Starity

David Tennant 2

101 oldal 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. április 01. 16:07 #1601
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.01. 15:50)
Én a fanfictionökkel úgy vagyok, hogy amíg van élvezhető sztorija, nem zavar egy kis heteroszexuális eksön. Vesd rám a követ, tényleg nem zavar. De amikor egy ff csak az eksönről szól méghozzá jó szaftosan, vagy slash elemekkel van agyon tűzdelve, attól már nekem is forog a gyomrom. Biztos vagyok benne, hogy Davidnek még nem sikerült beleakadni olyan manipokba, és hála az égnek ez még nekem se jött össze. Valószínűleg egy időre elmenne a kedvem a DT képek keresésétől.  dry.gif Komolyan, ilyenkor sajnálom a népszerű pasikat... blink.gif


Eksün vagy nem eksün. David esetében még mindig sok Rose/10 ff van fent, de mint mondtam, gyakori a 10/10.2 vagy a 10/Jack és 10/10.2/Jack kombináció ami engem zavar, úgy hogy inkább el sem olvasom.
Kíváncsi lennék David valójában mit gondol erről. A Friday Night Projectben jól elpoénkodta, hogy 'it's a lil bit inappropiate' és 'it's John Barrowman's blog tho' de érdekelne hogy valójában mit gondol alapból a ff-ökről illetve a +18 ff-ekről. Fúrja az oldalam a kíváncsiság. Egyszer elolvasott egy 10/Master ff-t és nem nyerte el a tetszését szóval biztosan nem adna 10-ből 10-et rá _nevet.gif _nevet.gif
2011. április 02. 07:40 #1602
- törölt felhasználó -    
Jó reggelt kívánok mindenkinek! biggrin.gif

Tegnap este magam voltam itthon, egyedül és unatkoztam. Life On Marsot néztem és kigoogleztam David nevét magyar oldalakon. Sőt, emlékeztek arra, hogy írtam, valaki írogat nekem, hogy csináljam már a többi Blackpool feliratot is? Nos, tegnap megint írt, nem kicsit cseszte fel az agyamat, hogy még twitteren is feljelentett, mint spam, bosszúból. Micsoda emberek vannak, így legyél kedves a többiekhez 110.gif
2011. április 02. 12:28 #1603
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.02. 07:40)
Jó reggelt kívánok mindenkinek!  biggrin.gif 
Tegnap este magam voltam itthon, egyedül és unatkoztam. Life On Marsot néztem és kigoogleztam David nevét magyar oldalakon. Sőt, emlékeztek arra, hogy írtam, valaki írogat nekem, hogy csináljam már a többi Blackpool feliratot is? Nos, tegnap megint írt, nem kicsit cseszte fel az agyamat, hogy még twitteren is feljelentett, mint spam, bosszúból. Micsoda emberek vannak, így legyél kedves a többiekhez  110.gif


Jó reggelt (vagy már inkább délutánt / napot) neked is! smileeee.gif
Én tegnap este szörköszben voltam a párommal. Volt vattacukor is, de most olyan helyen ültünk, hogy nem volt praktikus lemászni a szünetben, úgyhogy csak "nyálat csorgattam"... rolleyes.gif
Ma vásároltam egy Hamlet DVD-t. A Gibsonosat. Eddig csak VHS-en volt meg, amit még sok évvel ezelőtt vettem fel a tévéből. Gondoltam ma egy merészet és beletettem a kosárba... Mondjuk jobb lenne egy DT-PS Hamlet, de talán eccer az is összejön. rohog.gif

Blackpool: nem mondod, ez most komoly??! Ki ilyen pofátlan, már bocsánat? unsure.gif Az ilyen mindent érdemel, csak feliratot nem. mad.gif És mi az, hogy feljelent Twitteren?! Hány éves az illető, lehet tudni? Csak mert szellemileg olyan maximum 10-re saccolnám, és akkor még sokat mondtam! mad.gif (Az ilyen tanuljon meg angolul és fordítsa le magának.)

Azért remélem nem törölnek emiatt Twitterről! (Nem értek hozzá, szóval nyugtass meg... unsure.gif )
2011. április 02. 12:39 #1604
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.04.02. 12:28)
Jó reggelt (vagy már inkább délutánt / napot) neked is! smileeee.gif
Én tegnap este szörköszben voltam a párommal. Volt vattacukor is, de most olyan helyen ültünk, hogy nem volt praktikus lemászni a szünetben, úgyhogy csak "nyálat csorgattam"... rolleyes.gif
Ma vásároltam egy Hamlet DVD-t. A Gibsonosat. Eddig csak VHS-en volt meg, amit még sok évvel ezelőtt vettem fel a tévéből. Gondoltam ma egy merészet és beletettem a kosárba... Mondjuk jobb lenne egy DT-PS Hamlet, de talán eccer az is összejön. rohog.gif 
Blackpool: nem mondod, ez most komoly??! Ki ilyen pofátlan, már bocsánat? unsure.gif Az ilyen mindent érdemel, csak feliratot nem. mad.gif És mi az, hogy feljelent Twitteren?! Hány éves az illető, lehet tudni? Csak mert szellemileg olyan maximum 10-re saccolnám, és akkor még sokat mondtam! mad.gif (Az ilyen tanuljon meg angolul és fordítsa le magának.)
Azért remélem nem törölnek emiatt Twitterről! (Nem értek hozzá, szóval nyugtass meg... unsure.gif )


Legutóbbi szörkösz élményem elég rosszra sikerült. A pasim keresztanyja nyert jegyeket és megkértek engem és a pasim, hogy vigyük el a gyereket, V.I.P., na mondom tök jó, szeretem a szörköszt. laugh.gif Queen dalokat énekeltek a szünetben és kaptunk egy vatta cukrot is, de az Indiana Jones résznél és felszaladtam a legfelső sorba, bevallom őszintén. Kiengedték a kígyókat a ládákból amik kicsúztak a színpadról, nézhettek hülyének, de esküszöm, hogy azt hittem, nekem is menekülnöm kell onnan. Felmenekültünk a legfelső sorba, közben pedig kiabálták, hogy nem mar, nem csíp, nem kell tőle félni. A kis csaj igazi dumagép, ő nem volt megijedve, de én életemben nem futottam még olyan gyorsan. Nekem senki se mondja, hogy nem bánt a kígyó, ha csúszik velem szembe, felém vagy mellettem. Egyszerűen rosszul tudok lenni ha látom őket. Talán csak egyedül vagyok ezzel. Még hevesen vert a szívem, mikor arra gonoldtam, hogy 'ha Barty most itt lett volna' _nevet.gif rohog.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. április 02. 12:41 #1605
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Never mind Kate darling, don't worry about these humans. (Or aliens from Stupid's Planet?) They simply foolish and I don't like them too. I want make you smile. Come on Earth girl! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 02. 12:48 #1606
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.02. 12:39)
Legutóbbi szörkösz élményem elég rosszra sikerült. A pasim keresztanyja nyert jegyeket és megkértek engem és a pasim, hogy vigyük el a gyereket, V.I.P., na mondom tök jó, szeretem a szörköszt.  laugh.gif Queen dalokat énekeltek a szünetben és kaptunk egy vatta cukrot is, de az Indiana Jones résznél és felszaladtam a legfelső sorba, bevallom őszintén. Kiengedték a kígyókat a ládákból amik kicsúztak a színpadról, nézhettek hülyének, de esküszöm, hogy azt hittem, nekem is menekülnöm kell onnan. Felmenekültünk a legfelső sorba, közben pedig kiabálták, hogy nem mar, nem csíp, nem kell tőle félni. A kis csaj igazi dumagép, ő nem volt megijedve, de én életemben nem futottam még olyan gyorsan. Nekem senki se mondja, hogy nem bánt a kígyó, ha csúszik velem szembe, felém vagy mellettem. Egyszerűen rosszul tudok lenni ha látom őket. Talán csak egyedül vagyok ezzel. Még hevesen vert a szívem, mikor arra gonoldtam, hogy 'ha Barty most itt lett volna'  _nevet.gif  rohog.gif  _nevet.gif


Aranyos történet, leszámítva az ijedtséget. Én nem félek a kígyóktól, bár az is tény, hogy olyan nagyon közel nem emlékszem, hogy kerültem-e már hozzájuk. Nekem semmi bajom a hüllőkkel és a rágcsálókkal, egyedül a rovaroktól (illetve bogaraktól) tudnék sikítófrászt kapni... unsure.gif

Tegnap nem volt sok állat, pacik voltak, egy husky és három elefáni. biggrin.gif

Melyik cirkusz volt az, amelyikre elmentetek? Mert lehet, hogy azon az előadáson anno én is voltam... Nem voltak még leguánjaik (vagy varánusz?) is? Meg "bébi" kroki... Amikor én voltam azon a cirkuszon, akkor a bébi kroki döntött úgy, hogy lelép... rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 02. 13:01 #1607
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.04.02. 12:41)


Oh yes!!! thumbsup.gif

Re Blackpool. Nos, igen, úgy tűnik, hogy van néhány DT fan még, rajtunk kívül is, akik úgy 'jobban' összetartanak. Szerintük. Mint tegnap kiderült, a csaj és társai figyelik ezt a fórumot és a hozzászólásainkat (hey over there! rohog.gif ) és nem éppen a legjobb véleménnyel vannak rólunk. Tegnap végeztem egy kis keresgélést, hogy lássam, ki kavarja a dolgokat, és visszajutottam ahhoz a 21 ( ! ) éves lányhoz, akinek a barátnői a fórumunknak köszönhetően tudnak sok mindenről, viszont nem viselkednek igazi DT fanként. Elég nagy probléma, hogy a hazánkban alig ismerik szegényt, és abból a pár rajongójából is ők így viselkednek. Megállapítom, hogy a két hete elkerülendő fórumon SEM olvastam olyan dolgokról és sokat, amibe tegnap belefutottam. Két másik barátnőnk (szintén magyarok, régebben beszéltünk a tweetjeikről) újra nyilvánossá tették bejegyzéseiket és tökre örülök, hogy most már angolul is írják a hülyeségeiket. No, de mindegy is. Most őszinte leszek. 'Tinisunákban' verhetetlenek vagyunk, ekkora dirty és mocskos fantáziát, annak ellenére, hogy csak páran vannak (kb 4-5, 2 twitteres csajt leszámítva). Szabályosan égett a fejem, hogy x találkozott Daviddel tavaly és azt mondta neki, hogy nálunk senki nem ismeri. Nem tudom Davidet hogy érintette, hogy a csaj azt mondta, nem folytatja a DW-t mert David elment, de annak nagyon örülök , hogy David hosszú orrára kötötte hogy azt hallotta, a Fright Nightban látunk végre többet 'from his precious body'. Remek. Talán az első magyar fan, akivel találkozott és ezt mondta neki. http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/picardicon.gif
Ha tényleg nem csak a szája járt, akkor ez .. nagyon égő.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. április 02. 13:05 #1608
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Pic spam from me just for you;

'Beatles' rohog.gif
Simply good
My favourite DT
Yes, I wish...
Just hair, just cool
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 02. 13:08 #1609
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.04.02. 13:05)


rofl.gif
No, really. .. ez komoly ... rohog.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. április 02. 13:17 #1610
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.02. 13:01)
Re Blackpool. Nos, igen, úgy tűnik, hogy van néhány DT fan még, rajtunk kívül is, akik úgy 'jobban' összetartanak. Szerintük. Mint tegnap kiderült, a csaj és társai figyelik ezt a fórumot és a hozzászólásainkat (hey over there! rohog.gif ) és nem éppen a legjobb véleménnyel vannak rólunk. Tegnap végeztem egy kis keresgélést, hogy lássam, ki kavarja a dolgokat, és visszajutottam ahhoz a 21 ( ! ) éves lányhoz, akinek a barátnői a fórumunknak köszönhetően tudnak sok mindenről, viszont nem viselkednek igazi DT fanként. Elég nagy probléma, hogy a hazánkban alig ismerik szegényt, és abból a pár rajongójából is ők így viselkednek. Megállapítom, hogy a két hete elkerülendő fórumon SEM olvastam olyan dolgokról és sokat, amibe tegnap belefutottam. Két másik barátnőnk (szintén magyarok, régebben beszéltünk a tweetjeikről) újra nyilvánossá tették bejegyzéseiket és tökre örülök, hogy most már angolul is írják a hülyeségeiket. No, de mindegy is. Most őszinte leszek. 'Tinisunákban' verhetetlenek vagyunk, ekkora dirty és mocskos fantáziát, annak ellenére, hogy csak páran vannak (kb 4-5, 2 twitteres csajt leszámítva). Szabályosan égett a fejem, hogy x találkozott Daviddel tavaly és azt mondta neki, hogy nálunk senki nem ismeri. Nem tudom Davidet hogy érintette, hogy a csaj azt mondta, nem folytatja a DW-t mert David elment, de annak nagyon örülök , hogy David hosszú orrára kötötte hogy azt hallotta, a Fright Nightban látunk végre többet 'from his precious body'. Remek. Talán az első magyar fan, akivel találkozott és ezt mondta neki. http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/picardicon.gif
Ha tényleg nem csak a szája járt, akkor ez .. nagyon égő.


blink.gif Nincsenek rólunk jó véleménnyel? Who cares? David viszont minden bizonnyal minket részesítene előnyben és nem őket. rohog.gif Mi legalább értékeljük emberként is és nem csak egy darab húsként tekintünk rá, meg minden... rolleyes.gif
Na ez most ugye valami vicc?! Hogy lehet ilyet mondani? Azt az értékes 5 percet (vagy nem tudom mennyi volt, ha tényleg találkozott vele) ilyen ostobasággal elpazarolni? Ráadásul pont egy magyar? omg.gif Most az én fejem is ég... blink.gif
Szóval azt mondod, hogy 21? Na, akkor "szép". Talán 40 éves korára eléri a 21 éves szintet, ha így folytatja akkor... dry.gif Tudom, bun cow vagyok, de hát könyörgöm, értelmes, felnőtt ember nem viselkedik így... unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 02. 13:23 #1611
- törölt felhasználó -    
Óh, remélem hogy senki nem sértődött meg azon, amit írtam. Senki ne érezze magát rosszul, amiért nem 'minta fanoknak' hívnak minket. A feliratkövetelő csaj is olvassa a fórumot, és megérdemelné, hogy egyik nap reggel odaguruljon hozzá egy dalek és szétexterminálja az újonnan kapott iPhoneját, én azt mondom. Feljelentett twitteren, miszerint 'spam' vagyok. Kaptam este mail a twittertől, hogy valaki feljelentett és lecsekkoltak, nem vagyok spam és marad a profilom. *waves at krézi DT fan, sayin: I'm still here*, ők nem tudom fent vannak-e twitteren, megszerezték az emailcímem és egy ideje már bombáznak a hülyeségeikkel de tegnap betelt a pohár. Engem senki véleménye nem érdekel és titeket se érdekeljen, mi vagyunk a jók és ők a rosszak, nekünk itt jó.

És ha már itt tartunk, tegnap Davidünk a Soho-ban járt, arról a helyről már meséltem nekik. Ez egy újabb filmes projektet jelent még pedig az UK-n belül w00t.gif biggrin.gif thumbsup.gif
Én a helyében inkább otthon maradnék, de mindegy ő tudja, nekünk így csak jó rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. április 02. 13:30 #1612
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Soho? Ó... Az a kerület jó... Sok szénház és pub van arra. biggrin.gif

Engem nem izgatnak a többi "rajongók", csináljanak amit akarnak és égessék le magukat úgy, ahogy akarják. Nekem / nekünk tiszta a lelkiismeretünk. Pont. Akinek meg nem tetszik, ne jöjjön ide, nem kell minket olvasni. Ha infót akarnak, csekkolják le maguknak. tongue.gif (az eredeti, angol forrásból, of course)

Off is, meg nem is. Az este Georgiával álmodtam. Kicsit zavaros volt... rolleyes.gif Valahogy odakeveredtem hozzájuk, ott volt Ty és a kiscsaj is, játszottak a szőnyegen, én meg beszélgettem vele és kilyukadtunk oda, hogy önvédelem és akkor egyszer csak elkezdett oktatni, de többre már nem emlékszem... blink.gif unsure.gif laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 02. 13:35 #1613
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.04.02. 13:30)
Soho? Ó... Az a kerület jó... Sok szénház és pub van arra. biggrin.gif


A Soho az egyik legdrágább hely, amolyan művész környéknek is emlegetik, mert sok színház és kiállítás van arra felé.
A filmesek gyülekező helye, oda járnak a színészek és rendezők munkamegbeszélésre. Azt nem tudhatjuk mikor járt ott utoljára, de mikor tudósítottak minket arról, hogy barátunk legutoljára ott járt, abból lett a Single Father biggrin.gif

Idézet (Sally Sparrow @ 2011.04.02. 13:30)
Off is, meg nem is. Az este Georgiával álmodtam. Kicsit zavaros volt... rolleyes.gif Valahogy odakeveredtem hozzájuk, ott volt Ty és a kiscsaj is, játszottak a szőnyegen, én meg beszélgettem vele és kilyukadtunk oda, hogy önvédelem és akkor egyszer csak elkezdett oktatni, de többre már nem emlékszem... blink.gif  unsure.gif  laugh.gif


A kiscsaj GM-re hasonlított vagy az apjára? rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. április 03. 10:45 #1614
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
"A Soho az egyik legdrágább hely, amolyan művész környéknek is emlegetik, mert sok színház és kiállítás van arra felé."

Hát igen, tényleg drága környék, meg kell hagyni. Ezért szoktunk maximum csak átsétálni rajta. biggrin.gif De még egy hírességet sem láttam ott... dry.gif Valamiért 'taszítom' őket... (Bár én csak ne panaszkodjak, legutóbb legalább a Jamiroquai énekesét sikerült látni. rohog.gif )

"A kiscsaj GM-re hasonlított vagy az apjára? rohog.gif"

Emlékeim szerint egyikre sem hasonlított igazán. laugh.gif De barna volt a haja! biggrin.gif
2011. április 03. 14:43 #1615
- törölt felhasználó -    
Úgy tűnik, hogy DT + CT a Graham Norton Show vendégei lesznek lesznek az Április 15-ei adásban. Elméletileg MAAN promóció de a Scottish Sun szerint barátunk beszélni fog a gyerekről is.. think.gif Csak én vagyok az, aki ezt nem látja magaelőtt? Nem tudom elképzelni így ... think.gif A Graham Norton Show amúgy is minden csak nem komoly. Jó poénok vannak benne, minimális értelmes beszélgetéssel de míg élek nem bocsátom meg nekik, hogy a legutolsó DT részből kivágták azt a jelenetet, amikor vizet lefetyelt a stúdióban. Ha jól tudom, valamiben fogadtak és barátunk vesztett, a földön volt egy edény és abból lefetyelte a vizet nevet2.gif rofl.gif De bolond ez az ember Istenem biggrin.gif No, really, tényleg bolond. mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. április 03. 19:19 #1616
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Valahogy én sem tudom elképzelni, hogy a kislányról beszéljen... unsure.gif Főleg ilyen keretek között... De hát majd április 15-én minden-ki-derül..? smileeee.gif

Ma (megint) néztem egy kis Blackpoolt. biggrin.gif Párom bealudt rajta, neki annyira nem bejövős, de én (megint) jól szórakoztam. biggrin.gif Sőt, azon kapom magam, hogy egyre több Ripleys jelenetet nézek... unsure.gif Nem akarok hűtlen lenni az én kis inspectoromhoz, vagy ilyesmi, de anno annyit nézegettem, hogy most felüdülés, ha a másik felet is "jobban szemügyre veszem", vagymi... laugh.gif
2011. április 03. 19:25 #1617
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.04.03. 19:19)

Ma (megint) néztem egy kis Blackpoolt. biggrin.gif Párom bealudt rajta, neki annyira nem bejövős, de én (megint) jól szórakoztam. biggrin.gif Sőt, azon kapom magam, hogy egyre több Ripleys jelenetet nézek... unsure.gif Nem akarok hűtlen lenni az én kis inspectoromhoz, vagy ilyesmi, de anno annyit nézegettem, hogy most felüdülés, ha a másik felet is "jobban szemügyre veszem", vagymi... laugh.gif


Wha? Wha? What? What did ya just say?
http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Avatars/BP1_Gelato.gif

rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. április 03. 19:32 #1618
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Don't worry my sweet DI, you are the only one in my heart. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 03. 19:39 #1619
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.04.03. 19:32)
Don't worry my sweet DI, you are the only one in my heart. rohog.gif


'I know that sweetheart and you'd better not to look at him like the way you look at me. I am an Inspector and I have the right to arrest him, pull him in to sit in prison but I'm sure you cannae do that to me. Joking, right? I wouldnae be able to pull him in for nothin' so be cool honey and make me fish'n'chips because I'm starving. Okey dokey? Thanks sunshine'
http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Avatars/tumblr_lg54muQ8Ep1qegyxj.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. április 04. 07:48 #1620
- törölt felhasználó -    
Jó reggelt mindenkinek biggrin.gif
101 oldal 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok