Starity

David Tennant 2

101 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. január 05. 13:11 #81
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDiabla @ 2011.01.05. 12:59)
Ebben is van valami, de ez egyébként egy betegség is, amit kezelni kell. Gyakran egyes emberek úgy menekülnek el az őket körülvevő világ problémái elől, hogy kreálnak egy álomvilágot. Ezzel addig nincs semmi baj míg helyén tudják kezelni a valóságot a képzelettől, sőt álmodozni kell is valamilyen szinten, de akkor amikor már a hétköznapi életüket háttérbe szorítja a fikció baj van. Ezek az emberek tényleg úgy élik meg a dolgokat, hogy az amit kedvencük tesz közvetlenül őket is érinti, szó szerint imádottjuk életének részének gondolják magukat. Az ilyenekből előbb-utóbb lelkibetegek, depressziósok lesznek, később zaklatók (ezutóbbinak több altípusa létezik a szimplán figyelemfelkeltő szándéktól kezdve egészen az emberéletet fenyegetőig.)


Davidnek volt már dolga ilyen nővel. Az egyik az a nő volt, aki forgatókönyvet küldözgetett neki és az általa írt műben, David játszotta volna Hamlet, ő pedig Rose Opheliat, természetesen outer space. Azt mondta egy interjúban, hogy elkezdte elolvasni, mert érdekesnek találta, de onnantól kezdve, hogy Jack és Master is bekerült a történetbe és 'felforrósodott' a helyzet, egy életre elege lett az ff történetekből. omg.gif Jó, alapból, mi a fenének ír ilyet, de ha már ír, minek keveri bele Jacket és a Mastert? Mondjuk a történet szerint amúgy is inkább egymással voltak elfoglalva (Jack és Master) -állítja a digital spy-. Oh dear. Sok gond van a csajnál. unsure.gif

A másik pedig a mexikói csaj, aki végig követte DT-t a Fright Night filmen keresztül és még extrának is bekerült. Kemping székekben ülve lesték a forgatást a férjével. dry.gif Valami tetkóról beszéltek és David pénzt is adott neki, hogy tűnjön már el és csináltassa meg a tetkót amit szeretne. A csajnak lett volna pénze rá, de David így akarta 'lerázni', szerintem. Most a férjével az UK-ban vannak, Christopher Ecclestont követnék, de elvesztették egy kanyarban dry.gif omg.gif
Kb 3 napja vannak rászállva, de mindig szem elől tévesztik dry.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. január 05. 13:15 #82
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.05. 13:11)
A másik pedig a mexikói csaj, aki végig követte DT-t a Fright Night filmen keresztül és még extrának is bekerült. Kemping székekben ülve lesték a forgatást a férjével.  dry.gif Valami tetkóról beszéltek és David pénzt is adott neki, hogy tűnjön már el és csináltassa meg a tetkót amit szeretne. A csajnak lett volna pénze rá, de David így akarta 'lerázni', szerintem. Most a férjével az UK-ban vannak, Christopher Ecclestont követnék, de elvesztették egy kanyarban  dry.gif omg.gif
Kb 3 napja vannak rászállva, de mindig szem elől tévesztik  dry.gif  biggrin.gif


OMG. ohmy.gif Ez nagyon durva... blink.gif
És már Chrisre is rámásztak?! Nanee! blink.gif Chris mennyire toleráns? Őt valahogy erélyesebbnek gondolom Davidnél... unsure.gif
2011. január 05. 13:16 #83
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.05. 13:11)
Davidnek volt már dolga ilyen nővel. Az egyik az a nő volt, aki forgatókönyvet küldözgetett neki és az általa írt műben, David játszotta volna Hamlet, ő pedig Rose Opheliat, természetesen outer space. Azt mondta egy interjúban, hogy elkezdte elolvasni, mert érdekesnek találta, de onnantól kezdve, hogy Jack és Master is bekerült a történetbe és 'felforrósodott' a helyzet, egy életre elege lett az ff történetekből. omg.gif Jó, alapból, mi a fenének ír ilyet, de ha már ír, minek keveri bele Jacket és a Mastert? Mondjuk a történet szerint amúgy is inkább egymással voltak elfoglalva (Jack és Master) -állítja a digital spy-. Oh dear. Sok gond van a csajnál.  unsure.gif 
A másik pedig a mexikói csaj, aki végig követte DT-t a Fright Night filmen keresztül és még extrának is bekerült. Kemping székekben ülve lesték a forgatást a férjével.  dry.gif Valami tetkóról beszéltek és David pénzt is adott neki, hogy tűnjön már el és csináltassa meg a tetkót amit szeretne. A csajnak lett volna pénze rá, de David így akarta 'lerázni', szerintem. Most a férjével az UK-ban vannak, Christopher Ecclestont követnék, de elvesztették egy kanyarban  dry.gif omg.gif
Kb 3 napja vannak rászállva, de mindig szem elől tévesztik  dry.gif  biggrin.gif


Erre már csak azt tudom mondani, hogy nagy az Isten állatkertje. Nem csodálom, ha egyes sztárok besokallnak és nincs kedvük mosolygósan autogramot osztogatni az utcán. dry.gif
3 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, kateblock, Sixy
2011. január 05. 13:21 #84
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.01.05. 13:15)
OMG.  ohmy.gif Ez nagyon durva...  blink.gif 
És már Chrisre is rámásztak?! Nanee! blink.gif Chris mennyire toleráns? Őt valahogy erélyesebbnek gondolom Davidnél...  unsure.gif


Szerintem Chrisnek fel sem tűnik. Reméljük nem. dry.gif
Azért érdekes egy pár, mit ne mondjak. A kedves férjével együtt vadásznak a Doktorokra. Matt utahi forgatásakor is készült vele kép, ott is bele volt bújva Mattbe, szó szerint. A kedves férj most vagy papucs, vagy gay vagy bolond blink.gif
2011. január 05. 13:25 #85
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.05. 13:21)
Szerintem Chrisnek fel sem tűnik. Reméljük nem.  dry.gif 
Azért érdekes egy pár, mit ne mondjak. A kedves férjével együtt vadásznak a Doktorokra. Matt utahi forgatásakor is készült vele kép, ott is bele volt bújva Mattbe, szó szerint. A kedves férj most vagy papucs, vagy gay vagy bolond  blink.gif


Remélem én is, hogy Chris tudomást sem vesz róluk...
Amúgy csak a new Who dokijait akarják becserkészni, vagy a korábbiakat is? (Bár azok gondolom már nem érdekesek nekik, mert idősek... dry.gif ) "Bele volt bújva Mattbe"??! ohmy.gif Idióta... De a férje is... Kérdés, hogy ki fertőzött meg kit... Egy bolond százat csinál... blink.gif
2011. január 05. 13:35 #86
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.01.05. 13:25)
Remélem én is, hogy Chris tudomást sem vesz róluk...
Amúgy csak a new Who dokijait akarják becserkészni, vagy a korábbiakat is? (Bár azok gondolom már nem érdekesek nekik, mert idősek...  dry.gif ) "Bele volt bújva Mattbe"??!  ohmy.gif Idióta... De a férje is... Kérdés, hogy ki fertőzött meg kit... Egy bolond százat csinál...  blink.gif


A csaj Tom Baker sálat kötögetett és Matt nyaka köré tekerte. Utána beletette a kezét Matt kabátjának a zsebébe blink.gif
Látta a Classicot és egyszer már megkörnyékezte Sylvestry McCoyt, aki koránt sem díjazta a túlbuzgó természetét. Azzal lerendezte a dolgot, hogy 'ennyit a skótokról'.
Úgy tűnt nagyobb kedvük van követgetni Christ és Mattet.
Cska azért követtem ezt az idióta nőt, mert érdekes dolgokat mesélt pl Matt Craig Ferguson műsoráról. Tőle tudjuk, hogy valaki megdobta Mattet egy üres Colás üveggel. Ezt nem tudom hová tenni, biztonsági őrök is voltak ott, átdobták a fejük fölött és Matt fejéről visszapattant, egy 9-es és egy 10-es volt ráírva. blink.gif
Legalábbis ezt mondta twitteren. Azóta törölte magát. biggrin.gif
2011. január 05. 13:36 #87
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.01.05. 13:25)
Remélem én is, hogy Chris tudomást sem vesz róluk...
Amúgy csak a new Who dokijait akarják becserkészni, vagy a korábbiakat is? (Bár azok gondolom már nem érdekesek nekik, mert idősek...  dry.gif ) "Bele volt bújva Mattbe"??!  ohmy.gif Idióta... De a férje is... Kérdés, hogy ki fertőzött meg kit... Egy bolond százat csinál...  blink.gif


Nem tudom ti hogy vagytok vele, de az én párom páros lábbal rúgna ki, nemhogy még asszisztáljon ilyen beteges hülyeséghez. De ismeritek ti is a mondást, miszerint zsák a foltját. biggrin.gif Nem véletlenül ilyen férjet fogott ki magának az a nő.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. január 05. 13:46 #88
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.05. 13:36)
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de az én párom páros lábbal rúgna ki, nemhogy még asszisztáljon ilyen beteges hülyeséghez. De ismeritek ti is a mondást, miszerint zsák a foltját.  biggrin.gif Nem véletlenül ilyen férjet fogott ki magának az a nő.


A másik meg, hogy honnan van rá pénzük? Ennyi utazgatás nem egy-két font, stabil munkahelyen pedig nem igazán tolerálják, hogy a fél életüket Doctorok után való rohangálással töltik meló helyett.
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2011. január 05. 16:09 #89
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
huhh én valamiért azt hittem, hogy Georgia és David már nincsenek együtt think.gif tévedtem ezek szerint pardon.gif Minden esetre, hajrá David! wink.gif

Az öngyilkossággal fenyegetőzőknek meg gondolom az a bajuk, hogy a házasságkötéssel elvesztik a maradék reményüket is. biggrin.gif elveszik az illúzió is...Sok a lelki szegény ember unsure.gif még akit ismer az ember személyesen, ahhoz se egészséges ennyire ragaszkodni, nemhogy egy "idegenhez" bolond.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. január 05. 18:25 #90
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (LaDiabla @ 2011.01.05. 13:46)
A másik meg, hogy honnan van rá pénzük? Ennyi utazgatás nem egy-két font, stabil munkahelyen pedig nem igazán tolerálják, hogy a fél életüket Doctorok után való rohangálással töltik meló helyett.


Nekem is pontosan ugyan ez fordult meg a fejemben. Ezekhez az akciókhoz nem kis pénz és tengernyi idő szükségeltetik... Miből élnek ezek?! blink.gif Bár ki tudja, lehet, hogy multimilliárdosok, vagy nyertek a lottón, vagy valami... _nevet.gif
2011. január 05. 18:31 #91
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Sixy @ 2011.01.05. 16:09)
Az öngyilkossággal fenyegetőzőknek meg gondolom az a bajuk, hogy  a házasságkötéssel elvesztik a maradék reményüket is. biggrin.gif  elveszik az illúzió is...


Hát igen. Bár ki tudja, a legelszántabbak még reménykedhetnek... Hogy majd ők aztán úgy elcsábítják, hogy ihajj, meg csuhajj! rohog.gif Emlékszem, úgy 10 esztendős lehettem talán, mikor olvastam az újságban, hogy a kedvencem megnősült. (Konkrétan Moretti tongue.gif ) Nem esett valami jól, de azzal nyugtattam magam, hogy majd egyszer megtanulom rendesen a nyelvet és... _nevet.gif Persze kinőttem a gondolatot, sőt, abba is maradt a rajongás 'lükébbik' része utána. De hogy kinyiffantsam magam, az még csak meg sem fordult a fejemben... blink.gif
2011. január 05. 18:36 #92
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.01.05. 18:31)
Hát igen. Bár ki tudja, a legelszántabbak még reménykedhetnek... Hogy majd ők aztán úgy elcsábítják, hogy ihajj, meg csuhajj!  rohog.gif Emlékszem, úgy 10 esztendős lehettem talán, mikor olvastam az újságban, hogy a kedvencem megnősült. (Konkrétan Moretti tongue.gif ) Nem esett valami jól, de azzal nyugtattam magam, hogy majd egyszer megtanulom rendesen a nyelvet és...  _nevet.gif Persze kinőttem a gondolatot, sőt, abba is maradt a rajongás 'lükébbik' része utána. De hogy kinyiffantsam magam, az még csak meg sem fordult a fejemben... blink.gif


Én meg hozzászoktam, hogy a kedvencem megnősül. biggrin.gif Az én csacsi öreg medvémnél nincs új a nap alatt, nincs sok szerencséje, de pozitívan próbálkozik. biggrin.gif Nem fordul meg a fejemben, hogy na majd én, legfeljebb poén szinten. Kívánok neki sok boldogságot, imádkozok az atyaúristenhez, hogy legközelebb valami normális nőt vessen az én drágám útjába, és annyi. Én se tudnám elképzelni, hogy világvége hangulatba kerüljek, mert a kedvencem megnősül. Lehet, hogy betegség, de én már nem tudom sajnálni az ilyeneket. Egyszer volt szerencsém egy ilyen beteg nőszemélyhez. Nem akarok offolni, de borzasztó volt!! Én teljesen megértem, hogy David mérges. Én se értem, miért jó ez egyeseknek, sőt, szerintem nem is jó ez nekik se, szóval végképp nem értem a dolgot. unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. január 05. 19:51 #93
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.01.05. 18:25)
Nekem is pontosan ugyan ez fordult meg a fejemben. Ezekhez az akciókhoz nem kis pénz és tengernyi idő szükségeltetik... Miből élnek ezek?!  blink.gif Bár ki tudja, lehet, hogy multimilliárdosok, vagy nyertek a lottón, vagy valami...  _nevet.gif


A nő gazdag lehet. Van egy saját TARDIS a szobájában. blink.gif
Én akkor is azt mondom, őrült és gazdag egy pár. Ha egy pasi után epekedem, nem viszem a férjemet magammal ..
Mondjuk ki tudja, lehet, hogy pasi ilyen papucs
2011. január 05. 19:56 #94
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.05. 19:51)
A nő gazdag lehet. Van egy saját TARDIS a szobájában.  blink.gif 
Én akkor is azt mondom, őrült és gazdag egy pár. Ha egy pasi után epekedem, nem viszem a férjemet magammal ..
Mondjuk ki tudja, lehet, hogy pasi ilyen papucs


Saját TARDIS?!?! ohmy.gif Mázlista gazdag nőszemély... mellow.gif Az nekem is kellene... laugh.gif

De egyébként én sem értem, hogy a férj miért asszisztál ehhez. Jobb ötletem nekem sincs, mint hogy papucs... blink.gif Vagy a csaj tartja el és muszáj mennie, különben repül... rolleyes.gif Mennyi idős a nőci egyébként..?
2011. január 05. 20:06 #95
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.01.05. 19:56)
Saját TARDIS?!?!  ohmy.gif Mázlista gazdag nőszemély...  mellow.gif Az nekem is kellene...  laugh.gif 
De egyébként én sem értem, hogy a férj miért asszisztál ehhez. Jobb ötletem nekem sincs, mint hogy papucs... blink.gif Vagy a csaj tartja el és muszáj mennie, különben repül...  rolleyes.gif Mennyi idős a nőci egyébként..?


A képek alapján 30-40 körül ..
2011. január 05. 20:12 #96
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.05. 20:06)
A képek alapján 30-40 körül ..


Privátban mutatsz róla képet? laugh.gif
2011. január 05. 20:17 #97
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.01.05. 20:12)
Privátban mutatsz róla képet?  laugh.gif


Nem tudok. Nem mentettem róla anno képet és mint mondtam, törölte a twitterjét. unsure.gif
A hivatalos fórumon a fórum tulajdonos megerősítette a hírt. Micsoda kiborulások vannak azóta is dry.gif
Páran nyitottak topikot a jókívánságoknak és Jack lezárta, mondván akkor lesz topik továbbítandó üzikkel, ha David beleegyezik és akkor beszélhetünk róla ott, ha David megengedi blink.gif
2011. január 05. 20:32 #98
- törölt felhasználó -    
Most az lenne a legjobb, ha David minél előbb kiállna a nyilvánosság elé - minimum a saját website-ján - hivatalosan közölné, hogy igen, nagyon szereti Georgiát, vele akarja leélni az életét, s ezt megpecsételendő gyűrűt húzott a kisasszony ujjára, s reméli, hogy a rajongók osztoznak örömükben, majd mellékelvén egy aranyos kis fotót kettejükről, melyen átölelik egymást, megcsillan a gyémánt a finom női kézen, s olyan szerelmesen tekintenek egymásra, hogy még a romantikától arcidegzsábát kapó született realisták (mint én pl.) is azt mondják : "Aww!" wink.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. január 05. 20:44 #99
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDiabla @ 2011.01.05. 20:32)
Most az lenne a legjobb, ha David minél előbb kiállna a nyilvánosság elé - minimum a saját website-ján - hivatalosan közölné, hogy igen, nagyon szereti Georgiát, vele akarja leélni az életét, s ezt megpecsételendő gyűrűt húzott a kisasszony ujjára, s reméli, hogy a rajongók osztoznak örömükben, majd mellékelvén egy aranyos kis fotót kettejükről, melyen átölelik egymást, megcsillan a gyémánt a finom női kézen, s olyan szerelmesen tekintenek egymásra, hogy még a romantikától arcidegzsábát kapó született realisták (mint én pl.) is azt mondják : "Aww!"  wink.gif


Ne kérdezd, hogy miért de én nem hiszem, hogy lesz ilyen. unsure.gif

Emlékszünk még a skót szellemes-papos-plébános pletykára? Valaki feltette a youtubera a rendező előző filmjét ami a BBC Scotland News-t is megcsinálta.. Talán van valami a dologban... pl együtt nyomja a BBC Scotlanddel majd a filmet .. unsure.gif





Nem is tudom, David mint pap és később mint szellem skót földön .. unsure.gif unsure.gif ..
Igen, akarom w00t.gif thumbsup.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. január 06. 08:12 #100
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Akkor ezek szerint lesz esküvő. Egy rejtély megoldva. Most már csak az a kérdés, lesz-e baby-boom, vagy sem... rolleyes.gif laugh.gif
101 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok