ti mit gondoltok róla?
Jonas Armstrong
2011. január 14. 21:04
#1
gondoltam ő is megérdemel egy témát...
ti mit gondoltok róla?
ti mit gondoltok róla?
2011. január 14. 21:06
#2
Imádom.
Jó lenne más filmben vagy sorozatban is látni, tervbe is van véve, hogy megkukkantom pár filmjét. Vagy akár mindet.
2011. január 14. 21:08
#3
Idézet (Dancsy @ 2011.01.14. 21:06)
Imádom.
Jó lenne más filmben vagy sorozatban is látni, tervbe is van véve, hogy megkukkantom pár filmjét. Vagy akár mindet. 
én is csak tervbe vettem eddig
na majd holnap...
2011. január 14. 21:11
#4
Idézet (Nelly-fan @ 2011.01.14. 21:08)
én is csak tervbe vettem eddig
na majd holnap...
rákeresek neten,még akkor is megnézem,ha csak angol nyelven van 
na majd holnap...
Nekem csak egy perfect angol felirat kell, és nézem is.
2011. január 14. 21:13
#5
Idézet (Dancsy @ 2011.01.14. 21:11)
Nekem csak egy perfect angol felirat kell, és nézem is.
Csak úgy azért nem az igazi, mert ha olyan szó van, amit nem ismerek, menni kell az online szótárra... 
engem nem zavar,ha nincs jó felirat
nem az a lényeg,hanem Jonas
2011. január 14. 21:15
#6
Idézet (Nelly-fan @ 2011.01.14. 21:13)
engem nem zavar,ha nincs jó felirat
nem az a lényeg,hanem Jonas
nem az a lényeg,hanem Jonas
Azért egy filmet a sztoriért nézzünk már, ne azért, hogy bámuljuk a pasast benne
2011. január 14. 21:16
#7
Idézet (Dancsy @ 2011.01.14. 21:15)
Azért egy filmet a sztoriért nézzünk már, ne azért, hogy bámuljuk a pasast benne

csak vicc volt
remélem azért érteni fogom miről szól
2011. január 14. 21:17
#8
Idézet (Nelly-fan @ 2011.01.14. 21:16)
csak vicc volt
remélem azért érteni fogom miről szól
Az a baj az ilyen brit filmekkel, hogy nem hogy leszinkronizálva nincsenek, feliratot is nehéz találni hozzájuk. Ha gondolod, egyet lefordíthatok neked magyarra, ha megnéztem és tetszett is.
2011. január 14. 21:22
#9
Idézet (Dancsy @ 2011.01.14. 21:17)
Az a baj az ilyen brit filmekkel, hogy nem hogy leszinkronizálva nincsenek, feliratot is nehéz találni hozzájuk. Ha gondolod, egyet lefordíthatok neked magyarra, ha megnéztem és tetszett is. 
csak ha van időd rá
én meg úgyis égen földön mindig keresek feliratokat vagy filmeket,csak nagy ritka,ha nem találok valamit
de van egy tippem,hogy ezt úgyse találnám meg
2011. január 14. 21:29
#10
Idézet (Nelly-fan @ 2011.01.14. 21:22)
csak ha van időd rá
én meg úgyis égen földön mindig keresek feliratokat vagy filmeket,csak nagy ritka,ha nem találok valamit
de van egy tippem,hogy ezt úgyse találnám meg
Ha nagyon-nagyon imádtam a filmet, és van időm, két nap alatt kész. Ha csak tetszett, és nem nagyon van időm, ami utóbbi miatt valószínűbb, egy hétbe is beletelik a dolog. De szívesen megcsinálom, ez lenne a 2. eset.
2011. január 14. 21:30
#11
Idézet (Dancsy @ 2011.01.14. 21:29)
Ha nagyon-nagyon imádtam a filmet, és van időm, két nap alatt kész. Ha csak tetszett, és nem nagyon van időm, ami utóbbi miatt valószínűbb, egy hétbe is beletelik a dolog. De szívesen megcsinálom, ez lenne a 2. eset. 
az idő nem számít
ezer hála
1 felhasználónak tetszik:
Dancsy
2011. január 31. 01:19
#12
mit gondolok róla?
nagyon jó pasi
nagyon szimpatikus
és nagyon tehetséges
és remélem nem tűnik el a képernyőről
nagyon jó pasi
és remélem nem tűnik el a képernyőről
2011. február 01. 16:57
#13
|
|
Minimanó94♥Mrs. Brown♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.02.17. Hozzászólás: 4150 Csatolások: 1061 Azonosító: 120485 offline
|
Hogy, mit szólok hozzá?
Hát egyszerűen remek színész, nagyon tetszik az alakítása és szerintem ő az egyik legjobb "Robin Hood", amúgy meg olvastam róla, hogy miket nyilatkozott és szerintem elég értelmes, (nem úgy mint egyes sztárocskák) kivételesen Ő tudtába van annak, hogy Magyarország egy ország és nem Európa egyik megyéje...
Amúgy meg nagyon rendes és szimpatikus!
Emellett, tisztában van a magyar "történelemmel"... (ezt becsülöm benne)...
Lehet csak jól játssza a szerepét, de akkor is most még becsülöm és nagyra tartom!!!
Hát egyszerűen remek színész, nagyon tetszik az alakítása és szerintem ő az egyik legjobb "Robin Hood", amúgy meg olvastam róla, hogy miket nyilatkozott és szerintem elég értelmes, (nem úgy mint egyes sztárocskák) kivételesen Ő tudtába van annak, hogy Magyarország egy ország és nem Európa egyik megyéje...
Emellett, tisztában van a magyar "történelemmel"... (ezt becsülöm benne)...
Lehet csak jól játssza a szerepét, de akkor is most még becsülöm és nagyra tartom!!!
2011. február 04. 19:00
#15
Idézet (TheAda @ 2011.02.04. 18:56)
Én nagyon imádom remélem sok sorozatban fog még szerepelni,és nem tünik el a képernyőről:

ezt én is nagyon remélem
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.


offline

