OFFTopic VI.
2010. november 26. 12:46
#162
Idézet (Ditty @ 2010.11.26. 12:44)
Köszönöm Effy a tanácsot,betartom,hiszen MSN-en is utálom az ilyen óvodás stílusú,cucski-mukcsi kérdéseket 
Na az jó. Én hányingert kapok tőlük
2010. november 26. 12:47
#163
Idézet (agii7 @ 2010.11.26. 12:45)
ki várja már a téli szünetet?

ÉÉÉÉÉÉN!
Szia Suzy^^
2010. november 26. 12:49
#165
Idézet (Ditty @ 2010.11.26. 12:48)
Ééééén nagyon
Holnap lehet,hogy 5-10 centis hó lesz,nekem való! 
Hol laksz?
Én szombathelyen, és valószínűleg jövőhéten már esni fog itt a hó
2010. november 26. 12:53
#166
Idézet (agii7 @ 2010.11.26. 12:49)
Hol laksz?
Én szombathelyen, és valószínűleg jövőhéten már esni fog itt a hó
Én szombathelyen, és valószínűleg jövőhéten már esni fog itt a hó
Én Veszprémben,most felhők is vannak,de süt a nap.
2010. november 26. 12:55
#167
Idézet (Ditty @ 2010.11.26. 12:53)
Én Veszprémben,most felhők is vannak,de süt a nap.
Nálunk ma elég borús az ég.
Ma hány órátok volt?
2010. november 26. 12:57
#168
Idézet (agii7 @ 2010.11.26. 12:55)
Nálunk ma elég borús az ég.
Ma hány órátok volt?
Ma hány órátok volt?
4 Neked?
2010. november 26. 12:59
#169
Idézet (Effy @ 2010.11.26. 12:57)
4 Neked?
Amúgy nálunk süt a nap 
nekem is 4
egész órán írtunk töriből, és betelt 4 A/5-ös oldal 5 feladattól
2010. november 26. 13:02
#172
Idézet (agii7 @ 2010.11.26. 12:59)
nekem is 4
egész órán írtunk töriből, és betelt 4 A/5-ös oldal 5 feladattól
egész órán írtunk töriből, és betelt 4 A/5-ös oldal 5 feladattól
Az igen
2010. november 26. 13:03
#173
Idézet (cassiecica @ 2010.11.26. 13:02)
more

Te már megint lógsz vagy mi ez a korai érkezés?
2010. november 26. 13:04
#174
Idézet (Effy @ 2010.11.26. 13:02)
Az igen
Én utálom a törit
Amúgy 9-es vagyok. te?
én is utálom a hosszú leckék miatt, meg amiatt is mert unalmas
én 8-adikos vagyok
2010. november 26. 13:05
#175
Idézet (agii7 @ 2010.11.26. 13:04)
én is utálom a hosszú leckék miatt, meg amiatt is mert unalmas
én 8-adikos vagyok
én 8-adikos vagyok
De ha 97-es vagy akkor hogy lehetsz 8-os?
2010. november 26. 13:07
#176
Idézet (Effy @ 2010.11.26. 13:05)
De ha 97-es vagy akkor hogy lehetsz 8-os? 
az oviban szintfelmérésem megállapították, h az eszemmel akár 5 évesen is mehettem volna suliba
amúgy egy csomó 97-es osztálytársam van
én vagyok a legfiatalabb az évfolyamon, és a legjobb tanuló
1 felhasználónak tetszik:
mano2
2010. november 26. 13:07
#177
Idézet (agii7 @ 2010.11.26. 12:45)
ki várja már a téli szünetet?

várnám én, ha lenne olyan...
2010. november 26. 13:08
#178
Idézet (agii7 @ 2010.11.26. 12:55)
Nálunk ma elég borús az ég.
Ma hány órátok volt?
Ma hány órátok volt?
Nekem 4,de anyámat megvártam,mert neki még volt egy 5.technika órája.
2010. november 26. 13:09
#180
áá rám senki nem reagál
na asszem megyek az én tehetségkutatomba
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


offline