Starity

David Tennant 2

101 oldal 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. április 06. 13:09 #1701
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.06. 12:35)
Ezzel én is így vagyok. Nemrég még a kávéról is lemondtam, szóval legalább ennyi örömöm legyen, hogy egy kicsit fangörl mode-ban működök olykor. 
Szóval helyes, intelligens angol tanárod volt, aki még ráadásul jó pasi is volt. Mázlista. Felém bezzeg sose akart jönni semmiféle nekem bejövős tanár... blink.gif 
Egyébként Davidről van valami hír? Gyerek, munka, stb?


OFF Igen, mázlista voltam. Kivételesen tekintett rám, mivel a beszélgetésünket sokan nem értették, csak mi ketten tudtunk az osztályból úgy igazán elbeszélgetni. Volt hogy bejött órára és azt mondta, oké gyerekek feleljünk, én meg dry.gif , lement egy felelet, 1-es, na akkor hallgassunk egy érdemleges beszélgetést Kate-tel. Jaj de utáltak a többiek emiatt, de persze engem nem érdekelt ez az egész. Sokszor úgy átment az ember lelkén, mint úthenger az úton, akkor tényleg rosszul érezted magad, soha nem emelte fel a hangját még is tudott rendet tartani ami mostanság nem nagyon megy a tanároknak úgy veszem észre.
Volt egy jó szokása, amit utáltam, úgy választott felelőt, hogy pl megkérdezte hány kép van a telefonján és aki 'jól tippelt' (Itt sokszor én feleltem, tippelésben és becslésben soha nem voltam jó). Viszont sokszor kérdezett olyat, hogy hol született Shakespeare vagy minek a rövidítése az RSC, mi Írország fővárosa stb és én mindig tudtam a választ biggrin.gif Imádtam, mikor mindig azt mondta. 'Good one [nevem], that was perfect, congratulations, kids, take a look at her, she's good at it', akkor mindenki engem lesett néhányan mérgesen és szemforgatva is de soha nem foglalkoztam vele. Volt benne egy kis ír vér bár órán igyekezett hanyagolni az akcentust, nem mindig sikerült neki. Néha becsúszott egy-két U vagy O, engem nagyon nem zavart, más meg nem értette, mindenki kerek szemekkel lesett rá (nem voltunk sokan az osztályban) én meg olvadoztam az utolsó padban. _nevet.gif

Sajnos nem sokáig volt a tanárom de talán nem is baj biggrin.gif ON

Davidről nem tudok semmit. pardon.gif Kompenzáció rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. április 07. 07:41 #1702
- törölt felhasználó -    
Jó reggelt kívánok mindenkinek! biggrin.gif
Micsoda ajándékom van nektek a mai napra, soha nem találnátok ki rohog.gif
2011. április 07. 08:21 #1703
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.07. 07:41)
Jó reggelt kívánok mindenkinek!  biggrin.gif 
Micsoda ajándékom van nektek a mai napra, soha nem találnátok ki  rohog.gif


Jó reggelt, drága, ne kímélj minket! Muti azt a 'jándékot! biggrin.gif thumbsup.gif
2011. április 07. 09:56 #1704
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.07. 08:21)
Jó reggelt, drága, ne kímélj minket! Muti azt a 'jándékot!  biggrin.gif  thumbsup.gif


Barátunk megcsillogtatja borzasztó nem énektudását a Kafka musical-ben, amiből tegnap hallhattunk egy részletet. Akarja valaki meghallgatni a hamisan éneklő Davidet két rövid kis dal erejéig? _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. április 07. 10:01 #1705
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.07. 09:56)
Barátunk megcsillogtatja borzasztó nem énektudását a Kafka musical-ben, amiből tegnap hallhattunk egy részletet. Akarja valaki meghallgatni a hamisan éneklő Davidet két rövid kis dal erejéig?  _nevet.gif


Nem tudhatom, hogy akarom-e hallani, amíg nem hallottam. rohog.gif Egyébként tudod, hogy nekem erre úgyis várnom kell holnap reggelig... sad.gif De azért küld csak, én később mindenképpen meg akarom kínozni magam vele! rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 07. 10:13 #1706
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.07. 10:01)
Nem tudhatom, hogy akarom-e hallani, amíg nem hallottam.  rohog.gif Egyébként tudod, hogy nekem erre úgyis várnom kell holnap reggelig... sad.gif De azért küld csak, én később mindenképpen meg akarom kínozni magam vele!  rohog.gif


Rendben, akkor a válasz mellé kapsz majd két linket is, letöltöd és meghallgatod mikor tudod. Ahogyan tetszik mondani -kínzás a javából- szóval nem sürgős biggrin.gif
Meghallgattam az egész audiofájlt, és Murray Gold (zeneszerző) azt mondta, hogy az ő 'elvetemült' ötlete volt Kafka életéből musicalt csinálni, bár egy időre kérdéses volt a projekt a pénz miatt. Murray szerint a pénz hiánya miatt ez nem teljesen musical kategória de majd nem semmi nem lett belőle, mert annyi pénzért senki nem akarta elvállalni a főszerepet. Állítása szerint David eszében sem volt, mert fel sem merült benne, hogy barátunk ennyi pénzért hajlandó elvállalni a projektet, úgy, hogy nem is tud énekelni, és sikerül beszorítani a szűkös naplójába.
Gold szerint David nem is tud énekelni, de legalább megpróbálta és zenekeverés után már nem hangzik olyan borzasztóan, mint amilyen a felvételkor volt. Barátunk mindenkit megröhögtetett a hamis hangjával, ezért azokat a részeket különösen nehéz volt felvenni, akkor azért sírtak az emberek, mikor David drámai oldalát mutatta, akkor meg azért. Gold haverunk összefoglalta amit eddig is tudtunk, David borzalmasan énekel de remekül színészkedik és ez a lényeg. Köszönjük az infót Murray rofl.gif biggrin.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. április 07. 10:39 #1707
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.07. 10:13)
Rendben, akkor a válasz mellé kapsz majd két linket is, letöltöd és meghallgatod mikor tudod. Ahogyan tetszik mondani -kínzás a javából- szóval nem sürgős  biggrin.gif 
Meghallgattam az egész audiofájlt, és Murray Gold (zeneszerző) azt mondta, hogy az ő 'elvetemült' ötlete volt Kafka életéből musicalt csinálni, bár egy időre kérdéses volt a projekt a pénz miatt. Murray szerint a pénz hiánya miatt ez nem teljesen musical kategória de majd nem semmi nem lett belőle, mert annyi pénzért senki nem akarta elvállalni a főszerepet. Állítása szerint David eszében sem volt, mert fel sem merült benne, hogy barátunk ennyi pénzért hajlandó elvállalni a projektet, úgy, hogy nem is tud énekelni, és sikerül beszorítani a szűkös naplójába. 
Gold szerint David nem is tud énekelni, de legalább megpróbálta és zenekeverés után már nem hangzik olyan borzasztóan, mint amilyen a felvételkor volt. Barátunk mindenkit megröhögtetett a hamis hangjával, ezért azokat a részeket különösen nehéz volt felvenni, akkor azért sírtak az emberek, mikor David drámai oldalát mutatta, akkor meg azért. Gold haverunk összefoglalta amit eddig is tudtunk, David borzalmasan énekel de remekül színészkedik és ez a lényeg. Köszönjük az infót Murray rofl.gif  biggrin.gif  _nevet.gif


A válasz mellett mégsem volt link. biggrin.gif Nem baj, majd a következő válaszban, úgysem tudom most rögtön megnézni.
Azért David egy bátor ember. Én még a viszonylagos jó hangommal se igazán merek kiállni emberek elé. rohog.gif Amúgy ha poénnak fogja fel az egészet és nem veszi magát komolyan, hogy ő most egy istenadta énektehetség, akkor nincs ezzel gond. Ő is nevet egyet ezen, meg mi is és volt pár nevetős percünk. Én várom már, hogy meghallgathassam. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 07. 12:51 #1708
- törölt felhasználó -    
David születésnapján, Április 18-án BAFTA United vetítés lesz, Dougray Scott lesz ott a vetítésen, amit egy Q & A követ.
Új United kép itt (a teljes képen látszik, hogy cigizik, haja borzasztó, ezért kompenzáció itt rohog.gif )
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. április 07. 12:56 #1709
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.07. 12:51)
David születésnapján, Április 18-án BAFTA United vetítés lesz, Dougray Scott lesz ott a vetítésen, amit egy Q & A követ. 
Új United kép itt (a teljes képen látszik, hogy cigizik, haja borzasztó, ezért kompenzáció itt  rohog.gif )


(OFF A két kedvencüknek milyen közel van egymáshoz a szülinapja! w00t.gif OFF vége)
Aha, szóval végre lesz United. Szerinted ezt érdemes lesz megnézni? Én kíváncsi vagyok rá, mert bár a focit utálom, nekem a When Saturday comes is nagyon tetszett.
Azért ez a kinézet valóban kompenzálandó! Köszönjük, Kate! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 07. 13:07 #1710
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.07. 12:56)
(OFF A két kedvencüknek milyen közel van egymáshoz a szülinapja!  w00t.gif  OFF vége)
Aha, szóval végre lesz United. Szerinted ezt érdemes lesz megnézni? Én kíváncsi vagyok rá, mert bár a focit utálom, nekem a When Saturday comes is nagyon tetszett. 
Azért ez a kinézet valóban kompenzálandó! Köszönjük, Kate!  meghajolo.gif


Engem a foci annyira hidegen hagy, amennyire csak lehet. Sok ember kerget egy labdát ami nincs is aranyból. biggrin.gif rohog.gif Nem túl érdekfeszítő számomra, persze tudom én, hogy nem erről van szó, nálam csak ennyit jelent. Ettől függetlenül én megnézem, elszenvedtem már pár nem DTs filmet, ezt is elfogom ha erről van szó. David azt mondta egyszer, hogy a film közel áll hozzá, mert az egyik felmenője -mint tudjuk- híres focista volt és ő is sokat utazott, vele is előfordulhatott volna. Ez amolyan tribute film, barátunk meg is mondta, hogy ennyi tehetséges és szerencsétlenül járt ember előtt másképpen nem lehet tisztelegni. Ez abszolút DTs jó neveltetés sablon válasz, engem inkább az hajt, hogy szégyen vagy nem, nem tudok sokat a dologról és a rendező James Strong 5 évig gyűjtött háttérinfókat, 2 kedvenc színészem benne van, mi más kell még? Majd meglátjuk hogy sül el, a 6 részes Duck Patrolt is végignéztem, pedig epizódonként 10 mondatnál több nem jutott neki benne.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. április 07. 13:11 #1711
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.07. 13:07)
Engem a foci annyira hidegen hagy, amennyire csak lehet. Sok ember kerget egy labdát ami nincs is aranyból. biggrin.gif  rohog.gif  Nem túl érdekfeszítő számomra, persze tudom én, hogy nem erről van szó, nálam csak ennyit jelent. Ettől függetlenül én megnézem, elszenvedtem már pár nem DTs filmet, ezt is elfogom ha erről van szó. David azt mondta egyszer, hogy a film közel áll hozzá, mert az egyik felmenője -mint tudjuk- híres focista volt és ő is sokat utazott, vele is előfordulhatott volna. Ez amolyan tribute film, barátunk meg is mondta, hogy ennyi tehetséges és szerencsétlenül járt ember előtt másképpen nem lehet tisztelegni. Ez abszolút DTs jó neveltetés sablon válasz, engem inkább az hajt, hogy szégyen vagy nem, nem tudok sokat a dologról és a rendező James Strong 5 évig gyűjtött háttérinfókat, 2 kedvenc színészem benne van, mi más kell még? Majd meglátjuk hogy sül el, a 6 részes Duck Patrolt is végignéztem, pedig epizódonként 10 mondatnál több nem jutott neki benne.


Eldöntetett! Megnézős lesz. A tribute filmeket szeressem, ha jól vannak megcsinálva. Szóval, lássuk a medvét. biggrin.gif Illetve Davidet... biggrin.gif
Amúgy barátunkról senki nem közölt semmit ezúttal a twitteren? És mi van a honlappal? Tényleg lemondtak róla, végleg?
2011. április 07. 13:36 #1712
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.07. 13:11)
Eldöntetett! Megnézős lesz. A tribute filmeket szeressem, ha jól vannak megcsinálva. Szóval, lássuk a medvét.  biggrin.gif Illetve Davidet... biggrin.gif 
Amúgy barátunkról senki nem közölt semmit ezúttal a twitteren? És mi van a honlappal? Tényleg lemondtak róla, végleg?


Engem is csak ez hajt. A rendező 5 éve gyűjtötte az infókat, beszélt a meghalt emberek még élő rokonaival hogy legyen valami a filmből. Majd megnézem és megmondom, nézős-e vagy nem.

DT próbál, második munkanap neki és már is zargatják a 'fanok'. Twitteren követnek egy színészt, aki egy színdarabban játszik vele és megkérték, hogy passzolja át Davidnek minden jókívánságukat a gyereket illetően. http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/picardicon.gif Kíváncsi vagyok mit mond erre a gyerek meg DT ... Barátunk egyébként mindig egyedül megy próbálni, vonattal. Állítólag.
2011. április 07. 13:44 #1713
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2011.04.07. 12:51)
David születésnapján, Április 18-án BAFTA United vetítés lesz, Dougray Scott lesz ott a vetítésen, amit egy Q & A követ. 
Új United kép itt (a teljes képen látszik, hogy cigizik, haja borzasztó, ezért kompenzáció itt  rohog.gif )


Kellemes délutánt mindenkinek!
Az első képen úgy néz ki, mint egy..hát hogy is mondjam..olyan úriember, aki menedzserként az ősi foglalkozást választó hölgyek karrierjét egyengeti busás haszon reményében. ohmy.gif cool.gif

Egy kis ajándék - hogy az utált szóval éljek - a skót eyecandyről (ha úgy vesszük helytálló, mert végülis cukorka a szememnek, Csillagtök például ezt a gondolatmenetet követve eyebakingsoda. tongue.gif )
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2011. április 07. 14:34 #1714
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDiabla @ 2011.04.07. 13:44)
Kellemes délutánt mindenkinek!
Az első képen úgy néz ki, mint egy..hát hogy is mondjam..olyan úriember, aki menedzserként az ősi foglalkozást választó hölgyek karrierjét egyengeti busás haszon reményében.  ohmy.gif  cool.gif 
Egy kis ajándék - hogy az utált szóval éljek - a skót eyecandyről (ha úgy vesszük helytálló, mert végülis cukorka a szememnek, Csillagtök például ezt a gondolatmenetet követve eyebakingsoda.  tongue.gif )


Nekem inkább úgy tűnik, mintha egy tégla lenne _nevet.gif Valami őrezredes vagy nem is tudom a katonaságnál/valamilyen megbízott politikában, aki valójában egy alvilági maffiózó pl a szesztilalom idején (cigi nélkül) _nevet.gif

A mai napon játszani fogunk, because I said so rohog.gif . Biztosan találkoztunk már mindannyian a 'Marry, snog, avoid/miss/forget' játékkal. Most ilyet játszunk, mindenki legyen szíves 3 DT karaktert írni. Amelyik karakterhez szeretnél hozzámenni, amelyiket szeretnéd lesmárolni, amelyiket szeretnéd lepattintani, elfelejteni, elkerülni. Lásd egy nagyon jó példa a fórumról (tegnap estéről)

Marry: Doctor
Snog: Doctor 10.2
Avoid: Barty

Egy név csak egyszer szerepelhet egy 3-as játékban és magát Davidet nem lehet írni. Minden DT által kreált karakter (akár film, sorozat, cameo, audio belefér beleértve Mr. Logan, Ghost of Xmas Present stb, azok kedvéért akik szinte még semmilyen filmben nem látták barátunkat).Kíváncsi vagyok mit írtok rá, hajrá hajrá, lökjétek, ne legyetek szégyenlősek biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2011. április 07. 15:01 #1715
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.07. 14:34)
Nekem inkább úgy tűnik, mintha egy tégla lenne  _nevet.gif Valami őrezredes vagy nem is tudom a katonaságnál/valamilyen megbízott politikában, aki valójában egy alvilági maffiózó pl a szesztilalom idején (cigi nélkül)  _nevet.gif 
A mai napon játszani fogunk, because I said so  rohog.gif . Biztosan találkoztunk már mindannyian a 'Marry, snog, avoid/miss/forget' játékkal. Most ilyet játszunk, mindenki legyen szíves 3 DT karaktert írni. Amelyik karakterhez szeretnél hozzámenni, amelyiket szeretnéd lesmárolni, amelyiket szeretnéd lepattintani, elfelejteni, elkerülni. Lásd egy nagyon jó példa a fórumról (tegnap estéről)
Marry: Doctor
Snog: Doctor 10.2
Avoid: Barty
Egy név csak egyszer szerepelhet egy 3-as játékban és magát Davidet nem lehet írni. Minden DT által kreált karakter (akár film, sorozat, cameo, audio belefér beleértve Mr. Logan, Ghost of Xmas Present stb, azok kedvéért akik szinte még semmilyen filmben nem látták barátunkat).Kíváncsi vagyok mit írtok rá, hajrá hajrá, lökjétek, ne legyetek szégyenlősek  biggrin.gif


w00t.gif Micsoda játék. Nos...
Marry: Pete a Sweetnightgoodheartból wub.gif (tudom, tudom, de akkor is!)
Kiss: Peter Carlisle, mert a rendőröket szeressük
Miss: Brendan baby... sorry.gif he's too dangerous
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 07. 15:11 #1716
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.07. 15:01)
w00t.gif Micsoda játék. Nos...
Marry: Pete a Sweetnightgoodheartból  wub.gif (tudom, tudom, de akkor is!)
Kiss: Peter Carlisle, mert a rendőröket szeressük
Miss: Brendan baby... sorry.gif he's too dangerous


Látod, ezt nem gondoltam volna. Pete a Goodnight Sweetheartból. Szabad megtudni miért? biggrin.gif
Peter kitekeri a nyakadat ha Sally nem fogja vissza. Peter DI (Detective Inspector) és nem rendőr ohmy.gif biggrin.gif rohog.gif Mi csak hülyültünk Sallyvel mikor azt beszéltük, hogy jól kell neki viselkedni mert a férje odabilincseli az egyik csőhőz, ha rossz lesz biggrin.gif rohog.gif . Peter nem foglalkozik ilyesmivel, ő inkább csak investigate-ingel de talán van is nála bilincs, de ebbe most inkább ne menjünk bele ha lehetne rohog.gif
Brendant megértem. Brendant és Bartyt akarja mindenki misselni és forgetelni. Viszont meglepő, hogy a Dokit nem írtad be, ami nem baj, sőt, látod, hogy van a Dokin túl is w00t.gif (Persze a Doki választ is megérteném biggrin.gif )
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. április 07. 15:16 #1717
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.07. 15:11)
Látod, ezt nem gondoltam volna. Pete a Goodnight Sweetheartból. Szabad megtudni miért?  biggrin.gif 
Peter kitekeri a nyakadat ha Sally nem fogja vissza. Peter DI (Detective Inspector) és nem rendőr  ohmy.gif  biggrin.gif  rohog.gif Mi csak hülyültünk Sallyvel mikor azt beszéltük, hogy jól kell neki viselkedni mert a férje odabilincseli az egyik csőhőz, ha rossz lesz  biggrin.gif  rohog.gif . Peter nem foglalkozik ilyesmivel, ő inkább csak investigate-ingel de talán van is nála bilincs, de ebbe most inkább ne menjünk bele ha lehetne  rohog.gif 
Brendant megértem. Brendant és Bartyt akarja mindenki misselni és forgetelni. Viszont meglepő, hogy a Dokit nem írtad be, ami nem baj, sőt, látod, hogy van a Dokin túl is  w00t.gif (Persze a Doki választ is megérteném  biggrin.gif )


Miért Pete? Mert egy édes pofa! Imádom azt a kisfilmet és azt a pasit is benne! w00t.gif wub.gif Számomra eddig az volt David legszimpatikusabb, legesendőbb és legkedvesebb karaktere.
A Dokit írhattam volna, de mivel még egy részt sem láttam, nem akartam olyan karakterről írni, amit nem ismerek. A Single Fatherbe még csak belenézni sikerült, úgyhogy arról is majd akkor nyilatkoznék, ha az egészet letudtam. Brendan pedig, hát...obvious, because he's a bad boy and I prefer good boys. Like Pete. wub.gif

Mea culpa, Peter! You're not a policeman, your a detective, of course. sorry.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 07. 15:45 #1718
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.07. 15:16)
Miért Pete? Mert egy édes pofa! Imádom azt a kisfilmet és azt a pasit is benne!  w00t.gif  wub.gif Számomra eddig az volt David legszimpatikusabb, legesendőbb és legkedvesebb karaktere. 


Tényleg nagyon édes és szeretnivaló. A szakítás nehezen jött neki össze. rolleyes.gif
2011. április 07. 16:39 #1719
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.07. 15:45)
Tényleg nagyon édes és szeretnivaló. A szakítás nehezen jött neki össze.  rolleyes.gif


Hála az égnek nem sikerült neki. w00t.gif Jujj...holnap megint meg fogom nézni azt a kisfilmet... wub.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 07. 16:46 #1720
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.07. 16:39)
Hála az égnek nem sikerült neki.  w00t.gif Jujj...holnap megint meg fogom nézni azt a kisfilmet... wub.gif


A videóban a csaj Kate Ashfield, aki Mirandát alakította a Secret Smileban. Az élet kiszámíthatatlan, nemdebár? _nevet.gif
Katenek akkoriban volt egy fiatal gyereke, akit elvitt a forgatásra. Két jelenet felvételekor kiküldték a gyereket a stúdióból (azt hiszem nem kell megkérdezni melyik az a két jelenet rohog.gif ). És a gyerek megkérdezte barátunkat, hogy 'mit csinálsz anyuval'. David erre pedig: 'We're doing wrestling, little P.E. you know. I'm gonna win so I'll be up on your mother' _nevet.gif (Secret Smilera értettem)
101 oldal 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok