Starity

David Tennant 2

101 oldal 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. április 04. 14:09 #1641
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2011.04.04. 14:00)
Te örülnél, ha a férjed soha nem lenne otthon, főleg nem sokkal azután, hogy gyereket szültél neki? 
Persze, ilyen ember otthon még rosszabbul bírja. Szinte biztos vagyok abban, hogy a rajongói levelek megválaszolása és a forgatókönyv tanulmányozása után könyvet olvas vagy játszik a gyerekkel. Mint tudjuk, aludni sem tud rendesen, addig biztosan a falakon és a plafonon mászkál míg mindenki alszik  _nevet.gif


Persze, hogy nem örülnék, senki sem örülne. Csak "az asszonynak" is meg van most épp elég baja, nem hogy még plusz egy főt is istápoljon ha az éppen keresi a helyét, mert furcsa neki a szituáció, hogy otthon van ahelyett, hogy dolgozna, mint az elmúlt évtizedekben. Ismerek workaholicot, nem egy leányálom velük az élet. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 04. 14:15 #1642
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDiabla @ 2011.04.04. 14:09)
Persze, hogy nem örülnék, senki sem örülne. Csak "az asszonynak" is meg van most épp elég baja, nem hogy még plusz egy főt is istápoljon ha az éppen keresi a helyét, mert furcsa neki a szituáció, hogy otthon van ahelyett, hogy dolgozna, mint az elmúlt évtizedekben. Ismerek workaholicot, nem egy leányálom velük az élet.  biggrin.gif


Akkor is sajnálom, a gyereket és GM-et is.
Én biztosan nem szültem volna neki gyereket GM helyében ...
1 felhasználónak tetszik: LaDiabla
2011. április 04. 14:26 #1643
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2011.04.04. 14:15)
Akkor is sajnálom, a gyereket és GM-et is. 
Én biztosan nem szültem volna neki gyereket GM helyében ...


Tudjátok, hogy nekem nagyon szimpatikus Georgia, tehát nem rosszindulatból mondom, de az a lány vakon, rajongva imádja Davidet, s van egy olyan érzésem, hogy ezzel a babával akarja még jobban magához láncolni.
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Grace Benning
2011. április 04. 14:32 #1644
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDiabla @ 2011.04.04. 14:26)
Tudjátok, hogy nekem nagyon szimpatikus Georgia, tehát nem rosszindulatból mondom, de az a lány vakon, rajongva imádja Davidet, s van egy olyan érzésem, hogy ezzel a babával akarja még jobban magához láncolni.


Ho ho ho! Akkor te is egyet értesz velem. Mondtam én neked, hogy sok itt a ? és nem ésszerű, amit és ahogyan csinálnak. Már elnézést, de milyen apa az olyan, aki ennyit sem foglalkozik a gyerekkel és a feleséggel? Ok, vannak munkamániás emberek, de David a barátnője és gyereke mellett nyakra főre vállalja el a projekteket, szorgalmasan válaszolgat a levelekre, charity stb, hogy volt eddig ideje GM-re? És hogy lesz ezek után a gyerekre?
1 felhasználónak tetszik: LaDiabla
2011. április 04. 14:42 #1645
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2011.04.04. 14:32)
Ho ho ho! Akkor te is egyet értesz velem. Mondtam én neked, hogy sok itt a ? és nem ésszerű, amit és ahogyan csinálnak. Már elnézést, de milyen apa az olyan, aki ennyit sem foglalkozik a gyerekkel és a feleséggel? Ok, vannak munkamániás emberek, de David a barátnője és gyereke mellett nyakra főre vállalja el a projekteket, szorgalmasan válaszolgat a levelekre, charity stb, hogy volt eddig ideje GM-re? És hogy lesz ezek után a gyerekre?


Nem volt tervezett gyerek, pontosabban az lehetett mégis, de csak az egyik fél részéről. cool.gif Ha közösen akarták volna akkor nem lenne ez a hirtelen "megkérem a kezét" történtet, hanem megvárták volna az esküvőt, vagy ha nem akarták volna hivatalosan összekötni az életüket (ami - pap fiacskájáról lévén szó - lehetetlen) akkor most sem virítana a hölgyemény ujján a karikagyűrű. Túl átlátszó ez.
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 04. 14:56 #1646
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDiabla @ 2011.04.04. 14:42)
Nem volt tervezett gyerek, pontosabban az lehetett mégis, de csak az egyik fél részéről.  cool.gif  Ha közösen akarták volna akkor nem lenne ez a hirtelen "megkérem a kezét" történtet, hanem megvárták volna az esküvőt, vagy ha nem akarták volna hivatalosan összekötni az életüket (ami - pap fiacskájáról lévén szó - lehetetlen) akkor most sem virítana a hölgyemény ujján a karikagyűrű. Túl átlátszó ez.


Egyet értek. David ezt most nagyon megjárta, most ott van 2 gyerekkel és a barátnőjével, aki egy darabig biztosan nem akar visszamenni dolgozni. A kisasszony szeretne még gyerekeket, nem tudom David hanyadik gyereknél mondja azt, hogy 'stop'.
1 felhasználónak tetszik: LaDiabla
2011. április 04. 15:37 #1647
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2011.04.04. 14:56)
Egyet értek. David ezt most nagyon megjárta, most ott van 2 gyerekkel és a barátnőjével, aki egy darabig biztosan nem akar visszamenni dolgozni. A kisasszony szeretne még gyerekeket, nem tudom David hanyadik gyereknél mondja azt, hogy 'stop'.


Valószínűleg még nem tudatosult Davidben, hogy most már van egy aprócska kis ember is, akiről örök életében gondoskodnia kell, mert különben megpróbálna nem 100 fokon égni, csak mondjuk 95-ön.

off: Hogyan lehet itt a starityn beállítani a felhasználói titulust? Sehol sem találom, tehát a., még mindig nem vagyok rá jogosult, b., simán vak vagyok.
2011. április 04. 18:47 #1648
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDiabla @ 2011.04.04. 15:37)

off: Hogyan lehet itt a starityn beállítani  a felhasználói titulust? Sehol sem találom, tehát a., még mindig nem vagyok rá jogosult, b., simán vak vagyok.


Szerkesztés, alapadatok szerkesztése. Legalábbis nekem ott található smileeee.gif
2011. április 05. 07:07 #1649
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Szép jó reggelt mindenkinek! smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Grace Benning
2011. április 05. 07:44 #1650
- törölt felhasználó -    
Jó reggelt mindenkinek! biggrin.gif

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lj5g07sQZv1qhuuq0o1_500.jpg

rofl.gif rofl.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning
2011. április 05. 08:20 #1651
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Jó reggelt! thumbsup.gif (Már ha ez a szürke, esős, szeles reggel lehet jó... dry.gif )
Van-e valami újság David háza tájékán?
2011. április 05. 09:46 #1652
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.05. 08:20)

Van-e valami újság David háza tájékán?


Tegnap megkezdődtek a MAAN próbák, egyelőre még főként csak a zenekar próbál, de a színészeknek is ott kell lennie. Egy fórum hozzászoló szerint David mérgesnek és fáradtnak tűnt, bár aranyos volt mindenkivel ..

Csak nekem tűnik ez a kép fake-nek? unsure.gif
2011. április 05. 09:51 #1653
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.05. 09:46)
Tegnap megkezdődtek a MAAN próbák, egyelőre még főként csak a zenekar próbál, de a színészeknek is ott kell lennie. Egy fórum hozzászoló szerint David mérgesnek és fáradtnak tűnt, bár aranyos volt mindenkivel ..
Csak nekem tűnik ez a kép fake-nek?  unsure.gif


Mérges és fáradt? A fáradtat értem, de miért mérges? Boldognak kellene lennie, hiszen édesapa lett! blink.gif

Egyébként nekem is fake-nek tűnik ez a kép. Nem is kicsit. Nem tudom megmagyarázni miért, de az az érzésem, hogy ez egy modell fiú teste és ráphotoshopolták David fejét... unsure.gif blink.gif
2011. április 05. 09:56 #1654
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.05. 09:51)
Mérges és fáradt? A fáradtat értem, de miért mérges? Boldognak kellene lennie, hiszen édesapa lett!  blink.gif 
Egyébként nekem is fake-nek tűnik ez a kép. Nem is kicsit. Nem tudom megmagyarázni miért, de az az érzésem, hogy ez egy modell fiú teste és ráphotoshopolták David fejét...  unsure.gif  blink.gif


Ha sajátmagamból indulok ki, nekem is bőven elég a rossz idő ahhoz, hogy mérges legyek. Nem biztos, hogy történt valami, ami felidegesítette, bár én egyet értek LaDiablával, Davidünk talán tényleg 'oda van láncolva' GM-hez és elképzelhető, hogy ez nem tetszik neki .. unsure.gif

A kép szerintem is fake. Túl lazának tűnik rajta. Jól megcsinált, de szerintem ránézel és egyből látod, hogy valami nem stimmel...
Bár szeretném megjegyezni, hogy így is bejönne, ilyen szerkóban rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. április 05. 10:13 #1655
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.05. 09:56)
Ha sajátmagamból indulok ki, nekem is bőven elég a rossz idő ahhoz, hogy mérges legyek. Nem biztos, hogy történt valami, ami felidegesítette, bár én egyet értek LaDiablával, Davidünk talán tényleg 'oda van láncolva' GM-hez és elképzelhető, hogy ez nem tetszik neki ..  unsure.gif 
A kép szerintem is fake. Túl lazának tűnik rajta. Jól megcsinált, de szerintem ránézel és egyből látod, hogy valami nem stimmel... 
Bár szeretném megjegyezni, hogy így is bejönne, ilyen szerkóban  rohog.gif


Én csak egy dologgal nem vagyok tisztában. Ha nem érzi jól magát ebben a kapcsolatban, miért van még benne? Úgy értem, oké, jött a gyerek, de ha előtte is csak 'oda volt láncolva' miért kellett ez neki? Tényleg nem értem, miért hagyja magát megalázni após által, és miért hagyja magát megláncolni egy nő által.

Nekem ez a beállás túl modelles, szépfiús és a szépfiúkért nem igazán vagyok odáig. Inkább akkor a "természetes David", mint egy ilyen műbeállás... blush.gif
2011. április 05. 10:24 #1656
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.05. 10:13)
Én csak egy dologgal nem vagyok tisztában. Ha nem érzi jól magát ebben a kapcsolatban, miért van még benne? Úgy értem, oké, jött a gyerek, de ha előtte is csak 'oda volt láncolva' miért kellett ez neki? Tényleg nem értem, miért hagyja magát megalázni após által, és miért hagyja magát megláncolni egy nő által.
Nekem ez a beállás túl modelles, szépfiús és a szépfiúkért nem igazán vagyok odáig. Inkább akkor a "természetes David", mint egy ilyen műbeállás... blush.gif


Szerintem barátunk bepánikolt, hogy már 40 éves, és az élete úgymond 'üres', halálra dolgozza magát és még sincs senki, aki várja otthon, főz rá vagy szül neki egy gyereket. David próbál sokszor coolnak és menőnek tűnni, pedig nem. Soha nem lesz az, próbál úgy tenni, mintha nem lenne probléma, de még is ott van.
Miért van még benne a kapcsolatban? Erm, elnézést, de honnan tudod, hogy még mindig benne van? Szerintem David bolond, de egy idő után nála is betelik a pohár, lehet hogy már nincsenek is együtt. És ezt most komolyan mondom. Nem tudhatjuk.

Természetes David? Mi tartozik ebbe a kategóriába? Szerintem a DW Confidential egy része és talán a különböző dedikálós események is beletartoznak. Ha van is rajta valami 'smink', az sem túl sok.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. április 05. 10:33 #1657
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.05. 10:24)
Szerintem barátunk bepánikolt, hogy már 40 éves, és az élete úgymond 'üres', halálra dolgozza magát és még sincs senki, aki várja otthon, főz rá vagy szül neki egy gyereket. David próbál sokszor coolnak és menőnek tűnni, pedig nem. Soha nem lesz az, próbál úgy tenni, mintha nem lenne probléma, de még is ott van. 
Miért van még benne a kapcsolatban? Erm, elnézést, de honnan tudod, hogy még mindig benne van? Szerintem David bolond, de egy idő után nála is betelik a pohár, lehet hogy már nincsenek is együtt. És ezt most komolyan mondom. Nem tudhatjuk.


Van abban valami, amit mondasz. Végtére is már, ha jól tudom, egy ideje nem igazán mutatkozott GM-mel. blink.gif De gondolod, hogy pont a gyerek születése előtt szakított volna? Ha igen, akkor GM elég szerencsétlen, és nem tanult semmit a legelső hibájából. blink.gif Viszont ez egy pár dolgot megmagyarázna. David neveltetése elég szigorú, gondolom a szülei annyira nem díjazzák, hogy van egy "zabi" gyereke... unsure.gif


Idézet (kateblock @ 2011.04.05. 10:24)
Természetes David? Mi tartozik ebbe a kategóriába? Szerintem a DW Confidential egy része és talán a különböző dedikálós események is beletartoznak. Ha van is rajta valami 'smink', az sem túl sok.


Igen, ez a kategória például nekem természetesnek tűnik és be is jön. Laza, helyes... blush.gif
2011. április 05. 11:13 #1658
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2011.04.04. 18:47)
Szerkesztés, alapadatok szerkesztése. Legalábbis nekem ott található  smileeee.gif


Közben Grace felhomályosított, hogy 1000 hsz alatt nem elérhető az opció, úgyhogy addig maradok alapértelmezett. Azért köszi, így legalább tudni fogom hol keressem ha eljön az ideje. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 05. 11:15 #1659
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2011.04.05. 09:46)
T
Csak nekem tűnik ez a kép fake-nek?  unsure.gif


Plusz egy strigula a fake-nek. Túl sportos a teste. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. április 05. 11:38 #1660
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.05. 10:33)
Van abban valami, amit mondasz. Végtére is már, ha jól tudom, egy ideje nem igazán mutatkozott GM-mel. blink.gif De gondolod, hogy pont a gyerek születése előtt szakított volna? Ha igen, akkor GM elég szerencsétlen, és nem tanult semmit a legelső hibájából.  blink.gif Viszont ez egy pár dolgot megmagyarázna. David neveltetése elég szigorú, gondolom a szülei annyira nem díjazzák, hogy van egy "zabi" gyereke... unsure.gif


Egy lelkész biztosan örül annak, hogy a fiának házasságon kívül születik gyereke. Azt nem tudom, hogy Sandy amúgy mit szól GM-hez, de SM-szal jóban voltak. Sophia apja plébános, állítólag DT + SM régebben jártak még vasárnaponként templomba. SM egy bankárhoz fog feleségül menni amúgy. Sok sikert neki smileeee.gif

Idézet (Grace Benning @ 2011.04.05. 10:33)
Igen, ez a kategória például nekem természetesnek tűnik és be is jön. Laza, helyes... blush.gif


Akkor még természetes David annak aki szereti itt. Itt és itt. DW forgatási nap elején készült a kép, egy fan készítette, nem volt rajta smink és a haja sem volt még belőve. Ez pedig azért, mert természetes és mert LOL rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
101 oldal 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok