Shake It Up! / Indul a risza! (2010-2013)
2011. november 05. 09:39
#41
|
|
Gergő kutyavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.09.05. Hozzászólás: 120 Csatolások: 3 Azonosító: 160094 offline
|
Egyszer a Disney-re kapcsoltamés pont ez ment de nagyon megtetszet azóta is nem bírom ki míg nem megy mindig muszály letöltenem egy réészt
1 felhasználónak tetszik:
Selena Gomez 199
2011. november 05. 10:25
#42
|
|
rachellaEchelonMuserGlambert |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.11. Hozzászólás: 1591 Csatolások: 0 Azonosító: 147043 offline
|
Alapvetően ezért a csatornáért nem vagyok oda, de ez nem is olyan rossz sorozat.
Néha kicsit erőltetett, de vicces, és tehetséges táncosok a szereplők. A kisfiú nagyon édes!
A Hessenheffereken jókat lehet nevetni.
Néha kicsit erőltetett, de vicces, és tehetséges táncosok a szereplők. A kisfiú nagyon édes!
A Hessenheffereken jókat lehet nevetni.
1 felhasználónak tetszik:
Selena Gomez 199
2011. december 24. 13:43
#43
|
|
krisztina9711visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.11.01. Hozzászólás: 170 Csatolások: 47 Azonosító: 163035 offline
|
Nagyon jó műsor
nagyon szeretem
nagyon szeretem
2012. január 01. 17:26
#44
|
|
Draweraptorvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.12.21. Hozzászólás: 435 Csatolások: 0 Azonosító: 165623 offline
|
huh imádom ezt a sorozatot!
Naon vicces
2012. február 23. 12:57
#45
Annak ellenére hogy utálom a disney sorozatokat ez az egyetlen amit néha néha megnézek : )
2012. február 24. 18:24
#47
|
|
ginnywrightúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.02.21. Hozzászólás: 10 Csatolások: 0 Azonosító: 169746 offline
|
Indúúl a Ríísza!
Nagyon szeretem. írtó jó!
2013. január 19. 18:40
#48
Az Indul a risza nem a kedvenc sorozatom, de nagyon szeretem. Kedvenc szereplőm CeCe Jones (Bella Thorne), de nagyon szeretem Gunther és Tinka akcentusát is!
Kedvenc részem a Giga húsgombóc, de szeretem a Hárman párban c. részt is.
2013. január 21. 21:35
#49
|
|
Skidooshúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.07.15. Hozzászólás: 80 Csatolások: 0 Azonosító: 180436 offline
|
Az elején szerettem a sorozatot de mostanában már nem.Bella Thorne véleményem szerint nagyon jó színésznő lenne,majd egyszer ha nem csak a hülye lány szerepét kapja minden filmben.
1 felhasználónak tetszik:
Luckie
2013. február 24. 09:06
#51
|
|
Selena Gomez 199ari |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.02.05. Hozzászólás: 2003 Csatolások: 9 Azonosító: 168601 offline
|
Imádom
CeCe a kedvencem
2013. április 08. 16:03
#52
|
|
Dzsenifer3 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.13. Hozzászólás: 7117 Csatolások: 481 Azonosító: 155330 offline
|
A két főszereplőről pár kép...
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline









