Starity

David Tennant 2

101 oldal 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. április 05. 11:53 #1661
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.05. 11:38)

Akkor még természetes David annak aki szereti itt. Itt és itt. DW forgatási nap elején készült a kép, egy fan készítette, nem volt rajta smink és a haja sem volt még belőve. Ez pedig azért, mert természetes és mert LOL  rohog.gif


Oké, a harmadik kép konkrétan: jupijjé!! biggrin.gif blush.gif wub.gif Nagyon tetszik. Na igen, ez a David egészen tetszetős. Ilyen képeket hozhatsz még... rolleyes.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 05. 11:58 #1662
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2011.04.05. 11:38)
Ez pedig azért, mert természetes és mert LOL  rohog.gif


Itt tiszta Adam Lambertes a sérója. biggrin.gifD "Nem csúnya" gyerek ez a David. cool.gif tongue.gif biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2011. április 05. 13:05 #1663
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDiabla @ 2011.04.05. 11:58)
Itt tiszta Adam Lambertes a sérója. biggrin.gifD "Nem csúnya" gyerek ez a David.  cool.gif  tongue.gif  biggrin.gif


Szerintem sem csúnya. Inkább átlagosnak mondanám. Átlagos arc fura fejjel. biggrin.gif

Idézet (Grace Benning @ 2011.04.05. 11:53)
Oké, a harmadik kép konkrétan: jupijjé!!  biggrin.gif  blush.gif  wub.gif Nagyon tetszik. Na igen, ez a David egészen tetszetős. Ilyen képeket hozhatsz még...  rolleyes.gif  biggrin.gif


Your wish is my command biggrin.gif

Natural David picsspam

Quatermass Experiment behind the scenes kép a beteg és lázas de dolgozó Davidről

DW Confidential/Video Diaries kép

RSC székes kép

Vdairies 2

Vdairies3

Vdiaries4

ÉS!! Egy ékes bizonyíték arra, hogy David soha nem lesz Hollywood #1 szépfiúja. SOHA DE SOHA nem fogja maga mögé szorítani Brad Pittet, Csillagtököt, David Beckhamet, Taylor vámpír és Zac Efron gyereket ILYEN fejjel rolleyes.gif
Elnézést mindenkitől, ez van így gondolom pardon.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2011. április 05. 13:11 #1664
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.05. 13:05)
Szerintem sem csúnya. Inkább átlagosnak mondanám. Átlagos arc fura fejjel.  biggrin.gif 
Your wish is my command  biggrin.gif 
Natural David picsspam
Quatermass Experiment behind the scenes kép a beteg és lázas de dolgozó Davidről
DW Confidential/Video Diaries kép
RSC székes kép
Vdairies 2
Vdairies3
Vdiaries4
ÉS!! Egy ékes bizonyíték arra, hogy David soha nem lesz Hollywood #1 szépfiúja. SOHA DE SOHA nem fogja maga mögé szorítani Brad Pittet, Csillagtököt, David Beckhamet, Taylor vámpír és Zac Efron gyereket ILYEN fejjel  rolleyes.gif 
Elnézést mindenkitől, ez van így gondolom pardon.gif


Tudod mit? Nem is kell, hogy bárkit is maga mögé utasítson! Kit érdekel Hollywood, meg a nyomingerei? Ez a fej így jó, ahogy van és nekem sokkal, de sokkal szimpatikusabb, mint Teflon vagy Patiszon, vagy bármelyik nyálgép. Bizonyos szempontból David sokkal szebb náluk, már ha érted mire értem a szépséget. (Nekem speciel az utolsó kép nagyon bejön!! w00t.gif )
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, kateblock
2011. április 05. 13:12 #1665
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2011.04.05. 13:05)

ÉS!! Egy ékes bizonyíték arra, hogy David soha nem lesz Hollywood #1 szépfiúja. SOHA DE SOHA nem fogja maga mögé szorítani Brad Pittet, Csillagtököt, David Beckhamet, Taylor vámpír és Zac Efron gyereket ILYEN fejjel  rolleyes.gif 
Elnézést mindenkitől, ez van így gondolom pardon.gif


Halkan megsúgom, hogy ez a "fura fejű" százszor jobban bejön, mint a felsoroltak együttvéve. cool.gif
3 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow, kateblock
2011. április 05. 13:49 #1666
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
I came to love confess for David too. rohog.gif

Tsattlakkozom az előttem szóló nőneműekhez, miszert Davidnek egy strigulát a "Mely pasik jönnek be a nem nyálgépek közül?" versenyben. (Jelzem, hogy a "Mely pasik jönnek be a nyálgépek közül?" című kvízt üresen hagynám, nyálgép nekem nem köll. laugh.gif )
3 felhasználónak tetszik: Grace Benning, LaDiabla, kateblock
2011. április 05. 13:56 #1667
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
'Oh, girls, girls, you sweet fangirls. What do you love on a simply skinny scottish guy? But you're very nice. God bless you.'

http://popculturezoo.com/wp-content/uploads/2009/12/dw_tennant001_590x445.jpg
3 felhasználónak tetszik: Grace Benning, LaDiabla, kateblock
2011. április 05. 14:51 #1668
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.05. 13:11)
Tudod mit? Nem is kell, hogy bárkit is maga mögé utasítson! Kit érdekel Hollywood, meg a nyomingerei? Ez a fej így jó, ahogy van és nekem sokkal, de sokkal szimpatikusabb, mint Teflon vagy Patiszon, vagy bármelyik nyálgép. Bizonyos szempontból David sokkal szebb náluk, már ha érted mire értem a szépséget. (Nekem speciel az utolsó kép nagyon bejön!!  w00t.gif )


Gondolom Teflon alatt Zac Efront érted rohog.gif _nevet.gif
Engem sem érdekel Hollywood, hidegen hagy. Brad Pitt meztelenül feküdne valamelyik nap az ágyamban, rugdosnám kifelé onnan, hogy mars haza az asszonyhoz. Ha szingli lennék se kellene egy hozzá/hozzájuk hasonló eyecandy, soha. mellow.gif

Néha, mikor arra gondolok, hogy lesz-e a Hobbitból vagy az amerikai karrierből valami, eszembe jut, hogy Amerikában a kinézet többet ér, mint a tehetség, ergo NEM FOG SIKERÜLNI NEKI az áttörtés. Aztán eszembe jut, hogy Hugh Laurie is meddig vitte, pedig őt össze sem lehet hasonlítani, még Daviddel sem.
Ez a kép a Single Father-ből a kedvence. Dave saját lányát nézi, amikor az szemére veti, hogy nem tekinti őt apjának, és szeretne találkozni az igazi apjával. A szem, az ajkak több mindent elárul, mintha mondana valamit smileeee.gif rohog.gif

Akkor SF Picsspam part 1:

1

2

és barátunk megmutatja, hogyan kell igazából sírni egy filmen.

Így

kell

sírni

egy férfinak

egy filmen.
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2011. április 05. 15:38 #1669
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.05. 14:51)

és barátunk megmutatja, hogyan kell igazából sírni egy filmen.
Így
kell
sírni
egy férfinak
egy filmen.



Igen, ezt a jelenetet már beszéltük. Rendkívül hatásos és nagyon, de nagyon valóságos. Ez aztán nem műsírás, az is biztos.
Amúgy az eyecandykkel kapcsolatban úgy látszik nagyon egyetértünk. Nem is vagyok az a fajta, aki eyecandykkel jár, nem vagyok az esetük, de szerencsére ők sem az én eseteim. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 05. 16:01 #1670
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.05. 15:38)
Igen, ezt a jelenetet már beszéltük. Rendkívül hatásos és nagyon, de nagyon valóságos. Ez aztán nem műsírás, az is biztos. 
Amúgy az eyecandykkel kapcsolatban úgy látszik nagyon egyetértünk. Nem is vagyok az a fajta, aki eyecandykkel jár, nem vagyok az esetük, de szerencsére ők sem az én eseteim.  rohog.gif


És itt merül fel a kérdés, hogy az ilyet miért nem díjazzák. A történet valóban nem a legjobb, a BAFTA az BAFTA, NTA az NTA, de még is, legalább egy rohadt jelölést megérdemelt volna a Legjobb férfi színész kategóriában mellow.gif mellow.gif Kritikus vagyok Daviddel szemben, ha kell, megmondom, ha valami nem áll jól neki és nem csinál jól, de ez tőle FRAPPÁNS alakítás volt, no persze nem mintha le lennék törve, csak furcsálom.

Az egyik kedvenc audiómat, a Murder in Sumerkland audiót jelölték a Best Drama Radioplay kategóriában egy audió díjkiosztón. Nevet egyelőre még nem tudok, majd utána járok mi a neve pontosan a díjkiosztónak.

Sajnos nagyon leírják manapság az audiobook és radioplay audiókat pedig ..
2011. április 05. 16:25 #1671
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.05. 16:01)
És itt merül fel a kérdés, hogy az ilyet miért nem díjazzák. A történet valóban nem a legjobb, a BAFTA az BAFTA, NTA az NTA, de még is, legalább egy rohadt jelölést megérdemelt volna a Legjobb férfi színész kategóriában  mellow.gif  mellow.gif Kritikus vagyok Daviddel szemben, ha kell, megmondom, ha valami nem áll jól neki és nem csinál jól, de ez tőle FRAPPÁNS alakítás volt, no persze nem mintha le lennék törve, csak furcsálom.
Az egyik kedvenc audiómat, a Murder in Sumerkland audiót jelölték a Best Drama Radioplay kategóriában egy audió díjkiosztón. Nevet egyelőre még nem tudok, majd utána járok mi a neve pontosan a díjkiosztónak.
Sajnos nagyon leírják manapság az audiobook és radioplay audiókat pedig ..


Sajnos az van, hogy az igazán hiteles színészeket ritkán díjazzák. sad.gif Nem tudom mire fel ez a 'átnézek a feje felett' a szakma részéről, de talán amiatt van, hogy nem annyira eladható, nem lehet vele úgy pénzt keresni, mint mondjuk egy kevésbé tehetséges eyecandyvel. Szerintem ez az oka. dry.gif
Ó, egy audiobook egy csodás hang tolmácsolásában számomra mindennél többet ér! w00t.gif Kár így lehúzni őket. (Jó, mondjuk én is csak Sean audio munkáit hallgatom meg, de azokat viszont imádom! wub.gif )
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 05. 16:29 #1672
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.05. 16:25)

Ó, egy audiobook egy csodás hang tolmácsolásában számomra mindennél többet ér!  w00t.gif Kár így lehúzni őket. (Jó, mondjuk én is csak Sean audio munkáit hallgatom meg, de azokat viszont imádom!  wub.gif )


Egy audiobook felvétele sem tejfel. Ott is színészkedni kell, szívből nevetni, sírni, mérgesnek lenni, gyorsan de érthetően beszélni, csak nincsenek kamerák, ennyi. Én imádom az audiobookokat és a radioplayeket (bár azokat jobban), mindegy kiről van szó. A szaabdidőm véges, így csak kedvenceimet hallgatom de abból is van sok. A Davidesekből is le vagyok maradva. Mentségemre szóljon, hogy BBC-s Love's Labours Lost-ot hallgatok, néha pedig Jesse Eisenberg White Cat audióját. biggrin.gif

Megszereztem John Simm adatlapját w00t.gif w00t.gif biggrin.gif rohog.gif thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. április 05. 17:01 #1673
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.05. 16:29)
Megszereztem John Simm adatlapját  w00t.gif  w00t.gif  biggrin.gif  rohog.gif  thumbsup.gif


Gratulálok! thumbsup.gif

Ps.: Kate, ma megérkezett a tudod mi. K-Ö-S-Z-Ö-N-Ö-M S-Z-É-P-E-N-!-!-! w00t.gif blush.gif thumbsup.gif meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 05. 17:11 #1674
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.04.05. 17:01)
Gratulálok! thumbsup.gif 
Ps.: Kate, ma megérkezett a tudod mi. K-Ö-S-Z-Ö-N-Ö-M S-Z-É-P-E-N-!-!-!  w00t.gif  blush.gif  thumbsup.gif  meghajolo.gif


Privi megy nemsokára ...
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. április 05. 17:11 #1675
brigibaba1999
brigibaba1999
visszatérő vendég
 
StátuszÖrülök mert jön a nyár és szép barna leszek és tudok úszni!!
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.12.30.
Hozzászólás: 162
Csatolások: 289
Azonosító: 142048
Offline offline
Én sajna nem ismerem ezt a fazont!! dry.gif dry.gif
2011. április 05. 19:55 #1676
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (brigibaba1999 @ 2011.04.05. 17:11)
Én sajna nem ismerem ezt a fazont!! dry.gif  dry.gif


Semmi gond. Olvasni feltételezem, hogy tudsz. Akkor le is tudod csekkolni az adatlapját ennek a skót 'fazonnak', hogy megtudd, ki is ő. Hátha kedvet kapsz egynéhány filmjéhez... wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. április 05. 20:08 #1677
- törölt felhasználó -    
BRÉKING NYÚZ. Úgy tűnik, hogy Amerika nem kér a United című filmből, tehát ott valószínűleg nem lesz bemutatva, tehát nálunk sem ...
2011. április 06. 08:17 #1678
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.05. 20:08)
BRÉKING NYÚZ. Úgy tűnik, hogy Amerika nem kér a United című filmből, tehát ott valószínűleg nem lesz bemutatva, tehát nálunk sem ...


sad.gif Fene az amcsik sz*r ízlését... (pardon) mad.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 06. 08:19 #1679
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.04.05. 19:55)
Semmi gond. Olvasni feltételezem, hogy tudsz. Akkor le is tudod csekkolni az adatlapját ennek a skót 'fazonnak', hogy megtudd, ki is ő. Hátha kedvet kapsz egynéhány filmjéhez... wink.gif


Jó reggelt, lányok!
Sally, ne törődj vele, az SB topikban is osztotta az észt, de látván a kedvenc "sztárjait" átsiklottam a megjegyzése felett. Kellett neki ez a hsz, legyen vele boldog. rohog.gif


Idézet (Kateblock @ 2011.04.05. 19:55)
BRÉKING NYÚZ. Úgy tűnik, hogy Amerika nem kér a United című filmből, tehát ott valószínűleg nem lesz bemutatva, tehát nálunk sem ...


Miért nem lepődök meg? dry.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, kateblock
2011. április 06. 08:24 #1680
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Faragatlan vagyok, de mentségemre legyen mondva, hogy kissé fáradt és nyúzott vagyok... Szóval:

Good morning everybody! wink.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, kateblock
101 oldal 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok