Starity

Képregények!

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. július 08. 13:38 #41
- törölt felhasználó -    
Idézet (Clélia @ 2012.07.08. 13:34)
visszatérve a videóhoz nem tudod mi a számnak a címe?  blush.gif 
Igen a nagy csapat gagyi színészekkel  dry.gif egyedül még Reed meg Ben volt az akit tűrtem de a többiek nane..


Jessica Alba??? biggrin.gif Chris Evans?? _nevet.gif nem értem mi a bajod velük! _nevet.gif rohog.gif _nevet.gif

Two Steps from Hell - Protectors of the Earth

2 felhasználónak tetszik: N.k, Clélia
2012. július 08. 13:51 #42
- törölt felhasználó -    
amúgy lesz majd kibeszélni való mert ezt fogom majd megnézni:
1 felhasználónak tetszik: Clélia
2012. július 08. 14:25 #43
- törölt felhasználó -    
Idézet (gonzales7 @ 2012.07.08. 13:51)
amúgy lesz majd kibeszélni való mert ezt fogom majd megnézni:

Köszi a zenét meghajolo.gif blush.gif
hát ne várj túl sokat jól megcsinálták a lovast meg a motorját de az egész film 5/1 rolleyes.gif de azért kíváncsi leszek mit fogsz rá mondani biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2012. július 13. 00:12 #44
- törölt felhasználó -    
valamiért nagyon tettszik ez a borító! meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: Clélia, Bessie
2012. július 13. 21:26 #45
- törölt felhasználó -    
nahh meg volt a Szellemlovas 2 eskü én azt hittem hogy ez egy borzalmas film lesz mert annyian lehúzták annyi helyen! erre fel nekem tetszett! biggrin.gif nem azt mondom hogy minden idők legjobb képregény adaptációja vagy folytatása vagy valami eszméletlen jó film!mert nem az!
de szórakoztató látványos és Cage nem ripacskodta most el ezt a szerepet mint általában szokta! biggrin.gif
a Lovas iszonyat jól nézett ki és az akció jelenetek prímák voltak! meghajolo.gif
az egy kicsit meglepett és erre az öcsém hívta fel a figyelmemet hogy,hogy az ördögbe akciózhatott a Szellemlovas fényes nappal?? blink.gif mikor az előző részben amikor fel kelt a nap vissza változott Johnny Blaze-é! ohmy.gif szóval ez egy kicsit fura volt de egy ilyen filmnél és ennyire alacsony költségvetésű filmnél ez nálam nem számít végül is!és az hogy nem sok pénzből ennyire látványosan megcsinálták a Lovas-t és az akciókat az figyelemre méltó! smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: Christo, Clélia, Bessie
2012. július 13. 21:39 #46
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2012.07.13. 21:26)
nahh meg volt a Szellemlovas 2 eskü én azt hittem hogy ez egy borzalmas film lesz mert annyian lehúzták annyi helyen! erre fel nekem tetszett! biggrin.gif  nem azt mondom hogy minden idők legjobb képregény adaptációja vagy folytatása vagy valami eszméletlen jó film!mert nem az!
de szórakoztató látványos és Cage nem ripacskodta most el ezt a szerepet mint általában szokta! biggrin.gif 
a Lovas iszonyat jól nézett ki és az akció jelenetek prímák voltak! meghajolo.gif 
az egy kicsit meglepett és erre az öcsém hívta fel a figyelmemet hogy,hogy az ördögbe akciózhatott a Szellemlovas fényes nappal??  blink.gif mikor az előző részben amikor fel kelt a nap vissza változott Johnny Blaze-é!  ohmy.gif  szóval ez egy kicsit fura volt de egy ilyen filmnél és ennyire alacsony költségvetésű filmnél ez nálam nem számít végül is!és az hogy nem sok pénzből ennyire látványosan megcsinálták a Lovas-t és az akciókat az figyelemre méltó! smileeee.gif


Emlékszem, hogy mikor az 1. rész trailere kijött és abban Blaze koponyája kigyulladt, mikor berúgta a motort, azt mondtam, hogy ennél királyabb dolgot még nem láttam. biggrin.gif Odáig voltam a filmért, főleg a speckó effektek miatt. A 2. részt még nem láttam, főleg a kritikák miatt, meg az előzetes sem ragadott magával, de majd sort kerítek rá, hátha... laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: gonzales7, Bessie
2012. július 13. 22:51 #47
- törölt felhasználó -    
Idézet (gonzales7 @ 2012.07.13. 21:26)
nahh meg volt a Szellemlovas 2 eskü én azt hittem hogy ez egy borzalmas film lesz mert annyian lehúzták annyi helyen! erre fel nekem tetszett! biggrin.gif  nem azt mondom hogy minden idők legjobb képregény adaptációja vagy folytatása vagy valami eszméletlen jó film!mert nem az!
de szórakoztató látványos és Cage nem ripacskodta most el ezt a szerepet mint általában szokta! biggrin.gif 
a Lovas iszonyat jól nézett ki és az akció jelenetek prímák voltak! meghajolo.gif 
az egy kicsit meglepett és erre az öcsém hívta fel a figyelmemet hogy,hogy az ördögbe akciózhatott a Szellemlovas fényes nappal??  blink.gif mikor az előző részben amikor fel kelt a nap vissza változott Johnny Blaze-é!  ohmy.gif  szóval ez egy kicsit fura volt de egy ilyen filmnél és ennyire alacsony költségvetésű filmnél ez nálam nem számít végül is!és az hogy nem sok pénzből ennyire látványosan megcsinálták a Lovas-t és az akciókat az figyelemre méltó! smileeee.gif

Igen a Lovas az nagyon jó volt le a kalappal hi.gif de én azt mondom, hogy jobban is megcsinálhatták volna az egész történet semmit sem ért glare.gif Viszont van egy jelentős hiba az elején amikor bemutatják , hogy hogyan lett lovas. Az egyben úgy, hogy kitekeri a papírt amit az ördög adott neki és megvágja magát egy vércsepp ráhull a papírra és kész is, de itt nem!
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2012. július 13. 22:53 #48
- törölt felhasználó -    
Idézet (Christo @ 2012.07.13. 21:39)
Emlékszem, hogy mikor az 1. rész trailere kijött és abban Blaze koponyája kigyulladt, mikor berúgta a motort, azt mondtam, hogy ennél királyabb dolgot még nem láttam. biggrin.gif Odáig voltam a filmért, főleg a speckó effektek miatt. A 2. részt még nem láttam, főleg a kritikák miatt, meg az előzetes sem ragadott magával, de majd sort kerítek rá, hátha... laugh.gif

Azt olvastam valahol, hogy a koponya amit az egyben láttunk az Cage koponyájának a röntgen képe volt biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Christo, gonzales7
2012. július 13. 23:02 #49
- törölt felhasználó -    
Idézet (gonzales7 @ 2012.07.13. 00:12)
valamiért nagyon tettszik ez a borító! meghajolo.gif

nekem ez biggrin.gif Amúgy a ruhát az új filmhez tuti hogy átalakítják, frissítik kicsit biggrin.gif és az eredeti történet alapján csinálják meg Matt és Electra nem egy kávézóban találkoztak először hanem az egyetemen wink.gif (legalábbis remélem ez lesz )
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2012. július 13. 23:46 #50
- törölt felhasználó -    
Idézet (Christo @ 2012.07.13. 21:39)
Emlékszem, hogy mikor az 1. rész trailere kijött és abban Blaze koponyája kigyulladt, mikor berúgta a motort, azt mondtam, hogy ennél királyabb dolgot még nem láttam. biggrin.gif Odáig voltam a filmért, főleg a speckó effektek miatt. A 2. részt még nem láttam, főleg a kritikák miatt, meg az előzetes sem ragadott magával, de majd sort kerítek rá, hátha... laugh.gif


igen én is ezt éreztem Johnny Blaze az egyik leg leg leg legbadass-eb marvel hős talán a Frank Castle a másik azaz Megtorló és természetesen Penge! meghajolo.gif ha rajtam múlna ezt a 3 képregényhőst mindenképp belepakolnám a Bosszúállók harmadik részébe! biggrin.gif meghajolo.gif ezzel a három szereplővel még maga a nagy Tony Stark sem tudna mit kezdeni ezeken nem találna verbálisan fogást lehetetlen őket leoltani szavakkal vagy viccel! meghajolo.gif biggrin.gif jahhh az első rész is látványos volt!emlékszem hogy vártuk hogy mozikba kerüljön végre! biggrin.gif aztán hááá felemás hangulatban távoztunk a moziból! smileeee.gif de abban is iszonyat jól megcsinálták a lovast! meghajolo.gif csak valahogy sem Nicholas Cage sem a story nem úgy működött ahogy kellett volna! unsure.gif
de viszont abban egyetértettünk hogy szórakoztató és valamennyire méltó volt a képregényhez!
1 felhasználónak tetszik: Clélia
2012. július 13. 23:56 #51
- törölt felhasználó -    
Idézet (Clélia @ 2012.07.13. 22:51)
Igen a Lovas az nagyon jó volt le a kalappal  hi.gif de én azt mondom, hogy jobban is megcsinálhatták volna az egész történet semmit sem ért glare.gif Viszont van egy jelentős hiba az elején amikor bemutatják , hogy hogyan lett lovas. Az egyben úgy, hogy kitekeri a papírt amit az ördög adott neki és megvágja magát egy vércsepp ráhull a papírra és kész is, de itt nem!


igen a történet nagyon gyenge és elég sok butaság is van benne! unsure.gif
de ez egy elég alacsony költségvetésű film ami inkább DVD-re készült nem a nagy multiplex mozikba!
sajnos csak ennyire telt az alkotóktól! sad.gif
talán egyszer megfelelő anyagi háttérrel és tényleg nagy reményekkel küldik be a moziba a projektet és egy hozzá jobban értő rendező esetleg többet ki hozhat a Szellemlovas történetéből!
1 felhasználónak tetszik: Clélia
2012. július 13. 23:57 #52
- törölt felhasználó -    
Idézet (Clélia @ 2012.07.13. 22:53)
Azt olvastam valahol, hogy a koponya amit az egyben láttunk az Cage koponyájának a röntgen képe volt biggrin.gif


jahh tényleg azt én is olvastam valahol! biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Clélia
2012. július 13. 23:58 #53
- törölt felhasználó -    
Idézet (Clélia @ 2012.07.13. 23:02)
nekem ez biggrin.gif  Amúgy a ruhát az új filmhez tuti hogy átalakítják, frissítik kicsit biggrin.gif és az eredeti történet alapján csinálják meg Matt és Electra nem egy kávézóban találkoztak először hanem az egyetemen wink.gif (legalábbis remélem ez lesz )


arra leszek kíváncsi hogy most kifogja játszani Elektrát és Fisk-et! ohmy.gif
1 felhasználónak tetszik: Clélia
2012. július 14. 00:12 #54
- törölt felhasználó -    
imádom a fazont! biggrin.gif
Frank Castle! meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: Clélia, Bessie
2012. július 14. 00:28 #55
- törölt felhasználó -    
esetleg ha valaki boltokat keres én ezeket szoktam használni és ajánlom is őket!
http://www.comicsinvest.hu/bolt/
http://www.holdfenyteam.hu/
http://komikon.hu/
http://www.kepregeny.hu/

kiadók:
http://www.cartaphilus.hu/
http://www.fumax.hu/
http://pokember.hu/
4 felhasználónak tetszik: Clélia, Christo, N.k, Bessie
2012. július 14. 11:43 #56
- törölt felhasználó -    
Idézet (gonzales7 @ 2012.07.13. 23:58)
arra leszek kíváncsi hogy most kifogja játszani Elektrát és Fisk-et! ohmy.gif

Arra én is remélem nem valami Hollywood-i pudli lesz az rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2012. július 14. 22:47 #57
- törölt felhasználó -    
pótoltam egy lemaradást!
megnéztem a Zöld lámpást!
hhááá a legfőbb probléma az volt a filmmel hogy iszonyat jól nézett ki az egész de valami eszméletlen unalmas volt a történet!
a végső csata is nanee!! rolleyes.gif hááá azt hittem hogy valami Epic harc lesz erre csihipuhi aztán vége is volt! rolleyes.gif
egyszer nézős sajnos semmi extra dolog amire azt mondanám hoy ejhhaa ez igen!
az a jelenet tetszett a legjobban amikor Reynolds elment a lámpások bolygójára és ott volt több ezer Zöld lámpás rengeteg rendszerből és együtt ordították hogy "lámpások lámpások" nahh az faja volt!de ennyi semmi más nem maradt meg! sad.gif
rajongói szemmel egy olyan 4/10 de ez nagyon jó szívű pontozás! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Clélia
2012. július 14. 23:48 #58
- törölt felhasználó -    
ez a film nem túl jó feldolgozása a képregénynek!
de mint film ISZONYAT jóóóóóóó! meghajolo.gif meghajolo.gif
ezt a filmet akárhányszor megtudnám nézni!! meghajolo.gif
az angyalok eszméletlen jól és szépen vannak benne megcsinálva csak azt sajnálom hogy végén Lucifernek nincs szárnya azért kár! sad.gif
de imádom ezt a filmet! meghajolo.gif
Constantine-A démonvadász
10/10
3 felhasználónak tetszik: Clélia, Christo, Bessie
2012. július 14. 23:59 #59
- törölt felhasználó -    
és akkor John Constantine! meghajolo.gif
iszonyat jó képregény! meghajolo.gif ajánlom! meghajolo.gif
3 felhasználónak tetszik: Clélia, Christo, Bessie
2012. július 15. 11:58 #60
- törölt felhasználó -    
lehet így fog kinézni az új Robotzsaru!
hááá nem tudom nem vagyok elragadtatva tőle! rolleyes.gif
szerintem úgy néz ki mint egy lebutított vasember páncél! rolleyes.gif
http://i.imgur.com/Hpvqs.jpg
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!