nOmiee ma feltétlen megnézem
OFFTopic VI.
2010. december 12. 10:46
#9162
|
|
dave095 |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 09.12.15. Hozzászólás: 7183 Csatolások: 83636 Azonosító: 114760 offline
|
Unatkozom. Lassan neki kéne állnom angolt tanulmi, mert megint feladott egy jó hosszú szöveget, amiből elvileg tegnap, SZOMBATON!!
kellett volna felelnünk, de senki nem tanulta meg. F*szom kivan már vele. Nem lehet ezt megtanulni egy nap alatt.
1 felhasználónak tetszik:
bellsiam
2010. december 12. 10:48
#9164
Idézet (TVDfan_ @ 2010.12.12. 10:41)
Naa Rileah...tutsz még történetet, vagy ha voltatok éjszakázni akkor meik oldalon méséltél történeteket, mert viszanézem... 
Nem éjszakáztam, mert itt aludt a barátnőm, és elfoglalta a laptopot
2010. december 12. 10:50
#9166
|
|
TVDfan_The First Ŧσrbєร Doρρeℓgängεr™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.04. Hozzászólás: 2545 Csatolások: 172 Azonosító: 137894 offline
|
Idézet (Rileah @ 2010.12.12. 10:48)
Nem éjszakáztam, mert itt aludt a barátnőm, és elfoglalta a laptopot 
Nálam is így van...megjön,és jaaj van laptopod, mondom: igen mint ahogyan multkór is volt.(és ahogyan akkor is meglepődtél)
2010. december 12. 10:52
#9167
|
|
TVDfan_The First Ŧσrbєร Doρρeℓgängεr™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.04. Hozzászólás: 2545 Csatolások: 172 Azonosító: 137894 offline
|
Idézet (Candies @ 2010.12.12. 10:50)
Úristen belenéztem nOmiee poénfeliratos TVD részébe

Én is, nagyon jóóóóóóóóóóóóó!!
nOmiee, köszönjük ezt az aranyérrel gazdag szöveget !!
2010. december 12. 11:09
#9170
Idézet (bellsiam @ 2010.12.12. 09:44)
Nekem már csak öt nap van a suliból, szóval innentől kezdve mindent lesz*rok.

De nekem belőle holnap tz, és ezen múlik, hogy megbukok vagy sem.
Idézet (bellsiam @ 2010.12.12. 10:16)
Én még itt ülök egy szál pizsamába. Ki van még így ezzel?

Én hétvégén egész nap abba vagyok.
2010. december 12. 11:26
#9174
|
|
nvirágMadhatter |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.25. Hozzászólás: 1846 Csatolások: 71 Azonosító: 131928 offline
|
Sziasztok!!! Jó reggelt mindenkinek
1 felhasználónak tetszik:
Sweet Dreams
2010. december 12. 11:27
#9175
Idézet (cassiecica @ 2010.12.12. 11:15)
Egy 12 éves fiú vagyok aki imádja a zenét
ezt átirnám
Egy 12 éves kisfiu vagyok aki imádja Zsüdit,Effyt és Bibicsibit
biztos örülnének neki 
ezt átirnám
Egy 12 éves kisfiu vagyok aki imádja Zsüdit,Effyt és Bibicsibit
AZ BIZTOS XĐ
Amugy csak reggelizni vótam
2010. december 12. 11:30
#9177
http://starity.hu/forum/topik/199476-dumcsi-topik-iii/oldal/442/#p1379325
xĐ
de értelmes témák folynak ezen az oldalon...
xĐ
de értelmes témák folynak ezen az oldalon...
2010. december 12. 11:35
#9180
Idézet (nvirág @ 2010.12.12. 11:33)
ja oké akkor nem vagyok annyira nagyon hülye
szülinapod van??? (volt)
majd csak január 26.-án
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


offline