Starity

Vastag Csaba egyedi ékszert kapott

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. december 23. 22:48 #1
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117951
Azonosító: 67956
Offline offline
Az X-Faktor győztese, Vastag Csaba egy rendezvényen fekete gyémántot kapott. Az énekes barátnőjét is szívesen lepi meg ékszerrel.
A teljes cikkhez kattints ide!
2010. december 23. 22:50 #2
patrícia4
patrícia4
 
StátuszPatrícia még nem állította be a státuszát
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.03.
Hozzászólás: 7621
Csatolások: 1240
Azonosító: 126309
Offline offline
Bisztos szép lehet, jó neki
2010. december 23. 22:54 #3
- törölt felhasználó -    
Megérdemelte!!!Am wót a tv-ben!!!
2010. december 23. 22:55 #4
- törölt felhasználó -    
Jééé,ezt én sem tudtam igazándiból,h létezik fekete gyémánt ^^ ...
2010. december 23. 22:55 #5
Babykéém
Babykéém
Alexis testvérkéje ♥
 
Státuszfuck off o.O
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.03.27.
Hozzászólás: 884
Csatolások: 42
Azonosító: 123568
Offline offline
ahha
2010. december 23. 22:56 #6
Barbyka188
Barbyka188
új tag
 
StátuszA Vastag tesók a királyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 61
Csatolások: 0
Azonosító: 138194
Offline offline
láttam a fókuszban
nekem tetszett
mancsettagomb
bocs nem tom leírni
2010. december 23. 23:08 #7
LadyAly
LadyAly
Mama Roach
 
Státusz♥★Love★♥ Viva La Cucaracha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.25.
Hozzászólás: 3201
Csatolások: 7322
Azonosító: 88389
Offline offline
nem semmi tongue.gif
2010. december 23. 23:11 #8
Cascadaa
Cascadaa
The Wanted Fan♥™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.10.
Hozzászólás: 1291
Csatolások: 21
Azonosító: 132962
Offline offline
Azta biggrin.gif
2010. december 23. 23:15 #9
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12491
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Parasztvakítás, a grafit sokkal ritkább nyersanyag a földben, mint a gyémánt. A gyémántkereskedők raktárakban elzárva tartják tonnaszám a gyémántot. A földben előforduló gyakoriságához képest csak kevesett dobnak piacra belőle és evvel tartják magasan az árát amit a sznob hülyék vesznek meg és viselnek ...
Azt hiszik státuszszimbólum - valóban az. Az ostobasaág szimbóluma.
2010. december 23. 23:21 #10
rideawhitehorse
rideawhitehorse
miss wrestlemania
 
StátuszI chew gum and smoke in your face, I'm absurd.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.18.
Hozzászólás: 1145
Csatolások: 31
Azonosító: 136706
Offline offline
biztos szép smileeee.gif
2010. december 23. 23:33 #11
- törölt felhasználó -    
_ToTo_

Parasztvakítás, a grafit sokkal ritkább nyersanyag a földben, mint a gyémánt. A gyémántkereskedők raktárakban elzárva tartják tonnaszám a gyémántot. A földben előforduló gyakoriságához képest csak kevesett dobnak piacra belőle és evvel tartják magasan az árát amit a sznob hülyék vesznek meg és viselnek ...
Azt hiszik státuszszimbólum - valóban az. Az ostobasaág szimbóluma




Mi vagy te gyémántkereskedő? És a grafit hogy lehetne ritkább mint a gyémánt, ha tudtommal belőle készítik a grafitceruzát? És ha még igazad is van akkor is gyönyörű a gyémánt, szóval én nagyon örülnék ha lehetne gyémántom. Nem értem miért gondolod hogyha valaki gyémántot visel az már sznob és ostoba, maximum gazdag hogy megengedheti magának, de azért ez egy elég előítéletes mondatnak tűnik a te részedről...
2010. december 23. 23:37 #12
sewenteen
sewenteen
Kapitány Úr
 
