Starity

David Tennant 2

101 oldal 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. április 08. 17:07 #1761
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.08. 16:03)
ohmy.gif Hát nagyon nem! Hol van Brendan? És a Doki? És Hamlet?
Ja, mint haladó DT rajongó, kérhetnék ezekről a karakterekről némileg bővebb infót?  unsure.gif  blush.gif


Brendan nincs a listán, mert bár szeretem http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/innocent.png, de egy csókon kívül mást nem akarnék tőle. Gondolkoztam, hogy őt írom a snog mellé, de HA van egy DT karakter, ami nekem NAGYON bejön, az Daniel Mason a DINKY audióból. Ő egy skót rajzfilm figura rajzoló talán ő áll a legközelebb David személyiségéhez. Kellően bolond, mint David és komoly is, ha kell, mint David biggrin.gif
Viszont férjnek nem kellene, mert ahhoz túl 'lame', túl papucs. A felesége, Lucy dolgozik, ő meg otthon főz, takarít és próbál rajzolni, nem sok sikerrel, nem ért a gépekhez, nem szereti a sajtot ohmy.gif Viszont nagyon édes, hűséges és cuki, humora olyan, mint Davidé, kevésbé tűnik gaynek, mint David néha, sőt, szinte semennyire sem és talán kevesebb skót whiskeyt is iszik, mint haverunk. Amolyan dróton rángatható bábu és ez nekem nem tetszik egy pasiban. rolleyes.gif
Gordon a geekek netovábbja, ő is skót, ügyes és tanult ember akire Istenként néznek fel a tanulmányai miatt (is). Kinézetre sem utolsó, szenvedéllyel végzi a munkáját, van valami a szemében, valami tűz, végtelenül odaadó lehet és kellően romantikus (A Quatermass Experimentben csak a munkahelyén láthattuk. 3 embet kilőnek az űrbe, csak 1 tér vissza, megváltozik a teste, szervezete és csak németül beszél, embereket öl. Gordon ilyen különleges esetekkel foglalkozik). Kicsit Doctoros figura, de ő legalább human biggrin.gif Tájmlorddal nem kezdek, mert összetöri a nők szívét, az enyémet pedig nem fogja. biggrin.gif 10.2 meg, nos, nem tudom, Gordonhoz mennék hozzá inkább biggrin.gif
Pomfrey pedig az agyamra megy. Nem csak beképzelt, öntelt és rossz ember, de a nyafogása nagyon idegesítő. Ki van bukva azon a nyomorult gyűrűn (ami persze sokat ér), pedig elég sok pénze is van. Valamiért nagyon idegesítő tud lenni számomra.
Hamlet? Hamlet jól néz ki de semmi több. Bolond ember ő, sem a csókja, sem a házassági ajánlata nem kellene. A kinézet nem minden, persze a korona jól mutat king.gif és rajtam is biztosan jól mutatna egy másik biggrin.gif _nevet.gif de hiába na, I don't L.O.V.E. Hamlet, csak bejön, mert jól néz ki, de ez kevés biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning
2011. április 09. 06:44 #1762
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Szép szombat reggelt mindenkinek!
Kate, köszönöm a bővebb tájékoztatást. Így most már értem. meghajolo.gif
Megint megnéztem a Sweetnighgoodheartot. Imádom! w00t.gif Be lehet írni egy kisfilmet a kedvenc filmek közé? blink.gif
Ja, és meghallgattam a DT singst. _nevet.gif Nem volt olyan szörnyű, mint amire Kate figyelmezetetése alapján számítottam. Persze valószínűleg kicsit fel van javítva a hangja, de akkor se olyan fülhasogató. (Elárulom, csacsi öreg medvém még ennél is hamisabb! _nevet.gif ) Tetszik az átélése, és a színészi képességeivel korrigálja énekbeli nem tudását. Nem gáz, de azért egy picit vicces. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 09. 08:01 #1763
- törölt felhasználó -    
Jó reggelt kívánok! biggrin.gif
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.09. 06:44)

Megint megnéztem a Sweetnighgoodheartot. Imádom!  w00t.gif Be lehet írni egy kisfilmet a kedvenc filmek közé?  blink.gif 


Akkor érdekelne esetleg a 9 and 1/2 minutes is. Szerintem az is tetszene neked. Akarod látni?
2011. április 09. 08:12 #1764
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.09. 08:01)
Jó reggelt kívánok!  biggrin.gif 
Akkor érdekelne esetleg a 9 and 1/2 minutes is. Szerintem az is tetszene neked. Akarod látni?


Naná!! w00t.gif Eddig tetszettek a kisfilmek, amiket mutattál. Még az is, amiben nem David szerepelt.
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 09. 08:17 #1765
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.09. 08:12)
Naná!!  w00t.gif Eddig tetszettek a kisfilmek, amiket mutattál. Még az is, amiben nem David szerepelt.




Ez pedig egy igazi csemege, nagyon ritkán látott darab 1997-es BBC Shakespeare dokumentum filmből rohog.gif

1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. április 09. 08:33 #1766
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.09. 08:17)

Ez pedig egy igazi csemege, nagyon ritkán látott darab 1997-es BBC Shakespeare dokumentum filmből  rohog.gif 



Nem tévedtünk, kedves Kate, ez a kisfilm is bejött! Jó, nem annyira, mint a Sweetnightgoodheart, vagy a Traffic Warden, de ez is egy borzasztóan érdekes koncepció volt. Tökéletes bemutatása annak, hogy mindenféle nagy költségek nélkül is lehet nagyon jó filmet csinálni. Olyan egyszerű a történet és mégis olyan nagyszerű. meghajolo.gif
A második videót pedig érdekes volt végignézni. Régi felvétel, jó volt látni a fiatal Davidet. Nem mintha most öregebbnek látszana... rohog.gif
2011. április 09. 08:45 #1767
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.09. 08:33)
Nem tévedtünk, kedves Kate, ez a kisfilm is bejött! Jó, nem annyira, mint a Sweetnightgoodheart, vagy a Traffic Warden, de ez is egy borzasztóan érdekes koncepció volt. Tökéletes bemutatása annak, hogy mindenféle nagy költségek nélkül is lehet nagyon jó filmet csinálni. Olyan egyszerű a történet és mégis olyan nagyszerű.  meghajolo.gif 
A második videót pedig érdekes volt végignézni. Régi felvétel, jó volt látni a fiatal Davidet. Nem mintha most öregebbnek látszana... rohog.gif


Imádom a kisfilmeket. De te ezt már tudod. rohog.gif
Örülök ha tetszettek a kisfilmek, te is szólj nekem ha látsz egy jót, jó színészekkel. biggrin.gif (nem csak színészek, grafikai is jöhet stb, bármi jöhet ami jó kisfilm biggrin.gif )
Tegnap elmaradt a United interjú. Itt lehet olvasni. David mindenhol nagyon udvariasan válaszolt a kérdésekre. Nekem az a rész fogta meg a figyelmem, hogy miért fogadta el a szerepet és hogyan készült fel karaktere eljátszására ..
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. április 09. 08:59 #1768
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.09. 08:45)
Imádom a kisfilmeket. De te ezt már tudod.  rohog.gif 
Örülök ha tetszettek a kisfilmek, te is szólj nekem ha látsz egy jót, jó színészekkel.  biggrin.gif (nem csak színészek, grafikai is jöhet stb, bármi jöhet ami jó kisfilm  biggrin.gif )
Tegnap elmaradt a United interjú. Itt lehet olvasni. David mindenhol nagyon udvariasan válaszolt a kérdésekre. Nekem az a rész fogta meg a figyelmem, hogy miért fogadta el a szerepet és hogyan készült fel karaktere eljátszására ..


David valóban nagyon udvarias és tudod mit? Rendkívül felkészült és összeszedett. Ez tetszik nekem! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 09. 09:09 #1769
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.09. 08:59)
David valóban nagyon udvarias és tudod mit? Rendkívül felkészült és összeszedett. Ez tetszik nekem!  meghajolo.gif


How did you find the filming process?

I've been very inspired by it and I just hope we do the story justice. Filming was very tight because we were making a drama with feature film ambition on a television budget.

Akkor ezzel megint nem keresett sokat, ráadásul maga jár Jimmy még élő rokonai után, hogy még jobban meg tudja formálni a karaktert. Kíváncsi vagyok hogy ilyenkor ez a munkája része vagy csak magától becsönget abba a házba, hogy 'Hiya, I'm David Tennant'
'Doctor, Doctor'
'I'm going to play Jimmy in the film called United, adapted by BBC2'
'Here he is, the Doctor in my house'
'I just wanted to get deep in the character and thought you'd help me, I'd appreciate if you share your memories of him with me. Can I come in?'
biggrin.gif rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. április 09. 09:14 #1770
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.09. 09:09)
How did you find the filming process?
I've been very inspired by it and I just hope we do the story justice. Filming was very tight because we were making a drama with feature film ambition on a television budget.
Akkor ezzel megint nem keresett sokat, ráadásul maga jár Jimmy még élő rokonai után, hogy még jobban meg tudja formálni a karaktert. Kíváncsi vagyok hogy ilyenkor ez a munkája része vagy csak magától becsönget abba a házba, hogy 'Hiya, I'm David Tennant'
'Doctor, Doctor'
'I'm going to play Jimmy in the film called United, adapted by BBC2'
'Here he is, the Doctor in my house'
'I just wanted to get deep in the character and thought you'd help me, I'd appreciate if you share your memories of him with me. Can I come in?'
biggrin.gif  rolleyes.gif


Látod, ez a nagy harci helyzet a jó színészekkel és a jó filmekkel. A jó színészek nem feltétlen keresnek sokat a jó filmekkel. Sőt. dry.gif
Azért ez a jelenet, amit leírtál elég valósághűnek tűnik. Úgy értem, tragikomikus, hogy ez valóban így van. A legtöbben tesznek rá, hogy ki ő és hogy miben játszott még, the only thing they care about is that he was the Doctor. blink.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 09. 09:28 #1771
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.09. 09:14)
Látod, ez a nagy harci helyzet a jó színészekkel és a jó filmekkel. A jó színészek nem feltétlen keresnek sokat a jó filmekkel. Sőt.  dry.gif 
Azért ez a jelenet, amit leírtál elég valósághűnek tűnik. Úgy értem, tragikomikus, hogy ez valóban így van. A legtöbben tesznek rá, hogy ki ő és hogy miben játszott még, the only thing they care about is that he was the Doctor.  blink.gif


Tudod én az egész DW folyamatot nem értem. Ha te is néznéd a sorozatot, látnád, hogy miért hívja mindenki a Legjobb Doki ever-nek. Én, mint aki elég sok DT filmet látott már, még is azt kell, hogy mondjam, a DW alatt elég sokszor volt olyan elgondolásom, hogy David úgymond nem is színészkedett. Valamiért a Doctor figurája áll hozzá a legközelebb és .. ezt látni kell, na. Mindenféleképpen hozzá kell tenni, hogy David azon kevés színészek egyike, akik mernek (!) igazi érzelmeket kimutatni a filmben, és nem érdekli, hogy most ez hogyan fog mutatni egy screenshoton, kigubbad-e a szeme, látszódik-e hogy néha az egyik szemgolyója miatt kancsalnak tűnik stb a felvételkor, és kinézetre sem utolsó, de ha kilökjük azokat akik a kinézete miatt pártolják, akkor is sok ember marad, aki szerint DT a legjobb doki ever, pedig a Recoveryben nyújtott színészi alakításához képest a Doctor szerepe kismiska, az összes Allonsy-s, sírós, megmentem a Földet és regenerációs jelenettel együtt, ami persze nem azt jelenti, hogy DT nem jó DW-ban, meg persze színészkedésnek hivom amit csinál de az én szememben a Doktora David 8 éves, adrenalin túltengéses, kissé hisztis és világmegmentő kényszeres énje. Annyi minden van, David 'jellem' ami sok más filmben is megtalálható, főleg itt és talán ezért. Egyszerűen ránézel és azt mondod, Ő A Doktor. Valamiért, ezt ennél értelmesebben nem tudom elmondani. Nem csodálkozom ha nem esett le mire akartam kilyukadni, ezt látni kell, másképpen nem érted meg.
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Bessie
2011. április 09. 09:34 #1772
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.09. 09:28)
Tudod én az egész DW folyamatot nem értem. Ha te is néznéd a sorozatot, látnád, hogy miért hívja mindenki a Legjobb Doki ever-nek. Én, mint aki elég sok DT filmet látott már, még is azt kell, hogy mondjam, a DW alatt elég sokszor volt olyan elgondolásom, hogy David úgymond nem is színészkedett. Valamiért a Doctor figurája áll hozzá a legközelebb és .. ezt látni kell, na. Mindenféleképpen hozzá kell tenni, hogy David azon kevés színészek egyike, akik mernek (!) igazi érzelmeket kimutatni a filmben, és nem érdekli, hogy most ez hogyan fog mutatni egy screenshoton, kigubbad-e a szeme, látszódik-e hogy néha az egyik szemgolyója miatt kancsalnak tűnik stb a felvételkor, és kinézetre sem utolsó, de ha kilökjük azokat akik a kinézete miatt pártolják, akkor is sok ember marad, aki szerint DT a legjobb doki ever, pedig a Recoveryben nyújtott színészi alakításához képest a Doctor szerepe kismiska, az összes Allonsy-s, sírós, megmentem a Földet és regenerációs jelenettel együtt, ami persze nem azt jelenti, hogy DT nem jó DW-ban, meg persze színészkedésnek hivom amit csinál de az én szememben a Doktora David 8 éves, adrenalin túltengéses, kissé hisztis és világmegmentő kényszeres énje. Annyi minden van, David 'jellem' ami sok más filmben is megtalálható, főleg itt és talán ezért. Egyszerűen ránézel és azt mondod, Ő A Doktor. Valamiért, ezt ennél értelmesebben nem tudom elmondani. Nem csodálkozom ha nem esett le mire akartam kilyukadni, ezt látni kell, másképpen nem érted meg.


Azért valamennyire értem, hová szerettél volna kilyukadni, hiszen tudom, hogy David mennyire vágyott erre a szerepre kicsi gyerek korától kezdve. Azt is tudom, hogy David gyerekes, adrenalin túltengéses, kényszeres megfelelési vágyban szenved és kiszámíthatatlan ember. Láttam már pár jelenetet a DW-ból, bár ettől még ugye nem leszek szakértő, de abból, amit láttam, sejtem, hogy mire gondolsz. David a Doctor szerepében olyan őrült, szenvedélyes, kiszámíthatatlan, hisztis és furcsa lehetett, amilyen csak akart lenni, ráadásul hős is lehetett a maga módján és ezt élvezte. Valóra váltotta gyerekkori álmát. Azt hiszem a gyerek, aki David volt, büszke lenne a felnőtt Davidre, mert nem hagyta cserben és valóra váltotta a legnagyobb vágyát. Eljátszotta a Dokit. Ám persze, mivel nem követtem végig ezt az öt évadot, nem lehetek egészen képben érzelmileg, de azért valamennyire értem.
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 09. 09:46 #1773
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.09. 09:34)
Azért valamennyire értem, hová szerettél volna kilyukadni, hiszen tudom, hogy David mennyire vágyott erre a szerepre kicsi gyerek korától kezdve. Azt is tudom, hogy David gyerekes, adrenalin túltengéses, kényszeres megfelelési vágyban szenved és kiszámíthatatlan ember. Láttam már pár jelenetet a DW-ból, bár ettől még ugye nem leszek szakértő, de abból, amit láttam, sejtem, hogy mire gondolsz. David a Doctor szerepében olyan őrült, szenvedélyes, kiszámíthatatlan, hisztis és furcsa lehetett, amilyen csak akart lenni, ráadásul hős is lehetett a maga módján és ezt élvezte. Valóra váltotta gyerekkori álmát. Azt hiszem a gyerek, aki David volt, büszke lenne a felnőtt Davidre, mert nem hagyta cserben és valóra váltotta a legnagyobb vágyát. Eljátszotta a Dokit. Ám persze, mivel nem követtem végig ezt az öt évadot, nem lehetek egészen képben érzelmileg, de azért valamennyire értem.


És ilyenkor merül fel bennem a kérdés, hogy tulajdonképpen nálunk PONTOSAN miért is DT a legjobb? Ha kilökjük azokat, akik azért nézik a sorozatot, mert David úgymond jól néz ki, akkor is sok ember marad, aki szerint ő a legjobb és néha -mikor olvasom a hozzászólásokat- nem vagyok biztos abban, hogy miért is van ez így. Hiszem azt, hogy David 4 éve a DW-nál, amiért őt látja többször az ember fia tévén, lett a kedvenc. ÉN megértem azokat, akik hozzám hasonlóan gondolkodnak, de én úgy gondolom, hogy mivel Christopher Eccleston 1 évad után sajnos tovább állt és David 4 évadot csinált, a 'sok David reklám' miatt. Nem mondom, hogy pont amiatt, csak hogy az hozta meg a kedvüket. Aki Davidnél kezdi, sajnos nem tulajdonít sok figyelmet Christopherre (tisztelet a kivételnek) és akkor tudnék falra mászni, hogy Whoviannak hívja magát de semmi mást nem hajlandó megnézni. Christopher is volt olyan jó mint David csak az egy évad neki kevés volt a kibontakozásra. Viszont azt is megértem, hogy Mattet miért nem szeretik. Ha leszámítjuk azt, hogy Matt hogy néz ki, David mellett tényleg nem tűnik Dokinak, pedig ő igen is az. Én megértem, ha valaki nem ad esélyt Mattnek, tisztelem a döntésüket de tényleg nem tudják, hogy miről maradnak le. Ha csak magát a karaktert és a színészi játékot nézzük, Matt is van olyan jó Doktor, mint David vagy Christopher ( a maga módján).
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. április 09. 09:52 #1774
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.09. 09:46)
És ilyenkor merül fel bennem a kérdés, hogy tulajdonképpen nálunk PONTOSAN miért is DT  a legjobb? Ha kilökjük azokat, akik azért nézik a sorozatot, mert David úgymond jól néz ki, akkor is sok ember marad, aki szerint ő a legjobb és néha -mikor olvasom a hozzászólásokat- nem vagyok biztos abban, hogy miért is van ez így. Hiszem azt, hogy David 4 éve a DW-nál, amiért őt látja többször az ember fia tévén, lett a kedvenc. ÉN megértem azokat, akik hozzám hasonlóan gondolkodnak, de én úgy gondolom, hogy mivel Christopher Eccleston 1 évad után sajnos tovább állt és David 4 évadot csinált, a 'sok David reklám' miatt. Nem mondom, hogy pont amiatt, csak hogy az hozta meg a kedvüket. Aki Davidnél kezdi, sajnos nem tulajdonít sok figyelmet Christopherre (tisztelet a kivételnek) és akkor tudnék falra mászni, hogy Whoviannak hívja magát de semmi mást nem hajlandó megnézni. Christopher is volt olyan jó mint David csak az egy évad neki kevés volt a kibontakozásra. Viszont azt is megértem, hogy Mattet miért nem szeretik. Ha leszámítjuk azt, hogy Matt hogy néz ki, David mellett tényleg nem tűnik Dokinak, pedig ő igen is az. Én megértem, ha valaki nem ad esélyt Mattnek, tisztelem a döntésüket de tényleg nem tudják, hogy miről maradnak le. Ha csak magát a karaktert és a színészi játékot nézzük, Matt is van olyan jó Doktor, mint David vagy Christopher ( a maga módján).


Érdekes a téma, kár hogy érdemben nem tudok hozzászólni, csak találgatni. sad.gif Engem sosem vonzott igazán a DW, bár láttam pár részt belőle, olyat is, amiben Chris volt a Doki, és olyat is, amiben David. Nekem, mint férfi, Chris vonzóbb és színészileg is nagyon ott van a szeren. Viszont talán nincs meg benne az a plusz, ami Davidben. Ez a hatalmas szenvedély, amit gyerekkora óta hordoz magában. Biztos nem véletlen volt ekkora fan, a gyerekek azt szeretik, akivel a leginkább tudnak azonosulni, vagy akire a leginkább akarnak hasonlítani. Én valóban csak találgatok, de talán ez teszi Davidet jobb Dokivá, mint a többieket. Nem a színészi képességei, nem az esetleges jóképűsége, (ami ugye viszonylagos, hiszen kinek a pap, kinek a papné) hanem ez a szenvedély, amivel mindig is el akarta játszani a Dokit.
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 09. 10:06 #1775
- törölt felhasználó -    
Ha már DW-nál tartunk, egy klasszikus rohog.gif

3 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow, LaDiabla
2011. április 09. 14:13 #1776
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2011.04.09. 09:46)
És ilyenkor merül fel bennem a kérdés, hogy tulajdonképpen nálunk PONTOSAN miért is DT  a legjobb? Ha kilökjük azokat, akik azért nézik a sorozatot, mert David úgymond jól néz ki, akkor is sok ember marad, aki szerint ő a legjobb és néha -mikor olvasom a hozzászólásokat- nem vagyok biztos abban, hogy miért is van ez így. Hiszem azt, hogy David 4 éve a DW-nál, amiért őt látja többször az ember fia tévén, lett a kedvenc. ÉN megértem azokat, akik hozzám hasonlóan gondolkodnak, de én úgy gondolom, hogy mivel Christopher Eccleston 1 évad után sajnos tovább állt és David 4 évadot csinált, a 'sok David reklám' miatt. Nem mondom, hogy pont amiatt, csak hogy az hozta meg a kedvüket. Aki Davidnél kezdi, sajnos nem tulajdonít sok figyelmet Christopherre (tisztelet a kivételnek) és akkor tudnék falra mászni, hogy Whoviannak hívja magát de semmi mást nem hajlandó megnézni. Christopher is volt olyan jó mint David csak az egy évad neki kevés volt a kibontakozásra. Viszont azt is megértem, hogy Mattet miért nem szeretik. Ha leszámítjuk azt, hogy Matt hogy néz ki, David mellett tényleg nem tűnik Dokinak, pedig ő igen is az. Én megértem, ha valaki nem ad esélyt Mattnek, tisztelem a döntésüket de tényleg nem tudják, hogy miről maradnak le. Ha csak magát a karaktert és a színészi játékot nézzük, Matt is van olyan jó Doktor, mint David vagy Christopher ( a maga módján).


Én pl. nem állítom azt, hogy David volt a legjobb Doctor, mert a régi sorozatból csak pár részt láttam még, de az új Who érában sem jelentem ki, hogy ő volt a number one, talán a legeredetibb jelzővel illetném inkább.
Christopher fantasztikusan játszotta a szerepet, meg volt benne a karakterhez szükséges őrület, egó, humor, amihez egy csipetnyi machoság is társult. David ahogyan ti is jellemeztétek hisztérikus, gyerekes, kapkodó, szenvedélyes volt, míg Matt szintén egy más típust képvisel számomra kissé nyugisabb formában, mint az elődei (mások pont, hogy nem tartják nyugisnak, de nekem 10-eshez képest 11 jóval alacsonyabb hőfokon ég). Három színész, három inkarnáció, három karakter. Én nem tudnám és nem is akarom összehasonlítani őket. A David körüli mánia, mint Doctor szerintem is annak tudható be többek közt, hogy ő volt eddig a legtovább a renitens szökevény Time Lord bőrében.
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2011. április 09. 14:59 #1777
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDiabla @ 2011.04.09. 14:13)
Én pl. nem állítom azt, hogy David volt a legjobb Doctor, mert a régi sorozatból csak pár részt láttam még, de az új Who érában sem jelentem ki, hogy ő volt a number one, talán a legeredetibb jelzővel illetném inkább.
Christopher fantasztikusan játszotta a szerepet, meg volt benne a karakterhez szükséges őrület, egó, humor, amihez egy csipetnyi machoság is társult. David ahogyan ti is jellemeztétek hisztérikus, gyerekes, kapkodó, szenvedélyes volt, míg Matt szintén egy más típust képvisel számomra kissé nyugisabb formában, mint az elődei (mások pont, hogy nem tartják nyugisnak, de nekem 10-eshez képest 11 jóval alacsonyabb hőfokon ég). Három színész, három inkarnáció, három karakter. Én nem tudnám és nem is akarom összehasonlítani őket. A David körüli mánia, mint Doctor szerintem is annak tudható be többek közt, hogy ő volt eddig a legtovább a renitens szökevény Time Lord bőrében.


Helyes. Az én kedvenc Dokim a 4-ik, 9, 10 és 11. Én Matt Doktorát már kedvencnek hívom és alig várom hogy láthassam mit hoz az új évad w00t.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. április 09. 15:54 #1778
- törölt felhasználó -    
Érdekel valakit egy fangörl special spoileres Fright Night élménybeszámoló? A csaj mindent részletesen leír, mikor melyik jelenetben hogy néz ki, bőrnaci így, bőrnaci úgy, akcentus stb. Borzasztóan fangörl írás, én végig szenvedtem a spoilerek miatt. Más is akarja magát kínozni spoilerekért? rolleyes.gif
2011. április 09. 16:01 #1779
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.09. 15:54)
Érdekel valakit egy fangörl special spoileres Fright Night élménybeszámoló? A csaj mindent részletesen leír, mikor melyik jelenetben hogy néz ki, bőrnaci így, bőrnaci úgy, akcentus stb. Borzasztóan fangörl írás, én végig szenvedtem a spoilerek miatt. Más is akarja magát kínozni spoilerekért? rolleyes.gif


Megéri? unsure.gif
2011. április 09. 16:16 #1780
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.09. 16:01)
Megéri?  unsure.gif


Annyira hiányzik nekem ez a vámpíros DT film, mint tevének még egy púp. dry.gif De biztosan nem megyek fel moziba megnézni, ha pedig a letölthető minőségre várunk vagy a DVD megjelenésre, az sokáig tart. A ST Trinians 2-nél is így volt. Mikor kijött mozisan már akkor sem beszélt róla senki, mert odakint már mindenki látta. Én megkaparintom a filmet de csak is a DT részek miatt nézem meg, akkor végül is teljesen mindegy, hogy tudom-e melyik jelenetben milyen ruhája van meg mikor mit csinál. biggrin.gif Döntsétek el ti. Elmúltatok 18, nem ??? fogtok meglepődni azon, ami le van írva, lelketekre bízom unsure.gif Végül is, ennél fangörlösebb és lényegretörőbb leírást is olvastam már. Pft, egy a sok közül, elmegy... rohog.gif
101 oldal 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok