„Veca kiesése egy generáció tragédiája”
2010. december 13. 15:06
#22
Nekem az első csillagszületikben nagyon szimpatikus volt, most viszont ellenszenves. Persze szerintem is benn kéne lennie a döntőben, hiszen hangilag nagyon ott van.
Mindenesetre nagyon remélem, hogy a verseny végén itt is nyilvánosságra hozzák, hogy meylik este mi volt a nézői szavazatok eloszlása. Van egy olyan érzésem, hogy Veca kapta általában a legtöbb szavazatot és valószínűleg a lista tartogat egyéb meglepetéseket.
Mindenesetre nagyon remélem, hogy a verseny végén itt is nyilvánosságra hozzák, hogy meylik este mi volt a nézői szavazatok eloszlása. Van egy olyan érzésem, hogy Veca kapta általában a legtöbb szavazatot és valószínűleg a lista tartogat egyéb meglepetéseket.
1 felhasználónak tetszik:
Dancsy
2010. december 13. 15:24
#29
|
|
MenőManóMenü |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.12. Hozzászólás: 562 Csatolások: 18 Azonosító: 124874 offline
|
4őjük közül Vecának volt a legjobb hangja.. és siralmasnak tartom hogy a két legjobb párbajozott. már nem azért hogy bántsam Norbit... de Norbi borzalmas volt a hétvégén!!!! :/
Nicolas hangját meg sokszor erőlködősnek érzem..
de ez csak az én véleményem
Nicolas hangját meg sokszor erőlködősnek érzem..
de ez csak az én véleményem
2010. december 13. 15:43
#35
|
|
Zenefanatikus |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.28. Hozzászólás: 506 Csatolások: 23 Azonosító: 139753 offline
|
egyetértek vele
ő volt a legjobb az X-faktorba
nélküle egy semmi lett számomra az X-faktor
2010. december 13. 15:44
#37
|
|
nemááár |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.03. Hozzászólás: 832 Csatolások: 18 Azonosító: 140026 offline
|
Lehet felháborodni, hogy kiesett, de mégis csak a közönség szavazat alapján esett ki.
Lehet most néhány embernek nem tetszik a végeredmény, de valamiért mégsem szavaztak rá annyian, hogy ő jusson tovább.
A többségnek nem ő tetszett. Ennyi.
Lehet most néhány embernek nem tetszik a végeredmény, de valamiért mégsem szavaztak rá annyian, hogy ő jusson tovább.
A többségnek nem ő tetszett. Ennyi.
2010. december 13. 15:44
#38
|
|
MissDisneyLadyvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.10.04. Hozzászólás: 165 Csatolások: 0 Azonosító: 135652 offline
|
2010. december 13. 15:47
#39
Engem nagyon megrázot dekomolyan.én nem iagzán voltam oda a hangjáért,de nem gondoltam volna hogy pont ő esik ki.mert a személyiségét nagyon szerettem.olyan kedves éés közvetlen csajsz volt.a hangja nem tetszett mint már mondtam,deén nagoyn kedveltem vecát.
2010. december 13. 15:55
#40
Tökre igaza van... nekem Veca nem volt szimpatikus, de tehetségesebb, mint Vastag Csaba.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


offline


