Willow Smith belezúgott Bieberbe?
2010. november 14. 17:54
#61
|
|
rideawhitehorsemiss wrestlemania |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.10.18. Hozzászólás: 1145 Csatolások: 31 Azonosító: 136706 offline
|
jah,és nem vagyok suttyó azért,mert nem vagyok oda érte,az az gyűlölöm.Bocs,hogy nem vagyunk egyformák.Attól még mert elért valamit,Én nem érzem magam kevesebbnek!
2010. november 14. 18:12
#66
|
wannascream- |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.05. Hozzászólás: 1866 Csatolások: 3203 Azonosító: 126443 offline
|
Idézet (kohlreka18 @ 2010.11.14. 17:50)
amúgy meg azok, akik azt írogatják, hogy erről minek kell cikket írni, azoknak üzenem, hogy talán azért mert ő nem egy utolsó kis suttyó, mint ti? mert ő 10 évesen annyit ért el, amiről mi még csak álmodni sem merünk?
Elért valamit? Az apja nyomja be a filmekbe, nehogy már azt mondjuk erre, hogy ő érte el...
Egyébként meg, attól még, hogy szerepelt egy-két filmben, nem hiszem, hogy 10 évesen tudja, mi az a szerelem. A kettő sehogy sem függ össze...
2010. november 14. 18:27
#68
|
|
rideawhitehorsemiss wrestlemania |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.10.18. Hozzászólás: 1145 Csatolások: 31 Azonosító: 136706 offline
|
wujoo01
köszönöm szépen!!
köszönöm szépen!!
2010. november 14. 18:44
#71
|
|
moonprincess94Diva |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.30. Hozzászólás: 1544 Csatolások: 31 Azonosító: 134163 offline
|
persze, most miért ne?? bár szerintem egy kicsit fiatal.
2010. november 14. 18:46
#72
|
|
amandaaaaa |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.31. Hozzászólás: 888 Csatolások: 0 Azonosító: 134198 offline
|
hahahahahahahahahaahahahaaha!!!!!!!!!
2010. november 14. 18:55
#74
Nanee...10 évesen nem hiszem,h annyira szerelmes belé....Max. fellángolás semmi több..
2010. november 14. 19:01
#77
ez nem kérdés ez inkább válasz Willow belezúgot Justinba!!
2010. november 14. 19:04
#78
|
|
MissDisneyLadyvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.10.04. Hozzászólás: 165 Csatolások: 0 Azonosító: 135652 offline
|
2010. november 14. 19:20
#79
|
|
Dolly-Lolly |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.09.15. Hozzászólás: 816 Csatolások: 38 Azonosító: 134840 offline
|
rideawhitehorse teljesen egyetértek.
Amúgy meg szerintem aranyos, hogy azt mondja "szerelmes" Justinba(bár mondjuk; ki nem?), de elég szánalomra méltó hogy egy nála 6 évvel idősebb fiúba szerelmes...
Amúgy meg szerintem aranyos, hogy azt mondja "szerelmes" Justinba(bár mondjuk; ki nem?), de elég szánalomra méltó hogy egy nála 6 évvel idősebb fiúba szerelmes...
2010. november 14. 19:21
#80
|
|
Dolly-Lolly |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.09.15. Hozzászólás: 816 Csatolások: 38 Azonosító: 134840 offline
|
amúgy meg ehhez a cikkhez nem lehet nagyon hozzászólni
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.

offline
0 felhasználónak tetszik:




