ez hülyeség........kiváncsi vok ezt mennyi időbe telt kitalálni
és egy csomó hazugság van starity-n!!!!!!
ezt úgy értem h nagyon sok hír nem igaz
na 8 így jártunk
Willow Smith belezúgott Bieberbe?
2010. november 15. 15:01
#107
|
|
MenőManóMenü |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.12. Hozzászólás: 562 Csatolások: 18 Azonosító: 124874 offline
|
Idézet
Felcsillan a szemünk, hogyha meglátjuk Őt; vagy liftezik a gyomrunk, ha a közelünkben van.
hát igen
na nem Justintól
még ő is csak gy kislány.. ne mondjátok hogy ti soha nem voltatok kicsiként is oda vkiért..
mert én igen..
2010. november 15. 15:02
#108
|
|
MenőManóMenü |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.12. Hozzászólás: 562 Csatolások: 18 Azonosító: 124874 offline
|
egy* kislány
2010. november 15. 15:08
#109
|
|
mogyi96 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.19. Hozzászólás: 883 Csatolások: 513 Azonosító: 131540 offline
|
Évike12
ez hülyeség........kiváncsi vok ezt mennyi időbe telt kitalálni
és egy csomó hazugság van starity-n!!!!!!
ezt úgy értem h nagyon sok hír nem igaz
na 8 így jártunk
hát ja de am nem csak starityn hanem mindenhól a világban :/ :s
ez hülyeség........kiváncsi vok ezt mennyi időbe telt kitalálni
és egy csomó hazugság van starity-n!!!!!!
ezt úgy értem h nagyon sok hír nem igaz
na 8 így jártunk
hát ja de am nem csak starityn hanem mindenhól a világban :/ :s
2010. november 15. 15:10
#110
Jah majd pont Justintól lesz meg ez az összes felsorolt. Felcsillan a ....
Ezt már megint csak azért találták ki hogy legyen mirőlbeszélni.
De ha igaz...Majd elmúlik a varázs és akkor jön majd...tök mindegy ki de én fogadni mernék hogy Justin-ka 2-3 év múlva eltűnik a süllyesztőbe...
2010. november 15. 15:37
#113
|
|
Cynthi JB forever |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.21. Hozzászólás: 504 Csatolások: 67 Azonosító: 129684 offline
|
xD
igazad van
Idézet (MenőManóMenü @ 2010.11.15. 15:01)
hát igen
na nem Justintól
még ő is csak gy kislány.. ne mondjátok hogy ti soha nem voltatok kicsiként is oda vkiért..
mert én igen..
na nem Justintól
még ő is csak gy kislány.. ne mondjátok hogy ti soha nem voltatok kicsiként is oda vkiért..
mert én igen..
igazad van
2010. november 15. 15:40
#114
|
|
demonyyyvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.15. Hozzászólás: 202 Csatolások: 2 Azonosító: 129309 offline
|
már a cím is kész... "beleszeretett"... 10 éves kislányról van szó könyörgöm...XD 10 évesen nekem is voltak kedvenceim, de a cikk írója nem 10 éves ugyebár...
2010. november 15. 17:23
#115
|
|
Timicsy008LadyStark™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.29. Hozzászólás: 1854 Csatolások: 153 Azonosító: 123715 offline
|
2010. november 15. 17:29
#116
ííízlésficammm......de a hat év az egyátalán nem sok ha hosszútávon nézzük amúgy!
2010. november 15. 17:51
#119
hát gaga engem pont hidegen hagy
:D de már lassan mindenki ''szerelmes '' lesz Justinba, de aztán ennek is vége lesz
:D
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.

offline
0 felhasználónak tetszik:



