Starity

Jonas Armstrong

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. január 14. 21:04 #1
- törölt felhasználó -    
gondoltam ő is megérdemel egy témát... rolleyes.gif
ti mit gondoltok róla? smileeee.gif
2011. január 14. 21:06 #2
- törölt felhasználó -    
Imádom. wub.gif Jó lenne más filmben vagy sorozatban is látni, tervbe is van véve, hogy megkukkantom pár filmjét. Vagy akár mindet. biggrin.gif
2011. január 14. 21:08 #3
- törölt felhasználó -    
Idézet (Dancsy @ 2011.01.14. 21:06)
Imádom. wub.gif Jó lenne más filmben vagy sorozatban is látni, tervbe is van véve, hogy megkukkantom pár filmjét. Vagy akár mindet. biggrin.gif


én is csak tervbe vettem eddig blush.gif
na majd holnap... biggrin.gif rákeresek neten,még akkor is megnézem,ha csak angol nyelven van laugh.gif
2011. január 14. 21:11 #4
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nelly-fan @ 2011.01.14. 21:08)
én is csak tervbe vettem eddig  blush.gif 
na majd holnap...  biggrin.gif rákeresek neten,még akkor is megnézem,ha csak angol nyelven van  laugh.gif


Nekem csak egy perfect angol felirat kell, és nézem is. biggrin.gif biggrin.gif Csak úgy azért nem az igazi, mert ha olyan szó van, amit nem ismerek, menni kell az online szótárra... laugh.gif
2011. január 14. 21:13 #5
- törölt felhasználó -    
Idézet (Dancsy @ 2011.01.14. 21:11)
Nekem csak egy perfect angol felirat kell, és nézem is. biggrin.gif  biggrin.gif Csak úgy azért nem az igazi, mert ha olyan szó van, amit nem ismerek, menni kell az online szótárra... laugh.gif


engem nem zavar,ha nincs jó felirat rohog.gif
nem az a lényeg,hanem Jonas laugh.gif
2011. január 14. 21:15 #6
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nelly-fan @ 2011.01.14. 21:13)
engem nem zavar,ha nincs jó felirat  rohog.gif 
nem az a lényeg,hanem Jonas laugh.gif


Azért egy filmet a sztoriért nézzünk már, ne azért, hogy bámuljuk a pasast benne _nevet.gif laugh.gif
2011. január 14. 21:16 #7
- törölt felhasználó -    
Idézet (Dancsy @ 2011.01.14. 21:15)
Azért egy filmet a sztoriért nézzünk már, ne azért, hogy bámuljuk a pasast benne _nevet.gif  laugh.gif


_nevet.gif
csak vicc volt rohog.gif
remélem azért érteni fogom miről szól rolleyes.gif szerzek magyar feliratot hozzá laugh.gif
2011. január 14. 21:17 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nelly-fan @ 2011.01.14. 21:16)
_nevet.gif 
csak vicc volt  rohog.gif 
remélem azért érteni fogom miről szól  rolleyes.gif szerzek magyar feliratot hozzá  laugh.gif


Az a baj az ilyen brit filmekkel, hogy nem hogy leszinkronizálva nincsenek, feliratot is nehéz találni hozzájuk. Ha gondolod, egyet lefordíthatok neked magyarra, ha megnéztem és tetszett is. smileeee.gif
2011. január 14. 21:22 #9
- törölt felhasználó -    
Idézet (Dancsy @ 2011.01.14. 21:17)
Az a baj az ilyen brit filmekkel, hogy nem hogy leszinkronizálva nincsenek, feliratot is nehéz találni hozzájuk. Ha gondolod, egyet lefordíthatok neked magyarra, ha megnéztem és tetszett is. smileeee.gif


ohmy.gif tényleg? laugh.gif
csak ha van időd rá cool.gif
én meg úgyis égen földön mindig keresek feliratokat vagy filmeket,csak nagy ritka,ha nem találok valamit rohog.gif
de van egy tippem,hogy ezt úgyse találnám meg sad.gif
2011. január 14. 21:29 #10
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nelly-fan @ 2011.01.14. 21:22)
ohmy.gif tényleg?  laugh.gif 
csak ha van időd rá  cool.gif 
én meg úgyis égen földön mindig keresek feliratokat vagy filmeket,csak nagy ritka,ha nem találok valamit  rohog.gif 
de van egy tippem,hogy ezt úgyse találnám meg  sad.gif


Ha nagyon-nagyon imádtam a filmet, és van időm, két nap alatt kész. Ha csak tetszett, és nem nagyon van időm, ami utóbbi miatt valószínűbb, egy hétbe is beletelik a dolog. De szívesen megcsinálom, ez lenne a 2. eset. smileeee.gif
2011. január 14. 21:30 #11
- törölt felhasználó -    
Idézet (Dancsy @ 2011.01.14. 21:29)
Ha nagyon-nagyon imádtam a filmet, és van időm, két nap alatt kész. Ha csak tetszett, és nem nagyon van időm, ami utóbbi miatt valószínűbb, egy hétbe is beletelik a dolog. De szívesen megcsinálom, ez lenne a 2. eset. smileeee.gif


az idő nem számít rolleyes.gif
ezer hála biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Dancsy
2011. január 31. 01:19 #12
- törölt felhasználó -    
mit gondolok róla? rohog.gif
nagyon jó pasi blush.gif nagyon szimpatikus cool.gif és nagyon tehetséges wink.gif
és remélem nem tűnik el a képernyőről unsure.gif
2011. február 01. 16:57 #13
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Hogy, mit szólok hozzá?
Hát egyszerűen remek színész, nagyon tetszik az alakítása és szerintem ő az egyik legjobb "Robin Hood", amúgy meg olvastam róla, hogy miket nyilatkozott és szerintem elég értelmes, (nem úgy mint egyes sztárocskák) kivételesen Ő tudtába van annak, hogy Magyarország egy ország és nem Európa egyik megyéje... dry.gif Amúgy meg nagyon rendes és szimpatikus! blush.gif
Emellett, tisztában van a magyar "történelemmel"... (ezt becsülöm benne)...
Lehet csak jól játssza a szerepét, de akkor is most még becsülöm és nagyra tartom!!!
2 felhasználónak tetszik: Selly_Milz, Dancsy
2011. február 04. 18:56 #14
TheAda
TheAda
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.06.
Hozzászólás: 289
Csatolások: 27
Azonosító: 132712
Offline offline
Én nagyon imádom remélem sok sorozatban fog még szerepelni,és nem tünik el a képernyőről: wub.gif thumbsup.gif
2011. február 04. 19:00 #15
- törölt felhasználó -    
Idézet (TheAda @ 2011.02.04. 18:56)
Én nagyon imádom remélem sok sorozatban fog még szerepelni,és nem tünik el a képernyőről: wub.gif  thumbsup.gif

ezt én is nagyon remélem rolleyes.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok