Starity

Király L. Norbert kiesett az X-Faktorból

16 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. december 18. 23:16 #61
LaDySmIth
LaDySmIth
wardinator
 
StátuszHow much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck wood?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.16.
Hozzászólás: 4416
Csatolások: 15107
Azonosító: 112374
Offline offline
Itt minden a zsírozásról szól.. de az elvakult rajongó tinilánykák ezt nem látják.. (:
Malek ma ilyet beszólt: "Szerintem a Nikolas fejlődött a legtöbbet a műsorban"
Na, mi ez, ha nem lekenés? Hallgassátok meg a legelső és a mai Hallelujah-t, dettó de ugyanolyan a mai, mint az előző. Sőt, az összes produkciója ugyanolyan mint a többi, innentől kezdve nincs miről beszélni. Csaba és Norbi nem fejlődtek? Vazzee, vedd már le a szemfedőt, még a vak is látja, a süket is hallja, hogy Norbi és Csaba ezerszer többet fejlődött, mint Nikolas. Nincs különösebb bajom Nikolasszal, ne értsetek félre, de ez igencsak bosszantó.
4 felhasználónak tetszik: El Mexicano, zsófi1997, cassy*, duracell
2010. december 18. 23:16 #62
bellsiam
bellsiam
Queen
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 3245
Csatolások: 30
Azonosító: 132790
Offline offline
Liafen féle cikk. *-*
Nagyon örülök, hogy Norbi esett ki. Végre. Hajrá Csaba. heart.gif
2010. december 18. 23:17 #63
- törölt felhasználó -    
Ő volt az egyetlen akinek volt egyénisége és ma meg is mutatta hogy van hangja ott lett volna a heje a döntőbe és egyértelműen bunda volt és fogadok hogy holnap Nikolas nyer hiszen Ildinek volt egy elhamarkodott kijelentése hogy világsztár is lehet belőle és erre persze a producerek felkapták a fejüket és ezért biztos vagyok benne hogy ő nyer dry.gif
1 felhasználónak tetszik: El Mexicano
2010. december 18. 23:18 #64
bellsiam
bellsiam
Queen
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 3245
Csatolások: 30
Azonosító: 132790
Offline offline
Egyébként ma este nevettem a legtöbbet az eddigi adások közül. Sebestyén Balázs... imádom ezt az embert. nevet2.gif
2010. december 18. 23:21 #65
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Ideje volt. Szeretem, amit csinál, de már nem volt itt helye. Ő csak egy showman, ami a döntőben már kevés. Én Csabinak drukkolok. Benne minden megvan, ami kell. Nagyszerű énekes és fantasztikus showt csinál. Ő Norbi és Nikolas egy személyben. Nikolas a hang, Norbi a show, de Csaba mindkettőben hihetetlenül tehetséges.
2010. december 18. 23:22 #66
teairrafan
teairrafan
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.29.
Hozzászólás: 39
Csatolások: 0
Azonosító: 132238
Offline offline
EmilyTaylor! Kíváncsi vagyok arra, hogy mit éreznél akkor, ha holnap a Te lakóhelyed környékét is elcsatolnák Magyarországtól, és ugyanolyan kiközösítően kezdenének el Rólad nyilatkozni mások, ahogyan Te teszed Takács Nikolassal és Tolvai Renátával kapcsolatban.
2010. december 18. 23:23 #67
- törölt felhasználó -    
Engem nem érdekel ki mit mond rólam vagy a véleményemről. w00t.gif Én akkor is élem világom... cool.gif
2010. december 18. 23:24 #68
- törölt felhasználó -    
Idézet (anduska14 @ 2010.12.18. 22:42)
Jézusom ez most komoly hogy szlovákoztok?? Mi van ha pont ott húzták volna meg a határt anno Trianonban ahol ti laktok?? Ő magyar attól, hogy Szlovákiában nőtt fel!


Valamit tisztázzunk: magyar nemzetiségű, de nem magyar(országi). Itt pedig Magyarországon futó tehetségkutató műsorokról beszélünk (beleértve a Megasztárt is), melyeket évek óta nem nyert meg magyar, aki itt él. Akkor most hogy is van ez? Félreértés ne essék, nem vagyok nacionalista és szélsőséges, csak ezt nem tartom igazságosnak.
2 felhasználónak tetszik: dave095, duracell
2010. december 18. 23:25 #69
- törölt felhasználó -    
Idézet (El Mexicano @ 2010.12.18. 23:24)
Valamit tisztázzunk: magyar nemzetiségű, de nem magyar(országi). Itt pedig Magyarországon futó tehetségkutató műsorokról beszélünk (beleértve a Megasztárt is), melyeket évek óta nem nyert meg magyar, aki itt él. Akkor most hogy is van ez? Félreértés ne essék, nem vagyok nacionalista és szélsőséges, csak ezt nem tartom igazságosnak.



Na ezaz! meghajolo.gif
2010. december 18. 23:26 #70
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (El Mexicano @ 2010.12.18. 23:24)
Valamit tisztázzunk: magyar nemzetiségű, de nem magyar(országi). Itt pedig Magyarországon futó tehetségkutató műsorokról beszélünk (beleértve a Megasztárt is), melyeket évek óta nem nyert meg magyar, aki itt él. Akkor most hogy is van ez? Félreértés ne essék, nem vagyok nacionalista és szélsőséges, csak ezt nem tartom igazságosnak.


Szerintem akkor igazságos egy tehetségkutató, ha egy tehetség nyeri meg. Függetlenül attól, hogy melyik országban él. Engem nem zavar, hogy nem magyar(országi). Hol érdekel engem, amíg tehetséges és öröm hallgatni?
2010. december 18. 23:27 #71
- törölt felhasználó -    
jó adás volt ez most izgultunk is hogy vajon Norbi benn marad-e vagy kiesik de végül is ö esett ki és ennek már rég be kellet volna következnie
2010. december 18. 23:30 #72
xxangi20xx
xxangi20xx
☆StarDust☆
 
StátuszI lost my mind long ago... down that yellow brick road...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.02.
Hozzászólás: 1890
Csatolások: 247
Azonosító: 124044
Offline offline
Idézet (El Mexicano @ 2010.12.18. 23:24)
Valamit tisztázzunk: magyar nemzetiségű, de nem magyar(országi). Itt pedig Magyarországon futó tehetségkutató műsorokról beszélünk (beleértve a Megasztárt is), melyeket évek óta nem nyert meg magyar, aki itt él. Akkor most hogy is van ez? Félreértés ne essék, nem vagyok nacionalista és szélsőséges, csak ezt nem tartom igazságosnak.


Akkor a határon túli magyarok milyen tehetségkutatóba menjenek? Szlovákba vagy románba? Kérlek, ott esélyük sincs, meghallják, hogy magyar és már nem jut tovább, mindegy, hogy milyen tehetséges.
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2010. december 18. 23:31 #73
Qiny
Qiny
 
StátuszMosolyogj a világra és a világ visszamosolyog rád....vagy hülyének néz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.27.
Hozzászólás: 902
Csatolások: 338
Azonosító: 125906
Offline offline
Aki eddig eljutott, az már nem tűnik el a süllyesztőben. És lássuk be Rod Stewartnak sincs jobb hangja mégis mekkora sztár lett. Egyébként Rúzsa Magdi sem volt "magyarországi".
2010. december 18. 23:34 #74
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2010.12.18. 23:26)
Szerintem akkor igazságos egy tehetségkutató, ha egy tehetség nyeri meg. Függetlenül attól, hogy melyik országban él. Engem nem zavar, hogy nem magyar(országi). Hol érdekel engem, amíg tehetséges és öröm hallgatni?


Pontosan erről van szó... csakhogy az igazi tehetségek – az én meglátásom szerint – már mind kiestek, tehát innentől bunda. Király L. Norbi lehet, hogy nem tudott a legjobban énekelni, de egyéniség volt, nem utánzat. Vastag Csabában és Takács Nikolasban nincs semmi... egyhangúak, unalmasak, ahogy énekelnek... mondom én, aki eleinte szintén Takács Nikolast tartottam az egyik legjobbnak, de mostanra "ért be" igazán a véleményem.
1 felhasználónak tetszik: duracell
2010. december 18. 23:37 #75
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (El Mexicano @ 2010.12.18. 23:34)
Pontosan erről van szó... csakhogy az igazi tehetségek – az én meglátásom szerint – már mind kiestek, tehát innentől bunda. Király L. Norbi lehet, hogy nem tudott a legjobban énekelni, de egyéniség volt, nem utánzat. Vastag Csabában és Takács Nikolasban nincs semmi... egyhangúak, unalmasak, ahogy énekelnek... mondom én, aki eleinte szintén Takács Nikolast tartottam az egyik legjobbnak, de mostanra "ért be" igazán a véleményem.


De ez már személyes véleményed és az meg ugye mindenkinek más, barátom. És ezt minden tisztelettel mondom, mert tisztellek téged is, meg a véleményedet is. Itt most arról volt szó, hogy nem kellene rasszistán megnyilvánulni, mert mindentől függetlenül, az nagyon nem szép dolog.
2010. december 18. 23:37 #76
- törölt felhasználó -    
Sztem nem kéne ennyire nyomatni a Nikolast!Csabát is észre kéne venni!
2010. december 18. 23:38 #77
Kath M.
Kath M.
visszatérő vendég
 
Státusz'Keep me, keep me, keep me on your radar...' TheSats ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.21.
Hozzászólás: 291
Csatolások: 1627
Azonosító: 139220
Offline offline
Szép volt Norbi, eddig eljutni is nagy teljesítmény smileeee.gif És mostantól hajrá Csaba <3
1 felhasználónak tetszik: zsófi1997
2010. december 18. 23:39 #78
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2010.12.18. 23:37)
De ez már személyes véleményed és az meg ugye mindenkinek más, barátom. És ezt minden tisztelettel mondom, mert tisztellek téged is, meg a véleményedet is. Itt most arról volt szó, hogy nem kellene rasszistán megnyilvánulni, mert mindentől függetlenül, azt nagyon nem szép dolog.



Én sem rasszista akartam lenni, és elnézést attól akit a vélemyényemmel megbántottam, de ha nekem ez a véleményem akkor ez. Ja és a bocsánatkérést én is megköszönném, mert 1. nem vagyok műveletlen, kisfiam te elbújhatnál mögöttem. 2. más is biztos van aki így gondolja csak nem meri leírni.
1 felhasználónak tetszik: duracell
2010. december 18. 23:41 #79
DirtyDiana90
DirtyDiana90
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.11.
Hozzászólás: 144
Csatolások: 0
Azonosító: 131054
Offline offline
Őszintén szólva nem értem, miért piszkál annyira itt egyeseket, hogy Nikolas határontúli magyar, és itt a magyaron van a hangsúly. Ha egyszer tehetséges, akkor igen is nyerje meg, nem az számít, hogy hol él. Én drukkolok neki nagyon. Lehet, hogy annyira sokat nem újult, de ráér még, van ideje, hogy előbb-utóbb mást is mutasson, mert az adottságai megvannak hozzá.
2010. december 18. 23:41 #80
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2010.12.18. 22:48)
Mielőtt elmérgesedne a helyzet. Takács Nikolas nem szlovák, hanem magyar! Az, hogy hol született, lényegtelen. Ő magyar és büszkék lehetünk rá. Nem kellene fajgyűlölő és nem mellesleg ostoba megjegyzéseket tenni. Köszönöm.

fajgyűlölő?? te jó ég. jó megígérem nem teszek. dry.gif de akkor se szeretem és amiatt hogy "magyar" nemfogom megszeretni.és akkor most jönnének a trianoni békeszerződéssel az sem izgat nem magyarországhoz tartozik kész ennyi. amúgy én meg roh*adtul nem vagyok rá büszke.lehet hogy jobban kedvelném ha nem whitney houston meg jennifer hudson dalokat "énekelgetne" és ezt nem azért mondam mert bennhagytam volna norbit mert én már rég kiestettem volna csak utálom az ilyen nyálgépeket.tinilányok ezrei rajonganak érte,de én áldom a jó úr istent hogy engem megkímélt ettől a csapástól.és, hidegen hagy ki szereti ki nem. lehet utálkozni képzeljétek az sem érdekel. mindenkinek meglehet a saját véleménye.nektek is,nekem is. ez van törődjetek bele. pardon.gif
3 felhasználónak tetszik: El Mexicano, Grace Benning, duracell
16 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok