Starity

Képregények!

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. július 15. 12:06 #61
- törölt felhasználó -    
és végre van egy hivatalos trailer az új Dredd bíró filmnek!
sokan mondják hogy felesleges ez a reboot!lehet igazuk lesz, de én ennek ellenére nagyobb érdeklődéssel várom mint a Pókembert!


a plakát is nagyon darkos és badass! meghajolo.gif
2012. július 15. 15:47 #62
- törölt felhasználó -    
Idézet (gonzales7 @ 2012.07.14. 22:47)
pótoltam egy lemaradást!
megnéztem a Zöld lámpást!
hhááá a legfőbb probléma az volt a filmmel hogy iszonyat jól nézett ki az egész de valami eszméletlen unalmas volt a történet!
a végső csata is nanee!! rolleyes.gif  hááá azt hittem hogy valami Epic harc lesz erre csihipuhi aztán vége is volt! rolleyes.gif 
egyszer nézős sajnos semmi extra dolog amire azt mondanám hoy ejhhaa ez igen!
az a jelenet tetszett a legjobban amikor Reynolds elment a lámpások bolygójára és ott volt több ezer Zöld lámpás rengeteg rendszerből és együtt ordították hogy "lámpások lámpások" nahh az faja volt!de ennyi semmi más nem maradt meg! sad.gif 
rajongói szemmel egy olyan 4/10 de ez nagyon jó szívű pontozás! smileeee.gif

Az egész sokkal többet ért volna ha nem Ryan játssza, sokkal kalandosabb lett volna a történet, és nem lett volna kiszámítható az egész... unalmas, hogy mindig van egy lány aki bajba kerül és persze hősünk beleszeret stb lehetett volna másképp is simán.. dry.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2012. július 15. 15:48 #63
- törölt felhasználó -    
beer.gif beer.gif
2 felhasználónak tetszik: gonzales7, Christo
2012. július 15. 15:51 #64
- törölt felhasználó -    
Idézet (gonzales7 @ 2012.07.14. 23:48)
ez a film nem túl jó feldolgozása a képregénynek!
de mint film ISZONYAT jóóóóóóó! meghajolo.gif  meghajolo.gif 
ezt a filmet akárhányszor megtudnám nézni!! meghajolo.gif 
az angyalok eszméletlen jól és szépen vannak benne megcsinálva csak azt sajnálom hogy végén Lucifernek nincs szárnya azért kár! sad.gif 
de imádom ezt a filmet! meghajolo.gif 
Constantine-A démonvadász
10/10

Ez a film nálam is 10/10 az egyik kedvencem beer.gif igen hát eltért de szerintem Keanu eszméletlen volt benne biggrin.gif blush.gif az angyal szépen ki volt dolgozva az egész történet megállta a helyét nem volt unalmas. Az egyik kedven jelenetem benne amikor a végén Lu fogja Keanu lábát húzza és Isten meg nem engedi őt biggrin.gif plusz amikor száll fel a mennyországba és utoljára még bemutat neki rohog.gif a végén a kisfilm is jó volt biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2012. július 15. 19:29 #65
- törölt felhasználó -    
egy kicsit bekattantam a hétvégén és megnéztem újra egy pár régebbi képregény filmet is:

Fantasztikus négyes 1-2 korábban egyszer egyszer láttam mindkettőt!
háááá azt kell hogy mondjam tökjó szórakoztam mindkét filmen.
az első részel igazán két probléma van lehetne benne több akció és a Lény-t CGI-vel kellett volna megcsinálni!
amúgy át kell értékelnem a rossz casting megjegyzésemet is szerintem eszméletlen jól sikerült a casting!!kifogástalan! meghajolo.gif
lehet tévedek de szerintem ennél jobban nem lehet megcsinálni a Fantasztikus négyest!szerintem!pardon.gif
a Lény kinézete és a kevés akció miatt 7/10

nahh a második rész szerintem ez is jól sikerült de a Lény még mindig egy oriási szivacs ember és háááá Galactus hááááá ezt nem tudom hogy gondolták hogy Galactus egy árnyék és egy örvényszerű felhő! sad.gif rolleyes.gif iszonyat csalódás volt a vége még most is! sad.gif emlékszem amikor moziban néztem azt vártam hogy mikor fog lenyúlni a hatalmas kezével a felhők közül és lapít össze egy épületet de semmi!
Silver surfer bitang jól megvolt csinálva meg úgy az egész filmmel sem volt semmi probléma a fentiektől eltekintve!szerintem!szórakoztató látványos ennyi:pardon:a második rész az egy olyan 6/10
szóvak nem kell ide reboot jöjjön a harmadik rész! biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Clélia
2012. július 15. 19:36 #66
- törölt felhasználó -    
én nagyon vártam valami ilyesmi jelenetet! w00t.gif meghajolo.gif
Galactus nagy haverom a srác! meghajolo.gif a legbadass-ebb marvel gonosz nincs coolabb! meghajolo.gif
2012. július 15. 19:42 #67
- törölt felhasználó -    
Idézet (gonzales7 @ 2012.07.15. 19:29)
egy kicsit bekattantam a hétvégén és megnéztem újra egy pár régebbi képregény filmet is:
Fantasztikus négyes 1-2 korábban egyszer egyszer láttam mindkettőt!
háááá azt kell hogy mondjam tökjó szórakoztam mindkét filmen.
az első részel igazán két probléma van lehetne benne több akció és a Lény-t CGI-vel kellett volna megcsinálni!
amúgy át kell értékelnem a rossz casting megjegyzésemet is szerintem eszméletlen jól sikerült a casting!!kifogástalan! meghajolo.gif 
lehet tévedek de szerintem ennél jobban nem lehet megcsinálni a Fantasztikus négyest!szerintem!pardon.gif
a Lény kinézete és a kevés akció miatt 7/10
nahh a második rész szerintem ez is jól sikerült de a Lény még mindig egy oriási szivacs ember és háááá Galactus hááááá ezt nem tudom hogy gondolták hogy Galactus egy árnyék és egy örvényszerű felhő! sad.gif  rolleyes.gif iszonyat csalódás volt a vége még most is! sad.gif emlékszem amikor moziban néztem azt vártam hogy mikor fog lenyúlni a hatalmas kezével a felhők közül és lapít össze egy épületet de semmi!
Silver surfer bitang jól megvolt csinálva meg úgy az egész filmmel sem volt semmi probléma a fentiektől eltekintve!szerintem!szórakoztató látványos ennyi:pardon:a második rész az egy olyan 6/10
szóvak nem kell ide reboot jöjjön a harmadik rész! biggrin.gif

Szerintem viszont jobbra is megcsinálhatták volna. Az biztos több akció imán elfért volna benne. A szereplőkkel még mindig hadilábon állok pardon.gif A szörfös 10/10 laugh.gif csak pozitívumot tudok mondani rá biggrin.gif laugh.gif A lény sokkal letisztultabb, mint a képregényben olyan mintha neki estek volna smirglivel és attól lett ilyen "tiszta" a felszíne blink.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2012. július 15. 19:48 #68
- törölt felhasználó -    
Idézet (Clélia @ 2012.07.15. 19:42)
Szerintem viszont jobbra is megcsinálhatták volna. Az biztos több akció imán elfért volna benne. A szereplőkkel még mindig hadilábon állok  pardon.gif A szörfös 10/10  laugh.gif csak pozitívumot tudok mondani rá biggrin.gif  laugh.gif A lény sokkal letisztultabb, mint a képregényben olyan mintha neki estek volna smirglivel és attól lett ilyen "tiszta" a felszíne  blink.gif


igen mindenképp CGI-vel kellett volna megcsinálni a Lényt!
de szerintem elég tisztességes adaptáció rengeteg utalás volt bennük a képregényekre pl.tök jó volt hogy belerakták vak színes bőrű lányt is aki Ben-el van!
lehet hogy neked van igazad és lenne még szufla az F4 franchise-ban ha esetleg jobb rendező és valamivel jobb forgatókönyv lenne hozzá!
nem tudom de én nem csinálnék reboot-ot feleslegesnek érzem! pardon.gif

Galactust viszont belepakolnám a Bosszúállók 3-ik részébe mindenképp!
szétszedné a mozivásznat az a karakter!
1 felhasználónak tetszik: Clélia
2012. július 15. 20:01 #69
- törölt felhasználó -    
Idézet (gonzales7 @ 2012.07.15. 19:48)
igen mindenképp CGI-vel kellett volna megcsinálni a Lényt!
de szerintem elég tisztességes adaptáció rengeteg utalás volt bennük a képregényekre pl.tök jó volt hogy belerakták vak színes bőrű lányt is aki Ben-el van!
lehet hogy neked van igazad és lenne még szufla az F4 franchise-ban ha esetleg jobb rendező és valamivel jobb forgatókönyv lenne hozzá!
nem tudom de én nem csinálnék reboot-ot feleslegesnek érzem! pardon.gif
Galactust viszont belepakolnám a Bosszúállók 3-ik részébe mindenképp!
szétszedné a mozivásznat az a karakter!

Meglepne ha "vissza térne" persze már várom a Bosszúállók 2-t, meg az Amerika Kapitány második részét, ennyi idő után mihez kezd majd magával ? huh.gif Viszont arra sem a selyemfiú Chris Evnas kellett volna nem egy fiatal pasi Steven bőven tapossa már a 30-at.és ahogy megcsinálták , hogy olyan vékony legyen az valami katasztrófa volt amikor először megláttam csak fogtam a fejemet és azt mondtam NANEE shout.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2012. július 15. 20:05 #70
- törölt felhasználó -    
hááá de most komolyan nézzétek meg ezt a fazont!! w00t.gif
azt a filmet amibe őt így belerakják nahh azt a filmet fogom először megnézni 3D-ben 3D imaxben 4D-ben 5D-ben 6D-ben 7D-ben stb stb. rohog.gif rohog.gif jöhetnek itt nekem Pókemberekkel meg Avatarral meg Prométeusszal stb.
Galactus nahhh ő igen miatta be megyek a 3D moziba addig soha! biggrin.gif
meghajolo.gif meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Clélia
2012. július 15. 20:10 #71
- törölt felhasználó -    
Idézet (Clélia @ 2012.07.15. 20:01)
Meglepne ha "vissza térne" persze már várom a Bosszúállók 2-t, meg az Amerika Kapitány második részét, ennyi idő után mihez kezd majd magával ?  huh.gif Viszont arra sem a selyemfiú Chris Evnas  kellett volna nem egy fiatal pasi Steven bőven tapossa már a 30-at.és ahogy megcsinálták , hogy olyan vékony legyen az valami katasztrófa volt amikor először megláttam csak fogtam a fejemet és azt mondtam NANEE  shout.gif


én nagyon ellene voltam Evans-nek főleg azért háá emberek hááá ő Johnny Storm háááá hogy lesz így belőle Steve Rogers??? rolleyes.gif háá hogy képzelik ezt???
de mindenhol leoltattak hogy hallgassak már el! biggrin.gif
én az első kiszemeltnek örültem a legjobban Matthew McConaughey-nak! meghajolo.gif neki nagyon jól állt volna Kapitány szerepe!
de jó volt az Amerika kapitány film nekem tetszett! biggrin.gif

mondjuk Thor-al teljesen más volt a helyzet amikor megláttam az első képet Hemsworth-ről hááá egyből mondtam nahhh ez igen ő THOR bazzz! meghajolo.gif meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Clélia
2012. július 15. 20:33 #72
- törölt felhasználó -    
Idézet (gonzales7 @ 2012.07.15. 20:10)
én nagyon ellene voltam Evans-nek főleg azért háá emberek hááá ő Johnny Storm háááá hogy lesz így belőle Steve Rogers??? rolleyes.gif háá hogy képzelik ezt???
de mindenhol leoltattak hogy hallgassak már el! biggrin.gif 
én az első kiszemeltnek örültem a legjobban Matthew McConaughey-nak! meghajolo.gif neki nagyon jól állt volna Kapitány szerepe!
de jó volt az Amerika kapitány film nekem tetszett! biggrin.gif
mondjuk Thor-al teljesen más volt a helyzet amikor megláttam az első képet Hemsworth-ről hááá egyből mondtam nahhh ez igen ő THOR bazzz! meghajolo.gif  meghajolo.gif

Matthew McConaughey ? rohog.gif naneee
A Thor film nagyon bejött és szeretem amikor utalások vannak pl a következő filmre vagy éppen egy másik Marvel szereplőre egy másik filmből biggrin.gif mint amikor hárman ülnek fent az épület tetején ( Thor film) Natalie Portman, Stellan Skarsgard meg egy másik csaj és Stellan mondja hogy ismert egy tudóst a gamma sugárzás út törője volt de felbukkant a SHIELD és eltűnt. Nem más mint Bruce Banner az illető biggrin.gif plusz amikor a Hihetetlen Hulk legvégén mutatják a kis filmet amikor leakarja lőni magát Bruce de Hulk megakadályozza dühében ordít egyett leomlik a jégfal és látni ahogy tör fel a jég, hogy ott van befagyva Amerika Kapitány biggrin.gif plusz még a Hulk 2-ben benne van Tony Stark is a végén amikor bemegy a bárba oda megy a pulthoz Ross tábornokhoz... itt utaltak a Vas Ember 2-re biggrin.gif meg a Bosszúállókra is biggrin.gif és megint a Hulk 2-ben vagyis az elején megint utalnak Tony Stark-ra vagyis a Vas Emberre amikor menke a képsorok Start dokumentumokat látni biggrin.gif Dee ezen a képen vajon tényleg utalni akarta a Thor filmre is vagy ez csak egy hiba lenne ? biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2012. július 15. 23:34 #73
- törölt felhasználó -    
Idézet (Clélia @ 2012.07.15. 20:33)
Matthew McConaughey ?  rohog.gif naneee 
A Thor film nagyon bejött és szeretem amikor utalások vannak pl a következő filmre vagy éppen egy másik Marvel szereplőre egy másik filmből biggrin.gif mint amikor hárman ülnek fent az épület tetején ( Thor film) Natalie Portman, Stellan Skarsgard meg egy másik csaj és Stellan mondja hogy ismert egy tudóst a gamma sugárzás út törője volt de felbukkant a SHIELD és eltűnt. Nem más mint Bruce Banner az illető biggrin.gif plusz amikor a Hihetetlen Hulk legvégén mutatják a kis filmet amikor leakarja lőni magát Bruce de Hulk megakadályozza dühében ordít egyett leomlik a jégfal és látni ahogy tör fel a jég, hogy ott van befagyva Amerika Kapitány biggrin.gif plusz még a Hulk 2-ben benne van Tony Stark is a végén amikor bemegy a bárba oda megy a pulthoz Ross tábornokhoz... itt utaltak a Vas Ember 2-re biggrin.gif  meg a Bosszúállókra is biggrin.gif és megint a Hulk 2-ben vagyis az elején megint utalnak Tony Stark-ra vagyis a Vas Emberre amikor menke a képsorok Start dokumentumokat látni biggrin.gif Dee ezen a képen vajon tényleg utalni akarta a Thor filmre is vagy ez csak egy hiba lenne ? biggrin.gif


igen erre már más is felhívta figyelmem hogy ott van Thor a viharban! biggrin.gif
hháá nem tudom szerintem csak hiba és véletlen! biggrin.gif
2012. július 15. 23:38 #74
- törölt felhasználó -    
készülőben lévő Marvel projektek!
1 felhasználónak tetszik: Clélia
2012. július 16. 03:53 #75
- törölt felhasználó -    
Szép jó napot nektek! beer.gif Apukám rengeteg képregényt gyűjtött,több dobozzal van neki.Párat el is olvastam,pl Batmant és Garfieldot is laugh.gif de a kedvencem a klasszikus Holló,ha valakit érdekel itt elolvashatja az első 2 kötetet magyarul,de ajánlom a filmet is,de csak is az első részt!
http://halozsak.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=1212&Itemid=80
3 felhasználónak tetszik: Christo, Clélia, gonzales7
2012. július 16. 10:01 #76
- törölt felhasználó -    
Idézet (gonzales7 @ 2012.07.15. 23:38)
készülőben lévő Marvel projektek!