Státuszvakarom a végbelem nánánáná
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.14.
Hozzászólás: 1138
Csatolások: 632
Azonosító: 129210
Offline offline
érdekes, h eddig a kutya se hallott a barátnőjéről..vajon miért? Mert akkor a sok kis csaj nem szavaz!
Most meg már unja a sok levelet szerelmes és már bemutathatja a barátnőjét, h leállítsa ezt.
Jellemtelen embernek tartom
2010. december 23. 23:55 #13
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117951
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (sewenteen @ 2010.12.23. 23:37)
érdekes, h eddig a kutya se hallott a barátnőjéről..vajon miért? Mert akkor a sok kis csaj nem szavaz!
Most meg már unja a sok levelet szerelmes  és már bemutathatja a barátnőjét, h leállítsa ezt.
Jellemtelen embernek tartom


Ezt csak a Csabi iránt érzett utálat mondatja veled. Minden tettében csak a rosszat látod, ezért nem tudod objektíven megítélni őt. (Persze te is mondhatod, hogy elfogult vagyok vele szemben, aminek talán van egy kis alapja, de ettől még reálisan tudom megítélni őt.) Csabi egy nagyon rendes ember, aki nem szavazatgyűjtés céljából rejtegette barátnőjét. Csak barátnője kérését tartotta tiszteletben, aki szeretett volna távol maradni a médiától. A cikket itt elolvashatod. Egyébként sincs semmi logika abban, hogy akkor többen szavaznak rá, ha szingli. Senki nem szavazott azért, mert azt hitte Csabi egyedülálló. A szavazók a hangjáért szavaztak. Persze valamilyen szinten biztosan közrejátszott a külseje is, de csak minimálisan. Senki nem gondolhatta, hogy ha szavaz Csabira akkor majd beleszeret és összejönnek. Ez hatalmas ostobaság. Ennyire hülye emberek nem lehetnek.

/Egyébként a mandzsettagomb tényleg jól néz ki. Sajnos nem találtam róla képet, ezért nem illesztetem be a cikkbe./
2010. december 24. 00:04 #14
Brigiii0913
Brigiii0913
visszatérő vendég
 
Státusz♥♥♥♥♥♥BETEGES ♥ADAM♥ FÜGGŐ VAGYOOOK!!!!:D♥♥♥♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.24.
Hozzászólás: 200
Csatolások: 0
Azonosító: 133832
Offline offline
emberek ugy unom h mindenki mindenbe beleköt!!:/
2010. december 24. 00:07 #15
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12491
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (tina9612 @ 2010.12.23. 23:33)
_ToTo_ 
Mi vagy te gyémántkereskedő? És a grafit hogy lehetne ritkább mint a gyémánt, ha tudtommal belőle készítik a grafitceruzát? És ha még igazad is van akkor is gyönyörű a gyémánt, szóval én nagyon örülnék ha lehetne gyémántom. Nem értem miért gondolod hogyha valaki gyémántot visel az már sznob és ostoba, maximum gazdag hogy megengedheti magának, de azért ez egy elég előítéletes mondatnak tűnik a te részedről...


Nem kell gyémántkereskedőnek lenni ahhoz hogy legyen egy kis ismereted a világról és arról, hogy hogyan működik. Miley Cyrus helyett inkább ismeretterjesztő filmeket és műsorokat nézek vagy olvasok. A csillagok a vízesée vagy a virágosrét is gyönyörű - ilyesmit nem akarsz?
Egyébként ezt a gyémántos dolgot konkrétan a Frei Tamás műsorában hallottam, egy egész műsort szólt a gyémántról és a kereskedelméről - és hogy tudd afrikában többen halnak meg a gyémántok miatt, mint egy járvány miatt - ezért is nevezik véres gyémántnak, amiről egy film is készült DiCaprioval.
Sajna Miley nem szerepel benne, de azért megnézheted és utánaolvashatsz dolgoknak.
2010. december 24. 00:09 #16
sewenteen
sewenteen
Kapitány Úr
 
Státuszvakarom a végbelem nánánáná
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.14.
Hozzászólás: 1138
Csatolások: 632
Azonosító: 129210
Offline offline
Rap4ever8

Ez statisztikailag bizonyított TÉNY, h ha egy híres ember megnősül akkor annak kissé megcsappan a rajongó tábora. Elhiszed vagy nem, de ilyenek az emberek!
Mellesleg amit egy újságba leírnak azt én nem veszem készpénznek, ha vannak olyan ismerőseid akik ismertebbek akkor tudhatod, h néha úgy jelenik meg cikk róluk és olyan témáról amiről ők nem is tudtak/hallottak.
Nekem van egy véleményem a Csabáról és ezt nem tudod megváltoztatni, és csak, h tudd a popdarálós időszakában én is kedveltem, de amit most képvisel, vagy nem is tudom minek mondjam azt viselkedést amit ő fojtat, az nekem ellenszenves, de nagyon
2010. december 24. 00:10 #17
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117951
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (_ToTo_ @ 2010.12.24. 00:07)
Nem kell gyémántkereskedőnek lenni ahhoz hogy legyen egy kis ismereted a világról és arról, hogy hogyan működik. Miley Cyrus helyett inkább ismeretterjesztő filmeket és műsorokat nézek vagy olvasok. A csillagok a vízesée vagy a virágosrét is gyönyörű - ilyesmit nem akarsz?
Egyébként ezt a gyémántos dolgot konkrétan a Frei Tamás műsorában hallottam, egy egész műsort szólt a gyémántról és a kereskedelméről - és hogy tudd afrikában többen halnak meg a gyémántok miatt, mint egy járvány miatt - ezért is nevezik véres gyémántnak, amiről egy film is készült DiCaprioval.
Sajna Miley nem szerepel benne, de azért megnézheted és utánaolvashatsz dolgoknak.


Azt az adást pont láttam, pedig nem szoktam Frei Tamás műsorát nézni. Egyébként ettől függetlenül én sem utasítanám vissza, ha valaki mindenképpen meg szeretne lepni egy gyémánttal. biggrin.gif
2010. december 24. 00:16 #18
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117951
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (sewenteen @ 2010.12.24. 00:09)
Rap4ever8

Ez statisztikailag bizonyított TÉNY, h ha egy híres ember megnősül akkor annak kissé megcsappan a rajongó tábora. Elhiszed vagy nem, de ilyenek az emberek!
Mellesleg amit egy újságba leírnak azt én nem veszem készpénznek, ha vannak olyan ismerőseid akik ismertebbek akkor tudhatod, h néha úgy jelenik meg cikk róluk és olyan témáról amiről ők nem is tudtak/hallottak.
Nekem van egy véleményem a Csabáról és ezt nem tudod megváltoztatni, és csak, h tudd a popdarálós időszakában és is kedveltem, de amit most képvisel, vagy nem is tudom minek mondjam azt viselkedést amit ő fojtat az nekem ellenszenves, de nagyon


Jó ez is egy álláspont. A viselkedése egyébként nem változott csak akkor még a közönség semmit nem láthatott a személyiségéből. Akkor csak egy-egy dalrészletet hallhattunk tőle, de a személyiségéből semmi nem derült ki. És a RapSzínHáz óta nagyon kedvelem őt. A Popdarálós időszakában pont nem volt a kedvencem, de csak azért, mert az ottani szerződése tiltotta, hogy tovább játsszon a RapSzínHázban és ő inkább a Popdarálót választotta. Akkor kicsit haragudtam rá, de érthető, mert a tv-s szereplés nagyobb ismertséget hozott neki, mint a színház. Az X-Faktort pedig már csak miatta kezdtem nézni.
2010. december 24. 05:15 #19
N.k
N.k
[tau'ri]
 
StátuszWitcher ♥️
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.22.
Hozzászólás: 3345
Csatolások: 111
Azonosító: 74720
Offline offline
Megdobhatnak egy gyémánttal engem is biggrin.gif
2010. december 24. 08:17 #20
EdInA0915
EdInA0915
 
Státusz‎*A lány matekból segíti a fiút * Lány : Érted már? Fiú : Igen . Én + Te = ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.28.
Hozzászólás: 605
Csatolások: 0
Azonosító: 135362
Offline offline
barcsak en is kapnek egyet valakitol dry.gif
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok