Lola benned él
2010. december 16. 19:38
#85
A szám még tetszik egy kicsit is, de ez a videóklip... Lady Gaga, Májlika és Rihanna mix. De szánalmasan undorító a videóklip.
2010. december 19. 09:30
#87
|
Rita19960703új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.09.27. Hozzászólás: 92 Csatolások: 0 Azonosító: 135332 offline
|
Rebeca igazad van.De a többieknek már mindenki k***a aki egy kicsit szexisebb videóklippet készít?
2010. december 19. 19:06
#88
|
|
VampireGirL14új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.03. Hozzászólás: 17 Csatolások: 0 Azonosító: 137764 offline
|
Szerintem a szám az nem lett rossz, de a klipp egy kicsit...sokkk
2010. december 20. 17:43
#89
ősi ösztön támad fel xD a végén meg az a pasi: engedd el magad... nincs mitől félned xDxD azér' a szövege kicsit ... és milyen ronda volt már az a srác, hát... mentsetek ki... ilyen egyszerűen nincs hogy valaki ezzel égeti magát, amúgy gondolkoztatok már azon, hogy majd egyszer nagymama lesz és az unokáinak ezt fogja mutogatni hogy ilyen voltam nézzétek , ők meg csak
lesnek xD durva lesz, ja nem mert 2012 december 21-én bekövetkezik a világ vége xD
2010. december 27. 21:53
#90
|
|
gorellannaaúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.19. Hozzászólás: 35 Csatolások: 0 Azonosító: 139085 offline
|
nem tom... nekem nem igazán jön be... szerintem a ,,jókislány-imidzs" sokkal jobban illik hozzá...
2011. január 19. 15:36
#94
Én birom Lolát de ez azért túlzás!
Most jó stílust akar váltani és neki ez tetszik de mért kellet rögtön ilyen vadra csinálni?
Ez már ahelyett hogy menő lenni inkább SZÁNALMAS!
Most jó stílust akar váltani és neki ez tetszik de mért kellet rögtön ilyen vadra csinálni?
Ez már ahelyett hogy menő lenni inkább SZÁNALMAS!
2011. január 19. 18:03
#95
|
|
Zeliiúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.15. Hozzászólás: 6 Csatolások: 0 Azonosító: 143365 offline
|
szerintem szánalmas. régebben szerettem, mert valami eszméletlen aranyos csajszi volt, de mi lett vele? pf. jó persze,hogy ez mostanában a "divat",de azért nem örülök, h Lola is "ilyenné" vált.
viszont a szám ettől függetlenül nekem bejön.
viszont a szám ettől függetlenül nekem bejön.
2011. február 05. 12:07
#98
|
|
bogarka_95§Dreams.for.an.insomniac§ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.04.26. Hozzászólás: 1061 Csatolások: 2 Azonosító: 94215 offline
|
a szam tetszik,de a klipp :-o Lolat nem ilyennek kepzeltem...
2011. február 26. 11:04
#100
akárki,akármit mond,én imádom Lolát és ezt a dalát és a klipjét is
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


offline
0 felhasználónak tetszik:


