Az X-Faktor versenyzője, Vastag Csaba ismét megbetegedett. A döntőre lázasan, torokfájással készül.
A teljes cikkhez kattints ide!
Vastag Csaba megbetegedett
2010. december 15. 19:34
#3
|
|
Rap4ever8Queen of the Rap |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.08.02. Hozzászólás: 9535 Csatolások: 117944 Azonosító: 67956 offline
|
Nagyon remélem, hogy meggyógyul és a betegsége nem megy majd az előadás rovására. Szeretném, hogy ő nyerjen. Szegény tényleg nagyon balszerencsés. :S Ő a verseny legjobbja. Így, hogy Veca sajnos kiesett már mindenképp neki kell nyerni.
2010. december 15. 19:34
#4
Szegénykém,remélem szombatra meggyógyul!
Jobbulást Csabi!
2010. december 15. 19:39
#5
|
|
allycullenvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.10. Hozzászólás: 109 Csatolások: 0 Azonosító: 132984 offline
|
Istenem! Remélem te nyered meg Csabi, vagy Niko, mert ha nem, akkor nem is tudom mit teszek! Ne haggyuk a norbi-t nyerni PLS!
Bocs minden norbi rajongótól, de hangja nincs nagyon, na jó, van a maga módján.
Segítsük Csabit! <3
Bocs minden norbi rajongótól, de hangja nincs nagyon, na jó, van a maga módján.
Segítsük Csabit! <3
2010. december 15. 19:40
#6
|
|
Fruzsyka11Princess❤️ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.02. Hozzászólás: 1534 Csatolások: 530 Azonosító: 126243 offline
|
Szegény!
Remélem hamar meggyógyul!
ÁÁÁÁ most a testvéremnek is ez a baja!
Remélem hamar meggyógyul!
ÁÁÁÁ most a testvéremnek is ez a baja!
2010. december 15. 19:49
#11
|
|
SmileyCarolineúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.29. Hozzászólás: 32 Csatolások: 0 Azonosító: 139818 offline
|
gyors gyógyulást!!
2010. december 15. 19:49
#12
gyógyujjon meg!
emma56 már bocs de azér nem fognak másra szavazni :S
emma56 már bocs de azér nem fognak másra szavazni :S
2010. december 15. 19:50
#13
|
|
KataCullenAddicted to Pretty Little Liars ❤♡ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.11. Hozzászólás: 1456 Csatolások: 132 Azonosító: 124843 offline
|
Ó szegényke!!!
Remélem mielőbb meggyógyul!
2010. december 15. 19:53
#14
|
|
Fufubaba97visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.03. Hozzászólás: 416 Csatolások: 5 Azonosító: 137847 offline
|
Szegény téll nagyon szarul van.legalábbis mikor tegnap találkoztunk vele akk nagyon beteg volt. :/
gyógyulj csabi mert bent kell lenned a döntőben.
gyógyulj csabi mert bent kell lenned a döntőben.
2010. december 15. 19:55
#15
|
|
MileyCyrus13 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.04.25. Hozzászólás: 839 Csatolások: 135 Azonosító: 94141 offline
|
e hír nélkul élni sem tudnék
gyógyulj meg
gyógyulj meg
2010. december 15. 20:03
#18
Remélem, hogy hamar meggyógyul és megnyeri a versenyt, mert megérdemli.
2010. december 15. 20:03
#19
szegény
remélem hamar meg fog gyógyulni,mert most már neki szurkolok!!
remélem hamar meg fog gyógyulni,mert most már neki szurkolok!!
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:




