Starity

Szereted a Disney sorozatokat?

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. május 13. 17:32 #101
- törölt felhasználó -    
Idézet (RockMe @ 2014.09.14. 17:55)
Régebben szerettem párat, például a Benne vagyok a bandában c. sorozatért teljesen odáig voltam, és a Jessie-t is néztem. Most már nem szeretem, nekem az újabbak valamiért nem jönnek be...

Jajj, a Benne vagyok a bandában-t imádtam! heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif De már nincsenek olyan jók...
2015. május 13. 17:50 #102
soph
soph
 
Státusz- what would you do with a brain if you had one? -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.29.
Hozzászólás: 1451
Csatolások: 133
Azonosító: 241974
Offline offline
mostmár utálom, mert az összes egy szenny, a Violettával az élen. talán a Király Páros és a Jessie a kivételek ezalól, mert azok még nézhetőek.
régen nagyon szerettem őket, míg mondhatni 'értelmes' és vicces sorozatok mentek, nagy kedvencem volt a Zeke & Luther, a Benne vagyok a bandában (szerelmes voltam a gyerekbe rohog.gif), az Aaron Strone, a Zack és Cody élete + a Zack és Cody a fedélzeten, meg a Hannah Montana, ja és a Sonny a sztárjelölt.
de sajnos ezzel a csatornával is az lett mint a(z igazi) Cartoon Network-el..
1 felhasználónak tetszik: LeerdammerGirl
2015. május 16. 12:50 #103
Samargzöld
Samargzöld
új tag
 
StátuszIf you can't laugh at yourself, friend, i'd be glad to do it for you
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.28.
Hozzászólás: 72
Csatolások: 1
Azonosító: 233897
Offline offline
A Violettán kívűl semmi mást nem nézek smileeee.gif
2015. május 16. 12:54 #104
LeerdammerGirl
LeerdammerGirl
εh. ✿
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.20.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 3306
Azonosító: 234699
Offline offline
Az új sorozatok elég gyatrák... nem tud semmi újat sem mutatni a Disney. A sablonos humor, faviccek, béna szereplők, béna sztorik...
Régebben sokkalta jobb sorozatok voltak, bár akkor még gyerekszemmel néztem őket.
Abszolút irritáló tehetségtelen, nyafka színészeket szednek fel, mint például M. S. pardon.gif
Viszont van pár jobb kategóriába sorolható sorozat, amit még én is szeretek: Austin és Ally, Jessie.
2015. december 30. 17:17 #105
- törölt felhasználó -    
Buták, de szórakoztatóak, szóval igen biggrin.gif Az újabbakat nem szeretem egyáltalán, de régieket igen.
2016. március 27. 22:23 #106
x maite x
x maite x
strickt.
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.22.
Hozzászólás: 2001
Csatolások: 2561
Azonosító: 141371
Offline offline
Régen csak Disney sorozatokat néztem (az én időmben a Hannah Montana, Wizards of Waverly Place, Jonas, Sonny with a chance voltak a menők), de mára nagyon megváltozott a felhozatal, így nem nézem. biggrin.gif
2016. március 27. 22:45 #107
- törölt felhasználó -    
Idézet (soph @ 2015.05.13. 17:50)
mostmár utálom, mert az összes egy szenny, a Violettával az élen. talán a Király Páros és a Jessie a kivételek ezalól, mert azok még nézhetőek.
régen nagyon szerettem őket, míg mondhatni 'értelmes' és vicces sorozatok mentek, nagy kedvencem volt a Zeke & Luther, a Benne vagyok a bandában (szerelmes voltam a gyerekbe rohog.gif), az Aaron Strone, a Zack és Cody élete + a Zack és Cody a fedélzeten, meg a Hannah Montana, ja és a Sonny a sztárjelölt.
de sajnos ezzel a csatornával is az lett mint a(z igazi) Cartoon Network-el..

Zeke és Luther, micsoda mámoros emlékek a régmúlt diznis árnyékomból, dich. Emlékszem, amikor 6 évesen elloptam az Unokatestvéreim Háná Montánás kazettáját, kb. ennyi emlékem maradt az egész felhozatalról, a mostanit meg inkább hagyjuk, (nem) kicsit túltolják a konzervröhögős tuti-siker sitcomokat, elvesztették a hitelüket, és a konkrét imidzset, amit Dizni bácsi rájuk hagyott. Bár nem csinálják rosszul, nem kevés tehetség, és bulvárceleb került ki a kezeik közül, a "mai gyerekek"(??) igényeinek abszolút megfelel. A többieknek ott a Barátok Közt, és a művészfilmek.
2016. április 03. 16:32 #108
- törölt felhasználó -    
Egy szó :
Igen.





2016. április 24. 12:49 #109
- törölt felhasználó -    
A régebbi sorozatok jók voltak. (Hannah Montana, Zack&Cody, Ant Farm, stb.)
Az újaktól (mint pl. Jessie, Dog With A Blog) kiráz a hideg. fear.gif
2016. április 24. 12:58 #110
Bogáncs
Bogáncs
visszatérő vendég
 
StátuszFekete, mint a fehér holló. (by: értelmes osztálytársaim)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.24.
Hozzászólás: 327
Csatolások: 0
Azonosító: 245313
Offline offline
Nem nagyon szoktam nézni őket, de némelyik egész jó.
2016. május 23. 19:25 #111
Zsuzsy93
Zsuzsy93
 
StátuszA clone is never alone.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 944
Csatolások: 2
Azonosító: 175845
Offline offline
Tini koromban szerettem. Most már nem érdekelnek, nem is tudom mik mennek manapság.
2016. május 24. 21:04 #112
- törölt felhasználó -    
Nem, sőt egyenesen gyűlölöm az összes mocskot, amit a Disney kiad.Azok a tipikus 15 perc hírnév- disneysztárok,egy év után a nagy rajongótábor és ó milyen felkapott érzet után a süllyesztőbe vándorló rémséges sorozatok, nekem hányhatnékom támad tőlük. Én még sorozatnak se nevezném őket.
2017. május 22. 06:06 #113
Dorinadd
Dorinadd
Always
 
StátuszR5 & Harry Potter & TVD & TO & PLL
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.07.
Hozzászólás: 1937
Csatolások: 0
Azonosító: 259598
Offline offline
A legtöbbet imádom, de ezektől az új soriktól a falra mászom. Amik 2016 előtt kezdtek, azokat a mai napig nézem neten biggrin.gif cool.gif
2017. május 22. 18:57 #114
- törölt felhasználó -    
az élőszereplőseket igen wub.gif wub.gif
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!