Te vezetsz naplót?
2011. december 31. 22:39
#121
Mostmár nem olyan gyakran írok bele,de a nagyobb dolgokat mindig beleírom,vagy amikor nagyon felidegesítenek,akkor leírom az egészet.Panaszkodok
2012. január 04. 20:29
#123
|
|
KatttahA Talk™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.02.12. Hozzászólás: 1849 Csatolások: 686 Azonosító: 145297 offline
|
Idézet (Kis boszorka @ 2012.01.04. 19:55)
Most kezdtem, de csak panaszkodok
általában szerintem mindenki panaszkodik
én vezettem sokáig naplót de abba hagytam mert mindig elfelejtettem beleírni
2012. február 03. 21:06
#124
|
|
Az egyetlen★Sentimentalist - The final eccentric™ ☺ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.06.05. Hozzászólás: 1323 Csatolások: 0 Azonosító: 152355 offline
|
igen,de gyakran ideges leszek tőle,ki tudja miért
és ez idegesítő ,és sokszor abbahagytam,majd újrakezdtem írni...kitépkedtem lapokat xd amit aztán megbántam...
2012. február 03. 21:10
#125
|
|
Kyra99 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.05.03. Hozzászólás: 3648 Csatolások: 603 Azonosító: 150526 offline
|
Igen.
Néha-néha, kb. hetente, vagy kéthetente írok bele kb. 10-12 oldalt is.
Mindent ami érdekes dolog történt velem az egy-két hét alatt.
Régebben is írtam bele, de azokat utána kitépkedtem, merthogy "Juuj de ciki, nem is írtam helyesen, meg tök baromságokat írtam bele"... De már megbántam, mert azokat most évekkel később visszaolvasni vicces lenne..
Néha-néha, kb. hetente, vagy kéthetente írok bele kb. 10-12 oldalt is.
Mindent ami érdekes dolog történt velem az egy-két hét alatt.
Régebben is írtam bele, de azokat utána kitépkedtem, merthogy "Juuj de ciki, nem is írtam helyesen, meg tök baromságokat írtam bele"... De már megbántam, mert azokat most évekkel később visszaolvasni vicces lenne..
2012. február 03. 21:11
#126
|
|
Az egyetlen★Sentimentalist - The final eccentric™ ☺ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.06.05. Hozzászólás: 1323 Csatolások: 0 Azonosító: 152355 offline
|
Idézet (Kyra99 @ 2012.02.03. 21:10)
Igen.
Néha-néha, kb. hetente, vagy kéthetente írok bele kb. 10-12 oldalt is.
Mindent ami érdekes dolog történt velem az egy-két hét alatt.
Régebben is írtam bele, de azokat utána kitépkedtem, merthogy "Juuj de ciki, nem is írtam helyesen, meg tök baromságokat írtam bele"... De már megbántam, mert azokat most évekkel később visszaolvasni vicces lenne..

Néha-néha, kb. hetente, vagy kéthetente írok bele kb. 10-12 oldalt is.
Mindent ami érdekes dolog történt velem az egy-két hét alatt.
Régebben is írtam bele, de azokat utána kitépkedtem, merthogy "Juuj de ciki, nem is írtam helyesen, meg tök baromságokat írtam bele"... De már megbántam, mert azokat most évekkel később visszaolvasni vicces lenne..
ja,velem is ez történt.
2012. február 10. 16:51
#127
Igen,szerintem fontos,hogy legyen egy,mert ha 30 év múlva megtalálod és elolvasod eszedbe jutnak,hogy micsoda hülyeségeket csináltál akkoriban...
2012. február 10. 19:53
#129
Régen vezettem, de mindig szinte félévente írtam bele, aztán volt egy heti rendszerességű, azt szerettem, de igazából csak azért irkáltam, hogy tudjam, mit ápdételjek a blogomon. Szóval inkább blogolok 2007 óta.
2012. február 10. 19:58
#130
|
|
Paul_Wesleyvisszatérő vendég |
Csoport: Megerősítés alatt Csatlakozott: 11.07.26. Hozzászólás: 460 Csatolások: 0 Azonosító: 156594 offline
|
Én igen, mert szükségem van most rá!!
2012. február 16. 19:57
#132
Vezetek, mert szükségem van rá - főleg mostanában.
2012. február 16. 20:08
#133
Mostanában már szoktam vezetni
(úgy pár napja kezdtem el
)
2012. február 24. 13:53
#134
Régebben veszettem,de most majd megint akarok...
2012. február 24. 20:34
#137
|
|
Bella99Fjarna |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.05. Hozzászólás: 4376 Csatolások: 58 Azonosító: 130573 offline
|
Én szoktam, vagyis vezettem naplót, addig amíg be nem telt. Nincsen kedvem újat kezdeni, mert szerintem nem is tudnék.
Bőven elég volt egy, de még abba az egybe is szinte nap-mint nap írtam bele.
Bőven elég volt egy, de még abba az egybe is szinte nap-mint nap írtam bele.
2012. február 24. 20:35
#139
akartam..de nem az én stílusom
az én naplóm a legjobb barátnőm és ő elég is nekem
az én naplóm a legjobb barátnőm és ő elég is nekem
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


0 felhasználónak tetszik:
offline