Starity

A Többség Számára Ismeretlen Előadók Topikja

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. december 25. 23:15 #21
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.25. 15:46)
Sajnos ez így van. Igaz énekesnőből amúgy is kevés van, az élet ráadásul el is ragadta tőlünk, oly fiatalon cray.gif Két énekesnő van, akire azt mondom, hogy szép a hangja és tetszik a zenéje. Aaliyah és Amy Lee az Evanescence énekesnője.  smileeee.gif


Igen sajnos...sad.gif(( Én Aaliyah zenéjét és hangját is imádom, Amy hangja nagyon szép, de a zenéje nem az én világom.
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Bogszics
2010. december 26. 09:25 #22
- törölt felhasználó -    
Mostantól ez a kedvenc topikom. smileeee.gif
D'Nash - 2005-ben alakult spanyol pop-banda, korábban 4-en voltak: Javi, Mikel, Basty, Ony, de Ony nem rég kilépett az együttesből, így 3-an folytatták. 2007-ben részt vettek az Eurovíziós Dalfesztiválon Helsinkiben.




Dima Bilan - A 2008-as Eurovíziós Dalfesztivál győztese.




El suñeo de Morfeo - Spanyol együttes, az énekesnőt Fernando Alonso barátnőjeként ismerhetitek.


El canto del loco - Spanyol együttes, Fernando Torres kedvenc együttese, az alábbi dal videoklipjében még ő maga is szerepel.

2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, AngelFace
2010. december 26. 17:57 #23
- törölt felhasználó -    
Na végre egy igazán értelmes topic wink.gif

Sonata Arctica, finn rockzenekar (egy ideig ez a szám volt az ébresztőm)


Még egy finn együttes, Lordi, 2006-ban megnyerték az Eurovíziós Dalfesztivált, nálunk alig ismertek.


HIM, régebben agyon voltak itthon is sztárolva, mostanában kicsit nagyon el lettek felejtve.
1 felhasználónak tetszik: AngelFace
2010. december 26. 18:21 #24
dóóra2010
dóóra2010
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.04.
Hozzászólás: 56
Csatolások: 58
Azonosító: 140129
Offline offline
Tereza
Kerndlová
2010. december 26. 21:07 #25
dorka555
dorka555
 
Státusz"solo me voy a levantar como un rascacielo" ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.16.
Hozzászólás: 2204
Csatolások: 59
Azonosító: 90383
Offline offline
hát én sok olyan zenét hallgatok, amit mások esetleg nem hallgatnak és sokszor azt se tudják, hogy eszik-e vagy isszák őket. Ilyen pl. a Forever The Sickest Kids, David Bisbal, Chenoa, Don Tetto, Camila...stb.stb. néhány szám is tőlük, úgy ajánlóba *mellékesen ami a legviccesebb, hogy ezek az énekesek saját hazájukban sőt teljes Latin Amerikában vagy akár Európában is híresek, csak itt nem ismerik őket senki...tisztelet a kivételnek biggrin.gif

wub.gif wub.gif

wub.gif wub.gif
4 felhasználónak tetszik: El Mexicano, wannascream, Sally Sparrow, AngelFace
2010. december 28. 15:18 #26
- törölt felhasználó -    
Mint topikindító, köszönöm az érdeklődést, és hogy sokan mondjátok, hogy tetszik a topik.

DOUBLE
Ő amolyan japán Missy Eliott, RnB/Hip-Hopban utazik zeneileg:


ZEEBRA
Ő a japán EMINEM. Nincs jó véleménnyel a manapság futtatott zenészekről.
1 felhasználónak tetszik: AngelFace
2010. december 28. 15:26 #27
- törölt felhasználó -    
Idézet (dorka555 @ 2010.12.26. 21:07)
*mellékesen ami a legviccesebb, hogy ezek az énekesek saját hazájukban sőt teljes Latin Amerikában vagy akár Európában is híresek, csak itt nem ismerik őket senki...