Remélem azért még a Hulk-nak is csinálnak 3. részt persze Edward-al nem pedig Raffaelloval furesz.gif cool.gif Jó lenne ha a 3. rész arról szólna hogy elszabadul és szét veri a várost vagy hasonló biggrin.gif blush.gif http://hulk-wallpapers.info/wp-content/uploads/wallpapers/Hulk-In-City-Streets-Widescreen-Wallpaper.jpg Enyhén megszerkesztett kép de kit izgat? pardon.gif akkor is az egyik legjobb beer.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2012. július 16. 10:02 #77
- törölt felhasználó -    
Már leszoktam a képregényekről. Pár éve még olvasgattam ilyesmiket, meg mangákat is, de már nem érdekelnek.
2012. július 16. 10:14 #78
- törölt felhasználó -    
Idézet (Clélia @ 2012.07.16. 10:01)
Remélem azért még a Hulk-nak is csinálnak 3. részt persze Edward-al nem pedig Raffaelloval  furesz.gif  cool.gif Jó lenne ha a 3. rész arról szólna hogy elszabadul és szét veri a várost vagy hasonló biggrin.gif  blush.gif http://hulk-wallpapers.info/wp-content/uploads/wallpapers/Hulk-In-City-Streets-Widescreen-Wallpaper.jpg Enyhén megszerkesztett kép de kit izgat?  pardon.gif akkor is az egyik legjobb  beer.gif


én úgy tudom hogy Ruffalo még többször átfog változni Hulk-á!
Edward Nortonnal nem terveznek további Marvel filmeket! a Hihetetlen Hulk forgatása alatt csúnyán összeveszett a stábbal és az alkotókkal is!
a harmadik részben jó lenne ha megjelenne Amazon is! biggrin.gif meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Clélia
2012. július 16. 10:14 #79
- törölt felhasználó -    
Viszont a Hulk 1-ben amikor Bruce a házban van Talbot beszélni akar vele, felhúzza Banner idegeit átalakul és ahogy egyre jobban dühösebb lesz úgy a magassága is nő.. Ez nem igaz amikor Hulk dühös lesz a magassága nem nő, csak egyre jobban erősebb lesz, semmi növekedésnek nem indul meg .. Ami még vitatott az a gatya amit nem tudom milyen anyagból csináltak de eszméletlen ahogy nő vele együtt biggrin.gif Melyik Hipermarket-ben vásárolta? biggrin.gif Ritka rugalmas anyag rohog.gif Legalább lenne az mint az F4-ben hogy a ruha alkalmazkodik a viselő igényeihez pl mint Benéhez biggrin.gif össze kellett volna dobni egy ilyen gatyát amit ugyan olyan sugárzásnak tennék ki mint az ő ruháikat és meg lenne oldva a gatya probléma beach.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2012. július 16. 10:23 #80
- törölt felhasználó -    
Idézet (Clélia @ 2012.07.16. 10:14)
Viszont a Hulk 1-ben amikor Bruce a házban van Talbot beszélni akar vele, felhúzza Banner idegeit átalakul és ahogy egyre jobban dühösebb lesz úgy a magassága is nő.. Ez nem igaz amikor Hulk dühös lesz a magassága nem nő, csak egyre jobban erősebb lesz, semmi növekedésnek nem indul meg .. Ami még vitatott az a gatya amit nem tudom milyen anyagból csináltak de eszméletlen ahogy nő vele együtt biggrin.gif Melyik Hipermarket-ben vásárolta? biggrin.gif Ritka rugalmas anyag  rohog.gif Legalább lenne az mint az F4-ben hogy a ruha alkalmazkodik a viselő igényeihez pl mint Benéhez biggrin.gif össze kellett volna dobni egy ilyen gatyát amit ugyan olyan sugárzásnak tennék ki mint az ő ruháikat és meg lenne oldva a gatya probléma  beach.gif


őő hááá Hulk ahogy sérül illetve minél több sérülést szed be képes felhasználni ezeket a sérüléseket és ettől ahogy mondod erősebb lesz de a test méretei is megnőnek ez egy képesség nála még a Marvel ultimate alliance 2 Xbox játékban is van egy ilyen képessége hogy a sok bunyótól kapsz egy különleges képességet hogy Hulk kétszer-háromszor akkorára nő mint amilyen valójában és az erje is ezzel párhuzamosan nő!
igen a Hulk 1-ben van egy két furcsa jelenet de nekem az a film nagyon bejött szerintem a legbrutálabb ahogy a Hulk kinéz benne háá mekkora már???Atyaég!király!! biggrin.gif
meg amikor Bruce áll a párás tükör előtt és aztán ..! w00t.gif w00t.gif
1 felhasználónak tetszik: Clélia
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!