Starity

David Tennant 2

101 oldal 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. február 05. 09:37 #641
- törölt felhasználó -    
Milyen furcsa. A fórum csinál születésnapi könyvet, elég komoly válogatásnak tűnik, mennyi szabály, mennyi alkategória blink.gif
Érdekes. A főoldalra nincs kiírva, eddig mindig ki volt.

Jó hírek!!! Úgy tűnik, hogy David amellett, hogy műsort vezet majd Március 18-án, benne lesz CT-tel a Take That Tribute 'act'-ben ami nem tudom mit jelent jelen esetben, pontosan. De több nagyobb angol sztár is csatlakozik hozzájuk és Fake That lesz a nevük rofl.gif

Tegnap elkezdtem fordítani a Blackpoolt biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2011. február 05. 14:57 #642
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
Azért azt szeretném, ha tudnátok, hogy szégyellem a pofámat, hogy ennyire elhanyagolom a topicot, de az az igazság, hogy mostanában nem nagyon voltam valami aktív tagja a starity-nek..meg ti elég rendesen árasztjátok a topicot infókkal és mindig halogatom, hogy majd visszaolvasok, aztán egyre gyűlik a vissza olvasnivaló... blush.gif

szóval átfutottam a dolgokat nagyjából és...
bélyegről nyilatkozva nekem a Sally által javasolt szemöldökfelemelős tetszik thumbsup.gif igazából szerintem a bélyegaláírás joga azt illetné meg, aki aktívabb tagja a topic-nak (tehát nem én blush.gif )

Amúgy meg fészbúk DT dayt tart április 18.-án thumbsup.gif épp ma futottam bele a hírbe tongue.gif hihetetlen, hogy már 40 éves lesz ohmy.gif
4 felhasználónak tetszik: kateblock, Grace Benning, LaDiabla, Sally Sparrow
2011. február 05. 16:34 #643
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Szép napot mindenkinek! Csak jöttem ellátni vesztesi kötelességeimet. biggrin.gif

http://kephost.hu/image-3B16_4D4BACF7.gif
4 felhasználónak tetszik: LaDiabla, Sixy, Sally Sparrow, kateblock
2011. február 05. 16:40 #644
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sixy @ 2011.02.05. 14:57)
Amúgy meg fészbúk DT dayt tart április 18.-án  thumbsup.gif épp ma futottam bele  a hírbe tongue.gif hihetetlen, hogy már 40 éves lesz  ohmy.gif


Addig jó, míg letagadhat jó pár évet. smileeee.gif Remélem nem őszül bele az apaszerepbe idejekorán; különösen ha kislánya születik. biggrin.gif
2011. február 05. 17:56 #645
- törölt felhasználó -    
David barátunk Manchesterben van és filmet forgat blink.gif
Kijött a Comic Relief hivatalos közleménye is, amiből úgy tűnik, David nem fog műsort vezetni Március 18-án.
Gondolom emiatt az új filmje miatt, amiről egyelőre senki nem tud semmit .. kivétel az egyik informátor a DW fórumon aki nyomába eredt a dolgoknak. biggrin.gif
Azt csiripelik a madarak, hogy David 2 filmre is esélyes, az egyik egy comedy a másik pedig egy eddig ismeretlen film, amiről én is csak tegnap olvastam. A BBC Scotland fennállásának legnagyobb skót filmjét akarja összehozni, a forgatókönyv és a tervek szupertitkosak, de már most meg van az egyelőre ismeretlen amerikai terjesztő, akik részt vesznek a film amerikai moziba kerülésében és DVD megjelenésében. Hiába puhatolózok, senki nem tudja pontosan miről van szó, annyi biztos, hogy Robbie Coltrane, Robert Carlyle és Dougray Scott is a főszereplők között van. Csak remélhetjük, hogy ez a film a második jelölt, és David tuti nem lesz főszereplő, de valamennyi szerepe lesz. A film 2012 elején lesz bemutatva, tehát azt még idén felveszik. w00t.gif

Ha ez így van, én nagyon boldog leszek és ez talán azt is jelenti, hogy kiesett a Hobbitból unsure.gif rolleyes.gif

És most kegyetlen leszek, és megdobálhattok krumplival (lehetőleg ne legyen rohadt) a következőért.(Nem bánnám, ha inkább ebben a filmben lenne benne, nem pedig a Hobbitban unsure.gif )
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. február 07. 08:20 #646
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Elnézést kérek, hogy én sem erősítettem nagyon a topikot, de például hétvégén nem nagyon volt időm feljönni sem. unsure.gif

Most olvastam ezt a rengeteg infót, amit péntek óta írtatok és hú. blink.gif Szegény David... Nem csodálom, hogy besokallt és én is meg tudom érteni, hogy meghúzott egy határt. A helyében nekem sem kéne semmi ezektől a nemírokcsúnyátoktól. Teljesen egyet kell értenem veletek, minden egyes betűvel. Magam sem tudtam volna a véleményemet jobban megfogalmazni...

OFF Tegnap St. Trinian's-t néztem. Én még nem láttam a filmet egyébként. Szerintem nagyon jó kis darab, bár az eleje nekem olyan nehézkesen indult be. Ó, és a jó öreg National Gallery... Márciusban nem csak Turnert, de azt a bizonyos képet is megcsodálom. _nevet.gif ON Remélem majd leadják a második részt is valamikor, ha jól sejtem, abban David is feltűnik... blush.gif
2011. február 07. 09:30 #647
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.02.07. 08:20)

OFF Tegnap St. Trinian's-t néztem. Én még nem láttam a filmet egyébként. Szerintem nagyon jó kis darab, bár az eleje nekem olyan nehézkesen indult be. Ó, és a jó öreg National Gallery... Márciusban nem csak Turnert, de azt a bizonyos képet is megcsodálom.  _nevet.gif ON Remélem majd leadják a második részt is valamikor, ha jól sejtem, abban David is feltűnik...  blush.gif


A második rész nyomába sem ér az elsőnek, csak szólok. Messze nem olyan jó, mint az első. Még David jelenléte is kevés ahhoz, hogy jobbnak bizonyuljon az első résznél. unsure.gif

Re Fake That. A rendezők Davidet akarják Robbie Williamsnek, CT-et pedig Gary Barlownak _nevet.gif _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning
2011. február 07. 10:57 #648
- törölt felhasználó -    
Ilyen nincs, mindjárt exterminálok valakit reklamalo.gif reklamalo.gif
2011. február 07. 11:30 #649
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.02.07. 10:57)
Ilyen nincs, mindjárt exterminálok valakit  reklamalo.gif  reklamalo.gif


Mi történt? ohmy.gif
2011. február 07. 11:38 #650
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.07. 11:30)
Mi történt?  ohmy.gif


Nem fogadják el a Davidnek írt boldog születésnapos kívánságomat. reklamalo.gif reklamalo.gif Visszadobják, hogy nem jó. Velem senki ne szórakozzon, tudok annyira jól angolul, hogy ennyit legalább le tudjak írni, helyesen. grrr.gif
Most nézem hogy néz ki a könyv, milyen érdekes, minden rajz és lap aljára oda van írva, hogy pl Lilly from California stb. Csak is amerikai írások vannak a könyvben. A másik könyvet még nem kezdték el, de azt ígérték, majd elkezdik. Ja persze. Olyan képeket tettek be, aminek az égvilágon semmi köze sincs Davidhez. Hollywood felirat, Cadillac, ruhatartó fogas, McDonaldos hamburger (csak néhány DW-s kép van).
2011. február 07. 11:45 #651
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.02.07. 11:38)
Nem fogadják el a Davidnek írt boldog születésnapos kívánságomat.  reklamalo.gif  reklamalo.gif Visszadobják, hogy nem jó. Velem senki ne szórakozzon, tudok annyira jól angolul, hogy ennyit legalább le tudjak írni, helyesen. grrr.gif
Most nézem hogy néz ki a könyv, milyen érdekes, minden rajz és lap aljára oda van írva, hogy  pl Lilly from California stb. Csak is amerikai írások vannak a könyvben. A másik könyvet még nem kezdték el, de azt ígérték, majd elkezdik. Ja persze. Olyan képeket tettek be, aminek az égvilágon semmi köze sincs Davidhez. Hollywood felirat, Cadillac, ruhatartó fogas, McDonaldos hamburger (csak néhány DW-s kép van).


Mit mondtak rá, mi a nem jó? mad.gif
Az a gyanúd egyébként, hogy az amcsik csak maguknak akarják a babért és a többi rajongóval direkt kibabrálnak? Egyébként mintha David azt mondta volna, hogy nem kell neki ajándék... unsure.gif
2011. február 07. 11:57 #652
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.07. 11:45)
Mit mondtak rá, mi a nem jó?  mad.gif 
Az a gyanúd egyébként, hogy az amcsik csak maguknak akarják a babért és a többi rajongóval direkt kibabrálnak? Egyébként mintha David azt mondta volna, hogy nem kell neki ajándék...  unsure.gif


Azt mondták, hogy nem jó a szöveg, de nincs idejük kijavítani, javítva küldjem vissza. Két féle szöveg megy a könyvbe, 100 szó alatti és 100 szó feletti. Nincs idejük kijavítani a 100 szó alattit, de a 100 szó felettit igen. Eddig egy londoni csaj írta, hogy írták neki privátban, hogy átnézték amit írt, köszönik szépen az entryt de az ő üzenet sincs a könyvben.
Még is mi a fenét kell ezen átnézni? Angol a csaj, a rohadt életbe is már, csak tud helyesen írni.
Nem tudom mit gondoljak, nekem furcsa, a könyvért felelős 2 admin mindig fent van az oldalon, egyik Ausztráliából van a másik Gallifreyról ?? tehát ebből nehéz megállapítani. Én arra gondolok, hogy előre veszik a szép hosszú amerikai írásokat és későbbre hagyják az angolokat és a többit vagy a rosszabbik verzió. Két külön könyv. De velem nem szórakoznak, új accountom van, amerikainak állítom be magam és elküldöm ugyanazt a szöveget és ha azt nem dobják vissza ... akkor elmehetnek a jó .. Pórtelekre krumplit kapálni grrr.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. február 07. 12:11 #653
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.07. 11:57)
De velem nem szórakoznak, új accountom van, amerikainak állítom be magam és elküldöm ugyanazt a szöveget és ha azt nem dobják vissza ... akkor elmehetnek a jó .. Pórtelekre krumplit kapálni grrr.gif


Erre én is kíváncsi leszek... unsure.gif
2011. február 07. 12:17 #654
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.02.07. 11:57)
Azt mondták, hogy nem jó a szöveg, de nincs idejük kijavítani, javítva küldjem vissza. Két féle szöveg megy a könyvbe, 100 szó alatti és 100 szó feletti. Nincs idejük kijavítani a 100 szó alattit, de a 100 szó felettit igen. Eddig egy londoni csaj írta, hogy írták neki privátban, hogy átnézték amit írt, köszönik szépen az entryt de az ő üzenet sincs a könyvben. 
Még is mi a fenét kell ezen átnézni? Angol a csaj, a rohadt életbe is már, csak tud helyesen írni. 
Nem tudom mit gondoljak, nekem furcsa, a könyvért felelős 2 admin mindig fent van az oldalon, egyik Ausztráliából van a másik Gallifreyról ?? tehát ebből nehéz megállapítani. Én arra gondolok, hogy előre veszik a szép hosszú amerikai írásokat és későbbre hagyják az angolokat és a többit vagy a rosszabbik verzió. Két külön könyv. De velem nem szórakoznak, új accountom van, amerikainak állítom be magam és elküldöm ugyanazt a szöveget és ha azt nem dobják vissza ... akkor elmehetnek a jó .. Pórtelekre krumplit kapálni grrr.gif


Jogos a felháborodás! A helyedben én is mérges lennék rendesen. Majd meséld el mi lett a végkifejlet, kíváncsi vagyok így elfogadják-e, amit írtál. dry.gif
2011. február 07. 14:16 #655
- törölt felhasználó -    
Ameddig várunk, egy kis poénos videó. David a Glastonbury fesztiválon évekkel ezelőtt, élete első 'ottalvós' bulija. Ez volt az akkori David, aki 2 napig nem fürdött, bokáig járt a sárban, meg sem fésülte a haját. Hihetetlenkedő önfelismerés jelenet a videó az utolsó percében biggrin.gif

Riporter: Have a bloody wash!
DT: This could be the 'look'. I look dreadful. I'm on television with hair like this, this is riddiculus.
Riporternő: There are dirtier and smellier people out there.
DT: They're popstars, they're loud. If Mom sees this ..

rofl.gif rofl.gif

3 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, weaslmelody, Grace Benning
2011. február 07. 22:55 #656
- törölt felhasználó -    
Visszadobták mad.gif
2011. február 08. 06:52 #657
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.02.07. 22:55)
Visszadobták  mad.gif


Na, most vagy kiderítették ki vagy, vagy valami nem tetszik nekik az üzenetedben. Egyébként az ilyesmiket nem szokás visszadobni. A rajongók segítenek egymásnak, ez nálunk (CM fanatic) is mindig így volt. Sőt, az a nagy helyzet, hogy a színészeket nem szokta zavarni egy-két hiba. Az a lényeg, hogy értik az üzenetet és értékelik, hogy olyasvalaki is igyekszik mondjuk felköszönteni őt, aki nem igazán tud angolul. Persze ez rád korántsem igaz, szóval fogalmam sincs, hogy mi lehet a bajuk. Kész röhej! mad.gif dry.gif
2011. február 08. 08:16 #658
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.08. 06:52)
Na, most vagy kiderítették ki vagy, vagy valami nem tetszik nekik az üzenetedben. Egyébként az ilyesmiket nem szokás visszadobni. A rajongók segítenek egymásnak, ez nálunk (CM fanatic) is mindig így volt. Sőt, az a nagy helyzet, hogy a színészeket nem szokta zavarni egy-két hiba. Az a lényeg, hogy értik az üzenetet és értékelik, hogy olyasvalaki is igyekszik mondjuk felköszönteni őt, aki nem igazán tud angolul. Persze ez rád korántsem igaz, szóval fogalmam sincs, hogy mi lehet a bajuk. Kész röhej!  mad.gif  dry.gif


Nem tudom mi a probléma, szerintem az a bajuk, hogy nem írtam sok hozzászólást. Talán túlzásba vittem a szlenget is. Pedig én rájuk akartam hasonlítani, az ő fejükkel gondolkodni. Sok általuk használt szót használtam. Megírtam hogy *örülök* a Fright Night 3D megjelenésnek, mert végre látjuk nagy vásznon, 3D-ben, bőrnaci, fangirl squee. Beírtam a Rexes topikba is, hogy sajnálom, hogy 'nem része (jaj de nehéz kimondani, Istenem ezért is bocsáss meg) remek amerikai filmiparunknak, mert nálunk sok lehetőség van ... ami jobbnál jobb és hogy várok a nagy .. Istenem, amerikai áttörésre, valamint egyet értem egy csajjal, hogy Davidnek tényleg Oscart kellene kapnia blink.gif Persze más topikokhoz is hozzászóltam.
A könyv most úgy néz ki, hogy minden nagyobb filmjéhez csinálnak egy lapot, rajzokat, és egy hosszabb üzenetet odaböknek a képek mellé, néha 1-2 kisebb idézetet a lap aljára. Én mondtam, hogy nekem teljesen mindegy, melyik oldalra teszik ki, csak tegyék ki és mi lett a dolog vége?
"Nem fér ki." A könyv még készen sincs. mad.gif
No mindegy, én biztosan nem idegesítem magam ezen, az élet túl rövid ehhez, csak kicsit furcsa, hogy a régóta ott lévő felhasználóknak minden oké, de aki újonnan csatlakozott, azzal nem valami barátságosak. Lassan már majd anti UK lesz a fórum mellow.gif
2011. február 08. 08:36 #659
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.02.08. 08:16)
Nem tudom mi a probléma, szerintem az a bajuk, hogy nem írtam sok hozzászólást. Talán túlzásba vittem a szlenget is. Pedig én rájuk akartam hasonlítani, az ő fejükkel gondolkodni. Sok általuk használt szót használtam. Megírtam hogy *örülök* a Fright Night 3D megjelenésnek, mert végre látjuk nagy vásznon, 3D-ben, bőrnaci, fangirl squee. Beírtam a Rexes topikba is, hogy sajnálom, hogy 'nem része (jaj de nehéz kimondani, Istenem ezért is bocsáss meg) remek amerikai filmiparunknak, mert nálunk sok lehetőség van ... ami jobbnál jobb és hogy várok a nagy .. Istenem, amerikai áttörésre, valamint egyet értem egy csajjal, hogy Davidnek tényleg Oscart kellene kapnia  blink.gif Persze más topikokhoz is hozzászóltam.
A könyv most úgy néz ki, hogy minden nagyobb filmjéhez csinálnak egy lapot, rajzokat, és egy hosszabb üzenetet odaböknek a képek mellé, néha 1-2 kisebb idézetet a lap aljára. Én mondtam, hogy nekem teljesen mindegy, melyik oldalra teszik ki, csak tegyék ki és mi lett a dolog vége? 
"Nem fér ki." A könyv még készen sincs.  mad.gif 
No mindegy, én biztosan nem idegesítem magam ezen, az élet túl rövid ehhez, csak kicsit furcsa, hogy a régóta ott lévő felhasználóknak minden oké, de aki újonnan csatlakozott, azzal nem valami barátságosak. Lassan már majd anti UK lesz a fórum  mellow.gif


Ezen ne csodálkozz. Az újoncokkal mindig így bánnak. dry.gif A CM és az SB fórumon is átéltem ugyanezt, lenéztek, éreztették velem, hogy én újonc vagyok, nincs jogom bizonyos dolgokhoz és különben is húzzam meg magam. Nem tudom mit képzelnek egyes emberek, de biztos magukénak érzik az adott sztárt és csak azzal óhajtják megosztani, aki nekik szimpatikus. Ez olyan utálatos dolog! mad.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2011. február 08. 08:41 #660
- törölt felhasználó -    
Have a smiling DT pic. biggrin.gif Elképzelésem sincs hol és mikor készült de DT mosolyog, biztosan jól érezte magát biggrin.gif

http://img269.imageshack.us/img269/2084/31339916.jpg
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
101 oldal 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok