Wolf Kati
2011. május 15. 00:30
#141
Ez az Eric nevű popular csóka olyan, mint nálunk Vastag Csaba .. Nekünk is Csabát kellett volna indítani. Sokan (akik nem olyan tehetségesek, mint Kati) vannak elől a listán. Talán a kinézete miatt többen szavaztak volna Csabára
2011. május 15. 00:31
#142
|
wannascream- |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.05. Hozzászólás: 1866 Csatolások: 3203 Azonosító: 126443 offline
|
Egyébként csak szerintem borzasztó, hogy szinte mindenki pop-számmal indult? Fent északon pedig nagyon megy nekik a rock meg a metál...
2011. május 15. 00:33
#144
|
|
funny18epiphany |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 09.09.11. Hozzászólás: 12071 Csatolások: 195628 Azonosító: 107508 offline
|
Idézet (kateblock @ 2011.05.15. 00:30)
Ez az Eric nevű popular csóka olyan, mint nálunk Vastag Csaba .. Nekünk is Csabát kellett volna indítani. Sokan (akik nem olyan tehetségesek, mint Kati) vannak elől a listán. Talán a kinézete miatt többen szavaztak volna Csabára 
Nekem semmi bajom Eric-el. Inkább láttam volna őt az első helyen mint Azerbaijant.
2011. május 15. 00:34
#145
Idézet (funny18 @ 2011.05.15. 00:33)
Nekem semmi bajom Eric-el. Inkább láttam volna őt az első helyen mint Azerbaijant.
Lehet, hogy jövőre okosabbak leszünk és Csabát küldjük.
Vagy jövőre inkább nem küldünk senkit
2011. május 15. 00:34
#146
|
|
xxangi20xx☆StarDust☆ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.02. Hozzászólás: 1890 Csatolások: 247 Azonosító: 124044 offline
|
Görögország nyerte az elődöntőt?
Most ez vicc?
2011. május 15. 00:36
#149
Idézet (kateblock @ 2011.05.15. 00:30)
Ez az Eric nevű popular csóka olyan, mint nálunk Vastag Csaba .. Nekünk is Csabát kellett volna indítani. Sokan (akik nem olyan tehetségesek, mint Kati) vannak elől a listán. Talán a kinézete miatt többen szavaztak volna Csabára 
Szerintem csúnya
1 felhasználónak tetszik:
noni001
2011. május 15. 00:37
#153
|
|
funny18epiphany |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 09.09.11. Hozzászólás: 12071 Csatolások: 195628 Azonosító: 107508 offline
|
Idézet (nOmiee @ 2011.05.15. 00:35)
Nyálasék nyertek.
EZ VALAMI VICC???
Nem igazán. Na most meg kell hallgatni mégegyszer. Inkább elkapcsolok.
1 felhasználónak tetszik:
noni001
2011. május 15. 00:41
#155
Idézet (Candies @ 2011.05.15. 00:36)
Szerintem csúnya 
Szerintem is.
DE a svéd gyerek sem szebb és még is sokan szavaztak rá. És nekem senki ne mondja, hogy azért szavaztak rá sokan, mert jó a hangja ...
2011. május 15. 00:41
#156
|
|
Rap4ever8Queen of the Rap |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.08.02. Hozzászólás: 9535 Csatolások: 117944 Azonosító: 67956 offline
|
Elég csalódott vagyok az eredmény láttán. Kati az én listámon is csak a 7. lett volna, de azért az mégse 22. Azerbajdzsán nekem például nem tetszett és én a középmezőnybe tettem volna. Nálam Svédország nyerte volna aztán Szlovénia, United Kingdom, Írország, Spanyolország, Oroszország és 7. helyen Magyarország. Ehhez képest nagyon más lett az eredmény, de lehet, hogy csak az én ízlésem ennyire más. Nekem az olaszok sem tetszettek. Szerbia sem volt rossz, de kicsit zavart, hogy nem angolul énekelt a csaj.
2011. május 15. 00:48
#158
|
|
Rap4ever8Queen of the Rap |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.08.02. Hozzászólás: 9535 Csatolások: 117944 Azonosító: 67956 offline
|
Idézet (kateblock @ 2011.05.15. 00:41)
Szerintem is.
DE a svéd gyerek sem szebb és még is sokan szavaztak rá. És nekem senki ne mondja, hogy azért szavaztak rá sokan, mert jó a hangja ...
DE a svéd gyerek sem szebb és még is sokan szavaztak rá. És nekem senki ne mondja, hogy azért szavaztak rá sokan, mert jó a hangja ...
Ööö... Lehet, hogy tényleg az én ízlésemmel lesz a probléma, de szerintem jó hangja van és nekem nagyon tetszett a szám, amivel indult. A külseje pedig egyáltalán nem jön be, ezért az elfogultság is kizárt. Korábban pedig nem is hallottam a srácról.
2011. május 15. 00:55
#160
Idézet (Rap4ever8 @ 2011.05.15. 00:48)
Ööö... Lehet, hogy tényleg az én ízlésemmel lesz a probléma, de szerintem jó hangja van és nekem nagyon tetszett a szám, amivel indult. A külseje pedig egyáltalán nem jön be, ezért az elfogultság is kizárt. Korábban pedig nem is hallottam a srácról.
Nálad kizárt, mert te tudsz normálisan gondolkodni de ez nem mindenkiről mondható el ...
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.



offline
