Starity

David Tennant 2

101 oldal 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. január 18. 12:31 #301
- törölt felhasználó -    
Rájöttem hogy a legjobb DT képeket és animációkat akkor találom, ha nem keresem, tegnap este (a twitter háborúban, amiben sikeresen elbuktam, mint [idézek]: you bloody brit, you rotten jerk' rohog.gif ) találtam néhány jó képet, szóval egy számomra új Blackpool kép itt biggrin.gif biggrin.gif
2011. január 18. 12:55 #302
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2011.01.18. 11:32)
Óh emberek, ha tudnátok miről maradtatok le tegnap este twitteren.. Azt hittem az agyam eldobom  blink.gif rohog.gif 
Ez is csak ráébresztett arra, hogy mennyivel jobb itt lenne, mint ott.  rohog.gif Ezért kaptok egy képet  biggrin.gif 



Hehe, bírom a beállásait. biggrin.gif

Én már szórakozom a kis libákon, némelyik olyan szenvedéllyel éli bele magát a Daviddel kapcsolatos témákba, hogy a brazil szappanoperák motolla-szerűen gesztikuláló hősnői hozzájuk képest némasági fogadalmat tett apácák.
2011. január 18. 12:59 #303
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDiabla @ 2011.01.18. 12:55)
Hehe, bírom a beállásait.  biggrin.gif 
Én már szórakozom a kis libákon, némelyik olyan szenvedéllyel éli bele magát a Daviddel kapcsolatos témákba, hogy a brazil szappanoperák motolla-szerűen gesztikuláló hősnői hozzájuk képest némasági fogadalmat tett apácák.


Te látod mi van a pólóján? Úgy fest első ránézésre mintha a Master vagy egy Star Trek póló lenne, nem? _nevet.gif
2011. január 18. 13:06 #304
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2011.01.18. 12:59)
Te látod mi van a pólóján? Úgy fest első ránézésre mintha a Master vagy egy Star Trek póló lenne, nem?  _nevet.gif


Először a Masternek hittem én is, de kinagyítottam és szerintem nem ő.
2011. január 18. 13:10 #305
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDiabla @ 2011.01.18. 13:06)
Először a Masternek hittem én is, de kinagyítottam és szerintem nem ő.


Ez a 2005-ös The Quatermass Experiment forgatásán készült, tehát nem lehetett a Master de a Star Trek sem (az a kép amire én gondolok, hasonlóan néz ki csak az tavaly vagy tavalyelőtt jött ki). És beteg is volt szegénykém. Vézna és beteg is.
2011. január 18. 13:15 #306
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.18. 12:59)
Te látod mi van a pólóján? Úgy fest első ránézésre mintha a Master vagy egy Star Trek póló lenne, nem?  _nevet.gif


Jack Nicolson van rajta...
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. január 18. 13:15 #307
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.18. 12:31)
Rájöttem hogy a legjobb DT  képeket és animációkat akkor találom, ha nem keresem, tegnap este (a twitter háborúban, amiben sikeresen elbuktam, mint [idézek]: you bloody brit, you rotten jerk'  rohog.gif ) találtam néhány jó képet, szóval egy számomra új Blackpool kép itt  biggrin.gif  biggrin.gif


Nem tudom, én meg folyton ebbe a képbe botlottam anno, mikor PC-s képeket próbáltam keresni. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. január 18. 13:20 #308
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2011.01.18. 13:10)
Ez a 2005-ös The Quatermass Experiment forgatásán készült, tehát nem lehetett a Master de a Star Trek sem (az a kép amire én gondolok, hasonlóan néz ki csak az tavaly vagy tavalyelőtt jött ki). És beteg is volt szegénykém. Vézna és beteg is.


2005-ös? Meg voltam győződve, hogy 2008-as...Van még mit tanulnom dévidológiából. ohmy.gif biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2011. január 18. 13:26 #309
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDiabla @ 2011.01.18. 13:20)
2005-ös? Meg voltam győződve, hogy 2008-as...Van még mit tanulnom dévidológiából.  ohmy.gif  biggrin.gif


Te még nemrégen vetted fel a dévidológiát, mint tantárgyat, szóval elnézzük. Akkor lehet hogy azt sem tudod, David Mark Gatisszel szerepelt ebben a filmben, és kicastingolták de megfázott és még annak ellenére is elment a próbákra és a forgatásra is. Félt, hogy másnak adják a szerepet.
Mi lett volna, ha körülötte elkapja valaki/valakik? EZ az ember tényleg egy elemmel működő Kengyelfutó Gyalogkakukk mellow.gif
2011. január 18. 13:33 #310
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2011.01.18. 13:26)
Te még nemrégen vetted fel a dévidológiát, mint tantárgyat, szóval elnézzük. Akkor lehet hogy azt sem tudod, David Mark Gatisszel szerepelt ebben a filmben, és kicastingolták de megfázott és még annak ellenére is elment a próbákra és a forgatásra is. Félt, hogy másnak adják a szerepet. 
Mi lett volna, ha körülötte elkapja valaki/valakik? EZ az ember tényleg egy elemmel működő Kengyelfutó Gyalogkakukk mellow.gif


Való igaz, sokáig csak a 10-es tétel érdekelt, úgy pár hónapja kezdtem mélyebben beleásni magam a további tanokba. meghajolo.gif

David nagybetűsen workaholic, nem lepett meg amit írtál. A Hamletet is baromi fájós háttal játszotta, ráadásul úgy, hogy senki nem vett észre semmit. Nálad a pont; egy Duracell elemmel működő Gyalogkakukk. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. január 18. 13:45 #311
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDiabla @ 2011.01.18. 13:33)

David nagybetűsen workaholic, nem lepett meg amit írtál. A Hamletet is baromi fájós háttal játszotta, ráadásul úgy, hogy senki nem vett észre semmit. Nálad a pont; egy Duracell elemmel működő Gyalogkakukk.  biggrin.gif


Either Scottish Duracell bunny or Speedy Gonzales Duracell
_nevet.gif rofl.gif
1 felhasználónak tetszik: LaDiabla
2011. január 18. 13:50 #312
- törölt felhasználó -    
Hihi ezt kirakom háttérnek. thumbsup.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, kateblock
2011. január 18. 13:51 #313
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.18. 11:32)
Óh emberek, ha tudnátok miről maradtatok le tegnap este twitteren.. Azt hittem az agyam eldobom  blink.gif rohog.gif 
Ez is csak ráébresztett arra, hogy mennyivel jobb itt lenne, mint ott.  rohog.gif Ezért kaptok egy képet  biggrin.gif 
Veráb Sára látta azt a képet, amit tegnap küldtem neki? Ha igen, akkor törölném a képet, csak azért kérdezem  smileeee.gif


Miért? Miről maradtunk le? unsure.gif
2011. január 18. 14:48 #314
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Huhh, úgy el voltam ma foglalva a munkahelyi weblap szerkesztésével, hogy kimaradt az avatar postolása. Máris pótolom, mielőtt a büntetés végrehajtási intézetben végzem kötelezettségem elmulasztása miatt. rolleyes.gif

http://kephost.hu/image-721B_4D009DCF.gif
2011. január 18. 15:15 #315
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.18. 14:48)
Huhh, úgy el voltam ma foglalva a munkahelyi weblap szerkesztésével, hogy kimaradt az avatar postolása. Máris pótolom, mielőtt a büntetés végrehajtási intézetben végzem kötelezettségem elmulasztása miatt.  rolleyes.gif 
http://kephost.hu/image-721B_4D009DCF.gif


Max David megbüntet, amiért elhanyagoltad eme nemes feladatot. David haragjával pedig senki sem akar szembe szállni biggrin.gif


Idézet (Grace Benning @ 2011.01.18. 13:51)
Miért? Miről maradtunk le?  unsure.gif


Óh, sok mindenről. Az egész David haverjánál, Christiannál kezdődött, aki a reggeli műsorában gratulált Davidéknek. Szerinte azért nem látta senki GM-et terhesnek (mikor elkísérte Davidet ebbe a műsorba) mert mindenki Davidet nézte és nem működött a webkamera. Amit COC nem tud, az az, hogy a webkamera igen is működött és mindent lehet látni. No sebaj, megjelentek twitteren az öngyilkos leszek, felakasztom magam tweetek és lényegében itt kezdődtek a dolgok. Én elég sok DT fant követek, amerikait és angolt is, és úgy gondolom nem túlzás ha azt mondom, tegnap egy közösség omlott össze. mellow.gif Mára lecsillapodtak a kedélyek de fél egykor én is megkaptam a magamét, pedig semmit nem szóltam a dologhoz, no mindegy, túl rövid az élet ahhoz, hogy kiadjak azon, hogy rohadt brit-nek neveztek (twitteren szinte senki nem tudja, hogy magyar vagyok, szlengesen beszélek néha, van aki úgy tudja amerikai vagyok, van aki úgy hogy angol lol). Ha gondolod, nagy vonalakban elmondhatom ...
2011. január 18. 15:21 #316
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.18. 15:15)
Max David megbüntet, amiért elhanyagoltad eme nemes feladatot. David haragjával pedig senki sem akar szembe szállni  biggrin.gif


Mégis mi lesz a büntim, oh my Lord? biggrin.gif

Idézet (kateblock @ 2011.01.18. 15:15)
Óh, sok mindenről. Az egész David haverjánál, Christiannál kezdődött, aki a reggeli műsorában gratulált Davidéknek. Szerinte azért nem látta senki GM-et terhesnek (mikor elkísérte Davidet ebbe a műsorba) mert mindenki Davidet nézte és nem működött a webkamera. Amit COC nem tud, az az, hogy a webkamera igen is működött és mindent lehet látni. No sebaj, megjelentek twitteren az öngyilkos leszek, felakasztom magam tweetek és lényegében itt kezdődtek a dolgok. Én elég sok DT fant követek, amerikait és angolt is, és úgy gondolom nem túlzás ha azt mondom, tegnap egy közösség omlott össze.  mellow.gif Mára lecsillapodtak a kedélyek de fél egykor én is megkaptam a magamét, pedig semmit nem szóltam a dologhoz, no mindegy, túl rövid az élet ahhoz, hogy kiadjak azon, hogy rohadt brit-nek neveztek (twitteren szinte senki nem tudja, hogy magyar vagyok, szlengesen beszélek néha, van aki úgy tudja amerikai vagyok, van aki úgy hogy angol lol). Ha gondolod, nagy vonalakban elmondhatom ...


Igen! Úgy gondolom!!! blink.gif Erre kíváncsi vagyok. Még mindig hihetetlen számomra mindaz, ami David és GM körül történik.
2011. január 18. 16:02 #317
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.18. 15:21)
Mégis mi lesz a büntim, oh my Lord?  biggrin.gif


Cseréld ki az elemeit, töltsd fel azokat, amiket később fog használni és gyűjtsd egy helyre, csinálj neki haggist, tedd be a DW-s uzsonnástáskájába, vasald ki a skót szoknyáját és faragd ki a ceruzáit a DW-s tolltartójában _nevet.gif _nevet.gif

Idézet (Grace Benning @ 2011.01.18. 15:21)
Igen! Úgy gondolom!!!  blink.gif Erre kíváncsi vagyok. Még mindig hihetetlen számomra mindaz, ami David és GM körül történik.


Szóval minden ezzel a kijelentéssel kezdődött és egy videóval, ami az Absolute Radio honlapján található. Emlékszünk még DT részeges??? üzenetére amit COC üzenet rögzítőjén hagyott? A Single Father promójakor elment a műsorba és hazugság vizsgálót használtak, amiben COC rákérdezett Davidnél, hogy 'megy-e még a projekt' (project amit a Tipsy Tennant felvételen hallunk). David helyeselt, COC pedig szemöldök felvont, és elismerően nézett GM-re. Ebből arra következtettek a fanok, hogy David nem akarta a gyereket, hanem GM ezzel akarja magánál tartani. http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/picardicon.gif
Közben folyt a szitkozódás az öngyilkos leszek és a kötekedő fanok között. Nem értem, miért kell kötekedni? Ha valaki bolond, nem válaszolok a hülye tweetjére. No sebaj, mindenki, aki akkor éppen feljelentkezett twitterre, kérdezte, hogy mi van és ebből újabb vita lett. Én nem kérdeztem semmit, még is szidtak engem is, amiért nem gratuláltam nekik. Aye, nem tettem. Miért is tenném? Ha egyszer David nem akarja hogy beszéljünk róla ..
Valaki csinált egy szavazást arról, hogy a babyT-nek küldejenek-e ajándékot a fanok. Ebből újabb vita lett, mondván David biztosan a tűzoltókat is kihívná, ha gyanús fehér szatyrot találna a háza előtt. Nem értik meg, hogy David nem akarja hogy a gyerekének ajándékokat küldözgessünk.
Akkor volt egy csaj, aki adományozott az 'absolutedtfangirl' csoporton belül a Headway Essex-nek, és arra voksolt, hogy küldjünk az adomány mellett csomagot is, a 'még meg nem született fattyú'-nak már nézett ki fekete ajándékokat
És mikor ezért leugatták, eldöntötte, hogy leírja Davidnek, hogy mennyire szomorú emiatt. Kb ketten vagy hárman azt beszélték, hogy addig keresik GM-et míg meg nem találják, belelökik a sárba vagy gödörbe amíg el nem veszíti a gyereket. http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/picardicon.gif

Aztán előkerült a semmiből a DT és CE stalker női személy, akiről a múltkor beszéltem, aki azt írta, hogy az ilyen fanokat láncfűrésszel kellene, publikum előtt szétvagdosni.
Az angolok utána neki estek a nőnek, majd az amerikaiak az angoloknak, mondván midkét fél kussoljon, mert David már nem megy Amerikába/megy Amerikába és ezért mérgesek a gyerekre (is). (Ez alatt néhány fant értek, pár amerikai és pár angol)

Páran és többek közt az öngyilkossággal fenyegetőző anyuka törölték magukat twitterről.
2011. január 18. 16:21 #318
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.18. 16:02)
Cseréld ki az elemeit, töltsd fel azokat, amiket később fog használni és gyűjtsd egy helyre, csinálj neki haggist, tedd be a DW-s uzsonnástáskájába, vasald ki a skót szoknyáját és faragd ki a ceruzáit a DW-s tolltartójában  _nevet.gif  _nevet.gif


Hmm...talán ezt a büntit még túlélem. rohog.gif Bár a haggis gondolatától is sápadozok... blink.gif

Idézet (kateblock @ 2011.01.18. 16:02)
Szóval minden ezzel a kijelentéssel kezdődött és egy videóval, ami az Absolute Radio honlapján található. Emlékszünk még DT részeges??? üzenetére amit COC üzenet rögzítőjén hagyott? A Single Father promójakor elment a műsorba és hazugság vizsgálót használtak, amiben COC rákérdezett Davidnél, hogy 'megy-e még a projekt' (project amit a Tipsy Tennant felvételen hallunk). David helyeselt, COC pedig szemöldök felvont, és elismerően nézett GM-re. Ebből arra következtettek a fanok, hogy David nem akarta a gyereket, hanem GM ezzel akarja magánál tartani. http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/picardicon.gif
Közben folyt a szitkozódás az öngyilkos leszek és a kötekedő fanok között. Nem értem, miért kell kötekedni? Ha valaki bolond, nem válaszolok a hülye tweetjére. No sebaj, mindenki, aki akkor éppen feljelentkezett twitterre, kérdezte, hogy mi van és ebből újabb vita lett. Én nem kérdeztem semmit, még is szidtak engem is, amiért nem gratuláltam nekik. Aye, nem tettem. Miért is tenném? Ha egyszer David nem akarja hogy beszéljünk róla ..
Valaki csinált egy szavazást arról, hogy a babyT-nek küldejenek-e ajándékot a fanok. Ebből újabb vita lett, mondván David biztosan a tűzoltókat is kihívná, ha gyanús fehér szatyrot találna a háza előtt. Nem értik meg, hogy David nem akarja hogy a gyerekének ajándékokat küldözgessünk.
Akkor volt egy csaj, aki adományozott az 'absolutedtfangirl' csoporton belül a Headway Essex-nek, és arra voksolt, hogy küldjünk az adomány mellett csomagot is, a 'még meg nem született fattyú'-nak már nézett ki fekete ajándékokat
És mikor ezért leugatták, eldöntötte, hogy leírja Davidnek, hogy mennyire szomorú emiatt. Kb ketten vagy hárman azt beszélték, hogy addig keresik GM-et míg meg nem találják, belelökik a sárba vagy gödörbe amíg el nem veszíti a gyereket. http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/picardicon.gif
Aztán előkerült a semmiből a DT és CE stalker női személy, akiről a múltkor beszéltem, aki azt írta, hogy az ilyen fanokat láncfűrésszel kellene, publikum előtt szétvagdosni. 
Az angolok utána neki estek a nőnek, majd az amerikaiak az angoloknak, mondván midkét fél kussoljon, mert David már nem megy Amerikába/megy Amerikába és ezért mérgesek a gyerekre (is). (Ez alatt néhány fant értek, pár amerikai és pár angol)
Páran és többek közt az öngyilkossággal fenyegetőző anyuka törölték magukat twitterről.


Anyám, ez már nekem túl sok! blink.gif Tényleg ennyire nagy isten állatkertje?! Sírva fakadok. Én még ekkora hisztériát nem láttam, komolyan. Döbbenetes. Az öngyilkossággal fenyegetőző anyukáknak talán kicsit magukba kellene nézni és többet foglalkozni a gyerekükkel, mint azzal, hogy Davidnek lesz-e, vagy sem. Hát milyen anya az ilyen???
Hallod, én nem csodálom, hogy David tiszta paranoia! Az ő helyében én is az lennék. Ez a hisztéria ijesztő és olyan méreteket ölt, hogy ki tudja, akár veszélyes is lehet. John Lennont is megölték, úgyhogy akár ebből a fenyegető üzenetekből is kerekedhet ki valami igazán rossz. Hogy jut eszébe egy embernek, hogy megtámadjon egy kismamát és megölje a magzatot??? Hogy??? Miért??? Nem épeszű az ilyen! Már a gondolatért is diliházba kellene csukni! Édes Istenem, segíts! Szegény David és még jobban szánom szegény Georgie-t. sad.gif A pici, ártatlan babát meg még annál is jobban. Ez egész kétségbeejtő... sad.gif
2011. január 18. 16:30 #319
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.18. 16:21)
Hmm...talán ezt a büntit még túlélem.  rohog.gif Bár a haggis gondolatától is sápadozok...  blink.gif 
Anyám, ez már nekem túl sok!  blink.gif Tényleg ennyire nagy isten állatkertje?! Sírva fakadok. Én még ekkora hisztériát nem láttam, komolyan. Döbbenetes. Az öngyilkossággal fenyegetőző anyukáknak talán kicsit magukba kellene nézni és többet foglalkozni a gyerekükkel, mint azzal, hogy Davidnek lesz-e, vagy sem. Hát milyen anya az ilyen???
Hallod, én nem csodálom, hogy David tiszta paranoia! Az ő helyében én is az lennék. Ez a hisztéria ijesztő és olyan méreteket ölt, hogy ki tudja, akár veszélyes is lehet. John Lennont is megölték, úgyhogy akár ebből a fenyegető üzenetekből is kerekedhet ki valami igazán rossz. Hogy jut eszébe egy embernek, hogy megtámadjon egy kismamát és megölje a magzatot??? Hogy??? Miért??? Nem épeszű az ilyen! Már a gondolatért is diliházba kellene csukni! Édes Istenem, segíts! Szegény David és még jobban szánom szegény Georgie-t.  sad.gif A pici, ártatlan babát meg még annál is jobban. Ez egész kétségbeejtő... sad.gif


NO wonder nem akarta nyilvánosságra hozni a dolgot .. Képzeld el, ha 5 hónappal ezelőtt elmondja mindenkinek.. milyen lenne a hangulat? blink.gif 5 hónapon keresztül ezt mindet elviselni? blink.gif Okos ez az ember, gondolom sejtette, hogy mi lesz még ebből. mellow.gif
Nem tudom David hogy reagálna, ha a sajtó kiderítené hogy valaki tényleg emiatt lett öngyilkos .. blink.gif
Amit én nem értek, az az, hogy engem miért támadott meg xy mikor nem is ismerjük egymást, nem követjük egymást twitteren és a DT fórumon sincs fent. blink.gif
Ha Davidnél ez a helyzet, akkor el sem tudom képzelni, hogyan éli majd napjait Kristen Stewart kisasszony Csillagtök mellett ohmy.gif ohmy.gif
2011. január 18. 16:36 #320
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.18. 16:30)
NO wonder nem akarta nyilvánosságra hozni a dolgot .. Képzeld el, ha 5 hónappal ezelőtt elmondja mindenkinek.. milyen lenne a hangulat?  blink.gif 5 hónapon keresztül ezt mindet elviselni?  blink.gif Okos ez az ember, gondolom sejtette, hogy mi lesz még ebből.  mellow.gif 
Nem tudom David hogy reagálna, ha a sajtó kiderítené hogy valaki tényleg emiatt lett öngyilkos ..  blink.gif 
Amit én nem értek, az az, hogy engem miért támadott meg xy mikor nem is ismerjük egymást, nem követjük egymást twitteren és a DT fórumon sincs fent.  blink.gif 
Ha Davidnél ez a helyzet, akkor el sem tudom képzelni, hogyan éli majd napjait Kristen Stewart kisasszony Csillagtök mellett  ohmy.gif  ohmy.gif


Hogy téged miért támadott meg az a valaki? Gondolom már csak te voltál akit még nem támadott le.. blink.gif
Komolyan mondom, döbbenetes. Pár hónappal ezelőttig nem is hallottam David Tennantről (amit egyébként most már szánok-bánok), kicsit fura nekem, hogy ekkora a hisztéria körülötte, hisz ő egy normális, felnőtt ember, egy színművész, nem holmi olcsó, megcsinált tinisztár. A Csillagtök, meg bíbör-féle senkiházik miatt szokott menni a hiszti, hisz nekik többnyire kiskamaszok a rajongóik. Találkoztam már pár dilis felnőtt rajongóval, de ennyi sok hülyét egy rakáson még sose láttam! Az a szomorú, hogy a többségük valószínűleg már rég túl van azon a korszakon, amikor még nem annyira égő ilyen betegesen rajongani. (Mondjuk én fiatalabb koromban sem fenyegetőztem soha öngyilokkal, de hát én amúgy is kicsit kilógok a sorból.) Gáz, nagyon gáz. Nem tudom, hogyan fog ebből David kimászni.. sad.gif
101 oldal 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok