Starity

London: akik szeretik

48 oldal 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. január 21. 16:51 #801
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2013.01.21. 11:42)
Jó, de még várok, hátha valaki tudja. biggrin.gif 
Nagyon szépen köszönjük a szép képeket! :thanks:
Facebookra pénteken elkezdték felnyomni a városról készült havas fotókat, örömködtem is, milyen szépek... smileeee.gif Persze nektek bosszúság, legalábbis közlekedés szempontjából. Tény, hogy annyira nem megszokott esemény ez odakint, hogy mindig megbénul tőle majdnem az egész város... De legalább nincs suli. rohog.gif És építettél már hóembert? biggrin.gif


Szomszéd megtette helyettem. biggrin.gif Nem szívesen teszem ki a lábam a házból (nem mintha amúgy igenXD) de nagyon lehült a levegő,pedig ez az egyik dolog amit imádok itt: télen annyira nincs hideg. cool.gif Most ez változott,de amúgy nagyon szép már 4 éve nem láttam havat. w00t.gif
Lehetséges holnap se lesz suli, ezért csekkolom óránkét az iskola honlapját. rohog.gif Azt is csak ma reggel tették ki,hogy nem lesz tanítás. A jóképű uriember a bejegyzés alatt meg az igazgató. biggrin.gif Mindössze egyszer találkoztam vele, jó reggelt kívánt. thumbup2.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Minimanó94
2013. január 21. 17:45 #802
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2013.01.21. 07:57)
Szia!
Hát akkor szép sorban megpróbálok válaszolni neked. De én csak egy válasz vagyok a sok közül, remélem majd mások is kiegészítik, esetleg kijavítják az én megjegyzésemet. biggrin.gif (csak hogy ne mindig én írjak, biztos már sokan unják rohog.gif )[...]

Köszi a választ! smileeee.gif Egyébként örülök, ha ilyen hosszan írsz róla, hiszen szereted, direkt azért kérdeztem itt, meg tőletek, mert tudom, hogy szeretitek, és tudtok mesélni, meg áradozni róla. smileeee.gif Majd, ha még eszembe jut valami, kérdezek. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2013. január 21. 18:46 #803
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Misao @ 2013.01.21. 16:51)
Lehetséges holnap se lesz suli, ezért csekkolom óránkét az iskola honlapját. rohog.gif Azt is csak ma reggel tették ki,hogy nem lesz tanítás. A jóképű uriember a bejegyzés alatt meg az igazgató. biggrin.gif Mindössze egyszer találkoztam vele, jó reggelt kívánt. thumbup2.gif

Ahogy elnézem, lesz. Pedig eskü, drukkoltam. rohog.gif Az igazgatótok meg szimpatikus fazonnak tűnik. biggrin.gif
A buszok járnak már egyébként? Itt meg olvad már a hó ezerrel, akkora sár és latyak van, hogy hú... Ezt utálom a télben... dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Misao
2013. január 21. 22:10 #804
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2013.01.21. 18:46)
Ahogy elnézem, lesz. Pedig eskü, drukkoltam. rohog.gif Az igazgatótok meg szimpatikus fazonnak tűnik. biggrin.gif
A buszok járnak már egyébként? Itt meg olvad már a hó ezerrel, akkora sár és latyak van, hogy hú... Ezt utálom a télben... dry.gif


Francba! furesz.gif De még reggel meggondolhatják magukat. biggrin.gif
Igen, asszem járnak - lassan, de túlestek az "úristentisztahóminden" - pánikon és megint közlekednek rendesen. yes.gif Latyak az itt nincs, csak egy kész jégpálya minden, gondolom a hidegen köszönhetően és állítólag csütörtökön lesz még rosszabb. unsure.gif De addig nem baj míg ez hatással van az iskola nyitvatartására is. cool.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2013. január 22. 08:09 #805
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Nos, mi jót csináltatok ma a suliban? Majd meséld el! biggrin.gif
Ugye nem csúsztál el a jégen?! mellow.gif Én is utálom, ha csúsznak az utak. 110.gif
1 felhasználónak tetszik: Misao
2013. január 22. 13:51 #806
Anna_Toth
Anna_Toth
calderic
 
Státuszda on ne može biti istina, ali to može biti vrlo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.24.
Hozzászólás: 1545
Csatolások: 308
Azonosító: 137063
Offline offline
Úgy nézz ki hamarosan én is azok sorába léphetek akik már jártak kint.Nagyon élvezném,de egyelőre úgy nézz ki hogy megvalósul,ha megvalósul tényleg akkor mindenképp hozok énis képeket. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2013. január 22. 14:19 #807
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Találtam egy nagyon sirályos blogot! ohmy.gif w00t.gif
3 felhasználónak tetszik: Anna_Toth, rolllllleee, Minimanó94
2013. január 23. 17:48 #808
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2013.01.22. 08:09)
Nos, mi jót csináltatok ma a suliban? Majd meséld el! biggrin.gif 
Ugye nem csúsztál el a jégen?! mellow.gif Én is utálom, ha csúsznak az utak. 110.gif


Tegnap még nem mentem,egyrészt kiakartam bújni a színházi látogatás alól (Women in Black-ot) mentek el megnézni,de állítólag nem maradtam le semmiről. Másrészt reggel még havazott. mellow.gif Ma már sajna mentem, érdekes volt - mindenki az ablakon nézett kifele hátha kapunk egy tartós hóesést, már a matektanárom is azt találgatta vajon haza küldenek-e minket,ha továbbra is esik a hó. Nem így lett. biggrin.gif Amúgy imádom azt a pasast néhol már legalább annyira unja a tanítást mint mi és folyton a karóráján csüng. _nevet.gif
Elcsúsztam-e? Már nem is számolom hányszor mióta fagy van. rohog.gif Amúgy is ügyetlen vagyok,hát mégha csúszós utakon kell járni... taps.gif Nagyot eddig nem estem,de a kék-zöld foltok azért arról árulkodnak,hogy nem lehetett kellemes - bnőm kérdezte hogy otthon vernek vagy mi van? rohog.gif Mondom,nem csak megint elestem. pardon.gif
Ó, és ha már Angliában élő magyarok blogja: én az övét tudnám ajánlani: http://koczy.wordpress.com
Asszem kb. másfél éve költözött ki,de nagyon érdekes dolgokat ír. Londonban lakik ő is + valami színész képzőbe is sikerült bekerülnie. Érdemes elolvasni (:
2 felhasználónak tetszik: rolllllleee, Sally Sparrow
2013. január 24. 07:58 #809
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Misao @ 2013.01.23. 17:48)
Tegnap még nem mentem,egyrészt kiakartam bújni a színházi látogatás alól (Women in Black-ot) mentek el megnézni,de állítólag nem maradtam le semmiről. Másrészt reggel még havazott. mellow.gif Ma már sajna mentem, érdekes volt - mindenki az ablakon nézett kifele hátha kapunk egy tartós hóesést, már a matektanárom is azt találgatta vajon haza küldenek-e minket,ha továbbra is esik a hó. Nem így lett. biggrin.gif Amúgy imádom azt a pasast néhol már legalább annyira unja a tanítást mint mi és folyton a karóráján csüng. _nevet.gif 
Elcsúsztam-e? Már nem is számolom hányszor mióta fagy van. rohog.gif Amúgy is ügyetlen vagyok,hát mégha csúszós utakon kell járni... taps.gif Nagyot eddig nem estem,de a kék-zöld foltok azért arról árulkodnak,hogy nem lehetett kellemes - bnőm kérdezte hogy otthon vernek vagy mi van? rohog.gif Mondom,nem csak megint elestem. pardon.gif
Ó, és ha már Angliában élő magyarok blogja: én az övét tudnám ajánlani: http://koczy.wordpress.com
Asszem kb. másfél éve költözött ki,de nagyon érdekes dolgokat ír. Londonban lakik ő is + valami színész képzőbe is sikerült bekerülnie. Érdemes elolvasni (:

Nem voltál színházban? Á, én a helyedben nem hagytam volna ki, na jó, lehet, hogy mégis... Azért kint lenni más, mint innen odavágyni... rohog.gif
Itt megint olvad, de újabb fagyokat és havat is mondanak a hét végére, szóval. unsure.gif Én szeretem a havat és a telet is, de kicsit már meguntam. Nem bánnám, ha tavasz lenne. A nyarat nem várom, mert utálom a hőséget (nálatok bezzeg ilyen veszély nem nagyon fenyeget biggrin.gif ), de azt már igen, hogy ne hatalmas télikabátban kelljen közlekedni, mert már kényelmetlen. smileeee.gif
Jófej matektanár lehet. Anno nekem is volt egy jófej tanárom, de sajnos első év után lelépett... Pedig nála megértettem mindent normálisan, ráadásul piszok jó humora is volt...
Ó, az nem jó. sad.gif Vigyázz magadra. Szerencsére idén én még nem estem el egyszer sem. Valahogy - szerencsémre - kimaradt. 1x-1x velem is meg szokott esni, de általában jól bírok egyensúlyozni és megúszom. rohog.gif
Wow! ohmy.gif w00t.gif Nagyon köszi a tippet, elolvastam a legutóbbi (hosszú) bejegyzését és leesett a pici állam! Micsoda mázlista! w00t.gif Noellel és Michellel is jóban vannak... Nem semmi! biggrin.gif És már szerepelt sorozatban is, igaz statisztaként... De... Lássuk be, 1,5 év alatt eljutni 0-ról idáig azért az nem semmi! És milyen aranyos volt Noel, mikor mondta neki, hogy majd egy sorozatban elveszi Michelle-t... rohog.gif Asszem most rácuppanok erre a blogra és visszaolvasom az előzményeket. Köszi még egyszer! thumbsup.gif meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Misao
2013. január 24. 10:38 #810
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Misao @ 2013.01.23. 17:48)

Hú, most, hogy jobban szemügyre vettem, az állam megint csak koppant a padlón: kolléga az úriember! ohmy.gif w00t.gif (iskolai könyvtárosként dolgozik/zott, akárcsak én ohmy.gif )
Azt hiszem, sokáig nem fogom tudni szó nélkül olvasni a bejegyzéseit, ki fog kívánkozni valami... rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Misao
2013. január 24. 11:39 #811
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2013.01.24. 10:38)
Idézet (Misao @ 2013.01.23. 17:48)

Hú, most, hogy jobban szemügyre vettem, az állam megint csak koppant a padlón: kolléga az úriember! ohmy.gif w00t.gif (iskolai könyvtárosként dolgozik/zott, akárcsak én ohmy.gif )
Azt hiszem, sokáig nem fogom tudni szó nélkül olvasni a bejegyzéseit, ki fog kívánkozni valami... rohog.gif

Nagyon durva. Mintha magamat olvastam volna egy csomó bejegyzésben... Asszem megtaláltam a pasi megfelelőmet. rohog.gif Mindenesetre írtam neki, remélem válaszol... Ezt sürgősen meg kell beszélnünk... rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Misao
2013. január 24. 12:29 #812
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Jé, itt is fent van. rohog.gif

Ígérem, ez volt mára az utolsó bejegyzésem ebben a témában. Már megint úgy néz ki, mintha magamban beszélgetnék... rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Misao
2013. január 24. 17:39 #813
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Hűha, jól lenyomoztad szegényt. rohog.gif biggrin.gif Nem is tudtam hogy itt is fenn van. Meg kell hagyni nagyon ügyesen megállta a helyét, mikor írta hogy költözik ki biztos voltam benne,hogy kb 2 hónap után szalad haza mint a legtöbb magyar akik hosszútávra mennek ki, de nem.
Ne már,tényleg? w00t.gif Milyen kicsi a világ. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2013. január 31. 08:19 #814
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Misao @ 2013.01.24. 17:39)
Hűha, jól lenyomoztad szegényt. rohog.gif biggrin.gif Nem is tudtam hogy itt is fenn van. Meg kell hagyni nagyon ügyesen megállta a helyét, mikor írta hogy költözik ki biztos voltam benne, hogy kb 2 hónap után szalad haza mint a legtöbb magyar akik hosszútávra mennek ki, de nem. 
Ne már,tényleg? w00t.gif Milyen kicsi a világ. laugh.gif

Le bizony. rohog.gif Ha valaki/valami érdekel, akkor mindenre képes vagyok rábukkanni. rohog.gif
Egyébként azóta váltottunk pár levelet. Nagyon tárgyilagos a srác egyébként. biggrin.gif Viszont már ő is tervez hazajönni, mert nem nagyon van már kint terve, meg épp, hogy megél a fizujából. Ráadásul nem ez álmai munkája és a főnöke sem csippantja túlzottan. sad.gif

Nálatok mizújs a suliban? Elolvadt már a hó? biggrin.gif
2013. január 31. 09:12 #815
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Ma akciózik a Wizzair, 20% kedvezményt ad minden egyes jegye árából, minden időpontra, minden célállomásra. Én meg gyorsan lecsaptam és éltem a lehetőséggel... smileeee.gif Párom már kinézett egy időpontot a Ryanairnél, de én velük nem akarok utazni. Szerencsémre most pont annyira jött ki a jegy a Wizzel, mintha a Ryannél foglaltunk volna... Csak a Wizz előbb indul Londonba és később jön vissza Londonból (nekem ez is sokat számít), arról nem is beszélve, hogy a feladott poggyász 32 kiló lehet, ellenben a Ryannél, ahol 15 kilót engednek feladni ugyanezért a pénzért. És ha már a Wizzair magyar, támogassuk őket. biggrin.gif Különben is eddig szerencsére elégedett voltam velük, és inkább bennük bízom, mint az ír társaságban... rolleyes.gif

Lényeg a lényeg, idén ősszel is irány London! thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: rolllllleee
2013. január 31. 13:49 #816
rolllllleee
rolllllleee
♣Patience
 
StátuszR.I.P. (Acoustic Version) RITA ORA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.24.
Hozzászólás: 2167
Csatolások: 638
Azonosító: 131859
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2013.01.31. 09:12)

Lényeg a lényeg, idén ősszel is irány London! thumbsup.gif

Jó neked smileeee.gif örülök.
Hoztam egy képet is
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2013. január 31. 16:44 #817
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2013.01.31. 09:12)

Lényeg a lényeg, idén ősszel is irány London! thumbsup.gif


Én meg idén nyáron végre kijutok. thumbsup.gif
Már én is, meg osztálytársaim is nagyon várjuk, már nagyon jó lenne végre túl lenni ezen az éven és egy kicsit vakációzni Londonba. Már mindent el is terveztünk, hogy mikor mit fogunk csinálni, amikor éppen nem valami kötött program lesz, pedig még azért kicsit messze vagyunk. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2013. január 31. 18:22 #818
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Mizi @ 2013.01.31. 16:44)
Én meg idén nyáron végre kijutok.  thumbsup.gif 
Már én is, meg osztálytársaim is nagyon várjuk, már nagyon jó lenne végre túl lenni ezen az éven és egy kicsit vakációzni Londonba. Már mindent el is terveztünk, hogy mikor mit fogunk csinálni, amikor éppen nem valami kötött program lesz, pedig még azért kicsit messze vagyunk. rohog.gif

És lehet már tudni, mik a terveitek? biggrin.gif
Úgy volt eredetileg, hogy mi is nyáron megyünk, de olyan drága a szállás és a repjegy sem a legolcsóbb abban az időszakban... (arról nem is beszélve, hogy poggyászfeladásnál csúcsidőszaknak számít, tehát jóval több, mint csúcsidőn kívül) Pedig egyszer kipróbálnám Londont nyáron. Nem kéne megsülnöm, mégis lehetne lazán sétálgatni.

Itt most nagyon kis enyhe az idő, el nem tudom mondani, mennyire élvezem! Nincs hideg, de meleg sem, pont az a kellemes átmenet, 10-11 fok. Nekem ez maga a tökély... blush.gif
2013. január 31. 19:25 #819
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2013.01.31. 18:22)
És lehet már tudni, mik a terveitek? biggrin.gif
Úgy volt eredetileg, hogy mi is nyáron megyünk, de olyan drága a szállás és a repjegy sem a legolcsóbb abban az időszakban... (arról nem is beszélve, hogy poggyászfeladásnál csúcsidőszaknak számít, tehát jóval több, mint csúcsidőn kívül) Pedig egyszer kipróbálnám Londont nyáron. Nem kéne megsülnöm, mégis lehetne lazán sétálgatni.
Itt most nagyon kis enyhe az idő, el nem tudom mondani, mennyire élvezem! Nincs hideg, de meleg sem, pont az a kellemes átmenet, 10-11 fok. Nekem ez maga a tökély... blush.gif


Jó időben mindenképpen fel akarunk ülni a London Eyere, nem számít mennyi ideig is kell sorban állnunk. Aztán a tengerparton is sokat akarunk sétálni (tekintve, hogy amellett lesz a szállásunk), ha energiánk és jó idő lesz akkor este is mindenképpen kint akarunk ülni és beszélgetni. Van olyan is, aki már gondolatban fél Londont felvásárolta a rokonoknak. Persze én is szeretnék majd szuvenírt hozni, de azért nem vagyok olyan elvetemült, mint néhányan. Meg még van egy pár, de mind ilyen kis egyszerű dolgok, semmi világmegváltásra nem kell gondolni. És ez csak London, a többi megállóra még nincsenek kész tervek. De unatkozni nem fogunk az biztos. Már csak a buszútra kéne valamit kitalálnunk. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2013. február 04. 16:52 #820
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! Lehet, hogy ezzel a kérelemmel most rossz helyre írok, dobjatok ki nyugodtan. blush.gif blush.gif Nem Londonnal vagy Nagy-Britanniával kapcsolatos, de olyan jellegű szívességet, hogy angol szöveg lefordítása magyarra, ki az, aki bevállalna? Tudom, hogy ez nem ide vág, meg minden, és nem is kérném a segítségeteket, és tényleg csak akkor, ha van időtök, de én fél éve tanulok angolt, úgyhogy nekem ez még nem megy. blush.gif És két cikk,meg dalszöveg már összegyűlt, aminek nem tudom a fordítását, nem találtam sehol, és ha meg beírom a Googleba, annak semmi értelme. Szóval, tudnátok nekem segíteni?
48 oldal 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!