, mert olcsóbban kijön. Persze aki egyedül nem mer nekivágni, az ne is tegye. Inkább a csopi. smileeee.gif
Egyébként mi van akkor, ha XY-t bizonyos helyek abszolút nem érdeklik? Lesz valami alternatíva? (például nem mindenki szereti a focit - az addig mit csinál?) smileeee.gif Nyilván ha a csoport döntő része leszavazza, lesz más, de mi van, ha megoszlik a nép?


Azon az oldalon amit belinkeltél nem találtam a mi utunkat, ámbár lehet, hogy csak nem vettem észre, mert túl fáradt vagyok.
Egyébként lehet, hogy hülyén hangzik, de én örülök annak, hogy nem repülővel megyünk. pardon.gif Ugyan még sosem utaztam repülővel, de én sokkal jobban élvezem, hogy ha útközben tudom nézni a tájat, a városokat meg mindent, és nem csak felülről látok mindent. Szerintem az sokkal hangulatosabb, még ha talán kényelmetlenebb is. A szállodákat meg nem igazán kedvelem, főleg mióta tavaly decemberben majdnem ott hagyott engem és barátnőmet az osztályfőnök azért, mert nem tudta melyik szobában vagyunk. Jobb így a külön szállás és a helyet illetve magát a kis "házat" elnézve nagyon kis aranyos és szép. smileeee.gif
Meg fogsz lepődni, de senkinek nincs kifogása például a stadion ellen. Én sem vagyok nagy foci rajongó, de úgy vagyok vele, hogy ha már van egy ilyen lehetőség, akkor nem hagyom ki. És ahogy elnéztem mindenki így gondolta a jelentkezők közül, szóval ilyen téren nincsenek problémáink, elég alkalmazkodó kis csoport vagyunk. biggrin.gif
2012. szeptember 26. 20:12 #723
Andee McDanno
Andee McDanno
visszatérő vendég
 
StátuszKAHLAN AND RICHARD MY LOVE
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.16.
Hozzászólás: 159
Csatolások: 138
Azonosító: 180561
Offline offline
Idézet (Reb.Cole @ 2012.09.24. 20:17)
Annyira szeretnék egyszer elmenni.smileeee.gif Egyszerűen gyönyörű.  wub.gif  wub.gif

Nem vagy egyedül, mert én is szeretnék elmenni oda, csak van pár bibi nálam.
1. angol tudásom 0 a köbön,
2. kell hozzá vízum
3. nincs ismerősöm.
sad.gif
2012. szeptember 26. 20:33 #724
rolllllleee
rolllllleee
♣Patience
 
StátuszR.I.P. (Acoustic Version) RITA ORA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.24.
Hozzászólás: 2167
Csatolások: 638
Azonosító: 131859
Offline offline
Idézet (Andee McDanno @ 2012.09.26. 20:12)
Nem vagy egyedül, mert én is szeretnék elmenni oda, csak van pár bibi nálam.
1. angol tudásom 0 a köbön,
2. kell hozzá vízum
3. nincs ismerősöm.
sad.gif

hallod az első ponthoz te is tehetsz valamit, nem kötekedésből mondom, de tényleg ha úgy van időd, egyedül is tudsz tanulni, mondjuk ahhoz nagy akaraterő kell, de biztos van a környékeden aki szereti vagy keresgélj a neten, én is a nagy részét angolból, mivel most egy évig nem tanulok (bizonyos okokból) a netről tanultam pl angol filmek magyar felirattal vagy angol nyelvleckék wink.gif
tényleg ne vedd ez kötekedésnek, csak segítségnek
ja és ha tényleg nekifogsz majd egy idő után büszke leszel magadra
Persze ha van pénz tanárhoz is lehet járni
úgy tudom én, hogy nem kell vízum
az iskolában tanulsz angolt? smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2012. szeptember 26. 20:37 #725
madmike
madmike
új tag
 
StátuszHa olyat akarsz amid még sose volt, akkor olyat kell tegyél amit még sose tettél
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.12.
Hozzászólás: 51
Csatolások: 47
Azonosító: 32076
Offline offline
Idézet (Andee McDanno @ 2012.09.26. 20:12)
Nem vagy egyedül, mert én is szeretnék elmenni oda, csak van pár bibi nálam.
1. angol tudásom 0 a köbön,
2. kell hozzá vízum
3. nincs ismerősöm.
sad.gif


1. Tanulj smileeee.gif Bár turistaként szerintem nem sok mindent kell tudni.

2. Nem kell!!!

3. Ismerőst mész látogatni vagy várost nézni? Minek ismerős?
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2012. szeptember 27. 06:51 #726
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Mizi @ 2012.09.26. 18:13)
Azon az oldalon amit belinkeltél nem találtam a mi utunkat, ámbár lehet, hogy csak nem vettem észre, mert túl fáradt vagyok. 
Egyébként lehet, hogy hülyén hangzik, de én örülök annak, hogy nem repülővel megyünk. pardon.gif Ugyan még sosem utaztam repülővel, de én sokkal jobban élvezem, hogy ha útközben tudom nézni a tájat, a városokat meg mindent, és nem csak felülről látok mindent. Szerintem az sokkal hangulatosabb, még ha talán kényelmetlenebb is. A szállodákat meg nem igazán kedvelem, főleg mióta tavaly decemberben majdnem ott hagyott engem és barátnőmet az osztályfőnök azért, mert nem tudta melyik szobában vagyunk. Jobb így a külön szállás és a helyet illetve magát a kis "házat" elnézve nagyon kis aranyos és szép. smileeee.gif
Meg fogsz lepődni, de senkinek nincs kifogása például a stadion ellen. Én sem vagyok nagy foci rajongó, de úgy vagyok vele, hogy ha már van egy ilyen lehetőség, akkor nem hagyom ki. És ahogy elnéztem mindenki így gondolta a jelentkezők közül, szóval ilyen téren nincsenek problémáink, elég alkalmazkodó kis csoport vagyunk. biggrin.gif

Lehet, hogy nincs fent, én nem is néztem. Az újságjukban benne van minden út, még szerződések is, amiket vissza kell küldeni. smileeee.gif
Persze, a busznak is megvannak a maga előnyei. De amikor 24 órán át utazol, azért az eléggé lelombozó. Én egyszer utaztam így (na jó 2x, mert oda-vissza), bár mondjuk az vonat volt (nem hálókocsis!). Hát rémes volt. Pedig a vonat kényelmesebb konfortilag, mint egy busz és mégis... A táj persze érdekes volt, de nekem ilyen távon már nem jött be a dolog. laugh.gif A repülő meg legalább gyorsan ott van és a sok-sok nyert időt mind a célállomáson ki tudom használni. Ezért is haragszom például a Temzén futó hajózásra is. 4 óra, mire leér Hampton Courtba (vonattal 30 perc). Én ezt 3,5 óra kiesett órának élem meg az életemből. Hiába lehetne nézelődni a hajóról, de láttam én már gyalogosan is, meg buszból is, én szeretem az új impulzusokat és bosszant, ha el kell pazarolni a drága időmet. rohog.gif Én már csak ilyen vagyok, de szerencsére nem vagyunk egyformák. smileeee.gif wink.gif
Nem azért, de egy mobil home-ban is simán ott tudnak felejteni. Ez nem mentség, hogy elfelejtette, melyik szoba. Ilyenkor oda kell ballagni a recepcióra és kikérni a szobák listáját, amiket kiadtak a nevekre. Ilyen egyszerű. Ha a felügyelő tanárnak ennyi sütnivalója sincs, akkor az sajnálatos és többet sosem szabad ilyen programba elhívni... pardon.gif
Még nem néztem képeket ezekről a lakókocsikról, de majd meglesem. Mondjuk tévében már láttam hasonlót (ha az volt?), de nekem nem volt túl szimpatikus. Ráadásul nem is Londonban van..?
Akkor no problem. laugh.gif Én szerintem tuti kiverném a hisztit, de gondolom le lennék szavazva. Csináltam már ilyet osztálykirándulás kapcsán. Mondjuk nem ért semmit a kiborulásom. Maximum az vigasztalhatott, hogy végül egyik célpont sem került felkeresésre, hanem lett egy 3. verzió. rohog.gif Később aztán eljutottam oda is, ahová mentünk volna anno (de már felnőttként) és boldogan nyugtáztam, hogy teljesen korrekt volt a megérzésem, vagyis nem is volt akkora szám. rohog.gif

Idézet (Andee McDanno @ 2012.09.26. 20:12)
Nem vagy egyedül, mert én is szeretnék elmenni oda, csak van pár bibi nálam.
1. angol tudásom 0 a köbön,
2. kell hozzá vízum
3. nincs ismerősöm.
sad.gif

Ugyanazt tudom elmondani, mint a fiúk:
1, nem kell hatalmas angol tudás a turistáskodáshoz - amennyi meg kell, magadtól is elsajátítható, amennyiben érdekel a nyelv.
2, miért kéne hozzá vízum??! Ez nem USA! Ide NEM KELL vízum. Csak egy személyi igazolvány vagy útlevél.
3, nem kell ahhoz ismerős, hogy kint eltölts néhány napot. Tény, hogy ebben az esetben fordítanod kell a szállásra és legalább napi 3x-i étkezésre is, de ügyesen ki lehet gazdálkodni az ilyesmit.

A két fiúnak pedig maximálisan igaza van. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: rolllllleee
2012. szeptember 27. 07:38 #727
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (madmike @ 2012.09.26. 09:32)

Körülbelül a repülésnek a felénél, utolsó harmadánál... Jobban izgulok, mint te, tényleg. laugh.gif rohog.gif

Egyébként tipikus, de kellemes brit időnek tűnik - egyelőre a hetetek. wink.gif smileeee.gif

Az este micsoda rémálmom volt... Azt álmodtam, hogy Ferihegyen vagyok, de nem nyomtattam ki sem a jegyet, sem a beszállókártyákat (illetve kinyomtattam, csak otthon maradtak), meg hogy a fontjaimat is itthon felejtettem... unsure.gif Rémes volt... Ettől mindig rettegek egyébként, de szerencsére eddig mindig ott volt minden ilyesmi. smileeee.gif

Anno beszéltünk, talán csak privátban a plázákról..? Én kettőt tudok javasolni, annak ellenére, hogy nagyon nem vagyok az a plázázós fajta. rohog.gif Íme:

Whiteleys
Trocadero
2012. szeptember 27. 08:01 #728
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Néhány ingyenes guide azoknak, akiket érdekel... biggrin.gif

London for free

Museum Mile

London Planner August-September

London Planner October
2012. szeptember 27. 08:05 #729
madmike
madmike
új tag
 
StátuszHa olyat akarsz amid még sose volt, akkor olyat kell tegyél amit még sose tettél
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.12.
Hozzászólás: 51
Csatolások: 47
Azonosító: 32076
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2012.09.27. 07:38)
Körülbelül a repülésnek a felénél, utolsó harmadánál... Jobban izgulok, mint te, tényleg. laugh.gif rohog.gif


lolhit.gif biggrin.gif

Idézet
Egyébként tipikus, de kellemes brit időnek tűnik - egyelőre a hetetek. wink.gif smileeee.gif


Nagyon féltem az időjárástól, de ennél jobbat nem is kívánhattam volna, ez így tökéletes lesz.

Idézet

Az este micsoda rémálmom volt... Azt álmodtam, hogy Ferihegyen vagyok, de nem nyomtattam ki sem a jegyet, sem a beszállókártyákat (illetve kinyomtattam, csak otthon maradtak), meg hogy a fontjaimat is itthon felejtettem... unsure.gif Rémes volt... Ettől mindig rettegek egyébként, de szerencsére eddig mindig ott volt minden ilyesmi. smileeee.gif


Jegy meg beszállókártya? Amit én kinyomtattam az szerintem a beszállókártya. Fejenként 2 oldalas. Mindkettő tele van reklámmal. Az egyik a wizzair példánya, másik a miénk. Ezen kívül ugye nem kell semmi??? secret.gif

Bennem most egy para van. 2 hete átutaltam a szállásdíjunkat. Remélem megkapták és minden rendben lesz a szállásunkkal. Kinyomtattamm az utalás bizonylatát, ha problémáznának tudom majd lobogtatni az orruk előtt. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2012. szeptember 27. 08:27 #730
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (madmike @ 2012.09.27. 08:05)
lolhit.gif  biggrin.gif 
Nagyon féltem az időjárástól, de ennél jobbat nem is kívánhattam volna, ez így tökéletes lesz.
Jegy meg beszállókártya? Amit én kinyomtattam az szerintem a beszállókártya. Fejenként 2 oldalas. Mindkettő tele van reklámmal. Az egyik a wizzair példánya, másik a miénk. Ezen kívül ugye nem kell semmi??? secret.gif 
Bennem most egy para van. 2 hete átutaltam a szállásdíjunkat. Remélem megkapták és minden rendben lesz a szállásunkkal. Kinyomtattamm az utalás bizonylatát, ha problémáznának tudom majd lobogtatni az orruk előtt. smileeee.gif

Azért még ezt az időt sem szabad 100%-osnak venni, de nagyjából tényleg erre lehet számítani. smileeee.gif
A jegy az, amin a foglalási kód szerepel. A Check in pultnál néha szokták kérni a feladandó poggyász és az útlevelek/személyik mellett. De szerintem ha csak bediktálod vagy bemutatod a kódot a telefonodon, az is elég. Én ki szoktam nyomtatni, eggyel több, vagy kevesebb... biggrin.gif
Egyébként igen, összesen 8 beszállókártyának kell lennie. 4 oda és négy vissza, ha ketten utaztok. És mindegyik külön lapon, mert pontosan, ahogy mondtad, az egyik példányt elveszik tőled a biztonsági ellenőrzés előtt, vagy a beszállókapunál.
Amúgy utálom ezt, mert nem csak papír, de tintapazarlás is. Sok felesleges reklám... dry.gif Sokkal jobb volt, amikor a Check in pultban kaptál egy hosszú jegyet, aminek a nagy részét a beszállókapunál letépték és maradt nálad egy picike darab papír, amit meglobogtattál a steweynak és el volt intézve... rohog.gif Most meg A/4-es lapokkal kell rohangálni... Hülyeség... 110.gif biggrin.gif
Nagyon jó, hogy viszed lobogtatni a visszaigazolást a banktól, de a szállástól nem jött semmi visszajelzés? unsure.gif Csak nehogy hasonlóan járjatok, mint egyszer mi. Kifizettük mi is, minden oké volt, aztán mikor beállítottunk, közölték velünk, hogy sorry, de nincs szabad szobájuk, mert hirtelen jött egy csoport és odaadták nekik. blink.gif De mivel fizettünk, meg minden, ezért egy éjszakára áttettek minket a szomszédos szállodába. Másnap visszamentünk a szomszédba és elfoglaltuk az új szobát, ami egyébként egy 8 ágyas szoba volt... rofl.gif Szóval ilyen szempontból megérte. Teljesen jól elfértünk benne ketten... _nevet.gif
2012. szeptember 27. 08:44 #731
madmike
madmike
új tag
 
StátuszHa olyat akarsz amid még sose volt, akkor olyat kell tegyél amit még sose tettél
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.12.
Hozzászólás: 51
Csatolások: 47
Azonosító: 32076
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2012.09.27. 08:27)
Azért még ezt az időt sem szabad 100%-osnak venni, de nagyjából tényleg erre lehet számítani. smileeee.gif
A jegy az, amin a foglalási kód szerepel. A Check in pultnál néha szokták kérni a feladandó poggyász és az útlevelek/személyik mellett. De szerintem ha csak bediktálod vagy bemutatod a kódot a telefonodon, az is elég. Én ki szoktam nyomtatni, eggyel több, vagy kevesebb... biggrin.gif
Egyébként igen, összesen 8 beszállókártyának kell lennie. 4 oda és négy vissza, ha ketten utaztok. És mindegyik külön lapon, mert pontosan, ahogy mondtad, az egyik példányt elveszik tőled a biztonsági ellenőrzés előtt, vagy a beszállókapunál.
Amúgy utálom ezt, mert nem csak papír, de tintapazarlás is. Sok felesleges reklám... dry.gif Sokkal jobb volt, amikor a Check in pultban kaptál egy hosszú jegyet, aminek a nagy részét a beszállókapunál letépték és maradt nálad egy picike darab papír, amit meglobogtattál a steweynak és el volt intézve... rohog.gif Most meg A/4-es lapokkal kell rohangálni... Hülyeség... 110.gif biggrin.gif
Nagyon jó, hogy viszed lobogtatni a visszaigazolást a banktól, de a szállástól nem jött semmi visszajelzés? unsure.gif Csak nehogy hasonlóan járjatok, mint egyszer mi. Kifizettük mi is, minden oké volt, aztán mikor beállítottunk, közölték velünk, hogy sorry, de nincs szabad szobájuk, mert hirtelen jött egy csoport és odaadták nekik. blink.gif De mivel fizettünk, meg minden, ezért egy éjszakára áttettek minket a szomszédos szállodába. Másnap visszamentünk a szomszédba és elfoglaltuk az új szobát, ami egyébként egy 8 ágyas szoba volt... rofl.gif Szóval ilyen szempontból megérte. Teljesen jól elfértünk benne ketten... _nevet.gif


nem kaptunk visszajelzést. Írok is nekik gyorsan, hogy legalább tudjam, hogy rakjak e be sátrat a bőröndbe vagy sem biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2012. szeptember 27. 11:38 #732
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (madmike @ 2012.09.27. 08:44)
nem kaptunk visszajelzést. Írok is nekik gyorsan, hogy legalább tudjam, hogy rakjak e be sátrat a bőröndbe vagy sem biggrin.gif

Kaptál választ? smileeee.gif
2012. szeptember 27. 13:30 #733
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Most vettem észre, hogy fent van neten a kedvenc láncom menüje! Great. biggrin.gif
2012. szeptember 27. 13:33 #734
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2012.09.27. 06:51)
Lehet, hogy nincs fent, én nem is néztem. Az újságjukban benne van minden út, még szerződések is, amiket vissza kell küldeni. smileeee.gif
Persze, a busznak is megvannak a maga előnyei. De amikor 24 órán át utazol, azért az eléggé lelombozó. Én egyszer utaztam így (na jó 2x, mert oda-vissza), bár mondjuk az vonat volt (nem hálókocsis!). Hát rémes volt. Pedig a vonat kényelmesebb konfortilag, mint egy busz és mégis... A táj persze érdekes volt, de nekem ilyen távon már nem jött be a dolog. laugh.gif A repülő meg legalább gyorsan ott van és a sok-sok nyert időt mind a célállomáson ki tudom használni. Ezért is haragszom például a Temzén futó hajózásra is. 4 óra, mire leér Hampton Courtba (vonattal 30 perc). Én ezt 3,5 óra kiesett órának élem meg az életemből. Hiába lehetne nézelődni a hajóról, de láttam én már gyalogosan is, meg buszból is, én szeretem az új impulzusokat és bosszant, ha el kell pazarolni a drága időmet. rohog.gif Én már csak ilyen vagyok, de szerencsére nem vagyunk egyformák. smileeee.gif wink.gif
Nem azért, de egy mobil home-ban is simán ott tudnak felejteni. Ez nem mentség, hogy elfelejtette, melyik szoba. Ilyenkor oda kell ballagni a recepcióra és kikérni a szobák listáját, amiket kiadtak a nevekre. Ilyen egyszerű. Ha a felügyelő tanárnak ennyi sütnivalója sincs, akkor az sajnálatos és többet sosem szabad ilyen programba elhívni... pardon.gif
Még nem néztem képeket ezekről a lakókocsikról, de majd meglesem. Mondjuk tévében már láttam hasonlót (ha az volt?), de nekem nem volt túl szimpatikus. Ráadásul nem is Londonban van..?
Akkor no problem. laugh.gif Én szerintem tuti kiverném a hisztit, de gondolom le lennék szavazva. Csináltam már ilyet osztálykirándulás kapcsán. Mondjuk nem ért semmit a kiborulásom. Maximum az vigasztalhatott, hogy végül egyik célpont sem került felkeresésre, hanem lett egy 3. verzió. rohog.gif Később aztán eljutottam oda is, ahová mentünk volna anno (de már felnőttként) és boldogan nyugtáztam, hogy teljesen korrekt volt a megérzésem, vagyis nem is volt akkora szám. rohog.gif 


Ma megtudtam, hogy az osztályfőnök lesz a másik kísérő tanárunk... Ő volt, aki ott akart minket hagyni. Hát nem kicsit volt kiakadva az osztály, mikor megtudtuk. laugh.gif Na de mindegy, az angol tanárban bízom, majd igyekszünk az ő közelében maradni. rolleyes.gif
Londonban is lehetett volna a szállásunk, de úgy drágább lett volna és azon már igazán nem múlik. Bár ahogy a többséget ismerem ők egy padon is ellenének, amennyit alszanak az osztálykirándulásokon is... rolleyes.gif
Egyébként nekem eddig még nem okozott gondot a hosszú távú buszos utazás. Én mindig le tudtam magam kötni valamivel. Tény, hogy a vonat olykor kényelmesebb, de ennek is megvan a maga hangulata. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2012. szeptember 27. 14:53 #735
madmike
madmike
új tag
 
StátuszHa olyat akarsz amid még sose volt, akkor olyat kell tegyél amit még sose tettél
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.12.
Hozzászólás: 51
Csatolások: 47
Azonosító: 32076
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2012.09.27. 11:38)
Kaptál választ? smileeee.gif


yes.gif

Hi Miklos,

Sorry for not replying. I can confirm that we have received the payment for £217.80

Kind regards,

Jatinder Heer
Reservation and Revenue Manager
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2012. szeptember 27. 15:00 #736
madmike
madmike
új tag
 
StátuszHa olyat akarsz amid még sose volt, akkor olyat kell tegyél amit még sose tettél
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.12.
Hozzászólás: 51
Csatolások: 47
Azonosító: 32076
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2012.09.27. 08:27)

A jegy az, amin a foglalási kód szerepel. A Check in pultnál néha szokták kérni a feladandó poggyász és az útlevelek/személyik mellett. De szerintem ha csak bediktálod vagy bemutatod a kódot a telefonodon, az is elég. Én ki szoktam nyomtatni, eggyel több, vagy kevesebb... biggrin.gif


Erről max egy print screent tudok nyomni és azt kinyomtatni, sehol se találok olyan nyomtatható oldalt amin szerepel a foglalási kód. Amugy a foglalási kód = visszaigazolási kód?


szerk: Vagy arra gondolsz amit emailben küldenek? Azon látszik minden.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2012. szeptember 27. 16:33 #737
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (madmike @ 2012.09.27. 14:53)
yes.gif 
Hi Miklos,
 
Sorry for not replying. I can confirm that we have received the payment for £217.80
 
Kind regards,
 
Jatinder Heer
Reservation and Revenue Manager

thumbsup.gif

Idézet (madmike @ 2012.09.27. 15:00)
Erről max egy print screent tudok nyomni és azt kinyomtatni, sehol se találok olyan nyomtatható oldalt amin szerepel a foglalási kód. Amugy a foglalási kód = visszaigazolási kód?
szerk: Vagy arra gondolsz amit emailben küldenek? Azon látszik minden.

Az a 6 jegyű kód ami betűkből (esetenként és számokból) áll. Az, amit elküldenek e-mailben, miután megkapták a pénzt. Amúgy én is az e-mailt szoktam kinyomtatni, de rövidítve. A sok technikai blablát lehagyom. Elég a kód, meg a járatok indulása/érkezése/száma, illetve az utasok nevei. smileeee.gif

Nem tudom, kommunikálunk-e még holnapig, mindenesetre ha nem, akkor nagyon-nagyon jó utat kívánok, Londonban pedig csodálatos, felejthetetlen 5 napot! wink.gif smileeee.gif

Megjegyzés: rendkívül izgatottan fogjuk várni jövő hét közepén az élménybeszámolót és a képi illusztrációkat is. rohog.gif
2012. szeptember 27. 17:26 #738
madmike
madmike
új tag
 
StátuszHa olyat akarsz amid még sose volt, akkor olyat kell tegyél amit még sose tettél
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.12.
Hozzászólás: 51
Csatolások: 47
Azonosító: 32076
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2012.09.27. 16:33)
thumbsup.gif 
Az a 6 jegyű kód ami betűkből (esetenként és számokból) áll. Az, amit elküldenek e-mailben, miután megkapták a pénzt. Amúgy én is az e-mailt szoktam kinyomtatni, de rövidítve. A sok technikai blablát lehagyom. Elég a kód, meg a járatok indulása/érkezése/száma, illetve az utasok nevei. smileeee.gif


Kinyomtattam én is, nehogy már emiatt ne engedjenek fel a gépre smileeee.gif

Idézet

Nem tudom, kommunikálunk-e még holnapig, mindenesetre ha nem, akkor nagyon-nagyon jó utat kívánok, Londonban pedig csodálatos, felejthetetlen 5 napot! wink.gif smileeee.gif 
Megjegyzés: rendkívül izgatottan fogjuk várni jövő hét közepén az élménybeszámolót és a képi illusztrációkat is. rohog.gif


Köszönöm a jó kívánságokat. smileeee.gif

Jövő héten majd kapjátok majd a képeket és a sztorikat smileeee.gif

Neked pedig nagyon szépen köszönöm a segítséget, sok mindent megkönnyítettél! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2012. szeptember 27. 17:27 #739
madmike
madmike
új tag
 
StátuszHa olyat akarsz amid még sose volt, akkor olyat kell tegyél amit még sose tettél
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.12.
Hozzászólás: 51
Csatolások: 47
Azonosító: 32076
Offline offline
upsz, egy véletlen post biggrin.gif
2012. szeptember 27. 19:06 #740
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (madmike @ 2012.09.27. 17:26)
Neked pedig nagyon szépen köszönöm a segítséget, sok mindent megkönnyítettél!  meghajolo.gif

Igazán nincs mit. smileeee.gif Örülök, ha segíthettem... blush.gif
48 oldal 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!