OFFTopic VI.
2010. november 25. 23:44
#1
Folytatás innen.
22 felhasználónak tetszik:
mano2,
cintia0023,
Effy,
Sweet Dreams,
Ditty,
Lady Suzy,
dave095,
rebecca,
twilightgirl0910,
Karina197,
Beba13,
Lolla,
saccuss,
EszterLondon,
mystar,
boszikaa97,
HanaS,
nvirág,
Sourire,
Borbély Miranda,
TVDfan_,
Vanessa01
2010. november 25. 23:44
#3
off topic 6
2010. november 25. 23:45
#4
|
|
cintia0023everybody needs a little poison ivy |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.01.24. Hozzászólás: 6399 Csatolások: 1056 Azonosító: 85065 offline
|
Ez hirtelen jött, de megérte fenn maradni.
szerk: Ide is berakom...
HALLGASD TE IS!
szerk: Ide is berakom...
HALLGASD TE IS!
2010. november 25. 23:45
#5
|
|
mano2Totya™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.03.26. Hozzászólás: 2606 Csatolások: 20 Azonosító: 26245 offline
|
Idézet (gertii @ 2010.11.25. 23:44)
off topic 6

Bizony, az előbb végeztük ki az ötöt, ami egészen pontosan 1003 oldalt élt meg. Béke posztjaira!
Idézet (cintia0023 @ 2010.11.25. 23:45)
Ez hirtelen jött, de megérte fenn maradni.
szerk: Ide is berakom...
HALLGASD TE IS!
szerk: Ide is berakom...
HALLGASD TE IS!
Kár, hogy a mai világ karácsonyi hangulata már közel sincs ehhez...
1 felhasználónak tetszik:
cintia0023
2010. november 25. 23:47
#7
Idézet (mano2 @ 2010.11.25. 23:45)
Bizony, az előbb végeztük ki az ötöt, ami egészen pontosan 1003 oldalt élt meg. Béke posztjaira!
Kár, hogy a mai világ karácsonyi hangulata már közel sincs ehhez...
Kár, hogy a mai világ karácsonyi hangulata már közel sincs ehhez...
Meg az egész világ megváltozott sajnos.
2010. november 25. 23:48
#8
|
|
cintia0023everybody needs a little poison ivy |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.01.24. Hozzászólás: 6399 Csatolások: 1056 Azonosító: 85065 offline
|
Idézet (mano2 @ 2010.11.25. 23:45)
Bizony, az előbb végeztük ki az ötöt, ami egészen pontosan 1003 oldalt élt meg. Béke posztjaira!
Kár, hogy a mai világ karácsonyi hangulata már közel sincs ehhez...
Kár, hogy a mai világ karácsonyi hangulata már közel sincs ehhez...
Ciki vagy sem, a Wham! szerintem kifejezetten jó számokat játszik.
1 felhasználónak tetszik:
Effy
2010. november 25. 23:49
#9
|
|
mano2Totya™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.03.26. Hozzászólás: 2606 Csatolások: 20 Azonosító: 26245 offline
|
Idézet (Effy @ 2010.11.25. 23:47)
Meg az egész világ megváltozott sajnos.
Meg... sajnos.
Viszont az előbbi kijelentésedre válaszolva, téged is szeretlek, tehát semmi okod a féltékenységre.
Idézet (cintia0023 @ 2010.11.25. 23:48)
Ciki vagy sem, a Wham! szerintem kifejezetten jó számokat játszik. 
Hangulatosak. Jaja.
2010. november 25. 23:50
#11
|
|
cintia0023everybody needs a little poison ivy |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.01.24. Hozzászólás: 6399 Csatolások: 1056 Azonosító: 85065 offline
|
Idézet (mano2 @ 2010.11.25. 23:49)
Meg... sajnos.
Viszont az előbbi kijelentésedre válaszolva, téged is szeretlek, tehát semmi okod a féltékenységre.
Hangulatosak. Jaja.
Viszont az előbbi kijelentésedre válaszolva, téged is szeretlek, tehát semmi okod a féltékenységre.
Hangulatosak. Jaja.
Vagyis csak játszott.
2010. november 25. 23:52
#12
Basszus annyira karácsonyos hangulatom lett.. Legszívesebben most kimennék jól felöltözve hógolyózni, hóangyalkát csinálni és futni a hóban, ami ropog a talpad alatt a kivilágított utcákon
Kár hogy még nincs hó
2010. november 25. 23:53
#13
|
|
mano2Totya™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.03.26. Hozzászólás: 2606 Csatolások: 20 Azonosító: 26245 offline
|
Idézet (Effy @ 2010.11.25. 23:52)
Basszus annyira karácsonyos hangulatom lett.. Legszívesebben most kimennék jól felöltözve hógolyózni, hóangyalkát csinálni és futni a hóban, ami ropog a talpad alatt a kivilágított utcákon
Kár hogy még nincs hó 
Legjobb! Nincs is ettől jobb, én is imádom!
2010. november 25. 23:54
#15
|
|
cintia0023everybody needs a little poison ivy |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.01.24. Hozzászólás: 6399 Csatolások: 1056 Azonosító: 85065 offline
|
Idézet (Effy @ 2010.11.25. 23:52)
Basszus annyira karácsonyos hangulatom lett.. Legszívesebben most kimennék jól felöltözve hógolyózni, hóangyalkát csinálni és futni a hóban, ami ropog a talpad alatt a kivilágított utcákon
Kár hogy még nincs hó 
Annyira imádok este (vagy akár éjjel) hóban sétálni. Eszméletlen jó!
Most veszem észre, hogy már csak 5 hsz, és 1500
2010. november 25. 23:56
#17
Idézet (mano2 @ 2010.11.25. 23:53)
Legjobb! Nincs is ettől jobb, én is imádom!

Igen.. érdekes én eddig mindig nyár-párti voltam, de mostanában megimádtam a telet
2010. november 25. 23:57
#18
Idézet (cintia0023 @ 2010.11.25. 23:54)
Annyira imádok este (vagy akár éjjel) hóban sétálni. Eszméletlen jó!
Most veszem észre, hogy már csak 5 hsz, és 1500
Most veszem észre, hogy már csak 5 hsz, és 1500
És annyira gyönyörű ilyenkor minden
Grat
2010. november 25. 23:57
#19
|
|
cintia0023everybody needs a little poison ivy |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.01.24. Hozzászólás: 6399 Csatolások: 1056 Azonosító: 85065 offline
|
Idézet (Effy @ 2010.11.25. 23:56)
Igen.. érdekes én eddig mindig nyár-párti voltam, de mostanában megimádtam a telet
És az a hangulat.. Karácsonykor az egész család összeül nálunk és egész nap beszélgetünk, társasozunk, régi emlékeket idézünk fel.. közben nézzük a gyönyörű karácsonyfát, érezzük az illatát.. jajj

Wháá, ezt én is de szeretem!
A karácsonynál nincs szebb ünnep.
2010. november 25. 23:58
#20
|
|
mano2Totya™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.03.26. Hozzászólás: 2606 Csatolások: 20 Azonosító: 26245 offline
|
Idézet (Effy @ 2010.11.25. 23:56)
Igen.. érdekes én eddig mindig nyár-párti voltam, de mostanában megimádtam a telet
És az a hangulat.. Karácsonykor az egész család összeül nálunk és egész nap beszélgetünk, társasozunk, régi emlékeket idézünk fel.. közben nézzük a gyönyörű karácsonyfát, érezzük az illatát.. jajj

Minden karácsonynak így kellene telnie és erről kellene szólnia.
1 felhasználónak tetszik:
Effy
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


offline