Starity

David Tennant 2

101 oldal 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. január 28. 13:42 #521
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.28. 13:26)
Szereztem új sünis képeket.  biggrin.gif Éléskamra feltöltve, újra indul a napi haj rovat  rohog.gif  rohog.gif 
Meg tudom érteni, hogy nem tetszik, mint pasi. Nem kifejezetten macsó kinézet, magas, vékony, beesett arc, hosszúkás? orr, beülő barna szemek, ez minden, csak nem eyecandy vagy szépségverseny nyertes. Azt én is beismerem, hogy David sem tökéletes, és vannak nála szebb férfiak de én már csak ilyen vagyok. Nekem világ életemben az tetszett, ami/aki másnak nem.
Én a Secret Smilenál 'dőltem bele' de ott sem a kinézete volt az első szempont, ugyan a szemnek nem rossz látvány, de mégsem az igazi. Először azt hittem, hogy ez csak múló valami nálam, gondoltam szép arca van, jól néz ki, jó a haja, majd pár év múlva másképpen gondolkozom. Nem így lett. Annyira belemerültem a munkáiba, hogy eljutottam arra a pontra, amikor már a hangjától és az akcentusától el tudnék olvadni és akkor még nem is láttam a pofiját. Nem tudom megmagyarázni hogy miért de egyszerűen néha úgy érzem, szükségem van arra, hogy halljam beszélni. Eddig is nagy csodálója voltam a brit akcentusoknak és nem Davidé az egyetlen akcentus, ami felett nem tudok elsiklani csak úgy.  rohog.gif 
Bizony, nálam ez így van, ránézek egy képre és nem minden esetben mondom azt, hogy hjaj de helyes pasas pl ez, a természetessége tetszik benne és ha néha tényleg jól néz ki (és a haja is jó) az csak hab a tortán  biggrin.gif  biggrin.gif A hangja jó, mindig el tudok aludni mikor hallgatom egyik másik audióját, kicsit ügyetlen és szerencsétlen ember, olyan humorral hogy néha a falat kaparásznám a röhögéstől (vagy a fájdalomtól  biggrin.gif ) de legalább őszinte, nyitott és legvégül, de nem legutolsó sorban, küldött nekem két autogrammot amit sajátmaga írt alá  rohog.gif  biggrin.gif Mi más kell még?  rohog.gif  biggrin.gif  cool.gif  laugh.gif


Gyönyörűen összefoglaltad, darling! Semmi több nem kell ennél! Tudod, hogy én sem az eyecandykre bukom, egy csinos pofinál nekem is jóval több kell. Én is bukom a szigetországi akcentusokra, és Davidé valóban különösen tetszetős. Azonkívül tetszik, hogy nem egy megcsinált sztárocska, hanem természetes, mer önmaga lenni és valóban remek humora van.
Ami meg a két autogrammot illeti, igencsak szerencsés vagy. wink.gif
2011. január 28. 14:41 #522
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.28. 13:42)

Ami meg a két autogrammot illeti, igencsak szerencsés vagy.  wink.gif


Tudom. Hosszú történet és sok idő volt, míg kézhez kaptam, ráadásul az én általam elküldött levelek egyike sem ért célba, mindkettő aláírást egy angol angoltanárnak (tudom _nevet.gif ) köszönhetem. De nagyon örülök neki és bátran megmondom minedenkinek ki van rajta, akkor is ha senki nem tudja kiről van szó biggrin.gif
2011. január 28. 14:55 #523
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2011.01.28. 14:41)
Tudom. Hosszú történet és sok idő volt, míg kézhez kaptam, ráadásul az én általam elküldött levelek egyike sem ért célba, mindkettő aláírást egy angol angoltanárnak (tudom  _nevet.gif ) köszönhetem. De nagyon örülök neki és bátran megmondom ki van rajta, akkor is ha senki nem tudja kiről van szó  biggrin.gif


Tényleg mázlista vagy; van aki kezét-lábát törné (egyesek szó szerint) egy aláírásért, neked pedig rögtön kettő is van. wink.gif
Én -azt hiszem már írtam itt is- inkább egy közös képet szeretnék, bár erre nagyjából annyi az esélyem, minthogy Vegasban bemákolom a legnagyobb jackpotot és simán hazahozom kicsiny országunkba (nem végzem bebetonozva és elásva a nevadai sivatagban stb. biggrin.gif ). Bár ha valahol szembejönne velem David nem hiszem, hogy leszólítanám, s nem azért, mert gyáva vagyok. Ha egyedül lenne, akkor nem csesznék ki vele, hogy felhívom rá az emberek figyelmét, ha pedig fangirlök gyűrűjében dedikálna akkor pedig azok miatt nem mennék oda. Valahogy nem szívesen vegyülnék olyanokkal, mint a hírhedt twitterező nethuszárok.
3 felhasználónak tetszik: kateblock, Grace Benning, Sally Sparrow
2011. január 28. 14:59 #524
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDiabla @ 2011.01.28. 14:55)
Tényleg mázlista vagy; van aki kezét-lábát törné (egyesek szó szerint) egy aláírásért, neked pedig rögtön kettő is van.  wink.gif 
Én -azt hiszem már írtam itt is- inkább egy közös képet szeretnék, bár erre nagyjából annyi az esélyem, minthogy Vegasban bemákolom a legnagyobb jackpotot és simán hazahozom kicsiny országunkba (nem végzem bebetonozva és elásva a nevadai sivatagban stb.  biggrin.gif ). Bár ha valahol szembejönne velem David nem hiszem, hogy leszólítanám, s nem azért, mert gyáva vagyok. Ha egyedül lenne, akkor nem csesznék ki vele, hogy felhívom rá az emberek figyelmét, ha pedig fangirlök gyűrűjében dedikálna akkor pedig azok miatt nem mennék oda. Valahogy nem szívesen vegyülnék olyanokkal, mint a hírhedt twitterező nethuszárok.


Erre jó az autogramm. Mikor kinyitod a borítékot, látod rajta neved, látod a hosszú borítékot, wow, nagyszerű érzés w00t.gif És mikor kinyitod a borítékot és ott találod benne az autogrammot. Egyik legjobb érzés a világon w00t.gif w00t.gif

Rendes fangörl lennél wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. január 28. 15:30 #525
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.28. 14:59)
Erre jó az autogramm. Mikor kinyitod a borítékot, látod rajta neved, látod a hosszú borítékot, wow, nagyszerű érzés  w00t.gif És mikor kinyitod a borítékot és ott találod benne az autogrammot. Egyik legjobb érzés a világon  w00t.gif  w00t.gif
Rendes fangörl lennél  wink.gif


Bizony, én is kezemet-lábamat tördelném egy bizonyos pasas aláírásáért. Bár mint már említettem, egy puszinak és egy közös fotónak én is jobban örülnék. Ám ezzel meg ugyanaz a bibim, mint Diablának. Nem vagyok ez a letámadós típus. unsure.gif
Biztos fantasztikus érzés, egyébként! Én még sose próbáltam, de lehet, hogy megérné. Micsoda boldogság lenne! wub3.gif
2011. január 28. 16:33 #526
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.28. 15:30)
Bizony, én is kezemet-lábamat tördelném egy bizonyos pasas aláírásáért. Bár mint már említettem, egy puszinak és egy közös fotónak én is jobban örülnék. Ám ezzel meg ugyanaz a bibim, mint Diablának. Nem vagyok ez a letámadós típus.  unsure.gif 
Biztos fantasztikus érzés, egyébként! Én még sose próbáltam, de lehet, hogy megérné. Micsoda boldogság lenne! wub3.gif


Igen, amennyiben nem követjük mindenhivá a kedvenceinket, nem nyílik rá sok esély.
Én egyébként az abszolút leblokkolós típus lennék. Tudom, hogyha David elsétálna előttem, nem merném leszólítani és nem azért, mert nem tudnék neki mit mondani, ha nem mert attól tartanék, hogy nem értem meg amit mond biggrin.gif Azt mondják jó vagyok angolból de önbizalmam nincs sok ... unsure.gif
2011. január 28. 16:46 #527
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.28. 16:33)
Igen, amennyiben nem követjük mindenhivá a kedvenceinket, nem nyílik rá sok esély.
Én egyébként az abszolút leblokkolós típus lennék. Tudom, hogyha David elsétálna előttem, nem merném leszólítani és nem azért, mert nem tudnék neki mit mondani, ha nem mert attól tartanék, hogy nem értem meg amit mond  biggrin.gif Azt mondják jó vagyok angolból de önbizalmam nincs sok ... unsure.gif


Nos, én inkább attól félnék, hogy ő nem értené meg, amit én mondok. _nevet.gif Pedig én is jó vagyok angolból. Úgy látszik nekünk ez a leszólítás nem megy, ezért szegény David csak az idiótákkal szembesül, ez pedig biztos némileg elkeseríti. Keres benneteket folyvást, hogy: "Where the hell my real, wonderful, normal fans can be?" Tanácstalan és ingatja a fejét. Poor, David! unsure.gif biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, LaDiabla
2011. január 28. 17:28 #528
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.28. 16:46)
Nos, én inkább attól félnék, hogy ő nem értené meg, amit én mondok.  _nevet.gif Pedig én is jó vagyok angolból. Úgy látszik nekünk ez a leszólítás nem megy, ezért szegény David csak az idiótákkal szembesül, ez pedig biztos némileg elkeseríti. Keres benneteket folyvást, hogy: "Where the hell my real, wonderful, normal fans can be?" Tanácstalan és ingatja a fejét. Poor, David!  unsure.gif  biggrin.gif


David múltkor szembesült ezzel a problémával. Egy olyan nővel beszélt telefonon, aki nem igazán tudott angolul vagy csak akkor éppen leblokkolt és valami hülyeséget zagyvált össze vissza, kínos másodpercek teltek el hümmögéssel és hangos gondolkodással azzal kapcsolatban, hogy mit kérdezett az illető, mire David visszakérdezett, hogy 'What were you saying?' Semmi válasz, mire David visszaválaszolt, hogy Zing Zang Zulu. Zing Zang Zulu Amber? Azt hiszem Amber volt a neve az illetőnek. Utána a csaj is mondta, hogy Zing Zang Zulu, mindenki nevetett, és David kezdett kérdezősködni, hogy érzi magát, mit csinált akkor aznap stb és röviden, de tudott válaszolni a kérdésekre. Nagy beszélgetés közben sikerült kimondania a kérdését.
Ezek után beszéltek a műsorban a Zing Zang Zuluról, COC kérdezte hogy azt meg honnan szedte és honnan jönnek az ilyen random hülyeségei, mire David csak annyit válaszolt, hogy ő ilyen a Zing Zang Zulu meg csak jött és kész. Még akkor azt is hozzátette, hogy 'trend that twitter baby' biggrin.gif

Zing Zang Zulu rofl.gif rofl.gif rofl.gif

Biztosan szereti az egyik Az Istenek a fejükre estek filmet, nyakamat teszem rá mellow.gif rolleyes.gif
3 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, LaDiabla, Grace Benning
2011. január 30. 11:42 #529
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.28. 17:28)
David múltkor szembesült ezzel a problémával. Egy olyan nővel beszélt telefonon, aki nem igazán tudott angolul vagy csak akkor éppen leblokkolt és valami hülyeséget zagyvált össze vissza, kínos másodpercek teltek el hümmögéssel és hangos gondolkodással azzal kapcsolatban, hogy mit kérdezett az illető, mire David visszakérdezett, hogy 'What were you saying?' Semmi válasz, mire David visszaválaszolt, hogy Zing Zang Zulu. Zing Zang Zulu Amber? Azt hiszem Amber volt a neve az illetőnek. Utána a csaj is mondta, hogy Zing Zang Zulu, mindenki nevetett, és David kezdett kérdezősködni, hogy érzi magát, mit csinált akkor aznap stb és röviden, de tudott válaszolni a kérdésekre. Nagy beszélgetés közben sikerült kimondania a kérdését.
Ezek után beszéltek a műsorban a Zing Zang Zuluról, COC kérdezte hogy azt meg honnan szedte és honnan jönnek az ilyen random hülyeségei, mire David csak annyit válaszolt, hogy ő ilyen a Zing Zang Zulu meg csak jött és kész. Még akkor azt is hozzátette, hogy 'trend that twitter baby'  biggrin.gif 
Zing Zang Zulu rofl.gif  rofl.gif  rofl.gif
Biztosan szereti az egyik Az Istenek a fejükre estek filmet, nyakamat teszem rá  mellow.gif  rolleyes.gif


Ez nagyon aranyos! Szerintem ha nem telefonon beszéltek volna, hanem mondjuk élőben - és a csaj marad ennyire 'bátor' - akkor jobban meg tudták volna érteni egymást. Kézzel-lábbal 'mutogatni'... Az még viccesebb lett volna. biggrin.gif Egyébként Amber milyen anyanyelvű volt? smileeee.gif
2011. január 30. 12:32 #530
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.28. 16:46)
Nos, én inkább attól félnék, hogy ő nem értené meg, amit én mondok.  _nevet.gif Pedig én is jó vagyok angolból. Úgy látszik nekünk ez a leszólítás nem megy, ezért szegény David csak az idiótákkal szembesül, ez pedig biztos némileg elkeseríti. Keres benneteket folyvást, hogy: "Where the hell my real, wonderful, normal fans can be?" Tanácstalan és ingatja a fejét. Poor, David!  unsure.gif  biggrin.gif


Én sajnos ugyanolyan vagyok angolul is, mint magyarul: ha egy picit is ideges vagyok elkezd ömleni belőlem a szó és a végére teljesen máshol lyukadok ki, mint amit eredetileg mondani akartam. laugh.gif
2011. január 30. 17:40 #531
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.01.30. 11:42)
Ez nagyon aranyos! Szerintem ha nem telefonon beszéltek volna, hanem mondjuk élőben - és a csaj marad ennyire 'bátor' - akkor jobban meg tudták volna érteni egymást. Kézzel-lábbal 'mutogatni'... Az még viccesebb lett volna.  biggrin.gif Egyébként Amber milyen anyanyelvű volt?  smileeee.gif


Nem derült ki. COC műsorában általában mindig arra hajaznak, hogy olyanokat kapcsolnak adásba, akik nem az UK-ban laknak. Vannak emberek Ausztráliából, Ceshországból, Svédországból, Spanyolországból de őket általában nem kapcsolják be. Bekapcsolnak 2-3 országot meg Amerikából néhány embert. És akkor hallgatni kell, hogy 'Wow, your american fans are amazing. It's 10 hours they are towards us and they still up just to listen to you Mr T.' és hasonló.
Nekem már mindenem ki van azzal, hogy isteníteni kell őket. Nem csak az amerikaiak maradnak fel, aki ausztráliai, az is fent marad, én pedig egy órával hamarabb keltem, hogy meghallgathassam, de ez ugyebár senkit nem érdekel, mert az amcsik betelefonálnak munkahelyről vagy kivesznek emiatt egy szabad napot. Bezzeg ha mi próbálnánk meg egy szabad napot kivenni .. dry.gif
Tegnap David barátunk megint volt COC műsorában, ezúttal a BBC-s műsorában és nem is sietek meghallgatni, mert a fórumon már leírkálták, hogy miről volt szó és hogy megint bakapcsoltak néhány fangörlt akik szintén Amerikából telefonáltak és semmi értelmeset nem kérdeztek/nem mondtak.
Tényleg nagyon elegem van belőlük mellow.gif elárasztják a DT-s fórumokat, hozzák magukkal a szlengjüket és mindig vissza kell kérdezni, hogy mi van? mit mondtál? és beszólogatnak az angol fanoknak, és szegény Davidet ki akarják sajátítani. Úgy veszekednek szegény emberen mintha egy darab hús lenne, azt kívánják, hogy legyen annyira híres, mint Csillagtök, legyen sok pénze, edzen többet, menjen díjkiosztókra, szerepeljen néhány nagy amerikai filmben, lehetőleg félmeztelenül de mindezek mellett maradjon olyan, mint most. Használjon amerikai akcentust és csináljon amerikai sorozatot, hogy ők minden héten láthassák tévén. Ezt az angolok orra alá dörgölik, mondván most rajtuk a sor hogy 'élvezzék' azt, amiből nekik eddig nem jutott.
Selfish bast***s mellow.gif reklamalo.gif
2011. január 30. 17:55 #532
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.30. 17:40)
Nem derült ki. COC műsorában általában mindig arra hajaznak, hogy olyanokat kapcsolnak adásba, akik nem az UK-ban laknak. Vannak emberek Ausztráliából, Ceshországból, Svédországból, Spanyolországból de őket általában nem kapcsolják be. Bekapcsolnak 2-3 országot meg Amerikából néhány embert. És akkor hallgatni kell, hogy 'Wow, your american fans are amazing. It's 10 hours they are towards us and they still up just to listen to you Mr T.' és hasonló. 
Nekem már mindenem ki van azzal, hogy isteníteni kell őket. Nem csak az amerikaiak maradnak fel, aki ausztráliai, az is fent marad, én pedig egy órával hamarabb keltem, hogy meghallgathassam, de ez ugyebár senkit nem érdekel, mert az amcsik betelefonálnak munkahelyről vagy kivesznek emiatt egy szabad napot. Bezzeg ha mi próbálnánk meg egy szabad napot kivenni ..  dry.gif 
Tegnap David barátunk megint volt COC műsorában, ezúttal a BBC-s műsorában és nem is sietek meghallgatni, mert a fórumon már leírkálták, hogy miről volt szó és hogy megint bakapcsoltak néhány fangörlt akik szintén Amerikából telefonáltak és semmi értelmeset nem kérdeztek/nem mondtak.
Tényleg nagyon elegem van belőlük  mellow.gif elárasztják a DT-s fórumokat, hozzák magukkal a szlengjüket és mindig vissza kell kérdezni, hogy mi van? mit mondtál? és beszólogatnak az angol fanoknak, és szegény Davidet ki akarják sajátítani. Úgy veszekednek szegény emberen mintha egy darab hús lenne, azt kívánják, hogy legyen annyira híres, mint Csillagtök, legyen sok pénze, edzen többet, menjen díjkiosztókra, szerepeljen néhány nagy amerikai filmben, lehetőleg félmeztelenül de mindezek mellett maradjon olyan, mint most. Használjon amerikai akcentust és csináljon amerikai sorozatot, hogy ők minden héten láthassák tévén. Ezt az angolok orra alá dörgölik, mondván most rajtuk a sor hogy 'élvezzék' azt, amiből nekik eddig nem jutott.
Selfish bast***s  mellow.gif  reklamalo.gif


Szánalmas, amit művelnek. dry.gif De tudjátok, szerintem az a jó, hogy valójában David dönt. Akar valamit, van valami célja ezzel és csak ő tudhatja, hogy mi az. Az is lehet, hogy a DW után még nem igazán találja a helyét, bár az még valószínűbb, hogy hülyeségeket beszélek. biggrin.gif Mindenesetre vannak olyan színészek, akiket nem és nem tudott beszippantani az amcsi gagyi. Láttunk már többször ilyet. Ha szerencsénk van ő is azok közé tartozik, akik a pénz kedvéért megcsinálnak pár hollibudi baromságot, aztán hazaballagnak a jó öreg Nagy-Britanniába és csinálnak jobbnál-jobb filmeket. Én bízom benne, hogy ez Daviddel is így lesz. smileeee.gif Vagy túl naív vagyok? unsure.gif
2011. január 30. 18:04 #533
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.30. 17:55)
Szánalmas, amit művelnek.  dry.gif De tudjátok, szerintem az a jó, hogy valójában David dönt. Akar valamit, van valami célja ezzel és csak ő tudhatja, hogy mi az. Az is lehet, hogy a DW után még nem igazán találja a helyét, bár az még valószínűbb, hogy hülyeségeket beszélek.  biggrin.gif Mindenesetre vannak olyan színészek, akiket nem és nem tudott beszippantani az amcsi gagyi. Láttunk már többször ilyet. Ha szerencsénk van ő is azok közé tartozik, akik a pénz kedvéért megcsinálnak pár hollibudi baromságot, aztán hazaballagnak a jó öreg Nagy-Britanniába és csinálnak jobbnál-jobb filmeket. Én bízom benne, hogy ez Daviddel is így lesz.  smileeee.gif Vagy túl naív vagyok?  unsure.gif


Sajnos nem tudom. Én Davidről mindig úgy gondoltam, hogy egyedül képes irányítani a karrierjét, úgy, hogy felsőbb utasításra nem kell hallgatnia, de a Graham Nortonos interjúja óta .. nem tudom, ahogyan elmesélte és körbeírta ami és ahogyan történt, nekem nagyon úgy tűnt, hogy David nem akart menni, de felsőbb utasításra ment. De ki az az ember, akire hallgat? Lehet, hogy nem sikerül neki áttörni azt a bizonyos falat, és bevallom őszintén, nem is látom magam előtt hogy ez megtörténik, de az idő halad és amit elmondott, hogyan bánnak vele és amiket hallottam a Fright Night forgatásról ezek bennem mind azt a gondolatot keltik, hogy ez az ember nem is tudja hogy mit akar. Valami nagyon motiválja a túl oldalra de még sem akar menni, nem tudom, hogy mi az, de még élek nem jövök rá, hogyan gondolta ezt a 7 évadra szóló Rexet is? Még is hogyan oldotta volna meg? Hülye ez az ember? A DW-t gyerek kora óta szereti és ott hagyta 4 év után, Rexet meg vitte 7 évadig?
Nekem akárki akármit mond, David nem akarta Rexet, hangfelvétel bizonyítja ezt és még is kacsingat kifelé. Két hónappal ezelőtt azt nyilatkozta, hogy Amerika rossz hely és hogy annyi színész van ott, mint a csótányok. Ha ilyen rossz véleménye van akkor mit keres odakint? Nem tudom hogy át akarja-e dönteni azt a bizonyos falat, de már elegem van abból, hogy elesik a jobb projektektől, mert az amerikai szerződése köti. mellow.gif mellow.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2011. január 30. 18:26 #534
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.30. 18:04)
Sajnos nem tudom. Én Davidről mindig úgy gondoltam, hogy egyedül képes irányítani a karrierjét, úgy, hogy felsőbb utasításra nem kell hallgatnia, de a Graham Nortonos interjúja óta .. nem tudom, ahogyan elmesélte és körbeírta ami és ahogyan történt, nekem nagyon úgy tűnt, hogy David nem akart menni, de felsőbb utasításra ment. De ki az az ember, akire hallgat? Lehet, hogy nem sikerül neki áttörni azt a bizonyos falat, és bevallom őszintén, nem is látom magam előtt hogy ez megtörténik, de az idő halad és amit elmondott, hogyan bánnak vele és amiket hallottam a Fright Night forgatásról ezek bennem mind azt a gondolatot keltik, hogy ez az ember nem is tudja hogy mit akar. Valami nagyon motiválja a túl oldalra de még sem akar menni, nem tudom, hogy mi az, de még élek nem jövök rá, hogyan gondolta ezt a 7 évadra szóló Rexet is? Még is hogyan oldotta volna meg? Hülye ez az ember? A DW-t gyerek kora óta szereti és ott hagyta 4 év után, Rexet meg vitte 7 évadig?
Nekem akárki akármit mond, David nem akarta Rexet, hangfelvétel bizonyítja ezt és még is kacsingat kifelé. Két hónappal ezelőtt azt nyilatkozta, hogy Amerika rossz hely és hogy annyi színész van ott, mint a csótányok. Ha ilyen rossz véleménye van akkor mit keres odakint? Nem tudom hogy át akarja-e dönteni azt a bizonyos falat, de már elegem van abból, hogy elesik a jobb projektektől, mert az amerikai szerződése köti.  mellow.gif  mellow.gif


Hát reméljük, hogy hamar kitalálja mit akar. az a baj, hogy túl érzékeny lélek és nem biztos, hogy kiáll önmagáért. Talán, ha nagyon feldühítik, de ő szerintem az a fajta, aki képes évekig tűrni, mielőtt megelégelné a dolgokat. sad.gif
Egyébként nemrég lejött a Single Father első része. Ebbe a hétvégébe már nem fér bele, de a héten mindenképp megnézem. Aztán jöhet szép sorban a többi epizód. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. január 30. 18:31 #535
- törölt felhasználó -    
David ott lesz a 2011-es Comic Relief esten, Március 18-án, a BBC1-on smileeee.gif w00t.gif Végre erre vártam már mióta. biggrin.gif És a másik nagy kedvencem Rupert Grint is ott lesz yahoo.gif
Most mi lesz nagyokos, hogy nézem mindkettőt? Hogy tudok majd egyszerre két irányba is koncentrálni? unsure.gif blush.gif _nevet.gif rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. január 31. 08:04 #536
- törölt felhasználó -    


Nézzetek David és John Simm interjút, csak mert biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. január 31. 08:36 #537
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.31. 08:04)

Nézzetek David és John Simm interjút, csak mert  biggrin.gif


Jól sejtem, hogy hang nélkül annyira nem jó? rolleyes.gif

http://kephost.hu/image-721B_4D009DCF.gif
2011. január 31. 09:24 #538
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.31. 08:36)
Jól sejtem, hogy hang nélkül annyira nem jó?  rolleyes.gif 
http://kephost.hu/image-721B_4D009DCF.gif


Jól. David és John Simm (Master a DW-ban) fanboy!!! Kylie Minogue-ért tapsolnak, de azért mindketten hozzáteszik szívesen megérintenék Paul McCartneyt is, mire a műsorvezető azt mondja, nem szabad, David pedig hogy 'olvastuk a szabályzatot, semmi nyulka piszka', műsorvezető mondja 'akkor kibírjátok' mire John Simm rázza a fejét és 'nehéz lesz de kibírjuk valahogy'

rofl.gif
2011. január 31. 09:28 #539
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.31. 09:24)
Jól. David és John Simm (Master a DW-ban) fanboy!!! Kylie Minogue-ért tapsolnak, de azért mindketten hozzáteszik szívesen megérintenék Paul McCartneyt is, mire a műsorvezető azt mondja, nem szabad, David pedig hogy 'olvastuk a szabályzatot, semmi nyulka piszka', műsorvezető mondja 'akkor kibírjátok' mire John Simm rázza a fejét és 'nehéz lesz de kibírjuk valahogy'
rofl.gif


Á, ezt meg kell néznem! Olyan ritkán látni a híreseket rajongóként. w00t.gif Jut is eszembe, David milyen zenét szeret?
2011. január 31. 09:38 #540
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.31. 09:28)
Á, ezt meg kell néznem! Olyan ritkán látni a híreseket rajongóként.  w00t.gif Jut is eszembe, David milyen zenét szeret?


David sokféle zenét szeret. Bátyja a Sony-nál dolgozik, sok ingyen CD-t kap tőle, kedvencei a skót bandák of course pl The Fratellis, ami az én és Sally személyes nagy kedvence is, tényleg jól nyomják rock.gif . Nagy kedvence egy a The Proclaimers, ők nála az all time favourite banda, de szereti még Elvis Costellot, Florence and the machine, Jedward WTF blink.gif ohmy.gif blink.gif ohmy.gif , White Wine, Garbage, Kaiser Chiefs, Snow Patrol, Madonna, Kylie Minogue, Black Kids, Housemartins.

Imádom, hogy mindig a Proclaimerst mondja all time favourite-nek mert nála nem működnek a tömegtermeléses számok és a banda még az UK-ban belül is no name-nek számított, amíg David nem kezdett el arról beszélni, hogy imádja őket. biggrin.gif biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning
101 oldal 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok