Elképesztő olvasottságot produkált a Barbibébi című könyv szerzőjének, Lakatos Leventének blogja. A fiatal újságíró Janicsák Veca kiesése kapcsán írt megrendítő postot, melyet eddig több mint 65 ezren olvastak.
A teljes cikkhez kattints ide!
„Veca kiesése egy generáció tragédiája”
2010. december 13. 14:23
#1
|
|
feellikethefireúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.10.31. Hozzászólás: 2 Csatolások: 0 Azonosító: 137535 offline
|
2010. december 13. 14:29
#4
Szerintem Wolf Kati kiesése inkább tragédia. Veca is jó énekesnő, de Kati jobb és neki minden műfaj jól állt, minden meg volt benne, amit kerestek a műsorban.
2010. december 13. 14:34
#7
Kateblock: egyetértek, Wolf Katiban ugyanígy megvan mindez...
2010. december 13. 14:35
#8
|
|
Ellie Andrews*homo sensorium* |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 10.08.18. Hozzászólás: 6949 Csatolások: 3307 Azonosító: 133484 online
|
Én egyetértek vele. Mégpedig azért, mert nekem elég kevés női kedvencem van, azok is inkább az idősebb generációkból. A mai énekesnőket/színésznők többségét nem bírom, nem ütik meg azt a színvonalat, amit én elvárok. De Vecát egy az egyben imádtam. Elvarázsolt és borzasztóan csalódtam, hogy neki kellett távoznia a hétvégén. Viszont egyetértek Kate-tel is, mert Wolf Kati szintén ugyanezt képviselte számomra, mint amit Veca. Már az ő távozása megrengette minden hitemet abban, hogy ez a műsor nem egy megbundázott, előre leszervezett celebgyár!
2010. december 13. 14:38
#9
|
|
tironmanHQParadise. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.10.06. Hozzászólás: 1908 Csatolások: 774 Azonosító: 5 offline
|
A Veca igazából már a 2007es Csillag Születikben is nagyon jó énekhanggal rendelkezett, mégis hamar kiesett és el is lett feledve. Ebből a lányból hiányzik valami, valami X ahhoz hogy maradandó nyomott hagyjon a nézőkben! Egyszerűen úgy érzem valami nagyon hiányzik belőle...az áttütő egyéniség!
Anélkül véleményem szerint nem lehet érvényesülni egy olyan kis piacon sem mint MO. hiszen tucatjával vannak a jobbnál jobb hangú előadók. Remélem nem jelentkezik a Csillag Születikbe újra, inkább magában kellene keresgélnie még valamit.. vagy egy jó managert..
Anélkül véleményem szerint nem lehet érvényesülni egy olyan kis piacon sem mint MO. hiszen tucatjával vannak a jobbnál jobb hangú előadók. Remélem nem jelentkezik a Csillag Születikbe újra, inkább magában kellene keresgélnie még valamit.. vagy egy jó managert..
2010. december 13. 14:38
#10
Szerintem igaza van! Nagyon szerettem Vecát! Ő volt a kedvencem!
2010. december 13. 14:38
#11
nem tartom igaznak,hogy Veca kiesése egy generáció tragédiája volna ...
2010. december 13. 14:45
#12
|
|
PandaAlexXaεїз..εїз |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.28. Hozzászólás: 1919 Csatolások: 0 Azonosító: 125973 offline
|
hát igen, az!
mivel egyáltalán nem neki kellett voltna kiesnie.-.-
♥Veca♥
mivel egyáltalán nem neki kellett voltna kiesnie.-.-
♥Veca♥
2010. december 13. 14:55
#16
|
|
Picúr |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.12. Hozzászólás: 979 Csatolások: 0 Azonosító: 131086 offline
|
SZERINTEM KIRÁLY L. NORBINAK KELLETT VOLNA KIESNIE MERT NEKI ANNYIRA NINCS JÓ HANGJA. ELEINTE OKÉ VOLT NAGY TEHETSÉG,DE ITT MÁR CSAK JÓK MARADTAK ÉS MELLETTÜK Ő NAGYON GYENGÉNEK SZÁMÍT. EHHEZ KÉPEST VECA EGY NAGYON SZÉP JÓ HANGÚ ÉNEKESNŐ ÉS EGY IGAZI X-FAKTOR TÍPUS.EZ AZ EGÉSZ NAGYON NAGY SZEMÉTSÉG VOLT VELE SZEMBEN. Ő NYERHETETT VOLNA. NORBIT MÁR CSAK A RAJONGÓI ÉS ILDIKÓ JUTTATJA TOVÁBB.STAND UP COMEDYSNEK JÓ LENNE MERT VICCES AZ ELŐADÁS MÓDJA VAGY MIJE DE NINCS JÓ HANGA.
2010. december 13. 14:58
#18
|
|
xPrettyMilzúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.01. Hozzászólás: 80 Csatolások: 2 Azonosító: 137612 offline
|
Igaz.Nagyon tehetséges lány a Veca.De e a csávó ki?
:D
2010. december 13. 15:00
#20
Teljesen igaza van, Vecának a döntőben lett volna a helye
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Millie Bobby Brown a Stranger Things befejezése után folyamatosan kereste a volt kollégáit - kiderült, mitől rettegett
Millie Bobby Brown a Stranger Things befejezése után folyamatosan kereste a volt kollégáit - kiderült, mitől rettegett
10 évet töltött a sorozattal.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:

online
