Te vezetsz naplót?
2011. január 15. 20:18
#41
|
|
NiceandCute☽ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.05. Hozzászólás: 1345 Csatolások: 3585 Azonosító: 137967 offline
|
Régen vezettem
mostanság történeteke írok.
2011. január 15. 22:17
#42
Régen vezettem, de már nem igazán pedig kéne! Gyakorlati naplót vezetek már csak
2011. január 17. 18:25
#43
|
|
pillecukor3without a soul |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.02. Hozzászólás: 4822 Csatolások: 1564 Azonosító: 142371 offline
|
nem
2011. január 17. 18:43
#46
|
|
Eszterkeeezeeko™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.09.10. Hozzászólás: 684 Csatolások: 7 Azonosító: 134619 offline
|
NemÉrtelmét nem látom
.(Bocsi annak aki szereti "vezetni" a naplóját
)
2011. január 17. 18:47
#47
|
|
BlackPrincess...stb.Like Daniel |
Csoport: Megerősítés alatt Csatlakozott: 10.09.25. Hozzászólás: 2523 Csatolások: 62 Azonosító: 135221 offline
|
Van, de inkább történtet írok bele, verseket ... stb. .
2011. január 17. 18:47
#48
|
|
Minimanó94♥Mrs. Brown♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.02.17. Hozzászólás: 4150 Csatolások: 1061 Azonosító: 120485 offline
|
Hát őszintén szólva van Naplóm és néha-néha vezetem is, ha éppen olyan napom van, mikor úgy kedvem szottyan írogatni egy kicsit, vagy ne adj Isten, valami érdekes és lejegyezni való történik velem!
Amúgy nemigen látom értelmét a folytonos naplóvezetésnek, mert szerintem nincsenek olyan érdekes események az életünkbe, hogy folyton-folyvást le kellene jegyezni, habár nem vetem el azt, aki vezet nap, mint nap! Annak őszinte kitartást kívánok neki!
Én személy szerint nem látom lényegét!
Én személy szerint nem látom lényegét!
2011. január 17. 18:50
#49
Van, de néha nem írok bele, mert mindig elfelejtek írni bele!
De, azért szoktam esténkét a csukott ajtónál szép nyugalomban irogatni! Az a legjobb!
De, azért szoktam esténkét a csukott ajtónál szép nyugalomban irogatni! Az a legjobb!
2011. január 19. 01:07
#50
|
|
klarii09❀ Prince$$ ❀ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.05.03. Hozzászólás: 2773 Csatolások: 1909 Azonosító: 94878 offline
|
Aham.De vannak napok mikor kihagyom,mert nem történik velem olyan,amit azonnal le kell írnom és persze van mikor csak elfelejtek beleírni.
De azért jó visszaolvasni...
2011. január 19. 14:16
#51
|
|
FeketeSzederúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.02. Hozzászólás: 89 Csatolások: 1 Azonosító: 142328 offline
|
Vezettem de abba hagytam mert egyszer anyám elolvasta és írt bele!!! És NEM akarom hogy megnézze a titkaimat meg azt hogy kibe vok szerelmes!
2011. február 21. 20:22
#52
|
|
ancsi96új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.27. Hozzászólás: 82 Csatolások: 1 Azonosító: 133980 offline
|
Írok naplót, mert ha nem tenném, akkor felgyülemlenének bennem az érzelmeim és a végén még egy hozzám közel álló embert sértenék meg. De az ismerőseim közül senki sem tud a naplómról.
1 felhasználónak tetszik:
thunderbird
2011. március 01. 15:32
#54
Van egy kisalakú, vastag, kemény borítós könyvecském, ami igazából ilyen emlékkönyv-féle, de naplónak használom. Majdnem mindennap írok bele, és ha már elkezdem, abból lesz vagy három oldal. De nem olyan dolgokkal van tele, hogy X napon mi történt, hanem hogy mi a véleményem valamivel kapcsolatban, és az érzéseimet. Nem olyan titkokkal töltöm meg, hogy most épp ki tetszik, vagy mittudomén... Az olyan gyerekes...
2011. március 01. 16:17
#55
|
|
Selena LoveGomezúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.13. Hozzászólás: 35 Csatolások: 20 Azonosító: 138619 offline
|
Idézet (Rileah @ 2010.10.25. 19:08)
Túl lusta vagyok hozzá
Én is így vagyok vele!
2011. március 30. 01:36
#57
|
|
badperfectStan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.24. Hozzászólás: 2551 Csatolások: 988 Azonosító: 143952 offline
|
kiskoromban igen, 2 oldal megtelt az ment a szoba sarkába xd
2011. április 04. 21:50
#59
|
|
Miss.ChelseaS. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.09.07. Hozzászólás: 585 Csatolások: 2524 Azonosító: 134456 offline
|
régebben
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
