Sötétzöld/fekete ruhák, bakancsok, ballonkabátok. Neked bejönnek ezek ?
Military/ katonás stílus.
2010. október 24. 19:32
#2
Nem igazán jönnek be nekem
2010. október 26. 19:20
#4
|
|
alexavagyokyou know you love me ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.09.12. Hozzászólás: 1181 Csatolások: 457 Azonosító: 107598 offline
|
A fekete dzseki nem rossz, hoztam énis egyet ami hasonló stílusú:
2010. október 28. 18:44
#5
|
|
Barta Adettavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.15. Hozzászólás: 226 Csatolások: 633 Azonosító: 129317 offline
|
Itt is van néhány
1 felhasználónak tetszik:
Zs-anna
2010. november 04. 16:42
#7
|
wannascream- |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.05. Hozzászólás: 1866 Csatolások: 3203 Azonosító: 126443 offline
|
Régebben nagyon nem tetszettek, valahogy mindig furcsán éreztem magam, ha elképzeltem, hogy ilyet veszek fel.
De amúgy most egyre jobban megtetszenek az ilyen stílusú kabátok - mondjuk inkább csak az egyszerűbbek.
2010. november 04. 17:22
#9
|
|
Barak Stefániaörök álmodozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.11.20. Hozzászólás: 6372 Csatolások: 608 Azonosító: 112664 offline
|
Az elegánsabbját felvenném!
2010. november 21. 09:22
#10
nekem csak így képen tetszenek élőben nem hiszem hogy fel merném venni őket. de Beyoncénak nagyon jól áll az a kabát .
2010. december 03. 16:59
#12
|
|
Teresa Smithúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.02. Hozzászólás: 51 Csatolások: 0 Azonosító: 130424 offline
|
Én szeretem a stílust mert én is szoktam bakancsban és terep nadrágban mászkálni
2010. december 05. 19:01
#13
Nem az én stílusom. Szeretek csinosan öltözni, meg feketében, de ezek... olyan... nem is tudom...
2011. március 15. 10:36
#14
|
|
ciccmicc44lucid dream(er). |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.02.06. Hozzászólás: 3552 Csatolások: 162 Azonosító: 144878 offline
|
nekem a kabátok nagyon tetszenek, de semmi más a Military sítlusból.
ez jól néz ki
ez jól néz ki
2011. március 16. 16:12
#16
|
brigibaba1999visszatérő vendég |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 10.12.30. Hozzászólás: 162 Csatolások: 289 Azonosító: 142048 offline
|
Nekem megmondom őszintén ezek nekem nem tetszenek!!
2011. március 19. 18:36
#17
|
brigibaba1999visszatérő vendég |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 10.12.30. Hozzászólás: 162 Csatolások: 289 Azonosító: 142048 offline
|
Nekem még mindig nem nagyon tetszik mert nem olyan nőies!!
2011. március 21. 19:17
#20
|
brigibaba1999visszatérő vendég |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 10.12.30. Hozzászólás: 162 Csatolások: 289 Azonosító: 142048 offline
|
Nekem még mindig nem nagyon jönnek be az ilyen típúsok!!
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.


offline
online