Én ezen már nem csodálkozom régóta. Nálunk jóformán senkit nem ismernek azokon kívül, akiket az USA-ban futtatnak, mivel az egész ország őket majmolja. Vannak világhírű, több száz millió albumot eladott énekesek, akiket itt nem ismernek, de mindenhol máshol a világon, ott van pl. Julio Iglesias. Persze ők nem is Lady Gaga-színvonal, hanem igényes zenét játszanak. Ami itt ugye nem kell, tehát miért is várjuk el, hogy ismerjék őket... a mai futtatott sztároknál még egy Natalia Oreiro is igényesebb zenét csinál...
6 felhasználónak tetszik: kateblock, Grace Benning, inspiredboy, Sally Sparrow, Black Hearth2, AngelFace
2010. december 28. 15:33 #28
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Én Jim Byrnes-t ajánlanám nagyon szívesen. 16 éves korom óta az egyik kedvenc zenészem, ha nem a legkedvesebb. Érdemes belehallgatni, mert szenzációs a pasi!
2 felhasználónak tetszik: kateblock, AngelFace
2010. december 28. 19:35 #29
mitsuki
mitsuki
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.27.
Hozzászólás: 11
Csatolások: 1
Azonosító: 141760
Offline offline
Idézet (Hyoyeon98 @ 2010.12.19. 20:35)
biggrin.gif
LM.C
The Gazette
SNSD
2ne1
Morning Musume
Aya Hirano
Kanon Wakeshima
Ai Otsuka
2PM
4minute
Shinee
SuJu
Big Bang
DBSK
An Cafe
Maximum The Hormone
After School
Perpillanat csak ennyi.



Sziia! látom felsoroltál nagyon sok bandát és osztom a véleményed..nekem a kedvencem: the GazettE.
nos látom a kpop bandák között nincs ott a b2ST..esetleg nem szereted őket?(:
2010. december 28. 19:40 #30
- törölt felhasználó -    
Idézet (El Mexicano @ 2010.12.28. 15:26)
Én ezen már nem csodálkozom régóta. Nálunk jóformán senkit nem ismernek azokon kívül, akiket az USA-ban futtatnak, mivel az egész ország őket majmolja. Vannak világhírű, több száz millió albumot eladott énekesek, akiket itt nem ismernek, de mindenhol máshol a világon, ott van pl. Julio Iglesias. Persze ők nem is Lady Gaga-színvonal, hanem igényes zenét játszanak. Ami itt ugye nem kell, tehát miért is várjuk el, hogy ismerjék őket... a mai futtatott sztároknál még egy Natalia Oreiro is igényesebb zenét csinál...


Napi bölcsesség beer.gif smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. december 29. 09:53 #31
- törölt felhasználó -    
Én a La Quinta Estaciónt ajánlom nagyon szívesen, Spanyolországban és Latin-Amerika szerte is rendkívül sikeresek:



Akárcsak a La Oreja de Van Gogh:



De hogy ne csak spanyol nyelvű bandákat említsek, a Trading Yesterday is nagyon jó. Bár nem tudom, ők itthon mennyire ismertek, de tény, hogy sok hazai rajongóval még nem találkoztam...

1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. december 29. 15:52 #32
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Rengeteg ilyen van, sőt, szinte csak ilyeneket hallgatok. Nem szeretem azt, amit erőszakkal akarnak lenyomni a torkomon, inkább kutakodok magam és választom ki azokat, akik tetszenek.

Néhány név, banda a teljesség igénye nélkül: Chenoa, Natalia Oreiro, Juanes, Marc Anthony, Babasónicos, La oreja de Van Gogh, El sueno de Morfeo, Estopa, Timbiriche, The Pogues, The Fratellis, Twisted sisters (bár egy generációnak annyira nem is ismeretlen), Luis Miguel, Patricia Manterola, Paulina Rubio, Aracely Arámbula, India, Melody, Kumbia Kings, Fulanito, Gloria Estefan, Merche, Malú, Chayanne, David Bisbal, Lordi, Billie Piper, Kozma Orsi, Pierrot, Sonia y Selena, Leyre, stb.







2011. április 22. 11:41 #33
- törölt felhasználó -    
Chicken Pox
Ők MÉG nem olyan híresek, eddig csak néhány fellépésük volt.
A bandában 2 osztálytársam, 2 évfolyamtársam és egy külsős srác van. Esetleg a nyíregyháziak ismerhetik, április 15-én volt egy fellépésük az X-Cafeban. smileeee.gif
Szeretném kikérni róluk a véleményeteket.


2011. április 22. 15:38 #34
Zitaa
Zitaa
Trioo. <3
 
StátuszMert én bolond akarok maradni, és úgy akarom élni az életemet, ahogy megálmodom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.11.
Hozzászólás: 1158
Csatolások: 261
Azonosító: 138464
Offline offline
szerintem sokaknak ismeretlen még Christina Grimmie smileeee.gif
és Sebastian Wurth. őket tudnám mondani.
2011. április 22. 18:08 #35
LIlla323
LIlla323
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.15.
Hozzászólás: 262
Csatolások: 6
Azonosító: 138796
Offline offline
Hát én ide írnám a Thirty Seconds To Mars-t is mivel kis hazánkban az igényes zenére nincs szükség dry.gif


aztán persze itt van a Hurts:

The Black Ghosts:
2 felhasználónak tetszik: tya04, AngelFace
2011. április 23. 18:31 #36
Alexiss
Alexiss
♥Dinnyéné♥
 
StátuszAlexiss még nem állította be a státuszát.:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.31.
Hozzászólás: 1226
Csatolások: 137
Azonosító: 142159
Offline offline
hát nekem ök:
2NE1
MBLAQ
BigBang
Kerli
Allison Iraheta
Kenan Imirzailoglu
Cansu Dere
Sedef Avci
nézzétek meg öken szerintem nagyon jók rolleyes.gif
2011. április 23. 18:34 #37
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
Adam Gontier-t szeretném kicsit reklámozni, aki a Three Days Grace énekese. Szerintem nagyon jó hangja van.
2011. április 23. 18:37 #38
Catherine
Catherine
boobtana
 
StátuszCas, buddy, I need you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.29.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 30
Azonosító: 137378
Offline offline
smileeee.gif Ahogy én észrevettem az Apocalyptica-ra sem tartanak nagy igényt az emberek:


rolleyes.gif És Jace Everett rajongótábora is elég csekély Magyarországon:
2011. április 23. 18:38 #39
tya04
tya04
Schrödinger macskája
 
Státuszzöldfülűspagettiszörny
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.05.
Hozzászólás: 6658
Csatolások: 1286
Azonosító: 68245
Offline offline
A többség számára ismeretlen? Ez igencsak tág fogalom lett biggrin.gif
(az iskolámban lévő 200as létszámból rajtam kívül kb egy tanár tudja, ki az az Al Pacino és Federico Fellini).
Nagyon sok kevésbé ismert banda, előadó van, akik sokkal jobban megérdemelnék a rivaldafényt, mint pl. Rihanna vagy Rebecca Black.
Személy szerint odavagyok Björkért:

Felettem már említették a Hurtsöt, hát írnék egy nagy kutyát, a Duran Durant, akiket szintén nem ismer a legtöbb mai ember:

A Neon Trees egy frisebb zenekar:

És még említeném Beatriz Luengót, Kanon Wakeshimát, akik népiesebb zenét képviselnek (egyik latin, másik japán), viszont minőségi zenét csinálnak.
2 felhasználónak tetszik: Catherine, AngelFace
2011. április 23. 18:39 #40
kesty
kesty
Dreamer
 
StátuszBetter do it and regret than to regret that I did not do it!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.13.
Hozzászólás: 1340
Csatolások: 79
Azonosító: 125014
Offline offline
Tiffany Giardina sztem róla nem sokan hallottak pedig nagyon aranyos és jó hangja is van! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: AngelFace
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!